—Сперма содержит 5 калорий на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

яна проститутка киев, покарання короля. частина 1, проститутки киева на окружной.

Король різко розвернув слугу і з силою жбурнув його об стіну. Не давши отямитися, притиснув, рукою відкидаючи його голову назад, за волосся.

- Та що ти розумієш взагалі? Я довірив тобі весь замок, я дав тобі варту, я розв'язав тобі руки, а що ти зробив у відповідь? - Чоловік наблизився до вуха підлеглого. - А ти подумки трахнув мене і послав на свій обожнюваний хер, який між іншим ... - Вільна рука короля чіпко вчепилася в «причандали» слуги. - Знаходиться в моїх яна проститутка киев руках. І якщо хтось і відірве тобі яйця в найближче майбутнє, то це точно буду я.

- Пр ... вибачте, пане! Я ...

- Вибачте ?! - Король заревів і люто, закинув голову хлопця ще сильніше, примушуючи його буквально вигинатися. - Це не котить на просте прощення !! За це я мінімум повинен обдолбился тебе до напівсмерті, віддавши твою жопу на поталу всім хлопцям цього замку, щоб ти став найрозпуснішій повією нашого королівства і давав навіть коням !!

Чоловік проститутки киева на окружной шумно видихнув, повертаючи собі деякий спокій, і вже більш рівним голосом продовжив:

- Хоча, ні, я не буду цього робити. Навпаки, просто зв'яжу тебе, посаджу тут і буду кожен день займатися з ким-небудь сексом на твоїх очах, а тобі не дозволю навіть доторкнутися до свого тремтіти і виснажує соками члену. Так що, ти так і будеш сидіти, дивитися і битися від бажання, поки не завиєш остаточно і не станеш благати мене взяти тебе прямо на столі.

- Ваша величність! проститутки с услугой страпон киев телефон фото Пробачте мене! Я чесно, все виправлю! прошу, не треба ...

- Що саме не треба ?! У тебе всього два шляхи - вибирай. Що-небудь з цього списку тобі точно дістанеться, вже вибачай.

Хлопець тяжко дихав, усе ще перебуваючи в стані нерівноваги і через кілька секунд видавив:

- Краще зв'яжіть мене.

- Ага! Не хочеш бути оттраханой всім замком? Що ж, связиваеніе - теж хороший вибір. По крайней мере, я повеселюся від душі.

Хлопець сумно зітхнув, яна проститутка киев але залишився покараним.

- Так-то ... Генріх!

За мить, до кімнати зайшов дворецький. Він побіжно оглянув обстановку, але питати, звичайно, нічого не став і тільки запитливо підняв брови.

- Генріх, принеси, будь ласка, довгий моток мотузки і баночку з гелем.

- Звичайно, ваша величність, хвилину очікувань. - Дворецький швидко вийшов і акуратно закрив за собою двері.

- Тобі все ще не перехотілося?

Глава палацової охорони, проститутки киева на окружной лише нудно зітхнув, і втомлено сповз по стіні, присівши навпочіпки.

- Правильно. Свої помилки треба виправляти.

Через деякий час знову в дверях королівської спальні з'явився дворецький.

- Ось, сер, то, що ви просили.

- Дякую. Можеш бути вільний.

- Як вам завгодно сер.

Дворецький був вишколений навіть краще, ніж дипломатичні посли, він розумів все з півслова і ніколи не діяв на нерви.

- Ну, що ж, ось і прийшов проститутки с услугой страпон киев телефон фото час розплати. - Король усміхнувся і став змащувати мотузку, прозорим гелем.

- Ваша величність, змилуйтесь.

- стиснув? З чого б це? Ти думаєш, що твоя жопа не така витривала? Або член слабенький? Ні мій любий. трахатись і тільки трахатись. Все, розмова закінчена. Давай роздягайся і розсовує ноги.

- Ваша величність !!

- А будеш опиратися, я покличу охорону, і тоді ти будеш задовольняти ще й її.

Хлопець завив, але вирішив, що краще послухатися яна проститутка киев і тоскно стягнув з себе одяг.

- І не треба прикриватися. Чого я там не бачив? Ну, хер і хер, чого такого? Соромитися треба буде потім, коли я над тобою поколдую. Давай сідай на стіл і розсовує ноги.

Хлопець ще голосніше заскрипів зубами, але підкорився і ніяково заліз на стіл.

- розумничка. Ось вмієш же адже, чого комизитися в звичайному житті? Давай, розсовуй ширше, щоб я все бачив.

- Але сер !!

