—Рыбы, как и люди, практикуют оральный секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев объявления, льоша, вова і мадам. частина 1, дешевые проститутки киева за 30.

подібну дурість? - Піднявши брову, поцікавився я, Іра промовчала, правильно, ніхто її не відпустить.

- Ну що, Ромео, Закінчив? Може бути тепер її трохи покопати? - Підскочив до мене Володимир.

- Слухай, ти чому такий садист? - Роздратовано запитав я, не май витоків нахилів мого друга.

- Та ну тебе, чи не корч із себе янголятка, тобі самому хочеться докласти її в живіт, а коли впаде пару раз штовхнути по нирках, по печінці, що б вона корчилася і скулила проститутки киев объявления як побита сука. - Розмахуючи руками мальовниче описав Володимир, я похитав головою.

- Не зараз. - Впевнено сказав я.

- Що значить, не зараз? Тобі завжди хочеться бити людей, навіть вночі! - Обурився Володимир.

- То й виходить. Не зараз. Смолкні. - Сказав я, вимикаючи камеру.

- Іра. Ти ж не проти, що я ось так відразу на ти. - Знову сідаючи на диван, почав я.

- Тут така ситуація, ти жінка, я чоловік, ти належиш мені, чому? Та дешевые проститутки киева за 30 тому що мені вистачило мізків і сміливості прийти і взяти тебе. Якщо будеш сперечатися з цим, ні для кого це добре не закінчиться. - Веско сказав я, тримаючи її за підборіддя і дивлячись прямо в очі.

- У мене немає особливого бажання бити тебе, калічити, катувати і бузувірствувати, просто не противитись. Якщо не будеш робити дурниць, то незабаром ми зможемо вести себе як звичайнісінька пара, ходити в кіно, сидіти в кафе і розважатися в спальні. Але, якщо ти зараз зробиш проститутки киева 200 дурість, тобто, спробуєш тікати, нападёшь або спробуєш кликати на допомогу, я перетворю твою недовге життя в АТ. Чому недовгу? Та тому що рано чи пізно мені набридне тримати тебе в наручниках, а це означатиме кінець твого шляху. - Скрушно похитав головою я, вона подивилася мені в очі, мовчки кивнула. Я посміхнувся і вставши розстебнув наручники.

Іра не смикалася, повільно перевела руки перед собою і стала розтирати зап'ястя. На її руках залишилися синці від кайданів, проститутки киев объявления вона сильно смикалася, не треба було так напружуватися.

- І що тепер? Запрёшь мене в кімнаті, будеш ґвалтувати і тримати за гратами? - Похмуро запитала вона, дивлячись на мене з-під лоба.

- Це залежить від тебе. Якщо ми прийдемо до взаєморозуміння, то я не заподію тобі більше болю, не стану утримувати, але, довіру потрібно заслужити. - Багатозначно протягнув я, вона знову задумалася, повільно кивнула.

- Ну ось, все простіше, ніж здавалося. - Розплився дешевые проститутки киева за 30 в усмішці я.

- Ну ти Дебі-і-іл ... - Простягнув за її спиною Володимир і з презирством подивився на мене.

- Що не так? - Дивлячись поверх плеча Ірини, поцікавився я у приятеля.

- Я очікував потужного порево в німецькому стилі, бондаж, стогони, синці на жопе, брудні збочення і всілякі наруги, а ти ... А ти тут соплі розвів як ванільна п'ятикласниця на уроці малювання! - Сплеснув руками Володимир і демонстративно відвернувся.

- Щоб отримувати проститутки киева 200 задоволення, не завжди потрібно завдавати болю і страждання. - Веско сказав я, він повернув голову.

- А ось тут ти не правий, це твоя природа, чужа біль дає сил, насичується енергією, стимулює викид адреналіну, змушує твоє серце забитися частіше а кулаки стиснутися в передчутті. Тільки біль може принести задоволення, тільки біль і страх можуть дати тобі контроль над тілом, над душею, над свідомістю, а твої балачки, вона воткнёт спицю для в'язання тобі в потилицю, проститутки киев объявления як тільки ти отвернёшься надіти труси. - Буквально виплюнув він, я задумливо похитав головою, зерно раціоналізму в його промові було присутнє.

- З ким ти розмовляєш? - Тихо запитала мене Ірина, кілька спантеличено оглядаючи кімнату.

- З моїм другом. - Відчуваючи себе ідіотом, сказав я, будуючи гримасу Володимиру, він у відповідь скорчив пику і висунув язика.

- Але ... тут нікого немає ... - Підозріло дивлячись на мене сказала вона.

- дешевые проститутки киева за 30 Помовч. - М'яко сказав я, притискаючи палець до її губ. Я провів долонею по її щоці, вона сіпнулася відсторонитися, але наштовхнувшись на мій погляд переборола себе і завмерла.

Я посміхнувся і простягнув обидві руки акуратно зняв затискачі з її сосочків, вона охнула і здригнулася.

- Ось бачиш, як ти до мене, так і я до тебе. - Лагідно сказав я, ніжно гладячи її по грудях. Іра почервоніла, рум'янець залив щоки а очі вона опустила в підлогу, вона явно соромилася проститутки киева 200 власне наготи, але вибору у неї не було.

- У тебе є бритва? - Діловито запитав я, встаючи поруч і легко обіймаючи її за талію. Іра мовчки кивнула.

- Відмінно, пішли у ванну. - Сказав я і взяв її долоню потягнув за собою.

Кінець першої частини. Далі буде ...

P. S: Дорогий читач, якщо ти дочитав (а) до кінця, то, прошу, постав оцінку і напиши коментар (якщо є що сказати), тобі не важко, а для мене це має не менш важливе значення.
 З проститутки киев объявления повагою: Апостол.