—Шимпанзе – рекордсмен по самому быстрому сексу среди млекопитающих. Ее рекорд – 3 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев улица шевченка проститутки фото на дому, виховання сусідки (частина 1), проститутки киев оболонь.

Ми з друзями сиділи біля під'їзду і попивали пивко, базікали про своє - взагалі розслаблялися. Тут з'явилася моя сусідка по сходовій клітці Маргарита Йосипівна, і тут почалося ...

«Ось, ви лоботряси, нічого не робите, п'єте пиво, сидите на шиї у батьків ...» і в такому дусі досить довго нам читали лекцію про те які ми виродки ...

Треба сказати, що років мені було 16 і «сидіти на шиї у батьків» навчаючись в 10 класі мені було не соромно. Взагалі Маргарита киев улица шевченка проститутки фото на дому Йосипівна діставала мене своїми моралями з тих пір як ми з батьками переїхали в цю квартиру. В принципі це було терпимо, але недавно вона вийшла на пенсію і я став стикатися з нею набагато частіше, відповідно діставати вона мене стала сильнішою.

З моменту лекції біля під'їзду минуло кілька днів, я сидів удома і шарілся в інтернеті, раптом пролунав дзвінок у двері, це була Маргарита Йосипівна ...

«Послухай, Димитрій у мене проблема з краном у ванній, допоможи проститутки киев оболонь мені, будь ласка»

«ОК, Маргарита Йосипівна зараз підійду подивлюся» - відповів я.

Я взяв інструменти і пішов до сусідки. Жила вона одна, щодо чоловіка я не знаю, а діти у неї були, але жили вони десь за кордоном. Звичайно, йти мені було лінь, до того ж я її терпіти не міг, але все-таки сусідка. Роботи там було хвилин на 7, я все швидко зробив і вже зібрався йти, але тут, мабуть із вдячності, мене вирішили напоїти чаєм.

Ми сиділи на кухні пили чай і проститутки киев бляди розмовляли, вірніше вона мені щось розповідала, відверто кажучи я навіть не слухав, що вона мені втирає - звичка вироблена роками. Але тут її понесло ...

«Хто тебе виховував, лікті на столі, розвалився, тебе б в суворовське училище ...» - я почав закипати, - «... хто так п'є чай, вийняв би ложку, та ще сьорбати як кінь на водопої - суцільне неподобство ... »

«Значить так, я тобі дура стара херню всяку чиню, а ти, блін, на мене наїжджає, та пішла ти ...» - не киев улица шевченка проститутки фото на дому витримав я, і пішов додому.

Може бути все б на цьому й скінчилося, але у цій тварі вистачило мізків поскаржитися моїм батькам - я був в шоці. Мати на мене відразу наїхала, а батько послухав мою розповідь, і сказав, що грубіянити може і не варто було, але взагалі-то я прав. У них з батьком, щось останні час відносини зовсім зіпсувалися. Мати все-таки хотіла відправити мене вибачатися, але батько, напевно їй в пику, наполіг на своєму і спустив це все на гальмах.

проститутки киев оболонь Я вирішив помститися, просто я порахував, що таке хамство з її боку непробачно. Досить довго я вибудовував план помсти, мстити я вирішив так що б мало їй не здалося. Спочатку я пройшовся по магазинах і прикупив необхідний інвентар. Потім я зарядив куплені цукерки снодійним в достатній кількості, і пішов на справу.

Дзііінь ...

«Хто там?»

«Це я Дмитро, ваш сусід, можна з вами поговорити?» - я намагався говорити розкаялися голосом

«Що тобі проститутки киев бляди треба, хам?» - «ось зараза» - подумав я - «це я-то хам, ну-ну»

«Маргарита Йосипівна, я прийшов вибачиться, я винен і хочу загладити свою провину» - замок відкрився

«Ну і, що ви хочете мені сказати, молодий чоловіче?»

«Маргарита Йосипівна, я був не правий, я не повинен був так розмовляти з вами, мабуть мене дійсно погано виховували ...» - про себе я давився від сміху, яку нісенітницю я несу, але на неї вся ця лабуда, судячи з усього, діяла - «... і киев улица шевченка проститутки фото на дому що б хоч якось загладити свою провину я ось вам купив»

На обличчі в неї застигла маска задоволення, типу ворог переможений і біля її ніг.

«Гаразд, заходь, пригощу тебе чаєм, раз ти все зрозумів» - це була удача, адже до цього я збирався пролазити до неї в квартиру через балкон, а тут звір сам загнав себе в пастку

Ми сіли пити чай, природно з моїми цукерками, на цей раз я поводився як ідіот ... вдавав, що уважно її слухаю, сидів прямо як стовп, пив маленькими проститутки киев оболонь ковточками і постійно говорив, про те які смачні цукерки я приніс (буде це дура уважніше, вона могла б помітити, що цукерки я буду вихваляти, але не їм).

