—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки в киеве в премьер палас, полковник копєйкін, проститутки киев метро бориспольское.

Сусіди ставилися до Олександра Петровича з повагою, його навіть пророкували в старші по під'їзду. Коли він, у формі полковника, допомагав сусідці підняти на сходах коляску, згадувався, щонайменше, культовий фільм «Офіцери». І стільки благородства, стільки грунтовності було в його поставі і побілілих скронях, що навіть під'їзна алкота притихала, коли він, гуляючи з собакою, кидав на них суворий погляд.

У Олександра Петровича було троє дітей і дружина бухгалтер. Вони проститутки в киеве в премьер палас тіснилися в двокімнатній, з року в рік чекаючи нову квартиру.

В той суботній вечір, хоча вже було за північ, дружина вкладала молодшу, старша сиділа на телефоні, а син загрався в комп'ютері. Як не кликав його батько гуляти з собакою, він почав благати і наобіцяв, що завтра і з ранку і ввечері буде гуляти, тільки дай дограти. Олександр Петрович звично натягнув спортивні штани і взяв поводок. Пес при цьому нетерпляче підстрибнув мало не до стелі. Полковник поклав в кишеню проститутки киев метро бориспольское штанів мініатюрний електрошок, який йому нещодавно подарували родичі з Мінська. На випадок собачої бійки. Одного разу в його коллі вчепився хвалену мертвою хваткою бультер'єр, так відірвати ніякої сили не було, п'ять хвилин удвох з чоловіком намагалися розтиснути зуби. А тепер є шокер - і немає проблем. Тільки ось страшні собаки перестали потрапляти.

Теплінь липневої ночі, приємно ступати по випаровується денна спека тротуару, пес слухняно біжить поруч без повідця, экзотические проститутки киев зрідка відволікаючись на стовпи і кущики. Замість пари звичайних кіл навколо будинку пішли за великим собачому колу, уздовж «черепашок», за ними пустельний укіс до залізниці. Там Петрович іноді балувався на турніку, раз по двадцять і пробіжка. Пес відчув цікаві запахи і побіг до самотньої темної постаті, що сидить на схилі.

Коли Олександр Петрович підійшов ближче, в світлі ліхтаря він розгледів юнака, який погладжував собаку по голові, і почув його невиразно-нетверезий проститутки в киеве в премьер палас бурмотіння і чавкання свого вічно ненаситного Лорда.

- Лорд, це що таке ?! А ну, до мене! - гримнув полковник поставленим голосом, хоча і розумів, що від халявних делікатесів пса і за вуха не відтягнути. Але для порядку.

- Ей, мужик, братан, випити як щодо:

- Ти, пацан, придержи пса за ошийник, зараз я його на поводок посаджу, а то від твоєї закуски скоро нічого не залишиться.

- Так закуси навалом, мужик. І водяри майже повна. Кореша проститутки киев метро бориспольское на хуй звалили типу до телицям:

- А ти що ж?

- А я вже не що то: бля: не те, що до телицям, до будинку ноги не панннесут, - і він завалився на бік.

Полковник піймав Лорда і прив'язав до найближчого дерева, потім присів до «столу». На газеті стояла пляшка, а навколо були розкидані помідори, хліб і недогризенние Лордом шматки дешевої ковбаси. Лорд прожувати вже заглоченной і благально поскулівал.

Олександр Петрович тим часом розглядав хлопця, экзотические проститутки киев який, спершись на лікоть, лежав на боці в метрі від нього. Стрижений під бокс, неголений дня два, особа правильне, недовгий, кремезний, в темній майці навипуск і чорних джинсах. Кросівки валялися поруч, ноги босі, з високим підйомом, що не стоптані. «Стривай підготовки не проходив, в армії не був» - відзначив про себе полковник.

Хлопець підвівся, став щось шукати в траві, потім підняв пластиковий стакан і сказав:

- Налий, мужик, а то рука вже не вірна. проститутки в киеве в премьер палас P>

Повагавшись секунду, Олександр Петрович налив.

- А тепер Леху налий, тільки конкретно, - і хлопець простягнув другий стакан.

- Я пити не буду.

- А як її звуть? Жучка, йди, дам ковбаски!

- Це Лорд.

- О, прикол! А, так ми тут чиста одні мужики: А я Леха. А ти, тобто ви? - і він, посміхаючись, простягнув склянку.

