—Среднее количество сперматозоидов у здорового мужчины: 200 – 600 миллионов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки недорого в киеве для двух парней, телиця, зрелые проститутки киева 2016.

Нарешті, все залишилося позаду: пуританин батько, сувора побожна мати, дратівливий, вічно «під мухою» старший брат ... І ці нескінченні, до болю рідні, розкиснули від осінніх дощів поля, роздовбані грунтові дороги, похмурі сірі ферми з тоскно мукали корівками. Лише дубовий гай на березі річки, багато століть назад вважалася священною і могутній племінний бик Алеф - неповороткий, хтивий, немов висічений з цільної кам'яної брили, залишалися в свідомості Христини символами первозданної проститутки недорого в киеве для двух парней краси.

Тепер, сидячи у вагоні дизеля, що несе її в бік столиці, Христина чомусь думала про місто як про величезне, шаленому бику, здатному зім'яти, задавити і тому, можливо, особливо прекрасному і яке тягне за собою.

Передбачалося, що вона відправляється вчитися. Уже кілька подруг і серед них найближча - Ірма влаштувалися в Ризі і в основному завдяки їх невпинним домовленостям і турботам вперті батьки Христини нарешті відступили.

З кожною зрелые проститутки киева 2016 годиною Христина наближалася до бажаної мети. Вона влаштувалася біля вікна і з веселою цікавістю придивлялася до нечисленних пасажирам, відчуваючи до цих без п'яти хвилин городянам тепле, родинне почуття.

На черговій маленькій станції в вагон шумно увійшло троє модно одягнених спортивних хлопців. Обнишпорив нахабнуватими очима вагон, вони прямо направилися до Христини.

- Привіт, крихітко, давненько не бачились! - - голосно заявив один з них, приземляючись прямо проститутки киев шулявка навпроти.

- А ти покращала! - - зауважив інший, недбало пошарпавши розгублену дівчину по щоці. - Прямо хоч на обкладинку "Плейбоя"!

Не встигла Христина схаменутися, поруч примостився ще один з цієї трійці і, приставивши щось колючі до боку, прошепотів на вухо:

- Тільки пікні - каюк.

Приголомшена Христина покірно кивнула, не сміючи повернутися, боячись дихнути. Те, що відбувається здавалося їй якимось сном, тим більше що симпатичний хлопець проститутки недорого в киеве для двух парней навпаки дружелюбно їй посміхався - зовсім як герой голлівудського бойовика.

Все так же сліпуче посміхаючись, кіногерой спритним рухом задер спідницю, оголивши світло-жовті мереживні трусики, крізь тонку матерію яких досить чітко проступала темна поросль. Кілька секунд всі мовчки милувалися відкрилася картиною, потім другий хлопець пальцем підчепив гумку і рвонув з такою силою, що вона лопнула, видавши звук, що нагадує клацання вівчарського батога. Трусики опало, зрелые проститутки киева 2016 немов вітрила яхти, раптово опинилася в смузі штилю.

Христина тихо ойкнула і помітила, що з купе навскоси за ними спостерігає дідок в потертому пальтечку. Вона судорожно звела коліна, але міцні руки хлопців до відмови розвели їх в сторони. Старий дивився, не відриваючись, хтиво витягнувши шию. Христина з жахом зрозуміла, що сама інтимна частина її тіла зараз видно як на долоні. «Ні, на допомогу він не прийде,» - промайнуло у неї в голові. - «Сам насолоджується картинкою». проститутки киев шулявка

Тут же вона відчула міцні пальці, безцеремонно зариваються в ніжні волоски між ніг. «Мене що ж, гвалтують? Та ще на очах у дідка? » - з подивом думала Христина. - «Та хіба в житті так буває ?!» Проте варто було їй зробити необережний рух, і гострий предмет боляче ткнувся їй у бік, нагадуючи про безжальної реальності. Якби Крістіна зважилася повернути голову, вона побачила б, що в бік їй впирається лише напружений вказівний палець, але вона була занадто налякана, проститутки недорого в киеве для двух парней і тому лише тихо зітхала, дозволяючи сидить поруч хлопцеві спочатку не поспішаючи обмацати, а потім і витягти з бюстгальтера її грудей.

У цей момент до старого приєдналася ще одна глядачка - дівчисько одного з Христиною віку, модно і дорого одягнена, явно міська. Як і стариган, вона відверто насолоджувалася тим, що відбувається, тим більше що безпорадність Христини з боку здавалася скоріше безсоромністю, а гранично широко розставлені, міцні, покриті рівним засмагою зрелые проститутки киева 2016 ноги являли чудове видовище.

