—Морские свинки, как и люди, практикуют групповой секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

доступные проститутки киева, сперма пахана, проститутки киев 30 лет.

ти пам'ятаєш, як це було в перший раз?

товсті тюремні стіни, цеглини яких скріплює розчин, замішаний на яйцях і спермі, побілка на стелі.

того ранку ти вже знав, що це станеться.

годинник на тюремній башті після півночі раптом пішли далі, навіть птахи не вирішувалися в цю ніч пролітати повз вікна твоєї камери і заступати своїми крилами твоє останнє небо.

- не переживай.

твій сусід по нарах, з яким ти ділив махорку і вутлі глотки доступные проститутки киева нічного повітря, заговорив, дивлячись в стелю.

твої долоні в пошуках підтримки і спростування його слів накрили твоє серце. Воно, борсаючись під ребрами, визнавало правоту сказаного.

краплі поту, що покрили твій лоб, вже не могли втриматися на місці і, використовуючи брови як воронку, стали одна за одною скочуватися по носі. Ти жадав вітру, але, подивившись по сторонах, ти помітив, що всі вітри вже розібрані спритнішими зеками. Вони дивилися на тебе, навіть проститутки киев 30 лет не намагаючись вислизнути з татуйованих долонь.

вся камера, все арештанти, сидячи на матрацах, в які ночами зливали своє безрідні насіння, розглядали тебе як мандрівника в інший світ. У їхніх поглядах не було ніяких питань.

ти заплющив очі, щоб сховатися від цих поглядів, але вони знаходили тебе і в темряві і обмацували липкими від просихає сперми пальцями, проникають крізь одяг, крізь шкіру, кудись туди, в якісь такі твої глибини, куди ти сам ще не наважився сколько стоит проститутка в киеве зазирнути.

- підемо.

особистий шістка пахана камери, хлопець, позбавлений віку і стрімкості, властивої людям, народженим в годину собаки, поманив тебе пальцем. Ти, навіть не допускаючи думки про непокору, поплентався за ним.

- сідай.

голос пахана був сухий і елегантний, він нагадував колекцію метеликів.

- не ми тебе обрали, і не судилося.

пахан подивився на твої руки. Одне око його був спрямований на воду, а інший шукав доступные проститутки киева порнографічні фігури в лініях твоєї долоні.

- філософія - це побудова картини світобудови на дуалістичної основі. Що правда для дерева, то брехня для сокири.

Те ж саме і з статями. Ні чистого чоловічого і чистого жіночого, вони перемішані і переплутані, як волосся в ковтуни. Є люди, у яких верхня половина жіноча, а нижня чоловіча, і навпаки. А є й такі, у яких чоловік лише спереду, а спина у них жіноча ...

від цієї фрази ти здригнувся всією спиною. проститутки киев 30 лет

- є багато способів змінити це, але вони лише косметичні. Краще вже мати красиву жіночу спину, ніж бути жінкою всередині.

і тому, якщо вже так сталося ...

Пахан знизав плечима, і з них посипалися струмки застояної лупи, його шия звільнилася, вона виявилася червоною, і на ній стали видні сині, випирають вени і широкі білі, немов смер, шрами - від тих отрут, які довелося паханові випити за кілька тюремних життів.

У твоєму кулаці раптом опинився сколько стоит проститутка в киеве його вказівний палець, ти випростав долоню, і розщеплений на три частини ніготь накреслив на ній кілька ліній.

- дивись, це складка кажана, її власники живуть лише між вночі і вдень.

друга складка - послід собаки, він говорить, що твоя вірність буде обопільною тягарем.

а третя - відьомський коло. Він замкнутий двічі; навіть якщо ти зумієш вирватися в перший раз, то вдруге тобі все одно доведеться поступитися.

ти не розумів тоді дуже багато доступные проститутки киева чого, ти не знав, що не варто вірити людям з червоними шиями, особливо якщо у них кілька нігтів на одному пальці, але почуття твої говорили, що пахан бреше лише тобі і каже правду всім іншим ув'язненим.

- я бачу, ти готовий.

пахан встав, і мушачі німб, що кружляють навколо його голови, розлетівся.

Підійшовши впритул, він поставив долоні тобі на плечі і, без видимого зусилля, підняв тебе.

Жителі камери, все, дивилися на вас. Вони вже стискали проститутки киев 30 лет в кулаках свої геніталії, і по твоїй спині неспішно поповзли мурашки. Навіть в лазні ти не бачив одночасно такої кількості пенісів.

- Щоб почути звук своєї жіночої половини, тобі треба нагнутися:

одним махом пахан зірвав з твоїх стегон брюки з трусами і повалив обличчям вниз на свої нари.

- я буду в міру ніжний і в міру грубий. Жіноча спина - це чудовий твір природи, її не можна злякати, інакше вона може сховатися в хребет, як у раковину. Її не сколько стоит проститутка в киеве можна занадто сильно приманювати, бо вона може перетворитися в ртуть і стати нічиєю.

ти дивився в підлогу і бачив стоять на підлозі свої коліна, стриножені тканиною штанів, між якими вже прилаштувалися коліна пахана.

обома руками він розвів твої сідниці і плюнув тобі на анус. Все в тюрмі завмерло.

пеніс пахана встромився в твій анус. Зеки, випустивши прокляття і зітхання, камінням потрапляли на підлогу, почали зосереджено працювати руками.

доступные проститутки киева чужа плоть кинулася в твій кишечник, страшна, дерево статі і камінь стелі скористалися навколо твоїх очей. Сьогодні був четвер - день зайвих втрат. Він стояв задоволений, отримавши належну йому жертву, і більше не збирався нікого турбувати.

Мастурбуючий зеки зрошували насінням матраци, і коли воно закінчувалося в одному пенісі, тут же приймалися за одною.

ти, підкоряючись ритму рухів пахана, зрозумів, що твоя спина вже жила своїм життям, а ти не міг навіть проститутки киев 30 лет подивитися, що ж там, за нею, тому що це було вже чужим тобі.

раптом пахан завмер, його пеніс, здригнувшись, нелюд обпалює сперму, і в ту ж мить завершилася нескінченності ти зрозумів, як жінка розуміє, що вагітна, що в тобі почав зріти плід ...