—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 18 лет киев, пробудження в неволі. частина 2, проститутка за 100 200гривен студентки киев.

Пробудження несподіване і вже не по своїй волі, як в минулий раз. Після того, як Михайло відвів мене в мою кімнату, змусив лягти на ліжко, пристебнув руки знову до узголів'я і пішов, я досить швидко провалилася в якийсь не то сон, не те забуття, незважаючи на так і не покинуло мене бажання. Мабуть позначилося настільки сильне нервове напруження. Цього разу прокидаюся від того, що мене безцеремонно трясуть за плече.

З працею відкриваю очі і, намагаючись усвідомити, проститутки 18 лет киев що відбувається, бачу над собою обличчя миловидної молоденької брюнетки. В очі відразу кидається щільно охоплює її шию нашийник чорного кольору.

- Прокинулася? Давай швидко вставай і готуватися, спізнюватися нам не можна, - каже вона, тільки-но побачивши, що я відкрила очі.

З цими словами мої руки відстібаються, і вона тягне мене за руки з ліжка, допомагаючи встати. Здатність міркувати нормально спросоння до мене ще не повернулася, я ще тільки згадую і усвідомлюю, проститутка за 100 200гривен студентки киев що зі мною недавно трапилося, тому без будь-якого опору даю себе повернути до неї спиною і замкнути знову браслети вже за моєю спиною.

- Так, швидко давай в туалет, покличеш, коли закінчиш, - під ці слова вона заштовхує мене в маленьку двері, приховувала за собою невелике ванне приміщення, що виблискує білизною. Закінчивши свої нехитрі справи, встаю, і насилу викрутившись, натискаю на кнопку зливу. Хоч з одягом зі скутими руками возитися не довелося, одягнутися-то каталог проституток по киеву мені так і не дали. Почувши звук зливу, в ванну моментально влітає та ж дівчина.

Тепер я її бачу в повний зріст і можу розглянути одяг на її чудовому і явно доглянутому тілі. Хоча одягом коротенький чорний фартух з білої відстрочкою, хіба що на пару сантиметрів нижче статевих губ, і такий же куций ліф, ледь закриває соски, можна назвати з великою натяжкою. На ногах - чорні ж відкриті туфлі на височенному каблуці, що застібаються на щиколотках широкими ременями проститутки 18 лет киев з пришитими металевими кільцями. Пригадую, що взуття тут треба заслужити. Ця, значить, привілейована, заслужила. Зап'ястя дівчини охоплюють браслети, такі ж, як і на мені.

- Що встала? Сідай назад живо! Тобі за собою доглядати заборонено, доведеться мені все робити, - вона штовхнула мене назад до унітазу.

Дівчина повернула маленький кран збоку, чому мені на кицьку полився струмочок теплої води. Від несподіванки я мало не зірвався. Вона ж тим часом набрала в проститутка за 100 200гривен студентки киев долоню якогось мила, нагнулася наді мною, і почала ретельно мити мої складочки. Відчуваю, що знову заливаюся фарбою - сиджу зі скутими руками, а мою кицьку вимиває рукою абсолютно незнайома мені дівчина!

Хоча ... Я нарешті прокинулася, думки в голові вклалися і здатність міркувати повернулася. Це - новий, незнайомий мені чоловік в цьому місці, дівчина, і судячи з усього, така ж рабиня, як і я. Значить, вона могла б захотіти мені допомогти!

- Як тебе звуть? - каталог проституток по киеву Обережно запитую.

- Нам заборонено розмовляти не по справі! Ноги ширше розсунь! - Роздратований відповідь. Потім, уже м'якше, - І імен у нас немає, поки не заслужимо ... Мене ось Євою назвали. Так і клич.

З цими словами вона закрутила кран, закінчивши мене намивати, витерла мене рушником.

- Встань, зігніть в попереку, щокою обіприся на стіну. І ноги ширше. Швидше давай, мало часу, того й гляди покарають!

Я вирішую не суперечити і не сваритися. проститутки 18 лет киев Краще вже постаратися дізнатися побільше. Приймаю необхідну позу. Гостро відчуваються скуті руки, змушують принизливо притискатися особою до кахлю, і розставлені ноги, дають повний доступ до моєї кицьки. Тим часом спритні пальці Єви починають ретельно втирати в неї якесь масло.

- Єва, а де ми взагалі знаходимося?

- Ніхто з нас цього не знає ... І ти не дізнаєшся, а будеш намагатися розпитати господарів - ще й покарають ... Так, я ж сказала, розмовляти заборонено! проститутка за 100 200гривен студентки киев Мені наказано вставити тобі в рот кляп, якщо не будеш мовчати. І знаєш, мила, я тобі його вставлю, свою дупу мені набагато більше шкода, ніж твою, вже вибач.