Десь хвилин через 15-20 і цукерок 5-6, мова у Маргарити Йосипівни стала плутатися і збиватися, але я стійко вдавав, що цього не помічаю. Ще хвилини через 3 моя сусідка впустила голову і засопіла - мій план почав здійснюється. Я почекав 10 хвилин, потім перевірив глибину сну. Чи не на хлопки, що не на гучні проститутки киев бляди вигуки вона не реагувала, я акуратно поплескав її по щоках - реакції ніякої. «Гаразд» - подумав я, - «остання перевірка і за справу». Я посмикав її за ніс, вуха, засунув палець в рот - все спокійно. Настав наступний етап мого плану. Збігав додому за фотокамерою, я перетягнув її в велику кімнату. Тут мені довелося повозиться, роздягаючи її, такого досвіду в мене ще не було, дівчата з якими я до цього трахался роздягалися самі. Але, хто шукає, той завжди знайде - в кінці кінців киев улица шевченка проститутки фото на дому я її розділ. Тут почалася моя фотосесія, Маргарита Йосипівна біля вікна, з розсунутими ногами; Маргарита Йосипівна на балконі; Маргарита Йосипівна на килимі і т. Д. І т. П. Заповнивши всю пам'ять фотокамери, я акуратно одягнув її, одягати було складніше ніж роздягати, а й тут я впорався. Потім я посадив її в крісло. Треба сказати, що я досить сильно втомився кантувати її, все-таки зростання метр вісімдесят, і вага кілограм 65-70 це навіть для мене з ростом метр дев'яносто кілька проститутки киев оболонь втомлює. Потім я вийшов за двері і зачинив за собою двері.

Спочатку я думав, витрусити з неї бабок, діти працюють за кордоном судячи з усього досить надсилали їй грошей, квартирка обставлена багато, жратва в холодильнику дорога, одягнена теж не з секондхенда. Але працюючи над її фотографіями в фотошопі, я придивився до неї уважніше. Жінка з правильними рисами обличчя, цілком хорошою фігурою для 50 років, великими грудьми, засмагла, без сивини - мій план покарання проститутки киев бляди зазнав змін.

Я почекав кілька днів, як раз скоро було 1 травня, і мої батьки збиралися на 10 днів полетіти відпочивати до Франції. Я від цієї поїздки відмовився у мене були свої справи. 29 числа мої батьки, видавши мені грошей і вказівок, вирушили до Франції. Я зітхнув з полегшенням, ніщо не заважало моєму плану. Ближче до вечора мені зателефонував батько і сказав, що вони приїхали і у них все в порядку. Все - пора було діяти.

Я одягнувся і спустився вниз киев улица шевченка проститутки фото на дому до під'їзду, опустив в поштову скриньку Маргарити Йосипівни аркуш паперу. На цьому аркуші була її «дещо фривольна» фотографія і підпис «Стара шльондра чекає молодих жеребців. За гроші зроблю все - ваша Марго »ну і її телефон і адресу, внизу листа я від руки написав ...« Не смикатися сука, з тобою ще зв'яжуться ». Після цих дій я пішов спати. Розрахунок був простий, отримавши це вона почне про все це думати і прикидати варіанти, а це буде мені на руку.

З ранку я вмився, проститутки киев оболонь прийняв ванну, випив чашечку кави і знову відправився вниз до поштових скриньок, перевірив ящик сусідки, листа там не було - значить він у неї. Все йшло за планом. Я сходив в магазин, подивився телевізор, потім подивившись на годинник подумав, що клієнт готовий. Я знову вирушив у гості до сусідки по сходовій клітці.

Я подзвонив у двері ...

«Хто?» - а голос-то напружений

«Маргарита Йосипівна, це ваш сусід, є розмова»

«Дим, давай потім, я проститутки киев бляди себе погано почуваю» - ага, нерви пустують, сподобалося листа

«Маргарита Йосипівна, це дуже важливо, відкрийте двері, будь ласка»

«Гаразд, що тобі» - двері прочинилися

«Маргарита Йосипівна, вам в поштову скриньку нічого не приходило?» - особа в цей момент у мене було дуже єхидну

«В ящик, коли?» - не дуже впевнено запитала вона

«Ой, прикидали, що ні чого не розуміємо, або зовсім з головою не дружимо?» - прикинув я в умі

«А киев улица шевченка проститутки фото на дому вчора ввечері, рекламка, там одна соковита дівчина себе рекламує, нічого подібного не було?»

«Ах, це твоя робота покидьок, ну все» - вона спробувала дати мені ляпас, я перехопив її руку

«Спокійно, тварюка!» <