—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки киева за 300 ливень, щастя не купиш, проститутки киев соломенка.

і хворим вовкам заглядати під спідниці безневинним дівчаткам. А звуть мене Червона шапочка, і несу я пиріжки моєї бабусі. Тільки я заблукала, чи не підкажете дорогу?

- Чого ж не підказати, підкажу: обійди навколо цього красивого дерева, потім все прямо і прямо, там і побачиш будиночок бабусі.
 - Дякую, сірий вовк, - сказала Червона шапочка і пішла в сторону ялинки. Я ж понісся в спальню, роздягнувся, ліг в ліжко і начепив окуляри. Тут і Червона шапочка підійшла. дешевые проститутки киева за 300 ливень
 - Бабуся-бабуся, навіщо тобі такі великі окуляри?
 - Щоб краще бачити тебе, онучка.
 - Бабуся-бабуся, навіщо тобі такі великі губи?
 - Щоб міцніше цілувати тебе, онучка.
 - Бабуся-бабуся, а що це в тебе піднімається між ніг? - І погладила через ковдру мій бугор.
 - А це, онучка, хоботок, щоб краще відчути тебе. Пальці-то зовсім не слухаються. Щось, онучка, я тебе і бачу погано, хоч і в окулярах. Сядь до моїх очей ближче прямо на груди, проститутки киев соломенка розгляну тебе гарненько, напевно, вже виросла велика-превелика.
 Поки внучка сідала мені на груди, я різко задер поділ спіднички, а там гола Кунка поблискує вологою і, як завжди, посміхається.
 - Ох, яка велика виросла і яка гарна, - сказав я, розглядаючи губи під спідницею, і тут же впився в них поцілунком і став вилизувати клітор і губи, не забуваючи навідуватися мовою і в усередину цього скарбу. Чую, внучка моя стала соватися і смикати.
 - Онучка, тобі, недорогие индивидуальные проститутки в киеве напевно, важко сидіти на моїй кістлявою грудей? Сядь нижче да до хоботка ближче, хочу дізнатися, така ж ти красива і солодка на дотик, як і на вигляд?

Внучка зрушила вниз, поёрзала попою, поки не захопила в полон мій відросток: «Ну, як , бабуся, всередині я така ж красива, ти там вже все розглянула?
 - Ой, гарна, онучка, справжній персик, хоч я ще й не все побачила. Бабуся повільна, їй потрібно більше часу, щоб все як слід відчути. Ти не поспішай онучка, а поёрзай дешевые проститутки киева за 300 ливень як слід на хоботке. А щоб бабуся не занудьгувала, заспівай їй веселу пісеньку. І внучка заспівала:

Я на бабусі скакала,
 Баба принадність, їй все мало.
 Дорахую до п'ятсот,
 Розвернуся навпаки.
 Я на бабусі скачу,
 Скоро, точно, полечу.
 Спритно стрибаю, сную,
 Хоботок всередині жую.

- Молодець, онучка, добре співаєш і весело стрибаєш. розповіді про секс Бабусі так захорошело, що захотілося згадати молодість, проститутки киев соломенка згадати молодість і самої сбацать частушки:
 Ось, тоді мене підпустить
 Мила примхлива,
 Коли виросте на пузі
 Волосинка руда.

Ти чеши-чеши-чеши,
 У тебе чотири воші.
 На загривку - п'ята,
 Заебло проклята!
 - Бабуся, що ти таке співаєш? Жах якийсь. А ти інших частівок не знаєш?
 - Знаю, онучка, багато знаю, але вони ще яскравіше, так що, більше співати не буду. Краще послухаю внучкіни охи-ахи і прицмокування на недорогие индивидуальные проститутки в киеве відростку ...
 У цей вечір ми так казково розігралися, що довелося зробити дві перепочинку і два продовження казки. Після цього я заснув мертвецьким сном, але і там мені не було спокою. Всю ніч за мною ганялися напівголі червоні дівиці і кричали: «І ми хочемо казковий хоботок, і ми хочемо пострибати!»
 - Ні, - подумав я вранці, - якщо грати в такі ігри, то не дуже часто.

ЧАСТИНА-2. РІЗДВО.
 Сьогодні Нінка заскочила радісна і збуджена.
 - Коль, дешевые проститутки киева за 300 ливень подзвонила мама і кличе в гості на Різдво, поїхали, а? Все одно ж вихідні.
 - А що, я не проти, поїхали. Ми у них в гостях вже давно не були.
 Батьки у Нінки ще бадьорі люди похилого віку, де в чому і нас з Нінка за пояс заткнути можуть. Добиратися до них зовсім не складно: з автовокзалу три години рейсовому автобусі - і на місці. Село у них не дуже велика, але міцне і, на відміну від інших, добре збережене. Так, і двір у тестя добротний: з сараєм, лазнею, Дровняк. проститутки киев соломенка
 Приїхали ми після обіду, напередодні Різдва. Бачу по обличчях, зраділи старі нам здорово, заметушилися. Теща з Нінка взялися за куховарство, а мене тесть потягнув баню топити. Ми, каже, не стали паритися, все вас чекали. Ну, тепер відірвемося! Затопили ми піч, водою баки заповнили, дров побільше принесли і пішли в будинок. Там нас теща і приголомшила: «А що, мужики, пішли вночі колядувати? Давно у нас ряджені не ходили, давайте приклад покажемо всім сусідам? недорогие индивидуальные проститутки в киеве

