—Компьютерная игра «Grand Theft Auto» известна своими «автомобильными свиданиями» — клиент выбирает понравившуюся девушку лёгкого поведения и едет с ней в ближайший тихий переулок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

пышные проститутки киева, осіння ніч - 2, проститутки киева 35 лет.

розповідь? Яке щемливо-заборонене почуття, що доставляє нестерпний біль, змушує мене кивати і в потрібних місцях задавати питання?

- ... і він мене буквально згвалтував! Потім ще раз Вітька, але з тим вже було не так цікаво ...

Я дивився на її губи - солодкі, повні губки з розмазаний помадою і виділ ... Так, бачив, як охоплювали вони товстий член алкаша Вітька, в той час, як її піхвою користувався Колян.

- ... я скінчила вже кілька разів, але вони пышные проститутки киева все не зупинялися.

Так, вони не зупинялися! Ще б - така кішечка сама прийшла до них, П'яного гультяя, знемагаючи від бажання бути зґвалтованої.

- А потім він поклав мене на Вітьку і увійшов в попу! Я як закричу! А він каже: «Замовкни, сука» - спокійно так, каже, а сам продовжує мене гвалтувати в попку, як тоді ... коли ... вночі в наметі. Я тоді вперше відчула від цього задоволення.

Я слухав, і у мене була ерекція. І Ленка бачила, як здулося ковдру, проститутки киева 35 лет навіть погладила цей горбок. Вона давно зрозуміла, що її пригоди змушують мене страждати. Але бачила так само і болісне задоволення в моїх очах і продовжувала барвисто розписувати сцени тваринного злягання з цими кретинами.

- ... він все продовжував - довго не міг закінчити, а мені здавалося, що його член зараз розірве мене навпіл ...

Вона була освіченою жінкою і звичайно знала, що таке мазохізм. Може, вона просто прагнула доставити мені задоволення, моя проститутка святошинский киев бідна дівчинка? Вона бачила, що я хвора, але не можу - просто не можу попросити її тепер про ласку. Та вона б і не погодилася.

- ... я вже лежала в калюжі - з мене так натекло! А вони ...

Може, потрібно змиритися з таким життям? Дружина бігає, як остання повія, до сусіда - до того ще приходять друзі: всім хочеться на халяву покористуватися розпусну кішечкою - а чоловік слухає її розповіді, мучиться і отримує від цього ні з чим не порівнянне задоволення. Ось пышные проститутки киева тільки, куди все це може нас завести? В які нетрі приниження, сорому і муки?

- Ой, з мене натекло, поки я тут сиділа! - Ленка п'яно засміялася і, похитуючись, попленталася у ванну.

Після неї на простирадлі дійсно залишилася невелика, липке пляма. Не знаю, що мене змусило, але я зігнувся і понюхав ЦЕ. Запах був різкий, але такий знайомий. Запах сперми, жіночих виділень і немитих членів. Коли Ленка вийшла з душу, я, нюхаючи пляма, запекло мастурбував під ковдрою. проститутки киева 35 лет Воістину я був гідний того погляду, яким вона мене обдарувала! На наступний день, притягли з роботи, вже на майданчику я почув п'яні голоси. Притиснув вухо до дверей. Так, безсумнівно, в нашій квартирі - пиятика. Вони сиділи в кімнаті, за столом, який ми накриваємо, тільки в разі приходу гостей. Власне, ось вони, гості - все той же Вітьок, опухлий від пияцтва, і здоровий лось з тижневою щетиною на круглій, нахабній морді з виряченими, водянистими очима - очевидно, той самий проститутка святошинский киев Колян. Моя поява була зустрінута загальним шумом. Чулося: «а-а-а, ось і ... ось, нарешті ...», і п'яний Ленкін вереск: «чоловіче завітав».

І тут сталося найстрашніше - я жалісно посміхнувся і подав руку цього бугая Коляну. Його потиск було мокрим і недбалим, а в очах ясно читалося презирство. Мене посадили за стіл, налили штрафну ... Колян тіскал Ленку, що сидить у нього на колінах, з самовдоволеною усмішкою власника. Як заворожений я дивився на його лапу, зниклу пышные проститутки киева між ніг моєї дружини. Спідниця у Оленки давно задрала і зморщилася десь на поясі. Трусиків на ній вже не було, а, може, вона їх тепер і не носила. Вони сиділи у мене перед очима, і Ленка навмисне відкинула ніжку, даючи мені можливість бачити, як занурюються в її лоно пальці нового коханця. Я дивився, як загіпнотизований. Пальці у Коляна були товсті, як сосиски, і, поблискуючи від Ленкіно соку, занурювалися, всередину її тіла, захоплюючи малі губки і захоплюючи їх за собою. При проститутки киева 35 лет кожному вторгненні він намагався дістати до самих глибин, тикав по кілька разів, вже прихованими всередині моєї дружини, пальцями все далі, і при кожному поштовху Ленка видавала протяжний стогін. При цьому вона невідривно дивилася мені в очі. Колян розійшовся так, що тіло Оленки здригалася, грудей, поки ще прикриті напівпрозорою тканиною блузки, стрибали, як м'ячики, а сама вона стогнала голосніше і частіше. Я відчував, що зі зараз статися дві речі: еякуляція і блювота. Що проститутка святошинский киев буде спочатку, я не знав, тому схопився і кинувся у ванну. Встигнувши витягнути напружившись член, зробив кілька рухів і засмикався в оргазмі, який і закінчився блювотою. Дві години я просидів у ванній, потім, вислизнув і прокрався в спальню. Вночі мене не турбували, хоча в сусідній кімнаті веселощі тривало до ранку, і Ленкіни крики чулися навіть крізь мій хворобливий сон.

