—Тайные свидания подростков чаще заканчиваются беременностью.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева м левобережная недорого, перевтілення. частина № 2, проститутки киев 400 грн.

На наступний день ми прокинулися як завжди і стали збиратися на роботу.

- Тобі сподобалося? - Запитала дружина за сніданком.

- Так, а тобі?

- Мені теж. Гаразд, продовжимо наші ігри в п'ятницю, - сказала дружина і пішла на роботу.

Увечері я повернувся після роботи, дружина вела себе як зазвичай, як ніби вчора нічого не було, я теж вирішив не чіпати вчорашнє, раптом дружина за весь день все обдумала і вирішила забути все.

У п'ятницю проститутки киева м левобережная недорого ввечері, повернувся додому і трохи сторопів. Дружина була вдома, одягнена вона була в чорний ліфчик, чорні, прозорі трусики, чорні панчохи з поясом і чорні туфлі на шпильці, на обличчі був яскравий макіяж.

- Ну, що, Машуня встала? - Запитала дружина, підійшовши до мене і почала стягувати з мене одяг, - Думала що я забула? Ні, не вгадала, я просто чекала вихідних, - продовжувала говорити дружина, знявши з мене піджак і сорочку.

- Так, ні, не думав, - відповів проститутки киев 400 грн я, - Я просто ...

- Не правильно, - перервала мене дружина, знявши з мене майку, і розстебнула ремінь на штанах, - Не думав, а треба говорити, не думала, ти ж у нас Маша.

Штани з мене впали і дружина провела рукою по моїй нозі.

- Фу, колючі, - сказала дружина, - Тобі не колеться?

- Так, - відповів я.

З того дня як дружина поголила мені ноги, минуло три дні і сильно кололося.

- Так, давай в ванну і побрей все сам, я не снять проститутку г киев збираюся постійно голити тебе, один раз показала, як і вистачить, - сказала дружина.

Я виліз зі штанів, зняв труси і пройшов у ванну. Спочатку поголив гарненько особа, потім заліз в ванну і став голити ноги. Закінчивши, я став змивати все з себе, і тут увійшла дружина, в руках у неї була велика клізма.

- Повертайся жопой, - сказала дружина, підійшовши до ванни.

- Навіщо? - Запитав я.

- Ти в такому віці і до сих пір дівчинка-целочка, пора тобі проститутки киева м левобережная недорого целочку зламати. Швидко повертайся, - гримнула дружина.

Вона ніколи не наказувала мені і я чомусь побоявся послухатися і повернувся.

- Нагнись і руками розсунь свої булки, - сказала дружина.

Я виконав і відчув, як вона чимось намастив мою дірочку. І ось я відчув, як у мою попу входить наконечник клізми і починає вливатися в мене вода.

- Давай на горщик, - сказала дружина, виливши в мене всю воду з клізми і витягла наконечник.

Я проститутки киев 400 грн ледве терпів і тому швидко сів на унітаз. Раніше б я посоромився б какати при дружині і попросив би вийти її, але на цей раз мене вода сильно розпирала і я став виливати вміст дупи. А дружина сміялася слухаючи мої видаються дупою звуки і наповнила ще раз клізму водою. Після того як я все вилив, процедура повторилася ще раз.

- Ну ось ти і готова, - сказала дружина, коли з моєї дупи стала витікати чиста вода, - Пішли в кімнату.

Я йшов слідом за нею в кімнату. снять проститутку г киев

- Сідай, Машка, будемо робити макіяж, - сказала дружина, коли увійшли в кімнату.

Я сів. І все повторилося як в перший раз, але в цей раз трохи довше.

Я хотів подивитися в дзеркало, коли вона закінчила макіяж, але дружина заборонила.

- Ні, рано ще, ось закінчу, тоді, - сказала вона, і взяла лак для нігтів.

Вона стала фарбувати мені нігті на ногах, і через хвилин п'ять у мене нігті на ногах були пофарбовані в червоний колір. Потім дружина проститутки киева м левобережная недорого взяла накладні нігті і приклеїла мені їх на руки, і теж пофарбувала лаком в червоний колір.

Потім дружина підійшла до шафи і дістала звідти перуку зі світлим волоссям, середньої довжини.

- Будеш у нас блондинкою, - сказала дружина, простягнувши мені перуку, - Одягай.

- Де ти його взяла? - Запитав я, взявши перуку.

- Де, де, купила. Одягай, давай.

Я одягнув, трохи не звично. Дружина ж знову полізла в шафу.

- Тепер одягни проститутки киев 400 грн ось це, - сказала вона, і простягнула мені чорний ліфчик, чорні трусики і чорні панчохи, - І обуешь босоніжки, які в минулий раз взував.

Я все одягнув, сходив в коридор і взув босоніжки. Коли я повернувся, дружина підійшла до мене і запхала в ліфчик якісь ганчірки, потім простягнула мені міні спідницю і блузку.

