—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

анальные проститутки киева, думки вголос. іграшки богів. частина перша, дешевые недорогие проститутки киев.

Даний розповідь є дикий плагіат у відмінного автора venima, і є в якійсь мірі продовженням історії розпочатої, але з якихось причин не продовженої вищезгаданим автором. Мені серія дуже сподобалася і я періодично для себе домислював різні події в авторській всесвіту, однією з таких задумів я і вирішив поділиться. Читачам не читали оригінальну серію «Думки вголос» буде важкувато зрозуміти що до чого. Спочатку була задумка продовжити історію Владичиці морів, але потім я вирішив що анальные проститутки киева це вже дуже нахабний плагіат.

Альянс.
 Храм кроваворукого бога Деймоса.

Старший дізнавач Іктус насолоджувався видовищем молодий демоніци насаживаемой на розпечену болванку, що нагадує формою величезний член. Божевільні крики насолоди і болю відбивалися від похмурих стін казематів. Ще недавно вона видавала себе за Владичицю морів, ділила ліжко з графом Люксембурзьким і веліла цілим народом, тепер же вона всього лише шматок м'яса в руках майстерних дізнавачів. дешевые недорогие проститутки киев Забавно було спостерігати як спочатку вона намагалася викручуватися, погрожувати, підкуповувати, потім будувала з себе неприступну героїню ... Але під кінець, коли останні клаптики її волі впали, вона розповіла все. Віддавши на милість катів, але не для того, щоб припинити тортури, а для того, щоб їх якомога довше продовжити. За два місяці, проведених демониця в храмі, вона перетворилася з елітної шпигунки в ненаситну вагіну, спраглу бути заповненою кожну секунду.

проститутки киева каторие рабочие попки - Демони ... Сьомий, вони занадто довго відчували наше терпіння - сухо процідив Іктус не відриваючи погляду від полонянки - ми повинні зробити хід у відповідь.

- Як накаже Владика. - Сказало істота схоже на людину лише зовні, його ані трохи не турбувало видовище, сам він бачив і робив речі в рази більше жахливі і жорстокі.

Сьомий не був людиною, як і будь-який слуга бога помсти - Деймоса він був Смертоносцем. Воїн не пам'ятає ні батька ні матері, ще немовлям анальные проститутки киева його забрали в храм і присвятили Кроваварокому. Тренування, алхімія, магія крапля за краплею вичавлювали з смертоносца все людське, перетворивши його тіло і розум в ідеальну машину для виконання волі Владики.

- Завтра ж ти вирушаєш в демонів, порталом.

- З волі Владики і на смерть - відповів смертоносец ритуальної фразою.

Демонія.
  Південні провінції.

Даруй була буквально переповнена гордістю за те, що саме її, наймолодшу з усіх дешевые недорогие проститутки киев наречених Рокста, відправили на це завдання. У підпорядкування демониця були передані чотири воїна з легіонів демонів. Маги засікли в околицях портал людців, цих брудних напівтварин, здатних лише служити справжнім власникам цього світу.

Молода войовниця вже представляла як вона буде рвати тіла брудних, переляканих, смердючих людських воїнів своїми мечами, множачи славу Рокста. Потім вона виріже їх серця і принесе їх до трону свого повелителя, щоб довести йому свою відданість проститутки киева каторие рабочие попки і завзяття.

Єдине що затьмарювало настрій Даруй так ці бовдури - легіонери, незрозуміло навіщо наставниця нав'язала їх своїй учениці, толку від них ніякого. Тільки облизуються постійно на фігурку войовниці, треба відзначити що там було на що подивитися: підтягнуте, пружне тіло, загартоване постійними тренуваннями, високі груди, заклично здіймається під тонким доспехом зі шкіри асура, очі, які бувають лише у представників демонською знаті, що нагадують північне анальные проститутки киева небо , криваво червоні волосся Зістрижені в коротку, майже хлоп'ячу зачіску, так що ледь прикривали вуха, повні чуттєві губки, з під яких визирали гострі кінчики іклів. Але воїнам годі було й сподіватися на володіння цим тілом, вони прекрасно знали, що жриці бога - воїна Рокста присвячують свої душу і тіло тільки йому, і інших чоловіків в їхньому життю немає і бути не може.

За цими думками вона не помітила як їх маленький загін перевалив пагорках і вийшов на узлісся. дешевые недорогие проститутки киев Тут в тіні великого валуна сидів чоловік, одягнений в пошарпаний, темно коричневу рясу, глибокий капюшон приховував його обличчя. Чоловік нітрохи не злякався, побачивши демонів, продовжуючи сидень спершись спиною об валун і граючи невеликим мисливським ножем.