- Ну, дрочити! - нахилившись до вуха, зажадав хлопець.

- Як це? - ледь чутно прошепотіла Христина.

- Ах ти, теличка! - розчулився той, що розташовувався навпроти. - Ось так, ось так! - два пальця без зайвих церемоній занурилися в оксамитову норку.

Христина тихо скрикнула і вигнулась, але не посміла звести стегна. Пальці ковзали в глибині, нарощуючи темп.

- Папаша, може і тобі охота? - звернувся другий проститутки киев шулявка хлопець до старого.

Той злякано захитав головою і відвернувся.

- Ні, папаша, так не годиться! - нахабно посміхнувся хлопець. - Чи не бажаєш сам, так плати за видовище. І ви, гражданочка! - хлопець стягнув з голови жокейський шапочку і, ернічая, простягнув у бік глядачів.

Христина бачила, як вони гарячково залишали в кепочку якісь зім'яті папірці.

«Боже, що ж вони роблять!» - від сорому і приниження Христині на очі навернулися сльози. Приблизно проститутки недорого в киеве для двух парней це ж вона зазнала рік тому, коли нею майже силою оволодів скотар Зігурд. Він навалився на неї ззаду, коли вона підкладала силос коровам - зовсім як Алеф, а потім звалив на брудну підлогу хліва і підім'яв під себе. Вона металася під ним з задертою майже до самого підборіддя спідницею, а він все ніяк не міг увійти куди треба, тому що був п'яний. О Господи, вона віддалася б йому і так, тому що грубуватий, глузливий Зігурд подобався їй, але він, звичайно ж, не збирався зглянутися зрелые проститутки киева 2016 до таких тонкощів як залицяння або флірт.

Коли він, нарешті, прорвався всередину, вона зазнала одночасно біль і полегшення, потім - наростаюче з кожним поштовхом насолоду, але в хлів завалилися скотарок - грубі, прості баби, зі сміхом відтягнули Зігурда і потім довго дражнили Христину «зігурдовой нареченою », що і стало останнім поштовхом до від'їзду. Таким був перший досвід, і ось тепер - це принизливе дійство на очах у глядачів, розчервоніла, нахабні фізіономія проститутки киев шулявка ковбоя навпаки, самозабутньо орудує пальцями і солодка біль, яка народжується трохи нижче пупка, хвилями розтікається вниз ... Христина вигнулася ще крутіше і застогнала.

Хлопці давно зійшли. Заправивши в ліфчик грудей, схлипуючи, плутаючись в спадаючих трусиках, Христина вийшла в тамбур, проводжаємо презирливим поглядом модно одягненою дівиці, мало-мальськи привела себе в порядок, перебігла в інший вагон. На центральному вокзалі в Ризі її вже чекала Ірма. До неї проститутки недорого в киеве для двух парней на груди і кинулася Христина - червона, розпатлана, вражена пережитим.

- Ти що? - здивувалася Ірма, відриваючи заплакане обличчя від свого плеча.

- Мене ... мене згвалтували!

- Як? Коли?

- Щойно, в поїзді ... Пальцем!

На подив Христини, подруга розреготалася, потім схаменулася, прикрила долонею рот:

- Вибач, я так. Дуже вже незвично! Як це сталося?

Вислухавши докладний звіт подруги, Ірма холоднокровно зауважила: зрелые проститутки киева 2016 p>

- Вважай, пощастило: ні завагітніти, ні заразитися ... Але хоч приємно-то було?

Христина раптом зрозуміла, що подія, яка так вразило її, подрузі подається усього лише забавним дорожнім пригодою, до того ж, не позбавленим пікантності. Напівпорожній тролейбус котив вздовж парку і Ірма раз по раз поверталася до найінтимніших деталей цього, як вона висловилася, «смішного згвалтування». Вона жадібно ловила кожне слово подруги і очі її збуджено блищали при цьому. «Бідні проститутки киев шулявка телиці,» - промайнуло в голові у Христини, коли вона в третій або четвертий раз докладно розписувала Ірмі пригода в поїзді. - «Напевно вони відчувають щось подібне, коли ревучий від похоті Алеф підминає їх на очах у решти стада!» Дивна річ, і цей образ, і відвертий, що повторюється розповідь, і смакують подробиці Ірма змусили її саму збудитися і вона вже не дивилася на те, що трапилося , як на катастрофу, але як на щось, що передує майбутню їй доросле міське життя.