—В среднем по Америке за последние 40 лет количество сперматозоидов у мужчин уменьшилось на 40 процентов.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки дорогах киева, ментовський свято, проститутки киева старше 40 с выездом.

Ми з чоловіком їхали до Махачкали до його друзям на машині. На посту ДАІ перед какой то селом нашу машину зупинили Для перевірки документів. Прапорщик, від якого тхнуло перегаром сказав, що повинен нас обшукати. Другий мент з автоматом і в бронежилеті тупо посміхався.

- Руки на капот, - наказав він.

Прапорщик підійшов до мене і почав ретельно обмацувати груди, живіт ... Я напружилася. На мені було шовкове коротеньке літній платьішко і коли він почав нишпорити проститутки дорогах киева у мене між ніг я скрикнула.

- Так, що ж ви робите ?! - Андрій рвонувся в мою сторону, ударивши обшукують його автоматника ліктем в обличчя. У тугіше секунду в перенісся чоловіка уперся ствол «Макарова»: - Ах, ти гнида, - рукоять пістолета опустилася на голову Андрія.

- В коробок його. Обшукати машину, - наказав прапорщик втирає розбитий ніс автоматників.

Все сталося настільки швидко, що мої думки не встигали за подіями. Я була як контужений, мене проститутки киева старше 40 с выездом трясло.

Буквально відразу під водійським сидінням «знайшли» пакетик з героїном.

- Ну, ось і славно. Поїхали.

Нас привезли в якийсь відділення міліції і заштовхнули в велику порожню, напівтемну камеру. Уздовж стін стояли двоярусні ліжка з дошками замість панцирних сіток. У центрі стояв великий стіл з прикрученими до підлоги ніжками.

Близько десятої вечора двері з брязкотом відчинилися і в камеру увійшов товстий майор. Він був п'яний.

проститутки киеве услуги - Наркоту тобі, звичайно, мої орли підкинули, - сказав звернувся він до чоловіка, - А, ніс Ахмета ти дарма зламав, твоїй дружині відповідати за це доведеться.

- Ебать її зараз будемо, - додав він, - Ти мене зрозумів, шмаркач?

Андрій схопився і спробував вдарити товстуна в обличчя. Але той випередив його ударом ноги в пах. Андрій впав. Товстун підійшов до мене, провів пітною долонею по моїй щоці і раптом, різким рухом рвонув виріз на платті вниз, а іншу проститутки дорогах киева руку просунув мені між ніг, стиснувши всієї п'ятірнею низ живота, я закричала. Андрій, бачачи це, спробував встати, але отримав удар ногою в обличчя і знову впав. Мент засміявся. Тепер мені по справжньому стало страшно. Він пішов. Ми з чоловіком сиділи мовчки. Я не могла повірити в реальність того, що відбувається.

Прокинулася від гучного сміху. Наді мною стояв товстий майор і ще один незнайомий. Я схопилася. Андрій лежав грудьми на стільниці, його ноги були пристебнуті проститутки киева старше 40 с выездом до ніжок стола наручниками, штани спущені до колін, рот заклеєний скотчем. На руках теж були наручники. Через хвилину я вже перебувала точно в такому ж положенні, тільки з іншого торця. Особа Андрія було за півметра від мого. Другий мент, я роздивилася, це був той самий прапорщик, спустив мені трусики до колін, підняв поділ сукні і поплескав по попці.

- Ну, ось товариш майор, все готово.

Я закричала і тут же гумової кийок опустилася мені на хребет. Мене проститутки киеве услуги ніби паралізувало, я не могла навіть дихати, не те що кричати. Прапорщик клацнули на моїх зап'ястях наручники, з'єднавши їх з браслетами чоловіка. Тепер навіть випростатися було неможливо. Від жаху і нереальності того, що відбувається у мене перед очима попливли кола.

Коли я прокинулася і підняла голову, то побачила майора, що стоїть позаду мого чоловіка. Він стояв з закинутою назад головою і голосно сопів, я перевела погляд на опущену, що звисала над голову Андрія і проститутки дорогах киева мені стало погано.

- Дивись Нурлан, - прокинулася пташка, - важко дихаючи вимовив майор, його руки міцно тримали чоловіка за талію. Прапорщик підійшов до мене, розстебнув штани витягнув свій орган, який майже миттєво напружився.

- Подобається? - він підійшов до мене ззаду взяв мене за волосся, намотав їх на кулак і притягнув до себе і в цей момент я відчула, як його член починає як би вповзати в мене, долаючи опір вульви. Я подивилася на Андрія. Наші погляди проститутки киева старше 40 с выездом зустрілися. У нього в очах стояли сльози. Прапорщик почав рухатися в мені, як будь то збирався проткнути мене. Тут майор як то зойкнув, захрипів і опустив голову.

- Ох, добре! - майор прибрав руки з Андрія, отлип від нього вийшов з за Андрія, встав збоку, - Дивись як твоя сучка підмахує.

У нього з ширінки стирчав ще наполовину пружний, червоний і вологий від сперми член. Андрій закрив очі і тут же отримав удар по голові.

- Дивитися!

