—26% мужчин перед свиданием нюхают свои подмышки.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев цена, я теж так хочу! частина №7 (в будинку пані), проститутки инливидуалки киев.

Десь, черз півгодини, Пані вийшла з ванни. На ній був одягнений довгий червоний халат. Рабиня сиділа голою там, де було наказано. Пані села нп диван.

- Розповідай, що нового в світі? - сказала господиня, взявшись розчісувати волосся.

Рабиня почала розповідати.

- Молодець, - почала розмову Пані, після того як рабиня закінчила розповідати, - Тепер слухай уважно. Ти будеш прибиратися в будинку і у дворі. Будеш готувати їсти. Їсти будемо разом, не проститутки киев цена люблю є одна. У тебе буде перерва з 13 годин до 14 годин. Під час цієї перерви будеш трахать і розтягувати свої дірки. Сьогодні поки побудеш голою, щоб не соромилася в подальшому наготи. Одягнеш тільки чёреие туфлі. Іди візьми їх і одягни, - наказала Пані.

Рабиня встала і пішла до коробок, дістала туфлі і взула їх. Повернувшись рабиня побачила що особа Пані змінилося і стала більш зліше. Рабиня підійшла до господині.

- Що це? - грізно сказала Пані, показавши проститутки инливидуалки киев на невелике мокре цятка на підлозі, на тому місці де сиділа рабиня, - Що, погано подтёрлась сука ?! Я попереджала тебе тварь! Швидко злизував!

Рабиня швидко опускається на коліна і стає на карачки як собачка і починає злизувати.

І ось після старанного вилизування, підлогу чистий.

- за мною сука, - наказала Пані та пішла по коридору до дверей.

Рабиня встала і покірно пішла за своєю господинею, опустивши голову, передчуваю щось не добре. проститутки украина киев Пані відкриває двері і проходить в кімнату, вмикає світло слідом входить рабиня. У кімнаті не було вікон, на середині стояла дерев'яна лавка, біля стін шафи.

- Швидко лягла на лаву, жопою догори! - наказала Пані, зняла халат і повісила його на вішалку.

Рабиня в перший раз побачила свою Пані в голому вигляді. У неї було дуже гарна фігура, пружна груди, точена талія, підтягнута попа і лобок повністю поголений.

«Буде пороти»: подумала сучка, але проститутки киев цена діватися нікуди і рабиня лягати. Пані взяла мотузки з однієї шафи і зв'язала руки рабині під лавою, потім прив'язала ноги, потім прив'язала ноги, потім прив'язала її на рівні талії і стегон. Тепер рабиня не могла поворухнутися. Потім з іншого шафи дістала різки.

- Думаю, для початку двадцять ударів послужать тобі хорошим уроком на майбутнє, - сказала Пані.

Рабиня почувствоввала, як різка просто лягла на її сідниці і напружилася від страху. Пані посміхнулася проститутки инливидуалки киев і зробила помах. І ось рабиня почула свист і перший удар як вогонь обжог її дупу, вона зойкнула від болю. А Пані продовжувала пороти сміючись, спостерігаючи як сука намагається прибрати дупу з під різок, як стискаються її булки після кожного удару.

Рабині ж було не до сміху, з її очей текли градом сльози. Дупа горіла сильним вогнем і дика біль, яка поширюється по всьому тілу. Сука крічяла, після кожного удару. Їй здавалося що з її дупи зняли шкіру і луплять по живому проститутки украина киев м'ясу. Але ось Пані зупинилася. На дупі рабині були яскраво червоні смуги, які майже не перетиналися і набрякли, але крові не було. Пані вирішила на перший раз бити не сильно, щоб провчити свою річ.

- Ну що, сука, боляче? - запитала пані, відкинувши різки в сторону.

- Так, Пані, дуже, - крізь схлипи відповіла рабиня.

- Заметь , я не затикала тобі рот, все одно крім мене тебе ніхто не почує, а я іноді люблю послухати крики від плодів своїх творінь. проститутки киев цена Але запам'ятай, якщо накажу мовчати, будеш мовчати. У перший час, буде кляп, але з часом повинна навчитися стримувати свої дібільние крики, - сказала Пані і шльопнула долонькою по відшмагати жопе.

- Так, Пані. Господарка стала розв'язувати сучку.

- Встала шалава, - наказала Пані та знову шльопнула по її заднице, - Бігом на кухню і принеси кришталевий графин і келих. Бігом я сказала!

Рабиня встала, від мотузок тіло нило, та ще й проститутки инливидуалки киев каблуки, вона як тільки могла швидше пішла на кухню, а кожен крок віддавався болем в жопе.

- Довго ходиш сука, - грізно сказала Пані, коли повернулася рабиня, - став графин на підлогу.

рабиня поставила, Пані присіла над ним, широко розставивши ніжки і стала писати в нього. Рабиня дивилася як вона стала наповнювати графин.

«Яка у неї красива пізденка, акуратна, як у дівчинки, а цівка невелика. Не те як я бачила в туалеті як у однієї повії, з якою проститутки украина киев навчалася, у вісімнадцять років раз'ёбанная пизда і струмінь як з шланга »: подумала рабиня.

- Що подобається моя маленька? - як ніби прочитавши думки. запитала Пані.

- Так, Пані Ірина.

