—Пенис самца стрекозы имеет форму лопаты и способен “выгрести“ семя другого самца.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки 40 45 киева индивидуалки, розводка. частина 2, 100 процентов проверенные проститутки киев.

Ніякий він звичайно не слідчий і навіть дізнання вести не має права, але про це приголомшена обшуком жертва цього знати не може. Звичайний - то громадянин, який спочатку розпускає понти - права, адвокат, прокурор та інше через пару хвилин наїзду Сашком ніяковіє і готовий віддати все, що є лише б відпустили.

- Ми наркоділерам спуску не даємо! і все в такому дусі бешкетує Саньок. Галина Михайлівна придушене мовчить. Потім реве намагаючись пробурмотіти, щось типу - - проститутки 40 45 киева индивидуалки Не знаю я ні про які наркотики, ні про який білий порошок, незнаю як він у мене в сумці виявився.

Тут настає моя черга. Злий і добрий. Я добрий. Злидень ретирується в дальній кут кабінету - типу втомився, попити водички.

- Ви згадайте Галина Михайлівна, звідки у вас в кишені сумки може бути цей пакетик?

Може це не ваша сумка? Тоді чому ви тримали її в руках? Давайте разом подумаємо. Даю їй склянку води для заспокоєння.

- Так, що з нею панькатися, 100 процентов проверенные проститутки киев від цієї наркоти он скільки людей гине знову кричить входячи в раж Сашок і непомітно підійшовши ззаду з розмаху б'є затриману по голові товстенним телефонним довідником.

- Ти нам все розкажеш, все. Хто у тебе подільники, у кого брала і кому несла наркотики !!! Поки жінка здивовано обертається він встигає нанести ще два удари.

- Робяткі, що хочете, для вас зроблю, тільки не бийте більше так.

- Відставити Іванцов (це я Сашку) - у нього, звичайно, дешевые проститутки киева інше прізвище, але тут без різниці - відгукується, як звуть, заодно у тітки відкладеться в голові якщо, що - будуть питати Іванцова якого тут зроду не було - зайвий предмет для плутанини і недовіри до показань (тьху, тьху, тьху).

Насправді довідником дуже боляче, потім може в голові шуміти ще цілий день, але тут головне - слідів немає, і ясний натяк на подальші заходи фізичного впливу.

Сашок піддає жару:

- Давай протигаз принесу - миттю все згадає. проститутки 40 45 киева индивидуалки

Ментовський «слоник» - відомий в народі - Галина Михайлівна ще більше блідне і дивиться на мене як на рятівника.

- Іванцов - вийдете. У цьому психологічному поєдинку Сашка покладається на мою інтуїцію - значить об'єкт майже готовий.

Залишившись удвох в кабінеті виходжу з-за столу і підставивши стілець сідаю до допитуваної на відстані менше метра - типу для більшої довіри. еротичні оповідання Насправді, мені пристрасть як полювання погладити випирають 100 процентов проверенные проститутки киев з халата налиті білі стегна, шкіра яких ніжна і тепла навіть на погляд з боку. «Скоро, скоро» - заспокоюю сам себе.

- Заспокойтеся Галина Михайлівна, я чомусь думаю, що те, що у вас знайшли наркотичні речовини - непорозуміння, прикра випадковість, до якої можливо ви не маєте ніякого відношення. І все в такому дусі. Жінка дивиться на мене з надією.

- З іншого боку - факт має місце і ми повинні і просто зобов'язані вжити заходів, до того, щоб розібратися. дешевые проститутки киева Витримую паузу

- Пошлемо запити за місцем проживання, старих місцях роботи - заспокійливо лякаю я.

- Думаю, прийдуть відповіді, що ви добропорядна громадянка, ні в чому раніше такому помічені не були ...

Одночасно проводжу рукою по її ногах. Громадянка Омельчук взрагівает і скидає мою руку. Нічого. Так і повинно бути.

- Відповіді прийдуть через місяць, півтора, ви поки в Сизо посидьте. Там звичайно зазвичай одні кримінальниці, і порядним проститутки 40 45 киева индивидуалки жінкам типу вас доводиться не солодко. Та ще й таким привабливим. Моя рука знову на голому жіночому коліні. Цього разу спроб скидання не було. Добре. Розширимо диспозицію.

Чіпаю гудзик халата в районі грудей. Розширені від страху блакитні очі дивляться на мене з благанням і надією. Розстібаємо. Другу.