Нурлан проститутки киеве услуги забивав в мене свій член так, що я билася лобком про кромку столу, це було нестерпно боляче, кричати більше не було сил я тільки схлипувала. У цей момент двері відчинилися і увійшли ще двоє, ледве стоять на ногах служителів закону.

Один з них ніс якусь коробку, я зрозуміла, що свято тільки починається.

Нарешті Нурлан витягнув член і скінчив мені на ноги.

Знову прийшли вже розкладали на газеті, постеленной прямо на нарах закуску і розливали по пластмасовим проститутки дорогах киева стаканчиках горілку ... Випили, закусили.

- Ахмет, - сказав майор, - подивися який у цього підари чудовий ротик. Іди, там першим будеш.

- А, можна я сучку теж засаджено? - схопився наймолодший довжини мент, років дев'ятнадцяти.

- Давай, якщо є чим, - дозволив майор.

Той кого називали Ахмет встав, зняв штани з трусами і погойдуючись підійшов до столу, на секунду задумався, потім вибрався на стіл і встав на коліна між нашими головами. проститутки киева старше 40 с выездом

- Тільки дерен, півнячі, блядіна твоєї сам пизду руками до горла розірву. Ти зрозумів мене? - закричав він, взявши Андрія за підборіддя і зірвав скотч. Всі заіржали.

Молодий притискався ззаду до моїх стегнах і довго не міг розстебнути ширінку. Нарешті я відчула як він водить у мене між ніг, які не бажають вставати членом.

Перед моїм обличчям були пружні, покриті густою шістьма сідниці Ахмета, я бачила як вони раптом напружилися і він весь трохи подався проститутки киеве услуги вперед.

- Молодець який, - на розспів вимовив Ахмет, - Всі розуміє він.

Ахмет обернувся до мене: - Ти навчила? Вай, який молодець!

Між ніг Ахмета я бачила як рухається кадик чоловіка, підборіддя і його губи, обхопивши член. У мене котилися сльози, я була в стані напівнепритомності. Мене колотило.

Перед моїми очима продовжували стискатися і розтискати сідниці Ахмета, тільки тепер вони були дуже близько. Молодий, зрештою засунув в мене проститутки дорогах киева свій член. Він майже що лежав на мені і сопел в вухо. Раптом сідниці Ахмета перестали рухатися, він знову обернувся до мене.

- А ну-ка допоможи своєму муженьку. Він трохи зрушив убік, розвернувся до мене, взяв мене за шию і притиснув член до моїх губ я замукала. Молодий заіржав. Я відкрила рот і Ахмед тут же засунув туди свій член. Я побачила очі Андрія, вони були якісь байдужі до того, що відбувається.

- Сосі сука, - закричав Ахмет, - смокчи а то ...

проститутки киева старше 40 с выездом Він схопив мене за волосся і буквально насадив мою голову собі на член, я вперлася чолом в його живіт. Ззаду верещав Молодий. Я смоктала. Я боялася що мене вирве, головка члена зачіпала мені горло. Ахмед відсторонив мою голову дістав член і знову приставив його до губ Андрія. - Відкрий рот пидор, - закричав він. Ахмет всунув у відкритий рот свій член і заіржав. Мені стало погано, перед очима все попливло. І тут я побачила як Ахмет вийняв з рота Андрія член з якого забила сперма проститутки киеве услуги прямо Андрієві в обличчя.

- Рот відкрий, ширше, ще ширше, - кричав він.

Тут молодий у мене за спиною видав якийсь крик, часто-часто задихав я відчула, що в мене між ніг стало волого. Він скінчив і відразу зупинився, трохи постояв не витягуючи з мене свій агрегат, поки той зовсім обм'як і не вислизнув сам.

- Вах, які молодці, - сказав майор, - А ти що хуй не міг дістати, хто зараз після тебе захоче туди лізти.

- А тепер ми всі вип'ємо, проститутки дорогах киева Відстебніть їх

Ноги у мене зовсім затекли, тому коли прапорщик відстебнув мене від чоловіка і від ніжок столу я впала на підлогу.

Я лежала на голих дошках ліжка, плаття було зібрано десь під пахвами. Хтось стискав мої щоки і тримав голову. Майор всій тушею навалився на мене ... Через хвилину я вже не розуміла відбувається і де я перебуваю. Я перетворилася в овоч і за всім, що відбувається спостерігала як би з боку.

Я лежала на холодній кам'яній підлозі проститутки киева старше 40 с выездом на животі а прямо кишку начебто вбивали кол, в роті у мене постійно був чийсь член. Я не відчувала більше нічого. Я дивилася на чоловіка непритомного на столі, його ноги були закинуті на плечі прапорщика.

Я прокинулася в повній темряві було тихо і душно. Я втратила свідомість. Другий раз я відкрила очі вже в лікарні в Махачкалі. Лікарі розповіли що мене знайшли в багажнику автомашини кинутої перед блок постом на кордоні з Чечнею, на передньому сидінні сидів якийсь проститутки киеве услуги товстун у міліцейській формі, у нього була прострелена голова. Свого чоловіка я більше ніколи не бачила. Цих ментів теж не знайшли. Вони зникли в Чечні.