- Ну нарешті, а то я вже зачекався. - Спокійним голосом промовив чоловік.

«Ушкодився розумом від страху? - Подумала Даруй, злегка напружившись - або ... його дружки причаїлися в лісі! »
 Жестами проститутки киева каторие рабочие попки наказавши своєму загону рассредоточится войовниця уважно придивилася до заростей кущів на узліссі. Тим часом людина встала в повний зріст і скинув капюшон, під яким виявилася сива голова з особою покритим шрамами, його чорні без райдужної оболонки ока дивилися на демонів з іронією.

- Смертоносец! - Встиг скрикнути один з воїнів, перш ніж впасти перерізаним горлом.

Стрімке немов порив вітру, людина, убив двох воїнів раніше ніж вони встигли оголити мечі. анальные проститутки киева P>

- Спина до спини! - Закричала жриця Рокста, приготувавшись продати своє життя якомога дорожче, адже перед ними стояло живе втілення жаху, один з найбільш проклинати представників роду людського.

Людина кружляв навколо трьох переляканих демонів, стискаючи в руках закривавлений ніж.

- А де ж славні і безстрашні воїни демонів? Я бачу тільки двох тремтячих мужеложцев і одну симпатичну шлюшку. - Посміхнувся нелюдь - До речі, навіщо сучку залізяки, все що вона дешевые недорогие проститутки киев повинна стискати своїми ручками це член чергового клієнта!

Загарчав один з воїнів кинувся на людину, розірвавши коло. Його ривок виявився має сенсу, він не прожив і трьох ударів серця. Слідом впав останній з легіонерів, затискаючи рукою розкиданий живіт. Даруй зрозуміла що настала остання мить її життя. Повністю зосередившись на рухах своїх клинків вона крутонула на місці і вдарила одночасно двома мечами, цілячи в шию і груди. В цей удар вона вклала всю свою швидкість проститутки киева каторие рабочие попки і силу. Її очі переможно блиснули, вона побачила, що чужинець не встигає ухилитися від її «Слова бурі». Але як виявилося він і не збирався цього робити - смертоносец просто підставив на зустріч летять лезах своє передпліччя. З стуком мечі вдарилися об руку людини, увійшовши в неї не глибше ніж на два пальця, немов перед ними була ніжна людська плоть, а морений дуб. У наступну мить світ для Даруй вибухнув тисячею іскор а земля кинулася в обличчя.

* * *

- анальные проститутки киева Пора вставати, хоробра войовниця! - Прокричав чоловік в вухо Даруй, піднісши їй до носа баночку з гидотою, запах якої різко проясняв свідомість і загасив головний біль демоніци.

- Горі в пеклі, тварюка! - Зло огризнулася жриця, озирнувшись вона побачила, що лежить пов'язана на лісовій галявині.

- Який у тебе брудний рот, думаю що зможу знайти йому гідне застосування. - Його губи розтяглися в кривій посмішці.

- Ти не посмієш! Брудна тварина!

дешевые недорогие проститутки киев - Все ви так говорите, поки не спробуєте на смак міцний член.

- Навіщо я взагалі тобі потрібна? Убий мене і закінчимо на цьому! - З надією випалила жриця, відчайдушно намагаючись виплутатися з мотузок.

- Ну навіщо ж вбивати володарку настільки красивого тіла? До того ж ти адже жриця цього божка ... як там його ... Рокста.

- Тварина, як ти смієш!

- Ти повторюєшся, а у мене великі плани щодо твого бога, точніше його головного храму.

проститутки киева каторие рабочие попки - святотатець! Ти здохнеш в муках!

- Ну, не сказати що це сильно суперечить моїм планам. - Посміхнувся смертносец, сідаючи навпочіпки поруч з демониця - Скільки пристрасті, мені це подобається.

- Прибери свої руки! - Закричала Даруй, забувши про свою військову честь, коли чоловік схопив її за щиколотки.

Чи не звернувши уваги на крик жриці людина підім'яв її під себе і розвів її стрункі ніжки. Демониця звивалася всім тілом, намагаючись уникнути неминучого. анальные проститутки киева Пов'язані за спиною руки сильно заважали, але і з такого становища вона примудрилася зігнутися і вкусити свого насильника за губу.

- Ах так, ну постривай кішечка, я змушу тебе саму благати прісунуть тобі - промовив Сьомий стираючи з підборіддя кров.

Підхопивши тіло демоніци ...                                          Читати далі