—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева от 350гр, перше побачення, проститутки г киева от 50 лет.

Він йшов на перше побачення з жінкою після їхнього знайомства через інтернет. До цього вони встигли обмінятися кількома повідомленнями, після чого вона призначила йому час і місце їх першої зустрічі, яким виявився багатоповерховий будинок. Піднявшись на ліфті на передостанній поверх, він підійшов до потрібної квартири і подзвонив. Але за дверима було тихо. Він подзвонив ще кілька разів, але також безрезультатно. Уже зібравшись йти, він раптом звернув увагу, що двері були щільно проститутки киева от 350гр закрита. Натиснувши на ручку, він штовхнув двері вперед. Його увазі відкрився довгий темний коридор. Він зауважив слабке світло, що падало з кімнати в самому кінці коридору. Заінтригований, він стояв на порозі, не наважуючись увійти, але цікавість узяла верх. Увійшовши в квартиру, він штовхнув двері назад і рушив в кінець коридору. Йому допомагав світло зі сходового майданчика, але незабаром зачинилися на замикаються замок двері залишила можливість просуватися далі майже проститутки г киева от 50 лет наосліп: занадто слабкий був світло з далекої кімнати. Раптово ззаду почувся шурхіт і, не встигнувши оглянутися, він відчув у горла холодну лезо ножа. Від несподіванки він хотів скрикнути, але з'явилася через його спини обтягнута чорною шкірою рукавички рука миттєво затиснула його рот і ніс, перетворивши його намагалися вирватися крики в ледь чутне глухе мукання, після чого м'який жіночий голос вкрадливо прошепотів в його вухо:

- - Тихо, красавчик! Не варто заважати проститутки киева от 350 сусідам непотрібним шумом ... і буде краще, якщо спокійно заведеш свої руки за спину, якщо ти не поспішаєш на той світ, а то мій ніж дуже гострий ...

Натискання леза змусило його швидше підкоритися цій вимозі. Не забираючи ножа, вона звільнила його рот і скоро на його зап'ястях клацнули пара наручників. Знову закривши йому рот, вони попрямували до заповітних дверей, зупинившись на її порозі. Це була спальня, освітлювана лише світлом нічника над узголів'ям величезному проститутки киева от 350гр ліжку. Весь підлогу устеляв м'який пухнастий килим. Поки він розглядав спальню, вона різко присіла навпочіпки і спритно пов'язала його ноги незрозуміло звідки взявся шматком мотузки.

- - Ласкаво просимо! - знову він почув її шепіт.

Не чекаючи його реакції, вона сильно штовхнула його в спину в напрямку ліжка. Він приземлився біля неї, ледь не вдарившись об спинку, і, швидко перекинувшись на спину, вперше зміг оглянути свою пленітельніцу, як і раніше стояла проститутки г киева от 50 лет на порозі спальні. На ній було одягнено все чорне: шкіряні піджак і миниюбка, на ногах високі чоботи, руки щільно облягала пара м'яких шкіряних рукавичок, голова була повністю прихована маскою з прорізами для очей і рота. Очі з хижим блиском і грала на губах посмішка робили її схожою на кішку, що готувалася пограти з нарешті спійманої мишкою. Йому стало не по собі від такого початку цього побачення. Ні, йому подобалися ігри зі зв'язуванням, але все вийшло так неожіланно ... проститутки киева от 350

- - Пробачте, - обережно почав він, - я не хотів би ...

Він різко замовк, побачивши, як вона, досить посміхнувшись, запустила руки під спідницю, стягнула свої трусики і, зім'явши їх в руці, повільно попрямувала до нього.

- - Ні! Не треба! Я не ммммммм ... ммм ...

Вона заштовхала їх йому в рот, заліпивши його зверху великим шматком пластиру, позбавивши тим самим його можливості звільнитися від кляпу. Ще раз огдядев із задоволеною посмішкою проститутки киева от 350гр свого бранця, який сидів на килимі спиною до ліжка, вона сіла на ліжко позаду нього так, що його голова опинилася прямо між її ніг. Схрестивши ноги в чоботях на його грудях, однією рукою в рукавичці вона здавила і так заткнути рот і ніс, позбавивши його можливості дихати, інший закрила очі. Деякий час вона руками і ногами спокійно утримувала всі його відчайдушні спроби вирватися і ковтнути повітря. За хтивої усмішці, застиглої на її губах, було помітно незвичайне збентеження, проститутки г киева от 50 лет яке відчувається насильниці від марності його спроб вирватися і криків, безнадійно тонули в кляп і шкірі рукавички на її руці.

