—Индийский мудрец Ватсьяяна создал сборник рекомендаций и правил для секса под названием - «Камасутра».
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку в киеве толстушки, як це було..., проститутки гостиницах киева.

... Коліна тремтіли, коли я стояла на його порозі, серце шалено калатало від однієї думки, що зараз відчиняться двері, і він мене запросить увійти ... Ключ клацнув в замку, я опустила вниз голову, не могла дивитися йому в очі, він мовчки взяв мене за руку і жестом запросив увійти. Я не пам'ятаю обстановку в квартирі, я не пам'ятаю як зняла пальто і поставила сумку на підлогу, його спина - все що я бачила, коли йшла за ним, як слухняна собачка ... Він вивів мене на середину снять проститутку в киеве толстушки кімнати, і обійшов ззаду, я відчувала його погляд у себе на шиї. Він так дивився, як ніби зараз відкусить від мене шматок, але одночасно був стриманий, як справжній господар, який насолоджується своєю сучкою поступово, рух за рухом, сантиметр за сантиметром ...

Його рука лягла на моє горло і трохи придушила, великий палець другої руки був у мене в роті, і коли його гарненько облизала він вставив його в попку на всю довжину, одночасно закинувши мою голову і заснув пальці проститутки гостиницах киева в рот: я хочу усіма пальцями відчувати що ти хочеш - прошепотів він.

В голові миготіли думки: великі і сильні руки, він порве мене, я пропала, але його голос змушує слухатися його, і то, як він ніжно але одночасно сильно розробляє мою дірочку, змушує відкинути все до чортової матері, і віддатися без залишку. Сама не помічаючи цього, я почала подаватися попкою його пальцю, і навіть не помітила, як він замінив великий палець на вказівний і середній. Вони легко входили молодые проститутки киева в мою попку і відчувалося що вона може прийняти ще більше. Раптово він припинив руху і відійшов. Я важко дихала і не розуміла що сталося:

- Щось не так? тихо запитала я.

- Зараз у тебе є останній шанс піти, якщо ти передумала і зрозуміла що тобі це не потрібно, але якщо ти залишишся, то дороги назад не буде, я не почую твої благання зупинитися або припинити щось робити. Вирішуй!

Я залишилася стояти, мовчки, і він все зрозумів. Я сама повернулася снять проститутку в киеве толстушки до нього, не піднімаючи голови, і встала на коліна перед ним, зчепивши руки ззаду. Йому сподобалося це, я відчула як він схвально видихнув. (Спеціально для ) Так я стояла довго, він пішов в іншу кімнату і по звуках я зрозуміла, що він, що то шукав. Стоячи спиною до виходу з кімнати я не бачила як він зайшов, але відразу відчула як він ногою вдарив по внутрішній стороні моїх стегон, наказуючи розсунути ноги ширше, я підкорилася.

- Ширше! - Я майже сіла на шпагат, відчувалася проститутки гостиницах киева легка біль в м'язах. Він став надягати ремені на мої щиколотки і прибивати цвяхами їх до підлоги. Страху не було, я тільки подумала на скільки йому не шкода ремонту в квартирі, і так, на підлозі був паркет, я стала потроху оглядатися. Коли з ногами було покінчено, він взявся за руки.

- Коли я буду готувати твою попку, мені потрібно що б ти не намагалася мені перешкодити. - З цими словами він пов'язав мені руки ззаду. Було страшенно не зручно, ноги вже почали молодые проститутки киева затікати, руки здавив сильно, що я насилу ворушила зап'ястям.

- Ааа! я скрикнула від різкого болю в попі, він вставив туди пробку, не більшу, але вона застала мене зненацька.

- Голосно, так не піде справа! він вставив мені кляп в рот і заклеїв його скотчем.

Він зафіксував мені ноги, але залишив можливість рухати попкою вперед, як необачно подумала я, я ж легко можу відскочити від нього, але тут він поставив переді мною табурет. В моїх очах він побачив снять проститутку в киеве толстушки жах, на краю був прив'язаний величезний кухонний ніж, лезо блищало наточеною стороною. Він посміхнувся і підставив його до мого горла, так що я не могла рушити вперед ні на сантиметр.

- Ти ж не думала, що я дозволю тобі перешкодити мені! - Я почала хвилюватися, все прийняло дуже серйозний оборот. Пробку в попці я вже не помічала, тіло звикло до положення, і я напружилася, почувши нові звуки ззаду. Звук як накачують футбольний м'яч ручним насосом. Чорт, він надуває проститутки гостиницах киева пробку, як тільки я це зрозуміла, я відчула як всередині мене вона почала збільшуватися, це було приємно ... він робив все повільно, через хвилину я застогнала коли відчула що мене почало розпирати ... вона напевно вже величезна, я вже стогнала голосніше, захотілося в туалет, він не зупинявся, ще пара натискань, я зараз лусну. Він зупинився, я видихнула ... він провів рукою вгору по мого клітора і показав мені свої мокрі пальці:

- Ти справжня сука, дивись як течії молодые проститутки киева ... я дихала і стогнала, всередині відчувався великий кулю. Він відійшов убік і сів навпроти мене.