- Давайте, - відразу погодився тесть, - кожухів у нас вистачає, є у що вирядитися. Годині об одинадцятій підемо, за півгодини всіх сусідів обійдемо, привітаємо, а потім в баню. Так і порішили. Годині о восьмій злегка повечеряли, випили по стопаріку за народження зірки, приготували нічні наряди і сіли дивитися концерт. Ближче до півночі стали вбиратися в валянки, вивернуті шуби і шапки з приробленими рогами. Особи прикрасили чорної і червоної фарбою, дідові вручили палицю дешевые проститутки киева за 300 ливень із зіркою і розучили спільно пару колядок:
 Коляда-коляда,
 Козлова борода.
 У Різдво і старий рік
 Ходить ряджений народ.

Прийшла коляда,
 Буде радість, не біда.
 Господар та господиня
 Двері відчиняй-ка,
 Радість в будинок до себе впусти,
 Пирогом нас пригости.
 Ти налий нам перваку,
 Ти відріж нам калача-
 Буде повна хата добра.
 Веселіться до ранку:
 Гостям наливайте,
 Бога проститутки киев соломенка прославляйте!

Ну і навели ми шереху на сонній вулиці: хто ще сидів випивав, а хто вже відпочивав - всіх сполошили. За статтю тупотимо, пританцьовували, колядки співаємо, а тесть ще посохом стукає. Повеселилися від душі. Гостинців нам напхали повну сумку, а Тимофій, сусід, бутель перваку сунув, точно, як співалося в колядці.
 Після колядок будинку розібрали підношення, пожертвування сусідами. Особливе захоплення у тестя викликала бутель самогону.
 - Це ж недорогие индивидуальные проститутки в киеве треба! - Захоплювався він, - тут тобі і випити і закусити!
 - Так ... - скромно підтакував я, - весело вийшло.
 - Ей, дружина! - Проголосив він, - давай пироги, відразу і відзначимо.
 Теща, зиркнув на нього, виставила пироги і стакани. Прозора рідина весело булькала, розливається в них. Остограмілісь. Потім жінки почали збиратися в баню, а ми пригальмували.

Добре зустрічати свято в колі сім'ї. Теща - огрядна жінка, з часом моя Нінка стала дедалі більше дешевые проститутки киева за 300 ливень схожим на неї. Зі спини так і зовсім ... Постав поруч і не відрізниш! Сільський праця на свіжому повітрі благотворно впливає на організм. Ми геть, днем покидали сніг лопатами і позитивний заряд на весь день. Я-то до спиртного не дуже охочі, але становище мужика зобов'язує, треба з тестем посидіти, чоловічі справи обговорити, а у нього на суху розмова не клеїться ...
 Сидимо, обговорюємо види на урожай, а він по другій розлив. Ні, думаю, перед лазнею багато не можна. проститутки киев соломенка
 - Досить, - кажу, випивши чергову чарку, - піду-но я в приміщення, куди і царі пішки ходили.
 - Давай. Тільки не застудити там чоловіче багатство, холодно на дворі! - І сміється, - а я ще одну і, трохи згодом, буду збиратися в баню.

Вийшов. Вдихнув свіжого повітря і прогулявся до приміщення. Зробив діло, і вийшов. Дивлюся двері в лазні відкрилася і теща вискочила на вулицю майже голяка, прожогом кинулися до будинку. Ну я не будь дурень шусть до лазні, недорогие индивидуальные проститутки в киеве коли ще з Нінка доведеться в такому місці полюбитися. Баня у тестя славна: сіни, теплий просторий передбанник, а мийна з парною вся липою оброблена, і лавки широкі. Дивлюся, речі наших жінок висять, видать теща брудне одягати не захотіла ось і шлиндает в одній сорочці. Тихохонько так заглядаю в мийну, а там мила моя приборку веде. Ну, що за чудо, і тут свою хазяйновитість показує. Навколо попки рушник накручено, а сиськи так і погойдуються потемки, виблискуючи своєю білизною. дешевые проститутки киева за 300 ливень

- Ех ... - думаю, - а що ж тесть лампочку-то яскравіші НЕ укрутив ?!
 Недовго думаючи, роздягаюся, хто ж в мийку в одязі ходить, і туди! А мій гномик вже готовий, як юний піонер. Він завжди моєї милої радий. Тихо підкрадаюся ззаду, а Нінка, немов граючи, нагинається, вставши колінами на лавку. Мабуть, впустила щось. Ну, рушник, зрозуміло, задралося і ротик-то весь на увазі! Так і підманювати, а попка так погойдується з боку в бік так трохи вгору - вниз. С