—Рыбы, как и люди, практикуют оральный секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева видео клиентов, моя дружина & nbsp; - блядь?, проститутки на березняках киев.

Весь день у Леськи - моєї найдорожчої дружини - був кепський настрій. Агресивна. Вона, ніби чекала, коли я скажу чергову дурість. І я виправдав її надії.

- Читав недавно в газеті ... Прилад створили - кишеньковий детектор брехні ... Цікава річ, напевно ...

- І що тобі цікаво ?! - негайно відреагувала Свєтка

- Ну, як ... Раз - і дізнався - змінює тобі дружина чи ні!

- А я і так можу тобі все розповісти! Без приборчика!

Тут, зізнатися, проститутки киева видео клиентов я був ошелешений. Звичайно, рідкісна дружина - так ні разу не зраджувала чоловікові ... Але ось, чи хочу я це знати?

- Ну ... розкажи ... - я ще сподівався, що вона зверне все в жарт.

Але настрій у моєї дружини було явно не те. Вона відклала журнал, який з роздратуванням гортала весь вечір.

- І що ти хочеш дізнатися? Скільки разів я тобі зраджувала?

- Ну, ... хоча б ...

- Три рази! Задоволений?

- Дуже задоволений! - проститутки на березняках киев не дивлячись на те, що я був просто вражений її раптової відвертістю, я починав злитися.

- Хочеш знати з ким? Хочеш?

- І з ким же?

- Зі своїм начальником, потім, з його другом, потім, з його шофером!

- З чиїм шофером? - не зрозумів я - Друга або начальника?

До пояснень Свєтка себе не обтяжували. Кілька хвилин пройшло в тяжкому мовчанні.

- Ну що? Легше стало?

- Причому тут - легше? Нічого собі ... визнання ...

проститутки киева святошино - А що ти хотів? Сам же запитав!

І коли це я питав її про зради? Я про детектор тлумачив ...

- Мені незрозуміло, що вам, мужикам, все знати треба? - продовжувала дружина - вражає мене це!

- Вражає ... Так, звичайно ... ну здорово ... - тягнув я

- Ось тебе, що найбільше вражає?

- Що? Що вражає? - я раптом задумався саме над цим - що ж мене вражає? - Ну, найбільше, це ... ось що ... чому більшість людей не відразу воду в унітазі проститутки киева видео клиентов спускають ?! Я ще в інституті помічав! Куриш в сортирі - з кабінки чувак виходить і тільки тоді смикне за ручку! І так - все! Це що ж? Вони погадіть, потім витирають дупу, застібають штани - і весь цей час лайно лежить в унітазі і смердить! І не тільки їм сморід йде, а й нам, кращим! Ми-то, чому нюхати повинні? !!

Тут вже, була вражена Свєтка. Кілька хвилин вона, мовчки мене вивчала. Потім, покрутивши пальцем біля скроні, зіскочила з диванчика, від чого її халатик розчинився, проститутки на березняках киев показавши мені стрункі, засмаглі ніжки і прозорі трусики жовтого кольору. Цікаво, а в яких трусиках вона була, коли її начальник спокушав? Начальник, напевно, саме спокушав - з шампанським і свічками. А ось водій ... Я уявив, як в машині, на задньому сидінні, на Свєтку навалився здоровенний бугай з уже готовим до вживання господарством. Однією рукою він повинен був спиратися об сидіння, а інший квапливо стягати з неї ці ось, жовті трусики ... А вона, напевно, слабо проститутки киева святошино пручалася ... І тоді, він з розмаху вдарив її по обличчю, і коли вона заплакала, без перешкод увійшов в неї ... і довго накачував її там, в машині, маленьку і плаче ... А потім, коли спустив - в неї, звичайно, навіщо йому думати про небажану вагітність? - потім змусив її облизати його мокрий член. І вона облизувала, і він знову збудився, і знову став її гвалтувати. На цей раз він довго не міг закінчити, шурувати з величезною амплітудою, довбав і довбав, поки Свєтка не стала, проститутки киева видео клиентов нарешті, заводитися, тихенько стогнати і рухатися назустріч цьому бугая, підставляти йому свою, спливала соком і спермою кицьку, для глибокого проникнення. Вона хотіла, щоб він її розірвав, проткнув наскрізь, щоб проник в самі нутрощі і коли він це зробив - вони закінчили одночасно. Свєтка схопила його за плечі, зі стогоном притягнула до себе, як би не бажаючи випускати з себе його зброю і він вичавив в неї останні краплі ...

Уф-ф ... Ні, треба приборкати свої фантазії. проститутки на березняках киев А то ... - я сів зручніше, підтягнувши вперед штани. Заважають.

