—По оценкам экспертов при нормальном оргазме человек теряет в среднем 112 килокалорий. При симуляции оргазма теряется 315 килокалорий.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки пара киев, vim imponere, красивые проститутки киева.

Коли ми затягли її в підвал, вона все ще була без свідомості. Джой мало на неї не накинувся в той же момент, але я зупинив його різким ударом. Джой, поскулівая, піднявся на ноги, але відповісти мені не посмів: з моїм ростом в сім футів і вагою 240 фунтів я можу дозволити собі ще й не таке звернення.

Дівча була на рідкість хороша. Я запримітив її тижнів зо три тому, коли проїжджав повз ліцею. Зграйка школярок, випурхнула з дверей, відразу привернула мою увагу. Але проститутки пара киев вона виділялася серед них не тільки самим дзвінким голосом, а й найбільш апетитними формами. Лоліта - я назвав її так по асоціації з Набоковим. Дня через чотири я почув, як хтось гукнув її по імені: Памела.

Разом з Джоем ми встановили чергування біля школи. Ми знали не тільки час початку і закінчення занять, але навіть те, які уроки вона прогулювала, і на яких затримувалася довше.

Найбільше їй подобалася гімнастика. І навіть не сам предмет, а викладач - високий красивые проститутки киева блакитноокий атлет, з легкістю виконував на турніку самі мудрі вправи. Особливо він любив, коли його вихованки тренувалися на брусах: не один раз ми разом з Джоем спостерігали у вікно, як він, пріобнімая чергову гнучку талію, допомагає своїм вихованкам.

У Джоя в такі моменти очі наливалися кров'ю, і я впевнений, що саме тоді в його голові визрів план, здійснений нами згодом.

У п'ятницю я припаркував машину якомога ближче до школи (раніше ми її залишали кварталу проститутки киева метро академгородок за три звідси, щоб не муляти очі оточуючим) і рівно о третій годині пополудні підійшов до будівлі. Дочекавшись, коли дівчатка вийшли з дверей, я набрав Джоя по мобільнику і сказав, щоб він приготувався.

Ми кілька разів прокрутили цей сценарій. Через сім хвилин Памела попрощається зі своїми подругами і поверне по стежці в сторону будинку. Йти їй не більше трьох хвилин через гайок, де її зустріне Джой і невелика порція хлороформу. Коли дівчинка відключиться, Джой проститутки пара киев сховає її в багажник машини, зніме з неї трусики і ретельно перевірить вміст шкільної сумки.

Я уважно стежив за вхідними дверима. Викладач гімнастики вийшов з неї через десять хвилин після дівчаток і попрямував до свого «Фольксвагену». Оглянувшись на всі боки, і переконавшись, що нас не видно з боку гаражів, я безшумно підійшов до нього ззаду і залишив без свідомості коротким стинають ударом.

Чесно сказати, я нервував. Мужик був він міцний, і можливо, наша красивые проститутки киева затія могла провалитися. Але навички карате, придбані мною під час служби в армії, допомогли впоратися з найскладнішою частиною нашого плану.

Джой чекав мене в умовленому місці. На його запитальний погляд я відповів кивком. Пересадивши гімнаста з заднього сидіння за кермо «Фольксвагена», ми влили в його горлянку півпляшки віскі, засунули йому в кишеню трусики нашої полонянки і пустили машину з моста в річку. Глибина там була футів тридцять. У багажнику автомобіля вже проститутки киева метро академгородок лежала лопата, забруднена свіжою землею. Для поліції складу злочину був в наявності, і ми розраховували, що справа швидко закриють.

Привізши її додому і залишивши в підвалі, ми спочатку ґрунтовно підкріпилися (такі нервові перевантаження, знаєте, збуджують апетит), а потім спустилися вниз.

- Ну, хто перший? - Джоя трясло від збудження. Нервовий він тип. І небезпечний. Треба буде краще стежити за ним.

- Тягнемо сірники? - Я намагався, щоб мій голос проститутки пара киев звучав якомога холодніші.

Джой подивився на мене з підозрою, потім похитав головою:

- Ні, старий лис, мене ти не обдуриш. Кинемо монету!

Який же він передбачуваний! Розказана вчора армійська байка про те, як можна дурити з сірниками, зробила свою справу. Я ліниво дістав з кишені заздалегідь приготовлений долар з двома «решка». Монета блиснула в напівтемряві підвалу і з тихим дзвоном покотилася по підлозі.

- Орел! - Заволав Джой, який ніколи красивые проститутки киева не загадував «решку» по якомусь дурному забобону.