- - Ось так ... Добре ... Тепер мені ніхто не завадить вдосталь насолодитися тобою! Ти будеш належати мені стільки, скільки Я ЗАХОЧУ !!! Ти - мій бранець, мій раб! І від того, наскільки ти вгамуєш мою спрагу, залежить тепер і все твоє життя !!!

Бачачи, що він ось-ось задихнеться, вона звільнила його ніс, давши можливість вдихнути рятівний проститутки киева от 350 ковток повітря.

- - Непоганий початок, чи не так?

- - Мммммммм ... ммммм!

- - Ти мені подобаєшся! Тобі подобається ця ліжко?

- - Ммммммммм!

- - Я думаю, на ній нам буде набагато зручніше, звичайно, мені доведеться зняти наручники, щоб прив'язати руки до спинки ліжка, ти досить міцний хлопець, але я знаю, як це зробити, позбавивши тебе навіть найменшого шансу звільнитися або перешкодити мені!

Вона встала з ліжка і підійшла проститутки киева от 350гр до стоїть неподалік столика, на якому лежав носовичок і стояв невеликий пухирець з аптечної етикеткою. Відкривши бульбашка, вона взяла в іншу руку хустку і почала рясно змочувати хустку перебувала в ньому рідиною.

- - Мммммм ... мммммммммммм ... ммммм!

- - Не бійся, це всього лише хлороформ. А коли ти заснеш, я встигну спокійно підготуватися до продовження нашої зустрічі ...

Посміхаючись, вона наблизилася до свого бранця, який сидів і раніше проститутки г киева от 50 лет на підлозі спиною до ліжка, і, нахиливши його тіло вперед, сіла прямо між ним і ліжком, обхопивши ногами його тулуб. Лівою рукою за підборіддя вона притиснула його голову до своїх грудей, не даючи йому вирватися. Її напіввідкриті губи ніжно торкнулися його вуха.

- - Ну як, мій милий, - заструілся в його вухо м'який шепіт, - ти готовий? Обожнюю це робити ... Зараз ти почнеш вириватися ... намагатися перешкодити мені ... я права? Давай перевіримо, мій дорогий ...

проститутки киева от 350 - - Мммммффмммм ...

Правою рукою вона щільно притиснула хустку до нижньої половині його особи. Смикаючи головою в різні боки, він спробував скинути її руку з обличчя, але це лише посилило її збудження від того, що відбувається. Сильніше стиснувши його тіло ногами і утримуючи обома руками хустку на його обличчі, вона легко звела всі його спроби звільнитися нанівець, змушуючи його вдихнути пари хлороформу.

- - Ось так ... добре ... ще трохи ...

Поступово проститутки киева от 350гр його спроби звільнитися стали слабшати. Незабаром його тіло безвольно обм'якло, притискаючи ще кілька секунд хустку до його обличчя, вона переконалася, що він відключився. Не поспішаючи вона піднялася, встала перед ним, задоволено оглянувши нерухомо лежить на підлозі бранця. Порившись в його кишенях, вона дістала гаманець. Там же знаходилися його документи.

- - Так, де наш малюк живе? ... Ах ват як ... чудово! Значить, ця зустріч не буде останньою ...

проститутки г киева от 50 лет Потім вона, звільнивши від наручників і мотузок, розділу свою жертву, залишивши на ній тільки труси. Затягла на ліжко і ретельно прив'язала кожну руку і ногу до кутових стійок ліжка. Переконавшись, що бранець надійно, але не дуже туго, щоб руки або ноги затекли, пов'язаний, вона нахилилася до його обличчя і поцілувала заліплений пластиром рот.

- - Скоро я наслажусь тобою вдосталь, а поки поспи, мій дорогий ... я скоро повернуся ... - і вийшла зі спальні.

***** проститутки киева от 350

Він повільно приходив до тями. Через тупий біль в голові він довго не міг зрозуміти, що відбувається.

«Господи ... Що зі мною? ... Де я?»

Смутно в його голові відновлювалися усі попередні події: запрошення на побачення, темний коридор, затиснутий рот, наручники, дивна особа в масці, темному одязі наближалася до нього, посміхаючись і стискаючи в правій руці просочений хлороформом хустку ...

- - Мммммм ... мммм ...

Кляп у роті проститутки киева от 350гр надійно позбавляв його найменшої можливості сказати хоч слово.

«Вона так міцно зв'язала мене ... Навіщо? Що треба цієї ненормальної? ... Гроші? Викрадення через викуп? ... Ну я заробляю непогано, але не так, щоб отримати з ...                                          Читати далі