Вічно п'яний бугай Колян оселився у нас. Ленка пробурмотіла щось про те, як погано жити в гуртожитку пышные проститутки киева і цим обмежилася. Тепер вони спали на нашого подружнього ліжка, а я - у великій кімнаті на дивані. Я змирився з положенням жалюгідного нахлібника і покірно бігав за горілкою, готував для них обіди, сміявся вульгарним жартів Коляна. Іноді приходив Вітьок, і вони разом знущалися над тілом моєї дружини, як хотіли. Витворяли все, що підказувала їм збочена, п'яна фантазія. Я повинен був сидіти на дивані, подавати їм сигарети, підносити вогонь і, головне, дивитися на приниження проститутки киева 35 лет моєї дружини. Ленка, мені здавалося, часом і сама була не рада такому повороту подій. У всякому разі, коли п'яні друзі били долонями по її тремтячими грудям, слухали хлопки і іржали, як дебіли, якими вони, безсумнівно, і були, Ленка кричала від болю. Кричала, просила припинити, але незабаром здригалася потужному оргазмі, який тривав до тих пір, поки селюків НЕ надокучає це заняття. Тоді вони змушували мою дружину відсмоктати у них по разу і посилали мене за пивом - розвалившись проститутка святошинский киев на дивані, задоволені і ситі. Коли я приходив, навантажений декількома дволітровими пляшками, Ленка нерідко, вже орала, стиснута їх товстими, загодованих тілами - прямо на підлозі, на килимі, давно просочені сумішшю з пролитої горілки, натік сперми і сечі - вони влаштовували «бутерброд на закуску» . Так, сеча, як це не здасться диким, відігравала велику роль в їх божевільного життя. Бугаї любили влаштовувати «золотий дощ» прямо посеред кімнати, змушуючи плаче Ленку пити пышные проститутки киева сечу і розмазувати її по тілу. Бувало й по-іншому. Обидва п'яних кретина лягали на підлогу, а Ленка, ще не повністю втратила сором, болісно червоніючи, задирала спідницю і, тужась, мочилася на їх заплили жиром особи. Після чого, повзаючи на колінах, слізивала все, що зуміла видавити. Все це, як завжди, закінчувалося багаторазовим минетом. Проковтнувши сперму, Ленка бігла за ганчіркою і намагалася відмити килим, який все одно скоро став видавати задушливий запах. У квартирі у проститутки киева 35 лет нас тепер смерділо, як в громадському туалеті. Одного разу, ввечері, прийшовши з роботи, я застав удома тільки Ленку.

- Колян пішов в баню з повіями. Я у тебе там ... гроші взяла ... йому потрібно було ...

- Лена, як же ... на що ми тепер будемо жити? - я помітив, що в квартирі щойно закінчилася чергова оргія. На столі - як завжди гора посуду, порожні пляшки Килим - мокрий. Все це потрібно було прибрати, вимити, спробувати заглушити запахи.

Ленка мовчала. проститутка святошинский киев В очах - тупа печаль і покірність долі.

- Хто тут був? Ще й Вітька?

- Ні, - вона дивилася в бік, - приходили двоє друзів Колі ... вони тут були втрьох ...

- І вони ... тебе ... все?

- Звичайно ... хочеш помацати? - вона несподівано схопила мою руку і сунула собі між ніг.

Я задихнувся. Суцільне мокре місиво. Болото. Хлюпають гаряче тісто. Тягуче, липке, розквасив ...

- Лена, - я впав на коліна і зарився обличчям у її пышные проститутки киева опоганене лоно, - Лена ... прости ... Прости мене ... Я хочу! Хочу!

Я лизав, кусав її натерті, що спливають слизом статеві губи, намагався намацати клітор, але мова раз у раз провалювався в разверстое піхву.

- Лена ... я хочу ...

Вона відштовхнула мене, потім підняла і довго, з презирством дивилася на моє вимазані особа. Після чого, мовчки підійшла до столу, нахилилася і відкопилила зад, словом, прийняла звичну тепер для неї позу:

- Так бути, проститутки киева 35 лет користуйся, чоловіче.

І я, схлипуючи від пристрасті і образи, увійшов в її опоганене, зім'яте, змучене тіло, майже відразу ж вилився, квапливо втік у ванну і довго сидів, притулившись до сирої, холодної стіни.

zahnahpoh@list.ru