—Средний бюстгальтер рассчитан на 180 дней ношения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

зрелые 40 дешевые проститутки в киеве, я теж так хочу. частина 9: на дівич-вечорі, проститутки киев борщаговка.

я звиклася, навіть стало згодом стала мені це подобатися. А коли мені виповнилося 19 років, мене стали виписувати з дитбудинку. Дівчата сказали, що є жінка яка хоче мати рабиню, і вони запропонували мені стати рабинею. Я подумала і погодилася, і ось я тепер тут.

Дівчата взяли страви і понесли в зал. Там жінки випивали, розмовляли про щось своє, вони навіть не звертали уваги на рабинь, які поставили страви з їжею і стали збирати порожні тарілки і брудні келихи. Зібравши зрелые 40 дешевые проститутки в киеве все, рабині повернулися на кухню.

- Я почула, що ти мені типу підкорятися повинна, - почала говорити Даша, коли зайшли на кухню.

- Так, - відповіла Олена.

- Тоді полижи мені кицьку, - сказала Даша, села на стілець і розсунула ноги, - А то я тільки лижу своїй Пані, а мені ж теж хочеться.

Олена опустилася на коліна між ніг Даші і відразу стала лизати пизду дівчини, яка вже була мокрою. Олена смоктала клітор, лизала щілину, засовуючи мова проститутки киев борщаговка глибше. Даша стала постановити і стала м'яти свої цицьки.

- Так, сука, лижи мою пизду, - через пару хвилин стала крізь стогін говорити Даша, - Я скоро закінчу.

І через кілька секунд Даша руками схопилася за голову Олени і сильно втиснула особа в свою пизду з якої бризнула в рот Олени, яка все проковтнула.

- Ну ти тільки подивися на цих хтивих сук! - Почула Олена голос Пані Лаури, через свою спини, яка навіщось зайшла на кухню, і швидко встала, - Зовсім проститутки 40 пышные киев оборзелі суки ?! Швидко за мною!
 Лаура розгорнулася і пішла назад в зал. Олена долонькою витерла обличчя і пішла за Панною. Даша встала і теж пішла за своєю Панною.
 Вони пройшли в зал і Пані Лаура показала де їм встати, рабині зупинилися.

- Так дорогі мої гості, - почала говорити Лаура, звертатися до гостям, - Щойно я, на кухні, застукала цих двох сук, одна своїм поганим мовою, отлізивала моєї сучку, замість того щоб обслуговувати нас. Ірочка, що зрелые 40 дешевые проститутки в киеве скажеш?
 Пані Ірина мовчки підійшла до своєї рабині і провела рукою по пізді Олени.

- Ця сука вся мокра, - сказала Пані Ірина, відійшовши від рабинь, - Вона потекла від того, що отлізивала якийсь дівці, сучку, рабині, яку бачить вперше. Не знаю Лаура як ти, але моя тварюка буде покарана.

- А я свою прямо зараз покараю, - сказала Лаура, розвернулася і вийшла в двері, що вели у двір.
 Жінки стали про щось перешіптуватися. Хвилин через п'ять повернулася проститутки киев борщаговка Лаура. На руках її були одягнені гумові садові рукавички, а в руках вона тримала пучок кропиви.

- Я давно вирощую в кінці двору кропиву, для покарань, - пояснила Лаура, подругам, підходячи до них.

- Прошу вас Пані, не треба, - благала рабиня, - Я більше так не буду. Будь ласка, не треба.

- Треба, будеш знати на майбутнє, - відповіла Пані Лаура, - А будеш нити або чинити опір, ще придумаю гірше покарання. Зрозуміла?!

- Так, Пані, зрозуміла, проститутки 40 пышные киев - відповіла рабиня, опустивши погляд у підлогу і шмигнула носом.

- Пошліть, - сказала Лаура і пішла в сусідні двері.

Всі жінки і Пані Ірина пішли слідом за нею.

- Що встала? - Звернулася Пані Ірина до своєї рабині, - Пішли, подивишся, які можуть і тебе чекати надалі покарання за погану поведінку.
 Олена попленталася слідом за жінками.

Все увійшли в іншу кімнату, зі звичайною обстановкою, із середнім освітленням. Лаура поклала кропиву зрелые 40 дешевые проститутки в киеве на підлогу і на середину вітащіла невисокий, середньої ширини, дерев'яний стіл. Гості почали сідати, хто сів у крісло, хто на диван. Олена встала поруч зі своєю Панною, яка сіла в крісло.

- Лягай, - наказала Пані Лаура своєї рабині.

