—14% мужчин утверждают что им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

самые старые проститутки киева, ціна скарбу (дві сценки з роману), дорогие проститутки киева.

... Раптова сонливість змусила мене в поспіху прилягти. Чергове повідомлення?

Але ніякого розпливається людини не було. Я бачив звичайний сон. Пустир, старі напівзруйновані дерев'яні будиночки, поруч будується великий будинок. Віддалік знайомі будівлі - магазин, телеательє. Заходжу в другій зруйнований будинок і лізу в льох. Поставивши ліхтарик на напівзгнилий бочку, копаю в кутку яму і витягаю глиняний горщик - скарб.

Як ошпарений, зірвався я з дивана. Скарб! самые старые проститутки киева Звичайно! Як це мені відразу в голову не прийшло ?! Найлегший спосіб вручити гроші. Так, потрібні лопата, ліхтарик ... Чи є тут лопата?!

У замку повертається ключ - Ленка прийшла з роботи. Це, мабуть, на краще.

- Ленусь, лопата у тебе є? І ліхтарик?

- Що це тобі? ... Є в підвалі.

Поки Ленка вечеряла, я злітав до підвалу, під будинком, де у всіх мешканців були клетушки для зберігання картоплі, моркви та інших овочів. Через десять хвилин, дорогие проститутки киева поставши перед здивованою Оленкою з хорошою штиковою лопатою, я крикнув:

- Давай ліхтар!

- Почекай. Що тобі спало на думку?

- Піду шукати скарб. Точніше, не шукати, а викопувати!

Ленка співчутливо подивилася на моє спорядження.

- Ти можеш пояснити виразно?

- Поки немає! Все потім!

Я зібрався, було, вискочити з квартири, але Ленка втримала мене за рукав:

- Я з тобою ...

- Та ні, - спробував я відв'язатися, дешевые проститутки м киева - я ж буду в погребі, сиром і страшному, копати яму!

- Ну, так я буду світити!

- Та ні, ліхтар я повинен покласти на бочку ...

- На яку бочку ?! - жахнулася Ленка.

- Там буде напівзогнила бочка ...

- Ти що, там уже був?

- Ні, бачив уві сні ...

Ленка зітхнула. Потім швидко одягла легке трико, яке обтягували її тіло так, що якби не синій колір, можна було вирішити, що вона гола. Я зрозумів - від неї не самые старые проститутки киева відв'язатися. Гаразд, нехай світить. Хоча ... Неприємно ворухнувся якийсь черв'ячок. Все-таки мені засвідчили, що потрібно покласти ліхтарик на бочку. Або деталі не істотні? Порушуючи умови, я можу ... що? Порушити умови появи скарбу? Але, скарб напевно закопаний років сто тому ... Що ще? Може бути, я зобов'язаний орудувати лопатою на самоті? Не потрібні свідки?

- Ну, ми йдемо чи ні? - Ленка вже стояла в дверях.

Гаразд, може, вона й не завадить.

Товкучка, дорогие проститутки киева після закінчення робочого дня розсіялася і ми, проїхавши чотири зупинки на тролейбусі, вийшли у будинку, що будується. За будівництвом, на тужливій пустирі, кособочілісь напівзруйновані приватні будиночки. Картинка збігалася майже повністю. Ми обійшли огороджує будівництво паркан, і виявилися відрізаними від міського шуму. Руїни мали вигляд вельми зловісний. Шкірилися порожні вікна. З дахів звисали мови відірвалася руберойду. Напівтемрява всередині будиночків теж не надихав. дешевые проститутки м киева

- М-да, місце кримінальне, - сказав я, - ти краще постій на зупинці, а я миттю злітаю ...

- Ти що - боїшся? - зухвало здивувалася Ленка, - ти ж володієш карате!

І вона, насвистуючи якусь ідіотську мелодію, рушила до руїн. Так і не встигнувши пояснити їй, дурній, різницю, між боягузтвом і розумною обережністю, я поспішив слідом. З дверного отвору вийшли шестеро осіб дуже неприємного вигляду. Але не бомжі, які не бичі, швидше за урки. Ховалися. самые старые проститутки киева Може, тут пункт тимчасового збору блатарей? Ленка в нерішучості зупинилася.

- Що ж ти перестала свистіти? - мені не слід було, звичайно, єхидствувати - вона і так зрозуміла свою помилку.

- Мужики, - кажу «простим» голосом, - Вітьок-інтелігент тут не тусується?

