—По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев 2016, краща доля, проститутки киева онлайн.

колишньої мало що залишалося, інше життя, в Росії ... кхм ... з тобою, здавалася мені чи то сном, то чи маренням ...

Період недотраха скінчився коли наш «господар» став підкладати нас своїм партнерам по бізнесу. Там різні були: молоді і старі, огидно товсті і красиві, негри і білі, скромні і збоченці ... Гафур записував це на приховані камери і, мабуть, потім шантажував їх. А сам він спати з нами взагалі перестав - гидував. Ми з Лесею сприйняли це навіть з якимось полегшенням, проститутки киев 2016 а Аня постійно плакала. Пару раз вона навіть намагалася відмовитися від ролі підстилки, але її карали замикаючи в карцері і вона ставала шовкової. Іноді партнерів було двоє або троє і тоді мене після сексу з ними буквально приносили назад в кімнату. Розумом ми розуміли що все це бридко, огидно і неправильно, але наші тіла виходячи хіттю коштувало тільки уявити що нас чекає в кімнаті для «конфіденційних переговорів».

Одного разу від партнера не повернулася Юля. проститутки киева онлайн Ми турбувалися за неї, але нам ніхто нічого не говорив. Лише через два тижні одна з наглядачок проговорилася, що Гафур продав Юлю одному зі своїх друзів.

Потім сталося жахливе ... Коли Гафур відлучився з дому у справах головною стала Марьям, яка ненавиділа нас всією душею. Особливо їй не подобалася Леся, бо сама арабка теж була танцівницею, але ні зовнішністю ні умінням змагатися з українкою не могла. Мірьям взагалі була на рідкість потворної: короткі криві ноги проститутки киева индивидуалка руслана секс киев з целюлітом, величезна дупа, помітне пузо, особа більше нагадувало чоловіче ніж жіноче - видатний лоб, повна відсутність підборіддя, тонкі губи, які оголювали нерівні зуби і ясна, коли вона розмовляла ... Вона була дружиною Гафура за розрахунком їх батьків, їх одружили, коли їм не було ще й року. Гафур постійно ухилявся від виконання подружніх обов'язків, що дико дратувало Марьям і свої емоції вона зривала на нас. Так ось, коли господар поїхав Марьям початку лютовать, чіплялася проститутки киев 2016 до нас з будь-якого приводу, замикала в кімнаті, придумувала ідіотські завдання, на кшталт вимити вікна своєю мовою або приносити їй в зубах тапки, благо що заподіювати нам шкода їй Гафур строго заборонив. Природно, що ми знову сходили з розуму від бажання, на тлі цього навіть проблеми з Марьям здавалися нам дрібницею. Леся постійно ходила роздратована, пару раз навіть огризнулася на офіційну дружину. Я теж була напружена, хоч якесь полегшення приносили дотику до кицьки і проститутки киева онлайн грудей під час миття, навіть за допомогою них я примудрялася кінчати, але робила це досить обережно і приховано, тому як за нами всюди стежили камери.

Одного ранку я прокинулася від зловтішних криків Марьям, вийшовши в коридор я побачила Лесю, яка стояла на колінах перед цією стервом. Двоє слуг тримали мою подругу, а арабка схопивши її за волосся плювала їй в обличчя і називала блядь і шалавою. Я заскочила в свою кімнату, щоб не потрапити під роздачу, побачене мене налякало. проститутки киева индивидуалка руслана секс киев Лесю кинули в карцер, як пояснила мені наглядачка, Марьям зловила її, коли та стоячи в мертвій зоні камер спостереження вдавалася рукоблудами, тепер дівчину чекало суворе покарання.

Що приїхав Гафур хотів випустити Лесю, для того щоб підкласти її під здоровенного Норвегії, яка гнучка і вміла танцівниця сподобалася при минулому візиті, але Марьям закотила йому дикий скандал. Я пригорнувшись до дверей чула їх лайку: вона кричала що він забув священні традиції проститутки киев 2016 і потурає всяким повіям, що він сам став ганчіркою і слабаком, який не може надійти як дорослий чоловік ... Гафур спочатку намагався з нею сперечатися, а потім закричав, що сам знає як повинен поступати справжній чоловік і вона йому не указ. До кінця сварки я не дослухала - побоялася що мене спіймають, але Марьям вийшла з кімнати з мерзенної задоволеною посмішкою.