Різкі, в общем-то, слова зовсім не в'яжуться з ніжністю, з якою вона обробляє мене між ніг. Дуже приємні погладжування дотику і неглибокі проникнення, мало не ласкава обробка знову початківця напружуватися клітора ...

- Це тобі щоб м'яка була і еластична, хіба мало що буде, - пояснює Єва. - Зараз каталог проституток по киеву ще мастило в твоїй попі оновимо. Вона у тебе красива ...

Пробка акуратно залишає моє тіло. Трохи неприємно, мастило за цей час вся вже вбралася, і гладка пробка все ж створює тертя, розтягуючи мій анус. Однак відразу ж приносить полегшення прохолодний гель, який товстим шаром наносять пальці другої руки Єви. Пальці іншої її долоні на всякий випадок продовжують погладжувати мене між ніг, згладжуючи неприємні відчуття в попці. Гель втирається в анус, вдавлюється в проститутки 18 лет киев нього і розтирається по внутрішніх стінках пірнув мені в попку пальцем. Після пробки пальці Єви входять в анус практично безперешкодно.

- Ти перший день тут?

мекаю щось ствердно. Бовтанка-Єва начебто сама розговорилася, не можна її перебивати необережним словом, нехай розповідає далі.

- Тоді раджу тобі бути покірною, і сподобається господарям. Роби, що від тебе хочуть, і старайся. Я серйозно. Інакше покарають, може спочатку і не сильно, але порка і проститутка за 100 200гривен студентки киев всякі інші штуки мало кому можуть сподобатися, - довірливо шепоче Єва. Пальці її продовжують мене пестити. Чесно зізнаюся собі, що мені дуже навіть приємно, і я не заперечую, але постає запитання щодо орієнтації дівчата. Навіть трохи розчаровано зітхнула, коли пальці Єви, вставивши пробку на місце, залишають мою промежину.

- Куди ти мене ведеш? Що від мене хочуть щось? Я поки взагалі нічого не розумію ...

Єва розгортає мене і підштовхує до раковини. Миє руки, каталог проституток по киеву поки я смирно стою поруч і запитально дивлюся на неї.

- Мені заборонили тобі розповідати, куди і що. Поки що. Обслуговувати господаря за вечерею. У японському стилі. А що від тебе хочуть тут - так все, що їм в голову прийде. Робота по дому. Сексуальні послуги. Тримати себе в формі, щоб подобається господарям. Бути цікавою для спілкування. Взагалі, будь-які примхи. Нагнись над раковиною.

Мене умивають над раковиною, як дитину. Чистять зуби, змусивши відкрити проститутки 18 лет киев рот. Все це зі зв'язаними руками. Почуття приниження настільки гостре, що я відчуваю, як у мене горять щоки. Нарешті гігієнічні процедури закінчені, Єва, підштовхуючи ззаду, відводить мене назад в кімнату, садовить перед дзеркалом і починає зачісувати.

- Єва, як звідси вирватися? Мене привезли силою, я не хочу всього цього! - Наважуюся запитати в лоб.

- Ніхто з нас сюди не просився. Втекти у тебе не вийде, надто добре все охороняється, та й більшу частину проститутка за 100 200гривен студентки киев часу ти будеш прив'язана. А потім, якщо жити за їхніми правилами, це не так вже й погано виходить, а іноді навіть і приємно, - вона заговорщецкі мені підморгує. - А якщо нас зловлять за такими розмовами, мало нам не здасться. Тут всюди мікрофони і камери в кімнатах рабинь. А тепер замовкни, ще слово - і вставлю кляп, обіцяю.

В її словах з'являються нотки роздратування, вирішую поки її не злити, і дійсно помовчати. Тим більше що розумію, що нічого цінного у неї не впізнаю. каталог проституток по киеву Цінного для втечі. Треба постаратися вивідати що-небудь у самих господарів, або вивідати самої. Не може бути, що я не знайду можливості звідси втекти.

Ось тільки вивідати поки явно не вийде. Після того, як Єва мене злегка нафарбувала, вона одягає мені на очі щільну чорну пов'язку. Наносить на соски якийсь холодить гель, через що вони моментально напружуються, прямо відчуваю, як вони стирчать вперед. Нічого не бачу, тільки чую звук пристібатися карабіна, і мене проститутки 18 лет киев за поводок тягнуть з кімнати. Іду по гладкому кам'яній підлозі.

- Обережно, спускаємося сходами.

Навпомацки ледве спускаюся, постійно боячись оступитися. Єва міцно тримає мене за лікоть. Хтось кілька разів проходить повз, чую стукіт підборів. Соромно, як представлю, як я виглядаю, ...                                          Читати далі