Свєтка повернулася з кухні з келихом вина. Мені вина вона не принесла. Симптоматично ...

- І що ти ще хочеш дізнатися? Запитуйте - вона явно була налаштована продовжувати цю болісну розмову. - Хочеш дізнатися, як довго я з ними була?

- Так ти ... я думав - по одному разу ..

- Ну, ти наївний! Який же мужик одним разом задовольниться? Ні вже ... багато раз.

- Це коли проститутки киева святошино у тебе весь місяць термінова робота була? І ти мені щовечора розповідала, як ти втомилася? А лягала - відразу засинала ...

- Дурник! Це я прикидалася, що б ти не приставав. Я приходила тоді настільки поебаная, що тебе б уже не витримала ...

Не часто я чув від Леськи матерки. Мабуть, інакше їй було не передати свій стан. Ну і ну ...

- Пам'ятаєш, я тоді весь місяць зла ходила? І відмовити їм не могла, і злилася на себе ...

- А що ж ти зараз проститутки киева видео клиентов зла? Начебто пройшло все ...

- Вчора Вітька - шофер - подзвонив ... Знову приїде за мною ...

- Ні, ну ти ... що - відмовитися не можеш? - питаю.

- Не можу ... - дуже тихо говорить Свєтка - не можу ... з ними ... так ... по-особливому ...

Вона раптом відчинила на грудях халат.

- Укуси ... Ну, укуси ж, лопух! Стисни мене, щоб кістки захрустіли, згвалтує мене, покусали, як вони робили ... Лопух ти ласкавий! Блядь я! Укуси! - кричала проститутки на березняках киев Свєтка, вже повністю скинувши халатик і залишившись в одних трусиках.

Несподівано для себе я вліпив їй ляпас. З розмахом.

- Ще, ще! Бей, насилуй мене! Я хочу саме цього! Не треба мені твоєї ласки, лопух!

І тут мене, нарешті, пройняло!

- З-з-сука! - заревів я ведмедем і став бити її по щоках. - Ах, з-сука! Курва! Блядіща! - я висмикнув ремінь і почав шмагати її по грудях, по стегнах. Штани мої спали і я, встигнувши здивуватися, виявив у себе проститутки киева святошино сильнішою ерекцію.

- Курва! Я зараз тебе відучу від Вітька, шофера! Ти, сука, у мене тиждень ні сидіти, ні трахатись не зможеш - складеним удвічі ременем я норовив потрапити по лобку і промежини, благо ноги Свєтки так і миготіли переді мною.

Сама ж вона ніби сказилася! Ридання і крики болю перемежовувалися стогонами хтивості. Вона підставляла під ремінь то груди, то попку, то внутрішню поверхню стегон. А іноді, розвівши переді мною ноги, приймала удари животом проститутки киева видео клиентов і промежиною. І тоді вона особливо голосно і солодко стогнала.

- Візьми мене! Тепер візьми! Згвалтує! Виебі мене всю! Швидше! - вона звивалася на дивані, незв'язно повторюючи це слово, яке я від неї тільки сьогодні почув.

- Виебі мене, виебі ... виебі!

Різко я рвонув її жовті трусики. Затріщала, розриваючись, тканину. І в руці залишилася зім'ята, мокра ганчірка. Її трусики були наскрізь мокрі. Вона вся текла! Вона стікала соком, вона жадала, вона проститутки на березняках киев стогнала, вона вже почала підмахувати. Округленими, шаленими очима я дивився, як вона, вигнувшись, розставивши ноги і підставивши мені своє заповітне місце, демонструвала ці розпусні рухи тіла.

- Сука - видихнув я в останній раз і грубо підім'яв її під себе.

Вона сама насунулася на мій член. Я навіть і не зрозумів, коли це сталося. Мокре, гаряче місиво охопило, здавалося, не тільки мій член, але і всього мене. Я потонув в її виділеннях і в її пристрасті. Задихаючись, проститутки киева святошино я підвівся і кілька разів з розмаху хльоснув її по обличчю. Такого оргазму я у неї ніколи не бачив! Щонайменше п'ять хвилин вона билася в судомах. Вона кричала, плакала, сміялася. Вона забризкала мене своїми виділеннями до плечей.

Як я спускав, вона навіть і не помітила. Вона продовжувала битися піді мною в припадку цього неймовірного, запеклого оргазму.

Потім півтори години вона лежала без сил. До речі, відпочинок і мені не пошкодив. Я був, з одного проститутки киева видео клиентов боку, абсолютно знесилений, а з іншого - повний якоїсь нової, невідомої мені поки, енергією.

На наступний день, Свєтка грубо відбрила цього Вітьку-шофера, і ми знову взялися за нашу цікаву гру.

26 грудня 2002 г.