Я одягнув, блузка була облягає, а спідниця була вільною.

- Ось тепер подивіться в дзеркало, а я зараз, - сказала дружина, і вийшла в іншу снять проститутку г киев кімнату.

Я підійшов до дзеркала, від побаченого мій член встав, ледь не порвавши труси, в дзеркалі я побачив, красиву дівчину, блондинка з досить милим личком, невеликі груди, худенькі, майже стрункі ніжки.

- Подобається, як ти виглядаєш? Мені особисто, так, ти красива дівчина, - почув я голос дружини за спиною.

- Так, - відповів я і повернувся на її голос і обімлів.

Дружина стояла поруч зі мною. Одягнена вона була все так же, в чому зустріла проститутки киева м левобережная недорого мене, тільки без трусиків, замість них були інші, це були чорні трусики з латексу, до яких був прироблений член невеликого розміру.

- Ну що стоїш, дорогенька, - сказала дружина і поплескала мене по попі, - Не будемо тягнути кота за яйця і відразу приступимо до справи, давай ставай рачком на диванчик, крихта.

- Сонечко, може не треба? - Запитав я.

- Що? Я не питаю, а наказую, - грізно сказала дружина, і сильно шльопнула мене по дупі, Тепер я буду проститутки киев 400 грн твоєю Панною, а не захочеш, моєю рабинею, то я тобі цілий рік не буду давати, а щоб не вирішив на стороні когось трахати, я поки, ти будеш спати, на твій член одягну пояс вірності, а ключик сховаю. Так що, думай.

Я знав дружину добре і зрозумів, що вона не жартує, тому вирішив підкоритися і встав на рак на диван.

- Ось і розумниця, - сказала дружина, залазячи на диван позаду мене.

Вона закинула спідницю мені на спину і спустила трусики. Я відчув, снять проститутку г киев як вона чимось намазала мені анальну дірочку і потім головка члена вперлася в дірочку.

- Розслабся, дитинко, - сказала дружина і натиснула.

Я спробував розслабитися і ось я відчув, як вона стала давати і ось головка входить в дупу і починає входити глибше. Мені стало боляче.

- Досить, мені боляче, - благав я, коли стала дуже боляче і я подався вперед, щоб злізти з цього члена.

- Терпи! - Крикнула дружина і руками потягнула мене на себе, тим проститутки киева м левобережная недорого самим загнав член в мене ще глибше, - Я ж терплю, коли ти трахкаєш мене в дупу.

Я закусив губу, було відчуття, що моя дірочка зараз порветься, а член все глибше входить в мою дупу, мені здалося, що ще трохи і головка цього члена торкнеться серця, але тут я відчув як в мою дупу вперлися яйця цього страпона і дружина притулилася до моїх булкам.

- Ось тепер ти і не дівчинка. Скоро біль пройде, так що потерпи, - сказала дружина і стала витягувати член.

проститутки киев 400 грн Витягнувши майже весь член, поки не залишилася в мені одна головка і стала назад входити в мене. І дійсно, біль став стихати, а мій член встав як кол. Дружина знову повністю увійшла в мене.

- Ось бачиш, тобі це вже подобається, - сказала дружина, взявши в руку мій член.

Дружина стала трахать мене, одночасно дрочила мій член. Біль пройшла і мені стало подобається, таке не зрозуміле відчуття рухається в моїй жопе гумового члена і то що дружина мені дрочити в снять проститутку г киев цей час. А дружина з кожним разом стала все швидше трахать мене. І ось через пару хвилин вона вже люто довбала мою дірку. Я більше терпіти не міг і заричавши став кінчати, заливаючи диван спермою. Тут дружина встромила член в мене на всю довжину, застогнала і завмерла.

Так ми простояли з хвилину, мовчки і не рухаючись.

- Тобі сподобалося? - Запитала дружина, витягши член з мене і відсторонилася.

- Так, тільки спочатку дуже боляче, - відповів я, повалили проститутки киева м левобережная недорого на бік, - А тобі?

- Так, дуже, я теж скінчила. Ого скільки багато сперми злив! - Сказала дружина, подивившись на велику калюжу сперми.

- А ти чомусь скінчила? - Запитав я, не розуміючи.

- А ось, дивися чому, - відповіла дружина і розстебнула застібки страпона, і спустила його вниз, і я побачив, що страпон був двосторонній і другий член, трохи менше за розмірами був вставлений в кицьку дружини.

- Супер, - сказав я, дивлячись як цей член, проститутки киев 400 грн весь в її мастилі, вислизнув з її піхви.

- У нас попереду два дні вихідних, звикай бути дівчинкою. І дірці твоєї за ці дні доведеться добре попрацювати, - сказала дружина з посмішкою.

Буду радий відгукам, побажань і порад, дружбу і спілкування kakadu_2014@mail.ru