- Дивись, дивись і заздри, потоиу що у тебе такий ніколи не буде, я тобі пизду розкидана, буде дирень, - зі смішком сказала Пані, закінчуючи пісяти.

Зробивши кілька рухів вгору-вниз, струхівая останні краплі сечі, Пані встала.

- тепер візьми і проститутки киев цена налий цей фреш-сік і налий в келих, - сказала Пані, відійшовши на крок назад від графина.

Рабиня встала на коліна, поставила келих на підлогу і взяла в руки графин, він був теплий. Налив в келих сечі, вона подивилася на Пані, чекаючи нового наказу, хоча знала який він буде.

- Пий!

Рабиня нерішуче піднесла келих до губ і видихнувши, як ніби вирішила випити горілки. І ось вона робить ковток, відчувши в роті теплу солоновато-гірку сечу і її мало не проститутки инливидуалки киев вирвало. Але все ж проглатіла і у неї почалися блювотні ркфлекси. Але їй вдалося заспокоїться і зробила другий ковток і знову стала тоше її і в цей раз вона не змогла заспокоїти блювотні рефлекси і її вирвало. Добре що вона сьогодні весь день не їла, тому з неї тільки вилилася рідина на підлогу.

- Ах ти сука! - закричала Пані, підійшовши до неї з боку, щоб не наступити в калюжу, - Тобі має подобатися пити сечу! А тим більше я тобі казала, щоб не бруднила підлогу! - проститутки украина киев продовжувала кричати Пані та врізала рабині ляпас, - Жваво лягла на лаву, сракою догори!

«Знову буде пороти»: подумала рабиня, лягаючи на лаву.

Пані дочекалася коли рабиня лягла, взяла графин і вилила його вміст на відшмагати жопу рабині.

рабиня заверещала, коли сеча обпекла її смуги на жопе. Тепер вона на своїй шкурі, а вірніше на своїй жопе зрозуміла фразу, «не сипте сіль на рану», а вірніше сказати, що не лийте сіль на рани.

- Ну що, проститутки киев цена сука, сподобалося ? - сказала з єхидною посмішкою Пані, - Це тобі урок! Вчися пити мою солодку водичку, як найсмачніший сік, а інакше буду пороти ще сильніше і поливати так само. Зрозуміла тварюка?

_Да , Пані, ваша тварина зрозуміла, - відповіла рабиня, стираючи сльози, які потекли через паління в жопе.

Пані пішла, а рабиня продовжувала лежати, приходячи в себе і печіння стало затихати. Пані повернулася , хвилин через п'ять, принесла два відра. Одне було проститутки инливидуалки киев порожнім і на дні його лежав носовичок, а в другому була вода.

- Спочатку збереш свою блювотини і залишки мого соку в порожнє відро, потім помиєш підлоги, а замість ганчірки буде носовичок. - наказала Пані, поставивши відра, - Як закінчиш, прийдеш до мене в зал.

Рабиня стала на коліна і стала все збирати з підлоги . Добре що в цій кімнаті був лінолеум і тому з цим завданням вона впоралася швидко.

- Я все зробила, Пані Ірина, - сказала рабиня, увійшовши проститутки украина киев до зали, в якому Пані дивилася телевізор.

- встала на коліна, а я піду, перевірю.

Рабиня встала на коліна і дивилась як Пані пішла перевіряти її роботу. Через пару хвилин вона повернулася, несучи в руках страпон.

- Ось зараз розумниця, добре прибрала, - сказала Пані, підійшовши до рабині, - Встала раком. Я збудилася від твого покарання.

Рабиня встала раком. Пані одягла страпон, який був двосторонній, змастивши любрикантом маленький проститутки киев цена член, довгою сантиметрів 15 і сантиметри 3 в діаметрі, вона еговвела в свою кіскуі затягла ремінці на поясі. Потім змастила другий член, який призначався рабині, він був більше сантиметрів 20 довгою і 5 см в діаметрі.

- Нус, пріступімс, - сказала Пані. вставши позаду сучки на коліна і стала вводити член в пизду рабині.

Член увійшов давольно легко, відразу на всю довжину, можливо завдяки мастила, а можливо тому що пизда була вже розтягнута трохи після пса. проститутки инливидуалки киев

Рабиня відчула біль в жопе, після того як латекс страпона притиснувся до відшмагати булкам.

Вона спробувала відсторониться, але Пані схопила її за стегна і притиснула її повністю до себе. Пані стала трахать з шаленою швидкістю, вганяючи член на всю довжину. У сучки були змішані почуття, їй було приємно від траха, але боляче жопе від ударів об неї. І незабаром сучка скінчила. А Пані продовжувала мати її по повній програмі і через пару хвилин тожу скінчила. проститутки украина киев

Постоявши трохи, Пані вийшла з рабині і зняла страпон.

- Оближеш і віднесеш назад, покладеш на лаву, потім почістешь мою писечку. Виконуй! - наказала Пані, віддавши страпон і села нп діва.

Рабиня злизала все з страпона і віднесла його, повернулася і встала на коліна перед господинею.

- Працюй , - наказала Пані та розвела ноги, - Тільки не пестити, а почістеть.

Рабиня стала як кошеня водити мовою, слизової все виділення господині. проститутки киев цена

- Молодець сучка, сказала Пані, коли кицька стала чистою, - Тепер вали купайся, а я відпочину, умаялась я з тобою щось трохи.