Дівчина підійшла до столика і стала на нього лягати, обличчям вниз.

- Ні, тварюка, - злісним голосом сказала Пані Лаура, - Сьогодні ти будеш покарана за іншим. Лягай на спину, горілиць.
 На обличчі рабині з'явився проститутки киев борщаговка страх і не розуміння, а в очах жах, але дівчина лягла як наказали. Пані Лаура взяла мотузку і пропустивши її під столиком прив'язала праву руку рабині, потім натягнувши мотузку зв'язала ліву руку. Потім взяла іншу мотузку і прив'язала рабиню до лавочці за талію. Потім Пані попросила, щоб їй допомогли дві подруги потримати рабиню за ноги. До столика підійшла повна жінка і взяла рабиню за праву ногу, підійшла ще одна жінка і взялася за ліву. Потім Пані Лаура попросила щоб проститутки 40 пышные киев вони широко розвели їй ноги і міцно тримали. Жінки розвели ноги, майже як при шпагаті. Лаура взяла кропиву в руку.

- Будеш знати, як ганьбити мене перед гостями, - сказала Пані і завдала першого удару кропивою по пізді рабині.

Даша дико заверещала, намагаючись вирватися і стиснути ноги, але мотузки не пускали її, а жінки міцно тримали її за ноги. А Пані продовжувала бити її, то просто водити кропивою по пізді, то клала кропиву на пизду і другою рукою притискати. зрелые 40 дешевые проститутки в киеве
 Рабиня дико орала, не перестаючи, з очей струмком текли сльози. Вона крізь крики і стогони просила Пані про пощаду, щоб припинила покарання.

- Ну що сука, все зрозуміла? - Запитала Пані, зупинившись шмагати хвилини через три. Жінки відпустили ноги і вони впали на підлогу.

- Так, Пані, - крізь схлипи стала говорити Даша, - Я все зрозуміла, Пані, я більше не буду.
 Вся промежину рабині була червона і були прищики, невеликі опіки від кропиви. проститутки киев борщаговка

- Ось і добре, - сказала Лаура відв'язуючи рабиню, - Сьогодні перший раз за пизде кропивою відходила, раніше тільки по жопе, - пояснила вона подругам.

- Так, трохи переборщила, - сказала Лаура, подивившись на промежину рабині, - Гаразд, іди Змасти все кремом.
 Рабиня насилу встала зі столика і повільно, в раскорячку, схлипуючи вийшла кудись.

- Добре уявлення, - сказала Пані Ірина, - Тепер моя черга показувати уявлення. Заодно і покарати свою. проститутки 40 пышные киев Пошліть у двір.

Всі встали і пішли у двір, по дорозі взяли стільці і келихи з шампанським. Всі вийшли у двір, Пані Ірина винесла табуретку, поставила на землю і наказала рабині лягти на неї животом. Потім взяла мотузки і прив'язала окремо руки і ноги до ніжок. Потім дістала лейкопластир і заклеїла рабині рот.

- Це щоб не кричала, щоб сусіди не чули, - сказала Пані.

- Ти говорила, що у тебе три кобеля? - Запитала Пані Ірина у Лаура.

- Так, але зрелые 40 дешевые проститутки в киеве вони ще не трахали жінок, - відповіла Лаура.

- Це не проблема, я все продумала. Ось і буде вам шоу, все три кобеля сьогодні спробують жіночої плоті, - сказала Пані Ірина,
 - Види першого.

Альону пройняв холодний піт. Їй подобається з псом, але три це багато для неї. Лаура пішла за будинок.
 Ірина відкрила свою сумочку і дістала баночку в якій була вата. Вона відкрила банку і дістала вату.

- Це запах течні суки, - пояснила Ірина подругам, проститутки киев борщаговка які сіли навколо рабині півколом.

Пані Ірина помазала ваткою пизду рабині і прибрала ватку назад. Лаура повернулася, ведучи вівчарку за нашийник, той видно відчувши запах став рватися до Олени.

- Відпускай, - сказала Ірина.

Лаура відпустила. Пес підбіг до дівчини і відразу застрибнув на неї. І на подив Олени, відразу загнав член в пизду і став люто трахати. За розмірами член був не більший ніж у Лорда. Та й дірка у дівчини була велика, тому він проститутки 40 пышные киев не доставляв болю, а навпаки задоволення, і ковзав в дірці легко. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Через пару хвилин в пизду увійшов вузол і пес став кінчати, від цього Олена теж стала кінчати. Так вони простояли близько п'яти хвилин і член пса з чавканьем випав з пізди, і з неї стала витікати сперма.
 Лаура взяла пса за ошийник і повела його за будинок. Хвилин через п'ять Лаура повернулася, ведучи так само за нашийник іншого пса, далматинця. Пес так само відразу застрибнув зрелые 40 дешевые проститутки в киеве на дівчину, як тільки його відпустили і теж відразу потрапив членом в пизду, член по спермі першого пса, просто залетів відразу на всю довжину в пизду дівчини і він теж став люто трахати.

