—Сперма содержит 6 мг протеина на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев нивки, міліцейська паличка, проститутки киев на дом 300.

Слава Богу, у Макса була власна машина: А то б довелося Максу з Уляною, як і більшості однолітків, тягатися по приятельських хатах, влітку шукати відокремлені куточки на природі, а взимку тулитися по підвалах і горищах. Тісна студентська общага Макса рідко дозволяла там усамітнитися, а строгі Ульянін батьки і не підозрювали, що в свої 19 років вона вже давно не дівчинка. А так, - машину на ручник, спинки сидінь відкинути, - і для двох молодих тел місця цілком вистачало. проститутки киев нивки P>

Цього разу Максу захотілося так несподівано, що вибирати місце для парковки не стали, тим більше що за засніженим парком пішоходів взагалі не було видно. Уляна звично стягнула з себе коротку спідницю, тонкий джемпер і залишилася в одних панчохах - білизни вона принципово на такі побачення не вдягала. Максим розстебнув штани, приспустив плавки і коханці накинулися один на одного. У самий розпал процесу у вікно машини настирливо і владно постукали. Через щільно тоновані проститутки киев на дом 300 стекла хлопці розгледіли дві щільні фігури в сірому з поблискують на плечах погонами. Одягатися Максу було набагато простіше, і вже через кілька секунд він змушений був через прочинене вікно машини вступити в діалог з двома ментами-сержантами.

- Старший сержант Пилипенко. Порушуєте громадський порядок, громадянин. Документики, будь ласка.

Зустріч не віщувала нічого доброго, і Макс відразу ж простягнув свій гаманець, в якому лежали права, паспорт і студентський проститутки киева трансы квиток.

- Так, так. Вийдіть з машини, треба особа ваше з фотографією при світлі порівняти. Так, і дівчина теж, - владно наказав сержант.

- Я не одягнена, - спробувала заперечувати Уляна.

- Виходьте обидва негайно, а то застосуємо силу, - раптом розлютився мент, для переконливості стукнувши стволом автомата об скло машини.

Розгублений Макс вискочив першим, але сержанти не проявили до нього ніякого інтересу. Вид оголеної дівчини, що стоїть проститутки киев нивки біля машини в візерункових чорних панчохах і туфлях на підборах, куди більше привернув їх увагу. Від напав раптом страху Уляна навіть не намагалася прикрити ні акуратно підголені кицьку, ні середні, але класично правильної форми грудей.

- А Ваші документики де? - єхидно поцікавився той же сержант.

- У мене з собою нічого, - тільки і пробурмотіла Уляна.

- Тоді дівчину доведеться обшукати гарненько. Ну-ка, Тимоха, займися, - владно наказав Пилипенко проститутки киев на дом 300 своєму напарнику.

Другий мент, нічого не кажучи, взяв Уляну за плечі і, повернувши, до себе обличчям став нахраписто нишпорити по голому тілу, як ніби справді обшукував. Великі чоловічі руки чіпко м'яли плечі, потім груди, опустилися нижче і тут пішла його команда: «Розсунемо ноги». Уляна мовчки слухала, Макс байдуже стояв поруч, не знаючи, що йому робити.

Тимоха упевнено запустив два пальці в жіночу кицьку, покрутив ними, потім дістав і доповів: «Готово, командир!». проститутки киева трансы

- Ти коли-небудь міліцейську паличку пробувала? - знову так само єхидно поцікавився Пилипенко.

- Відпустіть дівчину, - запротестував був Макс, але тут же клацнули дбайливо приготовані Тимохою наручники, а Макс ще отримав і важкий удар в живіт.

- Отже, за порушення громадського порядку громадянка засуджується до «міліцейської паличці».

З цими словами Пилипенка потягнув бовтається у нього на поясі гумовий кийок, а Тимоха різким рухом проститутки киев нивки нахилив Уляну, поклав її на капот і точним стусаном змусив дівчину розставити ноги. Сержант намацав кийком кицьку і одним ривком загнав туди гумову палицю. На зойк дівчини уваги ніхто не звернув, сержант продовжував орудувати палицею. Його ентузіазм почав вичерпуватися лише хвилини через дві, протягом яких всі учасники цієї безглуздої сцени зберігали мовчання: менти здавалося просто робили свою справу, Макс очманіло дивився на розкішно розпусне тіло своєї дівчини, а Уляна боялася проститутки киев на дом 300 вимовити ще хоч слово, не знаючи що може чекати її попереду.

Закінчилося якось все несподівано буденно. Пилипенко витягнув свою палицю, недбало обтер її про що стояв Макса, Тимоха розтулив наручники, і менти неквапливо стали віддалятися у бік парку. Макс спочатку очманіло подивився на змучену Уляну, все ще лежала на капоті, її широко розсунуті ноги в панчохах, вигнуту попку, а потім кинувся до неї на ходу спускаючи свої плавки ...