- Подивися на мене! - Я підняла очі і побачила його, на вигляд років 35-40, приємні риси обличчя, сорочка, штани, я нарешті можу його розглянути, він хороший, схожий на батька моєї знайомої, такий собі турботливий татусь, одночасно строгий і справедливий. Розглядаючи свого господаря, я звикла до гнітючої болі в собі і вже перестала стогнати.

- Потрібно додати. снять проститутку в киеве толстушки - Він встав і почав знову качати. На цей раз швидше, і я відразу відчула збільшення, швидко, немає! я зараз лусну, він уб'є мене! я почала гримати і сльози з'явилися на очах. Він побачив це:

- Дитинко, я тобі не розривають попку, я розтягую її всередині, що б ти легше прийняла мій кулак в себе, не бійся, я знаю що роблю.

Після цих слів мені стало легше, а то я вже подумувала смикнути вперед. Він перестав качати, і взявся за пробку, спробував її витягнути, але проститутки гостиницах киева це, звичайно ж, неможливо, всередині мене був куля розміром з велике яблуко, він почав тягнути на себе, я почала голосно мукати, мені було боляче, колечко ануса стало розтягуватися від напору. Він зупинився, і я знову видихнула з полегшенням. Між ніг вже лилося на підлогу, він бачив як я збуджена, і був задоволений цим. Я почула кроки, він вийшов з кімнати, я залишилася одна, я не знала, чи довго мені так стояти, але я бачила, що за вікном уже настав вечір.

Минуло молодые проститутки киева багато часу, руки оніміли, на колінах будуть синці, я почала вертіти головою, в кімнаті було темно, в попці я вже нічого не відчувала, його все немає. Мені було вже не виноситься стояти, я спробувала покликати його. Світло з'явився в отворі, він йшов з запаленою свічкою, поставив її на стіл і підійшов до мене ззаду, почав розкручувати пробку всередині мене, я не відчувала її, він відкрив кришку і почав випускати повітря з неї, я почала відчувати полегшення, після цього я зрозуміла снять проститутку в киеве толстушки що давить біль всередині мене була сильною, але тіло звикло в ній, і відновилася біль коли пробка стала зменшуватися. Він спустив не весь повітря, і, змастивши мій анус мастилом, став витягати її поступово, я відчула дивне відчуття всередині, це була хвиля чогось теплого, мій клітор, якби він його зараз зачепив би то я скінчила б так як ніколи в житті , я стогнала, я просила його попестити його, але він цього не зробив, пробка майже повністю вийшла з мене, він різко засунув проститутки гостиницах киева її назад і вдарив долонею вганяючи її на всю довжину, я сіпнулася вперед і натрапила на ніж, подряпина з'явилася на горлі, я закричала, він потягнув назад пробку і повністю її витягнув сильним рухом. Те, що сталося зі мною в цю секунду складно описати, я відчувала струмінь у себе між ніг, вона бризнула відразу, як пробка вийшла з мене, я здригалася в оргазмі, тіло трусило, я кричала і майже втратила свідомість.

- Дивись як ти вмієш! - Він не дав мені і хвилини молодые проститутки киева перепочити і вставив в мою попку відразу 3 пальці, вони увійшли легко, ритмічні рухи розтягували колечко і незабаром він додав туди четвертий палець і вже у всю трахкав мене ними. Я насолоджувалася цим, я хотіла що б він відразу засунув в мене всю руку, я вже навіть скучила за відчуттям наповненості у себе всередині і почала жваво подаватися на його руху. Він ляснув мене зведеної рукою по попі в знак схвалення, і став засовувати великий палець до решти, тут я вже почала стогнати снять проститутку в киеве толстушки по іншому. Він більше не трахкав пальцями він крутив рукою розтягуючи анус і просуваючи вперед руку.

- Потерпи трохи, на початку буде боляче, але потім ти відчуєш все що я тобі обіцяв. - Я відчула, як його широка долоня увійшла на половину, біль була виноситься, я кричала, я боялася, що він мені розірве попку своєю рукою, ще рух і кулак був у мене всередині, колечко ануса стислося на його зап'ясті і я викрикнула одночасно видихнувши.

- Розумниця, все добре. проститутки гостиницах киева - Примовляв він, погладжуючи мене по попі і повільно рухаючи рукою всередині мене. Я відчувала її, він трахкав мене повільно, але з кожним рухом засовував її глибше. Давши мені всього трохи часу, щоб звикнути до нових відчуттів він вже у всю мене розробляв всередині, доставляю мені нові відчуття, і я знову відчула підхід оргазму, я почала кричати крізь кляп, якби не він я б орала на все горло, він трахкав зухвало, кулак майже повністю виходив і заходив в попку, я відчувала молодые проститутки киева біль при кожному виході і новому поштовху всередину. І тут він другою рукою почав терти мій клітор, БОЖЕ, що це був за оргазм, він був довгим, кількома хвилями, я відчувала що стою в гарячій калюжі, тіло билося в дикому екстазі, я закрила очі і закинула голову видавши крик ... я втратила свідомість, прокинулася лежить в теплій ванні, тіло нило від утоми, я потягнулася рукою до своєї попці і відчула в ній пробку від ванною. Це ще був не кінець, зрозуміла я, і, закривши очі, снять проститутку в киеве толстушки постаралася відпочити ...