Відомий в місті бандит Віктор Карнаухов, на прізвисько «інтелегентів», був вельми шанованою особистістю. Серед своїх, природно. Розрахунок на нібито знайомство з Вітьком був вельми ненадійний, дорогие проститутки киева але що залишалося робити?

- Заходь, - вони розступилися.

Що за чорт? Або дійсно тут, в руїнах, сидить Вітьок, або вони просто заманюють. Я прикинув відстань. Ні, з Оленкою не втекти, наздоженуть вмить. Доведеться зайти. І якщо цей бандит там, придумати що-небудь. Прийшов-де запропонувати справу. Вчепилася в рукав Ленка могла зіпсувати всю гру. Вона занадто явно була налякана. Якщо ми йшли запропонувати справа, якого біса так лякатися? Тільки, хто ж ходить дешевые проститутки м киева розмовляти про справу з бабою ?! Значить, доведеться мотивувати її присутність. Припустимо, справа - пограбувати фірму, якою завідує її чоловік. Зараз-де поговоримо попередньо, а потім більш докладно ... Лажа, все лажа - не повірять.

За столом, дивом залишився від з'їхали мешканців, сидів чорнявий, жилавий хлопець. Один з мужиків щось прошепотів йому на вухо. Чорнявий скинув глузливі очі:

- Че хотів?

- Ти - Витек?

- Припустимо ...

самые старые проститутки киева - Так Вітьок чи ні? Хочу справу запропонувати, але розмова буде тільки з ним.

- В обличчя мене не знаєш, а хочеш справу пропонувати? - по-видимому, це все ж був сам Вітьок-інтелігент.

- Я про тебе чув. Справа тисяч на шістсот баксів, - я сподівався, що мій голос звучить впевнено.

Витек мовчав, вивчаючи Ленкіну фігуру. Обтягнули, дура.

- Можна легко взяти сейф в конторі її чоловічка, - я кивнув на Ленку.

У дверях юрмилися мужики з похмурими дорогие проститутки киева обличчями і синіми китицями рук. Дах в одному місці обвалилася, і через дірку пробивався останній промінь сонця, що заходить. У кутку кімнати валявся старий, брудний матрац.

- Ну, чо ти горбатого ліпиш, фраерок? Так будь-якому лоху ясно, що ти з подругою прийшов сюди кубушку откапалі. Лопату-то постав в куточок, - він раптом заговорив м'яким голосом, виправдовуючи кликуху «інтелігент».

Міцні руки, стоять за спиною «піхотинців» вчепилися в лопату - єдина дешевые проститутки м киева моя зброя.

- Обережно, - крикнула Ленка, але у мене в голові вже розірвалася граната ...

Повільно відкривши очі, я хотів помацати верхівку, куди, судячи з відчуттів, вдарили дуже значним предметом, але виявив, що руки міцно зв'язані за спиною. Я був, як ганчірка кинутий в кут і лежав, ніяково завалившись на бік.

- Ну, пустіть, ну не треба, - чувся голос Оленки з протилежного кутка.

Саме там, як я пам'ятав, валявся брудний матрац. Тепер самые старые проститутки киева там копошилося безліч тел. У згущуються сутінках нічого не розібрати.

- Так ножичком разрежь, - долинув хрипкий голос.

- Так симем, - відповів високий тенор, - річ гарна, Маньці своєї віднесу, а то вона як роздягнеться, лярва, так одне лахмітті. Як на неї глянеш - відразу падає.

- Не треба, будь ласка-а-а, - Ленка зойкнула і замовкла.

- Я другий, - виголосив хрипкий.

У руїнах стало зовсім темно. Голова боліла страшно. Крихта, я постарався дорогие проститутки киева взяти більш зручне положення. Тут же біля мене опинився один з бандитів.

- Очухався, курва! Лежи тихо, інакше ... - він легенько полоснув ножем по сорочці.

Чи це була бритва? У всякому разі, моя улюблена сорочка була располосовала мало не надвоє.

- Дринь, - пролунало з темного кута, - йди, твоя черга.

- Ну і як вона? - бандит сховав ніж, і став не поспішаючи розстібати штани.

- Так лежить, сучка, що не підмахує.

В дешевые проститутки м киева кутку, наскільки я, звикнувши до темряви, міг розгледіти, залишилося двоє людей.

- Нич-чо, зараз у нас вона буде все робити, - процідив Дринь і, звертаючись до Ленка, додав: - Бачиш сучка, пір'їнка? Якщо я буду тобою незадоволений, я його тобі вставлю на пару сантиметрів.

- Чи не ...                                          Читати далі