Так само через кілька хвилин в пизду Олени увійшов вузол і пес став спускати сперму в надра дівчини. Дівчина стала теж кінчати. Злив сперму в пизду його член вислизнув з розтягнутою дірки першим псом і з якої стала витікати сперма, стікаючи по ногах, збираючись на гумках панчіх. проститутки киев борщаговка Лаура також схопила пса за ошийник і повела його за будинок.
 В Олени округлилися очі, ккогда Лаура з'явилася через будинки з третім псом, жінка вела за нашийник мармурового дога, який був великий собакою, трохи вище пояса Пані Лаури. Видно учуів запах сучки, рвонувся до дівчини, Лаура мало не впала і відпустила пса.
 Дог підбіг до Олени і став обнюхувати пизду рабині. Дівчина відчула своєї промежину мокрий ніс пса, потім шорсткий язик, який пару разів пройшовся проститутки 40 пышные киев по всій щілини. Видно псу сподобалося і він застрибнув на Олену. Дівчині здалося, що він розчавить її своєю вагою. І тут член дога різко увійшов в повну сперми пизду сучки. Член відразу увійшов майже на всю довжину і пес став люто трахати цю безпорадну сучку. Дівчині здавалося що якби член був трохи довший, то він би входив в матку.

Дог трахкав її люто, протягом хвилин десяти, п'ятнадцяти, дівчина подумала, що пес її затрахала і не скінчить ніколи. Але тут дог різко зрелые 40 дешевые проститутки в киеве увійшов і в пизду проскочив вузол пса. Хоч і пизда дівчини була великою, але вузол був дуже великий і насилу пройшов в дірку, дівчині було боляче, і якби не лейкопластир, то все б почули вереск рабині. І тут дог став кінчати. Олена відчула як сперма стала наповнювати її. Дівчина відчула бурхливий оргазм. Сперми було багато і вона стала витікати з пиздой тоненькою цівкою. Дог закінчивши кінчати, зістрибнув з рабині і розвернувся до неї жопою, він не став чекати поки вузол зменшиться проститутки киев борщаговка і став відходити від дівчини. У дівчини бризнули сльози з очей і якби не кляп з лейкопластиру, то сусіди б точно почули дикий вереск. Але тут член вийшов з пізди і дівчина з полегшенням зітхнула. Дог сам пішов за будинок. Олена відчувала, як з пізди все струмком тече сперма, що панчохи промокли майже до коліна, а дирень не закривалася.

- Ось і закінчилося шоу, - сказала Пані Ірина, - Як Вам? - Звернулася вона до глядачка.

- грандіозна шоу, - сказала проститутки 40 пышные киев одна з жінок.

Решта жінок теж висловили схвалення. Потім все встали і пішли назад в будинок. Олена так і залишилася прив'язаною.
 Хвилин через п'ять з дому вийшла Даша, в руках несучи рушник. Вона йшла повільно, трохи розставивши ноги. Вона підійшла і опустилася перед Оленою на коліна і стала рушником витирати сперму з дівчини.

- Я все бачила у вікно, - сказала Даша, - Ти молодець. Я б не витримала. Ось вони раздрочілі тобі дірку.

Олена замукала. зрелые 40 дешевые проститутки в киеве Тоді Даша відірвала пластир зі рота Олени.

- Ще б це тривало б хвилин на п'ять довше, я б теж не витримала, - відповіла Олена.

- Пані сказали, - продовжила Даша, закінчивши витирати і стала відв'язувати дівчину, - Що далі тепер я буду на кухні готувати, так як я повільно ходжу. А ти будеш все носити. Тобі дозволили відпочити десять хвилин і за роботу. Гаразд, відпочивай, а я пішла, - сказала Даша, відв'язавши Альону.

Даша встала і так само в разкарячку проститутки киев борщаговка пішла в будинок, а Олена так і залишилася лежати не рухаючись, приходячи в себе і думаючи, що ж буде далі.
 Буду вдячний всім, хто підкаже ідеї для продовження. Пишіть на пошту kakadu_2014@mail.ru