—Средний бюстгальтер рассчитан на 180 дней ношения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева годах, резус фактор. частина 1, проститутки киев трамплинг.

камери входить моя Іра! Хоч вона і стоїть спиною до камери, але я дізнаюся її фігуру з тисячі. Я ніколи не був ревнивцем і дозволяв моїй нареченій ходити в тому, що їй подобається, але наряд який був на ній в цей раз не кожна повія наважилася б надіти. Коротенькі шорти, швидше схожі на трусики, тоненький білий топік туго облягає її великі груди, його Іра іноді одягала замість ліфчика від купальника, на ногах у неї були босоніжки на високій платформі з величезним каблуком. проститутки киева годах Вигляд у моєї дівчини був ... Блядский, по іншому і не скажеш.

Іра підійшла до хлопця і вони стали про щось говорити, камера звук не писала. Розмахуючи руками, він виштовхав Іру з кута назад на танцпол - повернувся на диван і став чекати, чекав він зовсім недовго, буквально через десяток секунд Іра знову з'явилася в полі зору камери. Ледь увійшовши в закуток, моя дівчина встала на карачки і в такій позі поповзла до дивану. Хлопець був явно задоволений тим, як перед ним проститутки киев трамплинг принижується приголомшливо красива дівчина. Коли вона підповзла досить близько він по-хазяйськи обмацав її груди і попку, відтягнув їй губу пальцем, поплескав по щоці.

Я ледве стримався, щоб не розколошматити монітор об стіну. Зараз мені хотілося вбити їх обох. Як вона могла дозволити таке якомусь козлу! Між тим хлопець на екрані ані трохи не бентежачись розстебнув ширінку і наказовим жестом залучив голову Іри до свого полувозбужденном члену. Ця ... сука. Тут же заковтнула киев проститутка даша 068 414 66 46 стовбур і почала відсмоктувати з великим ентузіазмом, я бачив це по її напруженим плічках і по тому, як вона намагалася якомога глибше насадити своєї головкою на його агрегат. Хлопцеві, схоже, все це подобалося, від вальяжно відкинувся на спинку дивана, розстебнув сорочку, під якою було пивне черевце покрите кучерявою шерстю і закурив сигарету.

Іра усередині полірувала своїм ротиком член якогось незнайомого мужика, а він при цьому сидів із задоволеною пикою проститутки киева годах і струшував попіл їй на голову. Картина була неможливою. Моя мила дівчина, мій янголятко, виконувала мінет незнайомій мужику всього лише в двох кроках від танцполу! Варто кому-небудь зробити крок і йому відкриється вельми цікава ситуація. До мене навіть закралася думка, а може це все розіграш? Та який нафіг розіграш! Леха не став би так жартувати.

Тим часом на екрані хлопець схопив Ірку за волосся і відтягнув від члена. Поклавши її грудьми на диван він прилаштувався проститутки киев трамплинг ззаду, і увігнав свій хер їй в попку, змочивши її перед цим слиною. Моя повія вхопилася ручками за оббивку щоб не впасти від жорстких ударів, голова її була закинута назад - незнайомець намотав її розкішне волосся на кулак і тягнув їх на себе. Він сношал її жорстко, грубо, нахабно, немов під ним була вокзальна повія, готова на все за триста рублів. Ірка отримувала від цього дикий кайф, це було видно навіть без звуку, її рот відкривався в крику а очі закочувалися.

Я киев проститутка даша 068 414 66 46 не зміг більше на це дивитися і вирубав відео. Тремтячими руками дістав сигарету і закурив. Ну писец ... Дочекалася мене моя радість ... Хто винен начебто зрозуміло. Залишилося вирішити друге питання: що робити?

В першу чергу я, як і обіцяв, зателефонував Леха. Дізнався ім'я цього смертника. Ним виявився Сергій Пєчніков, більш відомий як Дим. Коли я дізнався ХТО мав мою Иришка я знову оскаженів. Я б зрозумів якби це був який-небудь мажор або богатенький папік, але Дим! проститутки киева годах Про це кримінального авторитета дворового масштабу я чув. Хуліган, задирака, відсидів два роки за малолітки за дрібне злодійство, уявляв себе нереально блатним «пацаном», хоча на ділі був дрібної гопоти.

Того ж вечора я один поїхав до нього додому, на околицю міста. Напіврозвалена хрущовка, загиджений двір з гниючим спотвореним остовом автомобіля невідомої марки на дитячому майданчику, зассаний під'їзд з вивернутими поручнями, який не бачив ремонту з часів здачі об'єкта. проститутки киев трамплинг Типовий будинок фізкультурника - п'ять поверхів без ліфта. Поки добрався до квартири мого візаві встиг ознайомитися з життям місцевих мешканців: де щось кричали п'яними голосами, кудись бігли замурзані діти, звідки долинав запах паленого ганчірок, змучена життям і хімією дівчина зі слідами колишньої краси човгає по запльованим сходах, старанно прикриваючи рукавами засаленої кофтинки вени і відводячи протиприродно красиві очі.

Двері в квартиру Диму були прочинені, киев проститутка даша 068 414 66 46 причиною цього служив мабуть стійкий запах «цілющих трав» долинав з кімнати. Я пройшов в коридор і оглянув кімнату. Приміщення було обставлено на рідкість дивно: напіврозібраний байк під стіною, продавлений диван, з вигляду нова і дорога плазма на старовинній тумбочці, шафа без єдиної дверцята і недопалки по всій підлозі. У центрі цього мальовничого інтер'єру сидів смертник, в потертих джинсах і розтягнутій майці, він навіть не помітив моєї появи, тупо дивлячись перед собою. проститутки киева годах

Як? Як Иришка могла проміняти мене на це нікчема? Як з усіх хлопців міста вона примудрилася мені змінити з одним з найбільш жалюгідних і мерзенних? Вихована дівчинка з хорошої сім'ї, з ангельською зовнішністю і ось цей ось цей ось напівблатний слимак! Так свого часу до моєї нареченій підбивав клини синок мера міста, але вона його технічно відшила!