З того дня Лесю стали куди відводити двоє слуг, коли ввечері поверталася - то падала на ліжко і моментально проститутки киева онлайн засипала, я пробувала її розговорити, але нічого не вийшло. Як то раз я гуляла в саду, під наглядом двох наглядачок і виявилася недалеко від псарні, на якій Гафур тримав своїх улюблених собак. Те що я почула повалило мене в шок. Крики ... крики ... Лесі, дика суміш болю, відчаю і насолоди. Я уявила собі ЧОМУ вона так кричить і мені стало погано, в голові відразу ж намалювалася картинка: красива, доглянута дівчина, що стоїть на четвереньках в вольєрі для собак, кричуща під проститутки киева индивидуалка руслана секс киев псом, ще кілька собак вже чекають своєї черги. Побачивши мій стан наглядачки стали злорадно посміхається і запропонували мені «піти подивитися на собачок». Я відмовилася і втекла в свою кімнату. Шок був на стільки сильним, що навіть на кілька годин перебив дію збудливого препарату. Коли Алеся повернулася в кімнату, то знову впала на ліжко й миттєво заснула. Я підійшла до неї ближче і стала уважно її розглядати: вся талія була в синцях і подряпинах, коліна стерті, розпатлані, проститутки киев 2016 злиплі волосся, але найстрашніше було між ніг - на місці колись акуратних дірочок було місиво, анус взагалі не закривався і з нього що то повільно випливало, піхву ж більше було схоже на ганчірку для підлоги. А ще Леся гірко плакала, плакала уві сні. Вона була найсильнішою з нас.

Моя подруга протрималася тиждень. Останні два дні її не веде на псарню - її волокли туди. Вона чинила відчайдушний опір, хапалася за ліжко, скребла нігтями по підлозі ... Коли два здорових проститутки киева онлайн мужика досить регочучи виволікали її в коридор вона обливалася сльозами і істерично кричала: «Хлопчики! Не треба, благаю! Не треба до чоловіків! Ну прошу вас! Будь ласка!". У ці моменти я згорталася під ковдрою і боялася навіть дихати. Було дуже страшно і гидко від того, що я ніяк не можу їй допомогти. А одного разу Лесю просто не принесли в кімнату, ніхто не став говорити мені що з нею. Її просто не стало, я думаю вона наклала на себе руки.

Найжахливіше, що я забула проститутки киева индивидуалка руслана секс киев про Олесю буквально через пару тижнів. Мені все так же давали той препарат, підкладали під різних мужиків і світ знову розділився на секс і чекання сексу. Незабаром Гафур знайшов собі нові іграшки - Діану і Ксюшу. Не знаю через що вони пройшли, але мізки їм промило грунтовно. Вони були як живі ляльки: безпристрасні особи, беззаперечне підпорядкування, на всі питання вони відповідали тільки «Так» або «Ні». Наскільки я зрозуміла вони були не тільки постільною розвагою Гафура але проститутки киев 2016 і його охоронці - були присутні при ньому невідлучно. Що характерно з ними Марьям швидко знайшла спільну мову.

Однак, цих іграшок господареві особняка вистачило не на довго, без'ініціатівние і беземоційні Ксюша і Діана, виявилися нудними іграшками. Тому він вирішив завести собі ще одну. І для цього йому знадобилася я. Гафуров сподобалася дочка одного з його бізнес партнерів - американця, але «ця клята ксенофобка» надух не переносять арабів, негрів, китайців і т. Д. проститутки киева онлайн Тому Гафур запропонував мені виманити її з готелю, а там вже її приймуть його люди. Я відмовилася. Перед очима стояла плаче Леся, я не хотіла, щоб невідома мені дівчина повторила її долю. Тоді мене заштовхали в уже знайомий мені карцер.

Я не знаю скільки я там пробула, я перестала відчувати час після третього дня. Я немов перетворилася в одну велику піхву, порушення було таким, що мені здавалося, я можу закінчити від легко протягу який був показаний у моєї кицьки. проститутки киева индивидуалка руслана секс киев Я билася як риба кинута на берег, до крові покусав губи, остаточно втратила все людське, я орала щось на зразок «Натягніть мене! Будь ласка, благаю, вставте мені, я все зроблю, будь ласка! »

Я до сих пір ненавиджу себе за цей вчинок. Джесс була шалено красивою, вона немов зійшла з обкладинки дорогого журналу, всі така доглянута, шикарна, бездоганна. Це був той випадок, коли на природну красу накладався багаторічний грамотний догляд за своїм тілом. Я зустріла її в ресторанчику проститутки киев 2016 при готелі, познайомилися, Джесс була рада зустріти європейку (я представилася їй англійкою). Вона розповіла мені, що працює ландшафтним дизайнером, живе в Нью Йорку, часто їздить зі своїм батьком в різні країни ....                                         Читати далі