- Гаразд. Я Василь. Твое здоровье

Випили. Згадавши, що пригощає він, Леха заговорив впевненіше: проститутки киев метро бориспольское p>

- Вась, а ти в армії був? А ось мене хотіли суки в погонах забрати навесні, так після другої порядку мене вдома не-е-ет. У бабки живу: сення кореш мій відмазатися від армії, відкосив, бля за пів-килобакса. Дик от дотчем: до-від-ме-ча-лись. Во! А пепсі скінчилася: А я запивати звик, - і він відкусив помідор.

- Знаєш, Леха, зганяю-ка я додому, пса відведу та запивки принесу. Може, з їжі чого?

- Ні-і-і. Жратви вистачає. Ти далеко?

- Ти чекай тут. экзотические проститутки киев Через десять хвилин я буду.

Полковник підвівся, обтрусився і пішов відв'язувати пса.

- Так почекаєш?

- А куди я н-на хуй піду? Ти тільки по-швидкому, ага. - І знову завалився.

Олександр Петрович швидко, підганяючи собаку, попрямував до будинку. Увійшовши в квартиру, покликав дружину, щоб помила пса, а сам поліз копатися в стінній шафі.

- Ти че там шукаєш?

- Так ліхтарик. Шокер я втратив. Шукати піду.

Він взяв не проститутки в киеве в премьер палас тільки ліхтарик, але і потайки сховав у кишеню рулон скотча. Потім тихо пройшов у спальню, дістав з тумбочки і швидко засунув у кишеню пару презервативів і жінчин гель для особи. Шнуруя кросівки, докірливо подивився на старшу, яка влаштувала в коридорі телефонні розборки з подругою, і кивнув у бік заснула молодшенької. Потім заглянув до заграли синові і мовчки тицьнув в напружене плече - мовляв, швидко перемагай або здавайся, і, не піднімаючи очей на що виходить з ванної дружину, проститутки киев метро бориспольское тихо вислизнув за поріг.

По дорозі в який раз спливло в пам'яті обличчя рядового Громико. Коли Олександр Петрович, тоді ще капітан Копєйкін, служив в прикордонному загоні, був у нього в частині салага один, Громико. Красунчик з солом'яними волоссям і карими очима. Коли вранці виходили все на фіззарядку, погляд капітана моментально вихоплював з шеренги голий торс Громико. Він був не більший і не дрібніше інших, він був, - а капітан тоді боявся навіть про себе вимовити экзотические проститутки киев це - дуже витонченим. Олександр Петрович ніколи з ним не розмовляв, він завжди боявся підійти до нього і навіть подивитися в упор. Але завжди, в строю чи, в натовпі, в їдальні, він крадькома шукав солом'яну голову. Коли капітана переводили в іншу частину на іншому кінці країни, перед від'їздом його потягнуло кинути прощальний погляд. Громико він знайшов в роздягальні лазні, оголеного, квапливо метушиться з рушником, і не міг відірвати погляду від його тіла. Коли Громико проститутки в киеве в премьер палас підняв голову і здивовано глянув на капітана, той відвернувся і швидко, майже бігом, попрямував додому гарячково допомагати дружині збирати речі.

Місяця через два дружина отримала лист від подруги з тієї самої частини. У ньому було і головне подія в загоні. Одного солдата-новобранці чи згвалтували товариші по службі, то чи намагалися, так він влаштував в казармі стрілянину і порішив шістьох, потім вистрілив собі в рот. Може, ви його і знали, Громико прізвище. Капітан проститутки киев метро бориспольское Копєйкін сказав дружині, що такого не пам'ятає.

Але всякий раз, коли у нього, тепер уже полковника, ставало на душі смутно, або тремтіння тривоги тарабанила в скронях, або гноімое роками напружене збудження проривалося з проклятого підсвідомості, чомусь спливав Громико, оголений і беззахисний, з широко розкритими карими очима.

А ось і світлий простір за гаражами. Петрович підійшов до турніка, в легкому стрибку зачепив поперечину, підтягнувся, підйом переворотом экзотические проститутки киев робити не став. Скільки разів спостерігав він тут підлітків, спортивних і не дуже, красенів і кволо-прищавих. Одного астенічного пацанчики років сімнадцяти навіть на руках піднімав, допомагаючи дотягнутися. Руки на його талії тоді, пам'ятає, тремтіли, відпускати гаряче молоде тіло пристрасть як не хотіли. Тільки хлопчина той з сусіднього будинку, і батька його, собакаря в окулярах, Петрович знав.

Леха застиг в тій же позі, що полковник його залишив. Олександр проститутки в киеве в премьер палас Петрович сів навпочіпки, налив повну склянку і випив. Потім відірвав край скотча і підсів до хлопця. Провів пальцями по його щоці. Той не прокинувся. Тоді Петрович обережно витягнув з-під ...                                          Читати далі