—По статистике свечи – наиболее используемый женщинами предмет для мастурбации.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева видео анкеты, стала рабинею, проститутки киева шулявская.

Таня працює бухгалтером в одній невеликій конторі. Таня цілий рік збирала гроші на свою мрію, з'їздити куди-небудь за кордон, відпочити. Ось прийшов час відпустки. Вона купила путівку в один популярний курорт, на два тижні.

Купивши річної одежинки і кілька сексуальних купальників. І ось вона вже летить на літаку до своєї мрії.

Тепер трохи про Таню, їй кілька тижнів тому виповнилося рівно 30 років, але виглядала вона на 27 років, темні до плечей волосся, миловидна проститутки киева видео анкеты личко, сексуальна фігурка, пружні груди третього розміру, пружна і шикарна попка. Чоловіка у Тані не було, хлопця теж.

І ось вона на курорті, закинувши речі в номер і одягнувши купальник, вона пішла на пляж. Перший тиждень пройшла спокійно, готель, прогулянки по місту, пляж, море, сонце. Було, що пару разів з нею хотіли познайомитися чоловіки, але вона відмовляла, адже вона прилетіла відпочивати, а не заводити курортні романи.

І ось в середині восьмого проститутки киева шулявская дня, вона прогулювалася по місту, як почула як якийсь жіночий голос окликнув її по імені та прізвища. Обернувшись вона побачила дівчину, обличчя якої здалося дуже знайомим. Дівчина підійшла до Тані.

- Що НЕ дізнаєшся? - Запитала дівчина, побачивши по обличчю Тані, що вона не може згадати, - Во, дожилася, подруга, десять років в одному класі провчилися, а ти не можеш згадати.

- Янка! - Вигукнула Таня і кинулася її обіймати.

- Я, я, хто ж ще. А я проститутки без посредников киев ось тебе одразу впізнала, - відповіла Яна, - Відпочивати приїхала?

- Так.

- І я. Пішли в кафе, побалакаємо там, а то мене чоловік втратить, - сказала Яна.

- Ти заміжня?

- Так. І діти є, тільки вони вдома з матір'ю моєї залишилися, а з чоловіком і його братом відпочити тут вирішили, - сказала Яна, по дорозі до кафе.

Вони зайшли в кафе, підійшли до столика, за яким сиділи два хлопці років по 35 кожному. Тані відразу стало зрозуміло, проститутки киева видео анкеты що вони були братами, вони були дуже сильно схожі один на одного, в обох чорний волосся, трохи накачени і симпатичні.

- Ось мій чоловік Міша, - сказала Яна, показавши на хлопця який сидів зліва, - А це його брат Толя, - і показала на іншого хлопця, - А це Таня, моя шкільна подруга, - сказала Яна, представляючи подругу хлопцям .

Після знайомства, подруги майже дві години розмовляла, розповідаючи один одному про своє життя, а брати, щоб не заважати, сіли за інший проститутки киева шулявская столик і потягували пиво.

- Слухай Танюша, ми взяли яхту поплавати завтра, не хочеш з нами? - Запитала Яна, перед тим як уже ввечері розлучитися.

- А чому б і ні, - відповіла Таня, недовго думаючи, - Завжди хотіла поплавати на яхті.

- Ось і добре, - з посмішкою говорить Яна, - Тоді завтра о дев'ятій ранку ми заїдемо за тобою.

На наступний день, вся трійця, рівно о дев'ятій заїхали за Танею. Дівчина одягнувши нижню білизну, вільний сарафан, проститутки без посредников киев взула босоніжки і схопивши відкритий купальник, вибігла до них.

Через десять хвилин поїздки на машині, вони стояли у яхти. Яхта була середніх розмірів, але красива. І ось піднявшись на борт, вони відчалили від берега.

Таня з Яною стали оглядати яхту, каюти, а брати направили яхту у відкрите море. Закінчивши огляд, дівчину зайшли в різні каюти, щоб одягнути купальники. Переодягнувшись, подруги вийшли на палубу. Хлопчики вже були в одних плавках. Таня вдихнувши проститутки киева видео анкеты свіжого повітря, озирнулася навколо, берега ніде не було видно. Вони пройшли ближче до носа яхти, лягли позасмагати.

