—У норок одно соитие длится в среднем 8 часов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки мулатки киев, у підвалі, проститутка ксюша м нивки киев.

Був вересень. Я йшов додому після уроків. Світило сонце, настрій був цілком піднесеним. Раптом повз промайнув і зник в підвалі будинку кіт, дуже схожий на мого кота, який зник кілька тижнів тому. «Ось ти де, гуляка», - подумав я і увійшов в найближчий під'їзд. Двері в підвал була відкрита, я спустився вниз. Там панували напівтемрява і прохолода. Пробираючись через труби і всякий непотріб, що валяється на підлозі, я намагався заглянути в кожен куточок підвалу, вишукуючи Ваську. проститутки мулатки киев Раптово я почув голоси: «Стояти!», «От вона !!!» і переді мною виросли три старшокласника з моєї школи, бовдури і хулігани. Одного звали Сергій, двох інших я знав тільки за прізвиськами - маленький і товстий Ріпа, і довгий Кот. "Це не вона. Ти тут нікого не бачив? », - запитали вони у мене. «Нікого я тут не бачив», - відповів я і спробував розвернутися і піти - зустріч з ними в такій обстановці не віщувала нічого доброго. Але мене схопили за плече:

- Стій. Курити проститутка ксюша м нивки киев є?

- Я не курю.

- Гроші є?

- Ні.

- А може, раз її не знайшли, його трахну ?, - сказав Ріпа, звертаючись до всіх інших.

Кот заіржав:

- Давай !!! Я перший !!!

І став розстібати ширінку. Я рвонувся, але мене міцно тримали Сергій і Ріпа.

- Знімай штани, а то зараз всі ґудзики відірвемо !!

- Пустіть! - але впоратися з двома старшокласниками мені явно було не під силу. Вони пригнули мене так, що я сперся проститутки киева 60 лет руками об якусь трубу. Хтось із них рвонув мої штани вниз, пролунав тріск відриваються гудзиків. Кот стягнув з мене до колін труси. В зад мені вперся твердий член і Кот всією масою навалився на мене.

- Бля, не лізе!

- Ти його хоч послюнявіл !!

Кот плюнув на пальці, змочив свій член, і я відчув, як елда міліметр за міліметром проникає мені в дупу. Від різкого болю я скрикнув.

- Заткнись! - удар по шиї змусив мене зціпити зуби. Кот вже наполовину проститутки мулатки киев заштовхав свій хер в мене і почав пихкаючи водити туди-сюди.

- Ну як, пішло? - запитав його Ріпа.

- Нормально!

Стало трохи легше, біль притупилася. Кілька хвилин він мовчки трахкав мене, Сергій і Ріпа бридко хихикали. Раптом Сергій переліз через трубу, підійшов до мене спереду, розстебнув ширінку, дістав свій член і мовчки сунув мені в рот. Довелося смоктати. Так тривало кілька хвилин, поки я не відчув, як Кот важко задихав, його член засмикався проститутка ксюша м нивки киев у мене в сраці і всередині розлилося тепло. Кот відвалився від мене. Я хотів випрямитися, Сергій міцно тримав мою голову в руках. Настала черга Рєпи. Його член був товстіший, ніж у кота, але моя діра було неабияк змазана спермою, і особливої болю я не відчув. Коротше, мене знову трахкали в дві дірки. Несподівано я зловив себе на думці, що почуття огиди пройшло, і те, що відбувається стало мені трохи подобатися, принаймні мій член став злегка набухати. Через деякий час проститутки киева 60 лет я відчув, як хуй Сергія у мене в роті напружився, я зрозумів, що він зараз кінчить і спробував відсторонитися, але він руками буквально насадив мою голову на свій хуй. Сперма бризнула фонтаном, частина її я мимоволі проковтнув. Хуй вислизнув у мене з рота, і я спробував перевести дух, але у мене перед очима виник млявий і забруднений спермою член Кота. Подітися було нікуди, я взяв його губами і почав рухати шкірку туди-сюди. Тут Ріпа рясно скінчив, мені здалося що мені в жопу проститутки мулатки киев влили цілий літр сперми, а хуй Кота був так само млявий, як і раніше.

- Краще смокчи !!!, - люто сказав Кіт. Я ворухнув головою з подвоєною швидкістю - ще й отримувати по морді мені не хотілося. Ріпа і Сергій втратили інтерес до того, що відбувається і сиділи, нудьгуючи, і підколюючи Кота. Нарешті, його хуй став набухати, виконуючи наказ його рук, я прискорив руху - і крапля сперми скла мені в рот. Кот застебнув ширінку.

- Пішли, - сказав Ріпа і вони віддалилися, проститутка ксюша м нивки киев регочучи і обговорюючи всі, що вони зі мною зробили.

Я сплюнув залишки сперми. З дупи в мене стікав тонкий струмочок, на душі було погано, але кров явно прилила до мого члену, хоч він і не стояв стовпом. Я зняв штани, труси, підійшов до врізаному в трубу краника, прополоскав рот. Трусами я підтер сперму на жопе і на ногах, викинув їх, зібрав з брудного статі в кишеню відірвані ґудзики, надів штани і насилу привів їх в порядок за допомогою шпильок. В дупі саднило, проститутки киева 60 лет в роті стояв смак сперми. Я присів на дерев'яний ящик, щоб обміркувати ситуацію. Раптом я почув голос, повний співчуття:

- Боляче?

Я підняв очі і побачив Катьку - вона вчилася на пару класів молодше і була істотою забитим, що штовхається без будь-якої причини на перервах і взагалі ображатися усіма - від однокласників до старшокласників.

- Це вони тебе шукали? - запитав я.

Вона кивнула. Раптом кров кинулася мені в голову - вона ж все бачила проститутки мулатки киев !!! Вона ж все розповість !!! Потім я подумав - швидше ця трійця всім про все розповість, чим вона. Мені було шкода себе, трохи шкода її - якби вони її знайшли, наслідки б їй довелося. При цій думці мій член повстав на повний зріст, і шалена думка прийшла мені в голову. Я розстебнув шпильку на ширінки і витягнув свій пісюн. Переляк промайнув в її очах, вона зробила крок назад, а мене раптово розібрала злість - якби вона не стала ховатися в підвалі, ця трійця не пішла б її проститутка ксюша м нивки киев шукати, нічого б не було. Я грубо схопив її за плечі і став тикати своїм хуем їй в губи. На її очах виступили сльози, вона захопила мій член губами і стала смоктати. Я подумав, що я не перший, хто її змушує брати в рот - смоктала вона чудово, я Коту і Сергію доставив, мабуть, куди менше задоволення. Заплющивши очі, я скінчив, при цьому мій хуй вислизнув з її рота, я вистрілив спермою їй в обличчя, крапельки повисли на її носі, віях, чубчик. Вона дістала хустку, утерлася, і розгорнулася проститутки киева 60 лет в бік виходу з підвалу. Ридання душили її, а я дивився їй услід і думав, що ми з нею тепер два чоботи пара - знедолені суспільством.