- Давай !!! - Король, нарешті, проститутки киева на окружной закінчив свою справу і, засукавши рукава лівреї, взяв весь моток мотузки і підійшов до столу. - А тепер відкрий ротик і вприся ручками назад на стіл. Молодееец ...

Чоловік вправно і швидко став пов'язувати хлопця слизькій, верткий мотузкою, обмотуючи його член, яйця, груди, шию, дупу, ноги, так що, врешті-решт, той став більше схожий на хтивих ляльку, ніж на главу палацової варти.

- Ну а тепер останній штрих.

Король взяв залишився кінчик мотузки проститутки с услугой страпон киев телефон фото і направив його в дупу своєму слузі.

- Мммм! МММ!

- Нічого страшного, всього лише хтось вперше впроваджується в твою дірочку. Дуже я тобі скажу, нормальне заняття.

Чоловік, нарешті, впорався зі своїм завданням і великий шматок склизкой мотузки з чавканьем, пішов в дупу хлопця.

- мммммммм !! М !!

- Так-так-так, а тепер, сааамую цікаве.

Король розстебнув штани і дістав свій член, колом стирчить з штанів.

- Ось бачиш яна проститутка киев до чого ти мене довів? Збудився на мужика. Охренеть!

Чоловік посунув хлопця до стіни, благо стіл стояв прямо впритул до неї, так, щоб того, було зручно сидіти, і покликав Генріха.

Дворецький не змусив себе довго чекати і вже через кілька секунд стояв у дверях.

- Генріх, приведи до мене пару повій, хочу провчити декого.

- Звичайно, ваша величність. Вам точно двох вистачить?

Король хмикнув і ніжно погладив свій член.

- проститутки киева на окружной Я хоч і сильний, але мого хлопчика вистачить на сьогодні і двох.

- Я вас зрозумів.

Дворецький зник, а король незворушно пройшов до бару і відкоркував пляшку вина. написано для Поки він пив, знову прийшов дворецький. На цей раз з ним були дві дівчини. Красиві, стрункі, юні - років по шістнадцять може трохи більше, з довгими стрункими ногами і повними грудьми, які практично нічим не прикривалися крім алегоричній рожевою ганчірочки.

- А-а, дівчинки. Проходьте, проститутки с услугой страпон киев телефон фото милі. Знайомтеся, це Вальтер.

Дівчата, невпевнено пройшли глибше в кімнату і нарешті, побачили на столі біля каміна, розп'ятого і непристойно пов'язаного хлопця з кляпом у роті. Руки його були розірвані вгору і пов'язані за головою, ноги розведені на максимальну ширину і прив'язані в зігнутому положенні. З дупи стирчав шматок мотузки.

Дівчата зупинилися і захихотіли.

- Що, пані, теж цікаво стало? А я ось як раз розповідав Вальтеру як ми зараз яна проститутка киев з вами будемо тут займатися сексом і йому так захотілося подивитися, що я просто не зміг йому відмовити.

- А хіба ви його вже ...

- трахнув? Ні-і, тому він такий і нещасний. Адже як можна відмовитися від такого члена, чи не так кицю? - Король провів по своїй все ще голою і стирчить члену і подивився на дівчат. Ті ще більше захихотіли і, вставши на коліна, доторкнулися губками до тремтячого стовбура, язичками ніжно торкаючись набряклою головки. Через деякий проститутки киева на окружной час, вони вже щосили крутилися на члені монарха, практично борючись за право глибше взяти в рот і відсмоктати своєму коханому королю.

- Ось дивись, Вальтер, дівчатка намагаються, тому я їх і люблю, тому вони і володіють статками і землями, носять золото і дорогоцінні шовку. І все через те, що трахаються зі мною без оглядки, виконують всі мої бажання і ніколи не суперечать своєму монарху. А ти ж, з властивою тобі неймовірної тупістю, зробив спробу нагнути мене, і обвести проститутки с услугой страпон киев телефон фото навколо пальця, вибудовуючи якийсь неймовірний план своєї чарівної кучерявою голівкою.

Король подивився на свого пов'язаного і мукала підлеглого. Не дивлячись на всі його протести і обурення, член його вже стояв колом, так що зв'язують його мотузки, натягнулися і тепер терли при кожному здригуваннями страждає плоті.

- Хех, мені подобається, як ти мучишся. Давай ще трохи додало жару. Дівчатка.

Чоловік відірвав, вже увійшли в раж дівчат від свого яна проститутка киев заняття і, взявши за голову одну з них, м'яко підняв з колін.

- Мила, ти будеш сьогодні першою в нашому списку, так що я прошу тебе ... - Король нахилився і доторкнувся губами до розкритих, повненьких губ дівчини. Та здригнулась і застогнала. Чоловік ...                                          Читати далі