—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева левый берег, хейстак вілледж. глава 1: новий шериф, взрослые проститутки киева.

Жовтень, 1889 г.

- Приїхали, хлопці. З поверненням в Хейстак Вілледж.

Годинник показує 5:15 пополудні, сонце хилиться до обрію, але продовжує палити, а четверо вершників в'їжджають в метушливий містечко. Хейстак Вілледж, штат Канзас, не великий, але і не маленький, і служить будинком для більш ніж чотирьох сотень людей. Тут можна випити в салуне і не побоюватися отруєння, покласти гроші в банк і не боятися втратити їх при пограбуванні, просто йти по вулиці проститутки киева левый берег і бути впевненим, що в тобі не додасться зайвих дірок. Жителі були чесними і працьовитими людьми, а приїжджі складалися в основному з ковбоїв з найближчих ранчо і ферм, що відпочивають після важкого робочого дня. Це місце служило тихою гаванню для різного роду злочинців, і не так давно. З півроку тому. Поки в Хейстак Вілледж не буде іншого шериф ...

Вершники повільно їхали по вулицях міста, ловлячи на собі погляди перехожих. Погляди ці висловлювали впізнавання, але взрослые проститутки киева в той же час і цікавість. Адже вершників, весело переговорюються між собою (крім одного, котрий зберігає похмуре мовчання), бачили тут, і не раз. Вони були бандитами, і так само, як і багато інших «десперадос», регулярно навідувалися сюди. Городяни обходили їх за кілька метрів. Ні, вони не очікували неприємностей, але береженого Бог береже, вірно? Більш того, майже всі були впевнені, що бачать цих хлопців останній раз.

Так, будьте впевнені, банда Бурмила, якщо і покине проститутки киев выдубичи місто, то тільки в укріпленому диліжансі для перевезення злочинців. Або, що найбільш ймовірно, переселиться на тихе доглянутий цвинтар біля північного в'їзду. Банда Бурмила перебувала в розшуку, за кожного її члена була оголошена нагорода. Мабуть, недостатньо велика, щоб за ними ганялася орава «мисливців». Ватажком був мексиканець Хоакін Мендоса, відомий за свої значні розміри як «Бурмило», і «коштував» більше всіх, цілих 200 доларів. За інших пропонували по 150. Джо Вуд, проститутки киева левый берег неприємного вигляду метис, який взяв кличку «Апач» (хоча поняття не мав, з якого племені його мати). «Мовчун» Геррі Янг, на вигляд і не схожий на бандита, багато ніколи не говорив, вважаючи за краще розмов стрілянину, а зараз і зовсім мовчав. Останнього, Едді Купера, називали «Красавчиком», і прізвисько це було суто саркастичним, бо його перенісся була сильно зміщена вправо в результаті старої травми, про яку він не поширювався. Він приєднався до банди останнім, не так давно, взрослые проститутки киева і жителі Хейстак Вілледж його ще не бачили.

Банда Бурмила під'їхала до Салун «Віскі і троянда», в якому вони коротали час кожен раз, коли відвідували містечко. Салун мав два поверхи, нагорі були кімнати, і всього за 20 центів можна було зняти будь-яку на добу. Але мало у кого виникало бажання спати на ліжку, на якій, можливо, вчора якийсь брудний ковбой перекидався з поцяцькованій повією. Або буде перекидатися в сусідній кімнаті, заважаючи спати. Адже другий поверх проститутки киев выдубичи салуну була відведена під бордель. Тут жили і працювали кілька молодих дівчат, а заправляла цим греховніком зріла «мадам» на ім'я Бонні Чепмен, відома як «Колюча» Бонні. Чому «Колюча»? Одні вважали, що через свою уїдливості, інші - що зіграло роль назва закладу, точніше, друга його частина. Найдотепніші говорили щось про неголені ноги.

Було ще досить таки рано, відвідувачів в салуне було небагато, але до восьми тут буде не проштовхнутися. Одна повія стояла біля тапера, проститутки киева левый берег який налаштовував піаніно, і весело щебетала з ним. Бонні вела ділову дискусію з лисіючим вусатим товстуном Ллойдом Бреді, власне господарем всього салуну. А трохи віддалік, спершись на барну стійку, з нудьгуючим виглядом стояла Сюзанна «Лялечка Сюзі» Дуглас. Дев'ятнадцять років від народження, з кучерявим каштановим волоссям, по-дитячому милим обличчям, світлою шкірою і невеликими грудьми, Сюзі була «перлиною» закладу і була популярнішою, ніж будь-які дві її товаришки, разом взрослые проститутки киева узяті. Бійки серед молодих гарячих хлопців за можливість першим усамітнитися з нею були звичайною справою. Тому не дивно, що коли Бурмило з братією зайшли в салун, брудні голодні погляди на собі стала ловити не "леді-у-піаніно», а побачила світ років на десять пізніше Лялечка.