- Хлопчики, щось нудно і чогось хочеться, - сказала Яна, десь через півгодини.

Брати переглянулись і посміхнувшись підійшли до дівчат. Таня повернула голову в бік подруги і не повірила своїм очам. Миша, вже без плавок, з стоячим членом, підійшов до дружини, та підвівшись трохи, взяла в рот його член і стала смоктати.

Таня хотіла проститутки киева шулявская тільки сказати, що щось в знак обурення, але не встигла.

- А ти що баришся? - Почула вона голос Толика.

Таня повернула голову в іншу сторону і побачила перед собою Толика, теж без плавок і з стоячим членом.

- Та ви що! - Закричала Таня, схопившись на ноги, - Збоченці! Негайно припиніть!

- Ти що, сука, - спокійно промовила Яна, витягши член з рота, - Думала в казку потрапила? Ні вже подружка, за все треба платити. Так що, писок і давай ублажай проститутки без посредников киев хлопчиків.

- Ти що, здуріла ?! - Продовжувала кричати Таня, - Я не така і ніколи не буду це робити!

- Може і була ти не такий, але тепер будеш такий, навіть ще гірше станеш ніж остання повія, - злобно сказала Яна, - Хлопчики хапай її.

Брати схопили Таню за руки.

- Суки, пустіть! - Закричала Таня.

- Ану Затчися, - підійшовши до Тані, сказала Яна і дала їй ляпаса, - Все одно у відкритому морі тебе ніхто не почує. А так ти своїм противним проститутки киева видео анкеты криком мене злиш, а мене краще не злити, а то пошкодуєш про це дуже сильно. Зрозуміла ?! - І Таня отримала ще одну ляпас.

- Так. - Відповіла Таня і заплакала, - Відпустіть мене, будь ласка.

- Ні, - з посмішкою сказала Яна, - Значить так, хочеш жити, значить маєш робити все що накажемо, а не будеш виконувати викинемо в море, а там акули. Ну що, сука, будеш виконувати, будеш слухняною?

- Так, буду, - крізь сльози відповіла Таня.

- Ось проститутки киева шулявская і добре, - відпустіть її. Брати відпустили Таню, - А тепер знімай купальник, потім на коліна і смокчи хлопчиків, 0 наказала Яна, - І вистачить ревіти, мене це дратує!

Таня, намагаючись стримати сльози, зняла верх купальника, показавши трійці свою пружні груди. Потім зняла низ, показуючи свою повністю поголену кицьку. Важко зітхнувши, встала на коліна між чоловіками, у яких члени стояли як кам'яні.

- Давай, одному смокчи, другого рукою подрачивал, потім другого проститутки без посредников киев смокчи, першому подрачивал, - наказала Яна, знімаючи з себе купальник.

Таня взяла в одну руку член Толіка і взяла його в рот, а другою рукою стала дрочить Мішин ствол. Яна ж знявши купальник, сходила в каюту і повернулася звідти вже з відео камерою в руках.

- Так, добре, смокчи, глибше бери в рот, - почала коментувати Яна, почавши знімати все це на камеру, - Тепер смокчи Мішин член. Головку оближи спочатку. Доброю ти станеш порно актрисою, я не помилилася проститутки киева видео анкеты в тобі.

Таня, сама Тогон чекаючи від себе, від усього цього стала порушуватися, вона відчула як її кицька стала зволожувати.

- Так, вистачить смоктати, а то вони завчасно Кочат, - сказала Яна, не припиняючи знімати, - Тепер Міша лягай на спину, а ти сука сідай своєї діркою на його член.

Миша швидко ліг, а його член стояв як щогла на кораблі. Таня, переступивши однією ногою, через Мішу, стала опускатися, присівши навпочіпки і взявши член рукою, направила проститутки киева шулявская його в свою щілинку і повільно стала опускатися. Вона відчула, як головка члена розсунула статеві губи і стала занурюватися в глибини піхви.

- А тепер Толик, засади їй в очко, оттрахаю ЗТУ суку в дві дірки, - наспів ще один наказ Яни, після того як Таня повністю села на член Міші.