Молодець, хлопче! Ти тільки що віддав мені в руки право першим опанувати цим ніжним дівочим тілом. З злорадним почуттям задоволення я спостерігав, з яким похмурим виглядом він дивиться на мій двосторонній долар. Вихопивши монетку у нього з рук (не вистачало, щоб він здогадався перевернути її), я почав виштовхувати його з підвалу.

- Але я хочу хоча б подивитися, - заскиглив він.

- Ще надивишся, - обнадіяв проститутки киева метро академгородок я, закриваючи двері.

Сівши на підлогу, я закурив. У сигарети сьогодні був особливий смак. Я не поспішав розпочати свою заповітну мрію, мені хотілося продовжити мить цього очікування.

Докуривши, я переклав Памелу на тапчан і прикував її наручниками до скоб в стіні. Потім узяв ніж і почав не поспішаючи розрізати на ній одяг.

Це було чудово. Гостре лезо розпоров її політиці і перерізало бретельки ліфчика. Що лежить переді мною в одних туфельках, проститутки пара киев вона ніби випромінювала ніжно-матове сяйво. Мені завжди здавалася, що так виглядає аура молодості, ще не зачеплена цинізмом дорослому житті.

Я починаю смикати її ніжно-рожевий сосок. Відчуття того, що зараз я позбавлю невинності цю дитину, заводить мене все сильніше. Боже, яка ж вона красуня! Мені бракує слів, щоб описати цей чарівний овал обличчя, ці пухнасті вії, ці губи, яким ще не відома солодкість чоловічого поцілунку і інших, більш заборонених ласок, цей плоский красивые проститутки киева животик з акуратним кратером пупка, цю струнку фігурку, дивно розвинену для дівчинки- підлітка:

Але погляд мій мимоволі раз у раз повертається до найпрекраснішого ділянці її оголеного тіла.

Ось вона - хтива мрія моєї юності і божевілля мого зрілого віку! Скільки разів, гризучи себе еротичними мріями, я уявляв, як зриваю цей бутон ніжності, дія якого закінчується першим червоним соком! Скільки ночей провів, борсаючись під вагою задушливого ковдри, терзая проститутки киева метро академгородок своє єство грубими руками! Моє бажання, моя пристрасть, мої потаємні думки - все це лежить зараз переді мною в образі голої діви, яка за мить пізнає солодкість першої жіночої болю.

Мої долоні господарюють все грубіше, відчуваючи прохолоду її шкіри, стискаючи її грудей, водячи пальцями по кромці забороненого плоду, не діставали досі нікому.

Про небо! Вона вже мокренька: Гострий запах від її розставлених ніжок зводить мене з розуму. Я нахиляюся і починаю вилизувати проститутки пара киев її з дикою жадібністю, як ніби подорожній, змучений жаром пустелі, припадають до крижаного джерела в оазисі.

Моя мова тріпоче в цій складці неземних насолод, я воджу їм все сильніше, не обмежуючи себе нічим.

І тут: Я міг очікувати чого завгодно, але цього: Вона починає стогнати! Так, вона стогне від насолоди, ще не прийшовши до тями від хлороформного дурману, але вже дозріла для того, щоб прийняти в себе першого чоловіка.

Але немає. Я не хочу красивые проститутки киева брати її в нестямі. Вона повинна відчути цей свій перший раз, коли я увійдемо в її лоно, зламавши замок недоторканності. Я пещу її жорсткіше і жорсткіше ... Так, я завдаю їй біль, але вона стає причиною пробудження моєї чарівної полонянки.

Її вії затріпотіли. Вона відкриває очі - і зустрічається з моїм жадібним поглядом, в якому можна побачити багато. І навіть більше, ніж хотілося б.

Я читаю в її очах непідробний жах. Ще б пак: прокинутися оголеною, пов'язаної проститутки киева метро академгородок і безпорадною перед незнайомим чоловіком: Ти правильно здогадалася, дівчинка: твоя статеве життя почнеться з зґвалтування, але не банального чоловічого ласолюбства, а творчої думки двох витончених умів.

- Ні!

О, як вона каже це слово! Я відчуваю, що стримуюся з останніх сил. Сказане на видиху, з підвищенням голосу в кінці, це слово для мене сексуальніше, ніж найкрутіші порнографічні фільми, переглянуті в бурхливої юності.

«Ні». Ти могла б сказати проститутки пара киев це набагато пізніше і тому хлопцеві, який довів би тебе до того стану, коли заперечення звучить як «так». Але це було б потім. Не зараз. Майбутнє ...                                          Читати далі