Бандити відразу привернули до себе всю увагу нечисленних відвідувачів. Погляди переміщалися від відомої тут трійці до ще не бував тут Красунчику. Хлопці, як личить людям їх ремесла, при зброї проститутки киев выдубичи - револьвери на боках, дробовики і гвинтівки залишилися в чохлах на конях. На одязі і особах осіла дорожній пил. Чоботи залишали сліди, поки четвірка, брязкаючи шпорами, йшла до барної стійки, за якою їх чекав аж ніяк не зраділий Ллойд Бреді.

- Здорово, Ллойд, - гучно привітав господаря Бурмило, навалившись на стійку і змусивши її заскріпеть. Справа влаштувався Красунчик, який би розглядав Сюзанну, зліва Апач і Мовчун. - Як ся маєш?

- Чудово, - сухо відповів проститутки киева левый берег той, чого раніше собі не дозволяв. Але часи змінилися.

- Це добре, добре. Плесни-ка нам віскі, заморили з дороги, хоч убий.

- Подвійний, - похмуро додав Мовчун, вимовляючи своє останнє слово.

- Думаю сьогодні провідати старих часів Генрі. До речі, як там він поживає? - Запитав Бурмило, спостерігаючи за наповнюються склянками.

- Погано. Він мертвий, - відповів Ллойд, з якимось порушенням в голосі і блиском в очах, які залишилися непоміченим. взрослые проститутки киева - Тепер у нас новий шериф.

Настала пауза, протягом якої стара трійця і бармен звернули погляди на Красеня і Сюзі. Він уже пришвартувався до неї, і тепер вони про щось нашіптували прямо один одному у вуха, а міцний напій ковток за ковтком зникав в шлунку Кривоноса бандита. Його права рука шурувати по стану дівчини, а вона при цьому тихенько хихотіла.

- Невже? І як же це сталося, скажи на милість? - Знову заговорив мексиканець, повертаючи на землю інших. проститутки киев выдубичи На обличчі відбилося занепокоєння, почуття невловимою впевненості, що відбулися серйозні зміни.

- Я мало знаю про це. Чому б тобі не запитати нового шерифа особисто? Ось хто розповість у всіх подробицях.

Бурмило нервово озирнувся. Всі відразу ж відвели погляди і втупилися хто куди. Він думав. Думав про те, що разом з amigos знаходився в розшуку. Бурмило з Генрі Вілкокс були старими товаришами, і, зайвий раз не створюючи проблем (і, що вже там, відстібаючи дрібні проститутки киева левый берег бариші), банда могла безперешкодно знаходиться в Хейстак Вілледж. Атмосфера безпеки немов огортала це місце. Але новий законник ... Хто його знає, як сильно у нього в дупі почуття праведності грає? Шосте почуття, та й здоровий глузд підказували: «Допивай віскі, заскакує на коней і валіть звідси, поки шкура ціла!». Але надія на те, що з шерифом вийде домовитися, і все буде добре, все росла і росла. І в підсумку він прийняв рішення. Бурмило вирішив, що удача сьогодні на його взрослые проститутки киева стороні. Він помилився.

* * *

За п'ять хвилин Ральф Бакстер, шістдесятирічний власник похоронного бюро, прямував до міської в'язниці і, за сумісництвом, офісу шерифа зі швидкістю, на яку тільки були здатні його старечі ноги. Так вже вийшло, що він сидів у салуне ближче інших до виходу, і Бурмило досить миролюбно попросив його сходити за шерифом. Похилий вік Ральфа, мабуть, нічого для нього не значив. А сам Ральф не міг зрозуміти, радий він того, що забрався проститутки киев выдубичи звідти, чи ні. Одне трунар міг сказати майже напевно: у нього на черзі були чотири клієнти, і якщо вони раптом виявляться без грошей, у їх коней цілком пристойні сідла.

Пройшовши десь третину шляху і звернувши на черговий вуличці, він побачив біля аптеки двох стоять і розмовляють чоловік. Короткозоро мружачись, Ральф пішов, і лише метрів за двадцять дізнався Бена Хопкінса і Шарлотту Адамс. Бен, незважаючи на свої двадцять п'ять років, носив жетон помічника шерифа проститутки киева левый берег і його любив городянами майже так само, як його бос. Особливо цей симпатичний блондин западала в душу жіночій половині населення. Ось і зараз Шарлотта, юна дочка аптекаря Чарльза Адамса, слухаючи якусь смішну історію, заливалася ...                                          Читати далі