Толик взяв якийсь крем і став змащувати член.

- Ні, прошу не треба, це дуже боляче, - промовила Таня.

- Треба, - у відповідь сказала Яна, підійшовши до неї проститутки без посредников киев ближче і дала їй ляпаса, - Ти думаєш, що ми взяли тебе, щоб тобі приємність ?! Ні, тварюка, ти тут для того, щоб ми отримували задоволення і мені плювати, що ти хочеш, що не хочеш, що боляче тобі! Я сказала в дві дірки, значить в дві дірки.

Тут хлопці заіржали, а Міша обійняв Таню і притиснув її до себе. Дівчина спробувала підвестися, але Міша тримав її міцно. А Яна, поклавши камеру і взявшись руками за сідниці дівчини, розвела їх в різні боки, на скільки це було тільки проститутки киева видео анкеты можливо, тим самим відкривши вільний доступ до анальної дірку.

Таня, відчула як до її анальної дірочки приставили слизьку головку і стали сильно тиснути. І ось дика біль пронизав її тіло, коли головка члена увійшла в її попу, від чого дівчина видала стогін болю, а член став входити глибше.

- Мовчати, повія, - крикнула Яна, і сильно грюкнула долонькою по сідниці дівчини, - Ось тепер обидві дірки зайняті, - сказала Яна, відпустивши сідниці, коли член Толіка проститутки киева шулявская повністю увійшов в попу, і взявши камеру продовжила знімати.

Хлопці стали безжально трахать дівчину, їй було дуже боляче, але вона стримувала сльози і крики болю, боячись ще раз отримати ляпаса від Яни.

- Ось так цю суку, трахати її сильніше, - говорила Яна, знімаючи крупним планом, то обличчя дівчини, то члени, що терзають дірки Тані.

Скільки це тривало, Таня не знала, але тут вона відчула, як член в кицьку став вихлюпувати сперму в глибини її проститутки без посредников киев піхву.

- Тільки не в мене, будь ласка, - почала благати дівчина.

- Сука боїться залетіти, - засміявшись сказала Яна, - Молодець дорогою, даси їй всю сперму. Толік ти теж наповни її пизду своєю спермою.

Толик сильно потягнув дівчину за стегна на себе, змусивши встати її на рак. Член Михайла вислизнув з пиздой і Толік, висмикнувши член з дупи, відразу увійшов в пизду, зробивши кілька поштовхів і став кінчати, загнав член на всю довжину. Закінчивши кінчати, проститутки киева видео анкеты Толік витягнув член і відпустив її. Таня лягла на бік, вона була без сил, щоки горіли, чому, Таня не могла зрозуміти, чи то від ляпасів, то від сорому. Дірочки її теж горіли і хворіли, особливо анальна.

А Яна підійшла до дівчини, Толик взяв Таню за одну ногу і підняв її вгору, відкриваючи вид на дірки Тані. Яна стала знімати, як з пиздой повільно випливає сперма двох чоловіків.

- Знято! - Крикнула Яна і вимкнула камеру, - Відмінне відео вийшло.

проститутки киева шулявская - А тепер слухай мене уважно, - почала говорити Яна, присівши біля особи Тані і повернула її голову так, щоб Таня дивилася на неї, - Я теж хочу закінчити, але бачу ти зараз не зможеш зробити мені приємність. Нічого, відпочинеш і діставши. Яхту ми взяли на два дні, так що весь цей час ми будемо мати тебе, так як тільки захочемо. З цього моменту ти стаєш нашої рабинею, річчю. А якщо будеш опиратися або не підкорятися, то відео з твоєю участю побачить вся твоя рідня, всі колеги проститутки без посредников киев по роботі і в інтернет викладу. Зрозуміла? Ну, що згодна?

- Так, зрозуміла. Так, згодна, - прошепотіла Таня.

- Ось і молодець. Ми зробимо з тебе справжню рабиню і повію з добре розробленими дірками. Потім ще скажеш спасибі. Гаразд, відпочинь трохи і продовжимо, - сказала Яна, поплескавши Таню по попі.

Таня заплакала, вона зрозуміла, що її життя дуже круто змінилася.

kakadu_2014@mail.ru