Жінка намагається все ж відвести мою руку від своїх грудей, але вже не так рішуче.

- Подумайте Галина Михайлівна, можливо, вам все ж піти на компроміс 100 процентов проверенные проститутки киев ...

- Ви така красива, приваблива жінка ...

- А то я запрошу сюди сержанта Іванцова і він продовжить допит. У нього брат від передозу помер - бо він страшенно всю цю наркомафію ненавидить. На допитах буває перевищує межі дозволеного.

Моя рука знову в районі вирізу халата. Розстібаю третю гудзик і пірнувши долонею під синию бязь, тихенько погладжувати і стискаю м'якоть пашить жаром грудей.

- А ви, ... ви мене відпустите ... - вирішивши змиритися дешевые проститутки киева з тим, що її лапають затримана вступила в торг про умови.

- Звичайно, Галина Михайлівна. Але нам потрібно зробити вкорочений перевірку по комп'ютерних базах, щоб переконатися, що ви раніше не затримувалися в зв'язку з наркотиками.

- Адже немає? - Вона ствердно киває головою.

- Ось і добре. Нам той же буде спокійніше. А що-б ми не затівали повну перевірку ...

Я багатозначно мовчу продовжуючи м'яти її груди ... - ви така приваблива жінка проститутки 40 45 киева индивидуалки могли б той же піти нам назустріч ... При цьому моя друга рука рухається по улоговинці між двома щільно зімкнутими стегнами вгору.

- Аааа ця ... укорочена перевірка скільки буде йти? - Вона не відкидає мої руки, але намагається з'ясувати тимчасові рамки.

Якщо все пройде вдало - то до вечора отримаємо відповідь - і будете вільні ...

Але знову ж від вас залежить ... Моя рука рішуче скидає жіночу долоню прикривати роздвоєння Подолу халата. Пальці тикаються 100 процентов проверенные проститутки киев в щось м'яко пухнасте.

Досить. Я прибираю обидві руки з її тіла і допитливо дивлюся в очі.

- А як, як ... я повинна піти назустріч? - Вона намагається включити «дурочку».

Мовчу, продовжуючи пильно дивитися в очі.

- Прямо, ... прямо тут?

Прогрес, однако. Борошно згодна за фактом, і з'ясовує тепер умови - час (відповів) залишилося - місце.

- Та ні, звичайно. Тут поруч безпечне місце.

На цей випадок у нас все дешевые проститутки киева передбачено. Просто диву даєшся, як можна під землею вирити ціле місто. Кожна станція метро - крім тієї частини - перону і переходів видимих для пасажирів включає ще в себе безліч технічних приміщень. Нам для відділення виділили цілий бокс з п'яти кімнат. Але з начальником станції - я вже говорив повне взаєморозуміння - тому ми можемо використовувати ще пару прилеглих кімнаток. Як ви розумієте у всіх у них немає вікон. Одна абсолютно порожня крихітна буквально 2 на 2 метри використовується проститутки 40 45 киева индивидуалки для «зберігання» затриманих - зазвичай це всякого роду жебраки, бичі, і інша шваль. А друга, метрів дванадцять площі - мебльована. У надрах відділення охорони метробуду знайшлася стара односпальне ліжко з залізною сіткою. Стіл клишоногий, пара стільців. Ми туди з общака (то, що видобуваємо зі служби) той же вклалися - матраци, і навіть білизна постільна. Тут у нас за порядком Вєрка стежить. Дуже зручно буває на чергуванні подрімати пару годинок в години затишшя. 100 процентов проверенные проститутки киев Для різноманітності стіни різними календарями обклеєні, постерами. Зрозуміло, що ні ми, ні метровци цю кімнату начальству не відображаємо. Там відсипається бувало начальник станції з заступниками. Ну і найголовніше призначення кімнати - баб ми там трахкає. Коли ту ж Вєрку, але більше ось таких ось приїжджих дамочок. Втім між собою ми називаємо цей об'єкт - «кабінет № 69». Звідки пішла назва - не знаю.

З кімнати для допитів, виводжу Галину Михайлівну, для порядку зчепивши дешевые проститутки киева

зап'ястя наручниками, і непомітно для неї помахавши в замаскований вічко камери - знаю, що на нас витріщаються принаймні троє. Але тут без питань - пріоретет мій - так як я вибрав, знайшов, і розкрутив.

Потім вже вони «чергу» утворюють.
 Далі буде ...