Цілком Зайнятий думками я почув як за моєю спиною почулися кроки на сходовому майданчику, не довго думаючи проститутки киев трамплинг я відступив на кухню. пролунав скрип дверей і цокіт підборів по коридору.

- А з'явилася, ля! Че стоїш? Проходь, роздягайся, ги - ги.

- Ні, Сергій, я не буду. Я прийшла сказати що ... ну ... я не буду з тобою більше зустрічатися.

У мене перехопило подих, це був голос Ірини!

- В сенсі? Ти чо, ля ?! Кинути мене вирішила ?! - Пролунали звуки боротьби.

Першим бажанням було кинутися захистити мою дівчинку, але я зрозумів, що зможу її захистити киев проститутка даша 068 414 66 46 від Диму, але не від себе, Вже добу у мене стійке бажання вбити їх обох і я боюся що якщо полізу в бійку то дістанеться всім. А заподіювати біль Ірі я не хотів, не дивлячись ні на що я любив її.

- Пусти мене! Пусти козел!

- Та куди ти коза дінешся!

До мене долинуло гучне сопіння, звук рветься тканини і відчайдушний вереск моєї коханої. Цього витримати я вже не зміг. Стрімко увірвався в кімнату - Сергій тримав Іру за волосся у своїх ніг, іншою проститутки киева годах рукою він розстібав ремінь. Її джинси були стягнуті до колін, оголивши стрункі стегна і білі стрінги, а крізь порвану футболку можна було побачити груди. Иришка відчайдушно відбивалася, по її щоках котилися сльози. Я плечем відштовхнув від неї гопника і тут же, не втримавшись, зарядив їй кулаком в здивоване, побачивши мене обличчя. Вона схлипнувши, плутаючись у спущених джинсах поповзла в куток і звідти спостерігала за подальшим розвитком бесіди між мною і Димом.

Я проститутки киев трамплинг на наочному прикладі спробував пояснити моєму опонентові що така поведінка щодо моєї дівчини вкрай неприйнятно, аргументував свою позицію кулаками і важкими армійськими черевиками. Однак, Сергій висловив свою незгоду з такою постановкою питання, висунувши контраргумент у вигляді розвідного ключа. У підсумку, мені довелося вдатися до методу фізичного переконання, якому мене навчив в армії старший сержант Абахідзе. Сергій перейнявся обгрунтованістю моєї позиції і тихо сповз по киев проститутка даша 068 414 66 46 стінці, тримаючись за зламану руку і розбризкуючи по лінолеуму кров з розбитого обличчя.

Коли розмова підійшла до кінця я важко дихаючи і потираючи розбиті кісточки пальці повернувся Ірі. Те саме почуття яке, напевно, відчував кожен чоловік, який переживав зраду дружини. Серце бореться з мозком. З одного боку вона кінцева сука і перекидалася з чужим чоловіком, але з іншого ... така рідна ... така улюблена. Ось вона сидить, схлипуючи, прикриваючи рукою порвану футболку проститутки киева годах і дивлячись на мене своїми великими зляканими очима. На її ляльковому личку наливається синяк, я відчув гострий напад провини і жалю. Я притиснув мою дівчинку до своїх грудей, як найдорожчий скарб і виніс з цього поганого будинку. Всі дорогу вона ридала і шепотіла мені у вухо.

- Прости Дімочка, прости рідненький, я дуже дуже тебе люблю. Тільки тебе, прости я дура!

Мирилися ми цілий місяць, я намагався задавити в собі спогади, а Іра просила у мене вибачення проститутки киев трамплинг настільки щиро і вміло, що в підсумку я все таки її пробачив. У зв'язку з цим випадком ми навіть встановили своєрідний пам'ятний день, раз на рік, на протязі доби Іра була зобов'язана Випоняемие будь-які мої фантазії і примхи.

* * *

Ось уже вісім років ми живемо в шлюбі, у нас росте чудовий малюк - Артем. (Спеціально для ) Вчора Темка впав з велосипеда на бите скло і втратив багато крові. Я не роздумуючи запропонував свою. Але ... як виявилося моя кров Темко киев проститутка даша 068 414 66 46 не підходить. У нас одна група але на різні резус-фактори. У мене негативний, як і у моєї Іри, а у Артема позитивний. Як мені пояснив турботливий лікар такого бути не може. Висновок один - я не батько Темка.

Невже знову? По термінах не виходить, що його зачали в тому клубі, але хто знає, не обдурила мене моя повія-дружина, як обманювала все вісім років? Може, тоді вона зовсім не переставала зустрічатися з цим Димом?!

Але як же, чорт візьми, боляче! Дізнатися, проститутки киева годах що твій син, твоя гордість і радість абсолютно чужий тобі! Ти не тато і не батько, а просто лівий дядько! Усвідомлювати, що на землі немає продовжувача твого роду, твоєї плоті і крої. Розуміти, що вісім років тобі сміялися в спину «Подивися на цього придурка, няньчить чужу дитину як свою, а пам'ятаєте, як він здував порошинки зі своєї вагітної дружини, яку обрюхатіл чужий!»

- Ім'я, мені потрібно ім'я! - Гарчав я впершись у неї важкий погляд.

Мабуть що то проститутки киев трамплинг було таке в моїй особі, що вона бліда обхопила голову руками і сказала дуже тихо:

- Віка ...

- Що ?! - Мої очі здивовано поповзли на лоба.

- Вика !!! - Закричала моя дружина і зайшлася істеричним плачем.