—Тибетский лама Друкпа Кунл (1455 — 1529 гг.) славился необузданным сексуальным темпераментом, полжизни проходил голым и всячески нарушал общественный порядок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев на минской, випадок з життя, голые проститутки киева.

Мені було 21 рік, я закінчила інститут і влаштувалася на роботу сікретарём, в непогану фірму. Прошол рік, я працювала і в роді мій начальник був мною задоволений. Але одного разу я помилково відправила велику партію вантажу не за адресою і з цього все почалося, мене хотіли звільнити. Збиток нарахували 2000000 рублів. За мене заступився мій начальник. Одного разу він пріглосіл мене на бізнес ланч з німцями, а після натякнув, що я їм сподобалася. Я втекла, на роботу не виходила. проститутки киев на минской Через тиждень він позваний і попросив вибачення, пріглосіл на вечерю, я згоден. Увечері за мною заїхала машина і відвезла до невеличкого ресторану, ми посиділи, після він сам мене повіз додому, ми поднелісь до мене і тут я ахнула, в моїй квартирі йшла гулянка і причому одні мужики років по 40. Мене почали все щюпать, засовувати руки під спідницю, я чинила опір але де там.

Мене посадили в центор кімнати на стілець, руки прив'язали з зади. Мій начальник почав розмову голые проститутки киева зі мною, сказав що ебать тебе не хто не буде а ось смоктати я буду і багато, дуже багато.

Почала я з них, підходили до мене по двоє і засовували свій хуи мені в рот, 20 мужиків, спускали в рот, на обличчя куди доведеться, так тривало 2дня, я не милася не чого не їла 2дня крім сперми. Після 2 днів, вони стали дзвонити кожен по своїм знайомим і пріглошать на миньет.

Таким чином я ще відсмоктати у 10-15 мужиків, я смоктала протягом тижня вдень і вночі, а що проститутки киева ку мені було робити 2000000 р. у мене не було. Потім вони пішли а я сиділа вся в спермі і не могла схаменеться, сперма була в носі вухах, я навіть не чула на одне вухо так воно було забито малофёй, в роті були десятки різних смаків сперми.

Після цього я тиждень не могла вийти на вулицю, мені здавалося що все знають що я відсмоктати кілометри членів і випила літра 3 сперми.