—14% мужчин утверждают что им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки китаянка киев, мої рабині. частина 1. ліза, снять недорогую проститутку в киеве.

Я давно хотів трахнути Лізу. Мабуть цього хотіли майже всі хлопці які її знали. Висока, засмагла з невеликими грудьми, пухкими губами і длінющімі, приголомшливої краси ногами які весь час були видні з під коротких шортів і міні спідниць. Вобщем сучка була то що треба - породиста. Коли я дивився на її губки, часто представляв, як вони пестять мій хуй. Я думав що мій стовбур повністю б помістився в її рот і дуже хотів це перевірити. Але возможнось все ніяк не представлялася, проститутки китаянка киев Ліза постійно фліртувала зі мною але на більше не погоджувалася. Вона навіть завела собі дружка. «Ну що ж пизда, прийдется діяти без твоєї згоди» - думав я.

Довго виношував свої плани і гарненько готувався. Я дістав один гіпнотичний препарат, а також наполегливо став займатися гіпнозом - я хотів полность підпорядкувати собі цю гордовиту суку. І коли відчув себе впевненим у своїх силах, зважився.

У Лізи був день народження, а після нього я пославшись на те, снять недорогую проститутку в киеве що мені не можна вести машину на підпитку, залишився ночувати. Під час гулянки я часто підливав їй вино і не помітно додавав туди гипнотик, тому після того як гості розійшлися, вона вже була майже готова. Її одного я теж пару раз підсипав - для нього у мене так само були плани.

Ліза прямо звалилася на своє ліжко, а її коханець захропів на кріслі.

Я підійшов до сплячої красуні і почав роздягати її. Подивившись на оголене молоде тіло я мало не скінчив, настільки анкеты проституток киева воно було гладким і красивим. Я спустив сввоі штани і дістав член, підійшов до прекрасної Лізиної голівці схопив її за волосся і заштовхнув хуй за щоку.

- Це найсмачніша річ яку ти коли небудь брала в рот, ти будеш мріяти про моє хуе і текти тільки при його вигляді. Ти зрозуміла Ліза! - вона похитала головою - Відкрий очі і запам'ятай мій хуй і мене. Ти хочеш і будеш хотіти мене постійно. - Ліза відкрила очі.

Я витягнув хуй з її рота і вона з жалем надула проститутки китаянка киев губки. «Діє» - подумав я. Далі я задер її чудові ніжки і засадив їй по самі яйця.

Вона скрикнула. - Тобі добре сучка, це найприємніше, що може бути. Ти будеш хотіти, що б я ебал тебе завжди і в усі дірки, але все це проявиться лише коли я скажу - 41153ЛС. До цього ти весь час будеш хотіти мене, але не будеш ні з ким трахатись. - Так я обробляв її майже всю ніч - секс разом з навіюванням давав чудовий результат. Я так само кілька разів сфотографував її і нашу еблю, але снять недорогую проститутку в киеве її анус був ще не роздрукований.

Я поставив на штатив відіокамери і включив її.

Наказав їй поднятсья і підійти до її вже колишньому одного. Сказав Лізі, що б вона стала на коліна і відсмоктати йому.

- Але я хочу тільки тебе, моє улюблений. - запхикала шлюшка.

- Роби як я велів пизда, а не то не буду тебе ебать.

Сука злякано растегнула ширінку, дістала хуй свого коханця і стала старанно смоктати. Я став ззаду і в який вже раз увігнав анкеты проституток киева їй хуй. Ліза схлипнула і завіляля своее апетітная Попков.

Поганявши член пару хвилин і переконавшись, що він добре змазаний її соками, я витягнув його і приставив до маленької дірці анала.

- Ні не треба. Прошу тебе! Мені буде боляче - Ліза на секунду випустила хуй.

- Помовч сучка, тобі сподобається. Ти будеш найбільше любити анальний секс і закінчиш коли мій хуіло буде рвати твою жопу, а потім я дам посмоктати його.

Ліза заспокоїлася і проститутки китаянка киев продовжила старанно смоктати й облизувати член. Я ж став повільно натискати на анус хуем і він потихеньку почав входити. Ліза застогнала. Я вселив їй, що буде приємно і вона стала ловити кайф.

- А, сука еблівая, подобається? Подобається мій хуй. Я порву тобі жопу хуесоска.

Від цих слів Ліза стала ще сильніше стогнати і рухати дупою. Вона випустила хуй з рота і стала важко дихати і стогнати. Я схопив її за волосся і потягнув на себе, так я зумів загнати хуй снять недорогую проститутку в киеве до кінця. Я відчував, що скоро закінчу і з бавовною витягнув член. Знову схопив Лізу за волосся і засунув брудний хуй їй прямо в рот.

- Очисти мій хуй, жопа рвана - з цими словами я засунув їй прямо в глотку і став кінчати. Ліза слухняна ковтала і було видно, як їй це подобається.

(далі буде)