—Средняя продолжительность оргазма: 4 секунды.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки старые от 45 лет киев, п'яна жінка, парни проститутки киев.

Історія заснована на реальних подіях, але змінені імена.

Сьогодні я прийшов додому повністю втомленим, на роботі було дуже багато справ. Відкривши двері, я зрозумів що до нас додому прийшла теща. Із залу доносився її голос, вона на когось лаялася, я увійшов, привітався, і зрозумів причину її невдоволення. На ліжку лежала вусмерть п'яна дружина Іра. Вона мляво огризалася на крики матері. Я з тугою подумав про сьогоднішній вечір, дитини немає, він в селі у прабабусі, проститутки старые от 45 лет киев теща зараз піде, а моя найдорожча половина трохи оговтавшись, почне чіплятися до мене. Під впливом винної пари у неї був преотвратно характер. Я пішов на кухню, приготувати поїсти, але мене чекав сюрприз, про це подбала теща. «Раїса Деменьтьевна, йдіть повечеряємо», - запросив я тещу за стіл. Вона прийшла через три хвилини, коли я закінчив накривати на стіл, «заснула, дружина твоя», сказала вона входячи на кухню. Ми сіли, повечеряли, на знак подяки за вечерю я налив тещі сто парни проститутки киев грам французького коньяку, він її дуже подобався. Поки вона мила посуд я пішов подивитися на дружину. Ірка лежала докір ліжка і спала, сорочка збилася і оголила її маленькі груди. Груди першого розміру і характер по п'янці, єдині недоліки мій дружини, решта дуже навіть нічого. Моя половина навіть не багато бісексуальних, (подробиці в оповіданнях Новий рік і Новий рік-2, не всі там відбувається правда, але основні події відбувалися на самом деле), але мені це подобається. Я алена проститутка киев пішов у ванну прийняти душ, теща все ще прибирала на кухні. Я швиденько сполоснув, і вийшов з ванної, і тут же зіткнувся ніс до носа зі своєю тещею, хто пам'ятає брежневки, знає який вузький коридор в місці, де знаходиться ванна з туалетом. Чесно кажучи, я завжди задивлявся на тещин фігуру, там було на що подивитися. Досить висока красива жінка, з довгими ногами, обладнаний стегнами, вузькою талією і гарними грудьми четвертого розміру, не скажеш що вона мати моєї дружини. Але проститутки старые от 45 лет киев вона примудрялася ховати таку красу під безформними сукнями, такими ж блузками і довгими спідницями, а також одягала якісь старечі колготки, незважаючи на те, що ми з дружиною постійно на свята дарували їй красиву білизну. Єдиний наряд, в якому я спостерігав її з захопленням, були джинси і майка коли ми разом їздили на дачу. Тещё було сорок з невеликим, але ззаду, так і спереду вона виглядала на всі тридцять.

Одружений я був три роки і пристрасть до дружини у мене не парни проститутки киев вляглася, і я часто займався з нею сексом. Ну іноді коли у дружини була сесія і їй було не до сексу я мастурбируя у ванній, представляючи себе трахає тещу. Розуміючи, що трахнути її у мене немає шансів, вона була старої закваски і пуританських поглядів. Але повернемося в квартиру, так ось я вискочивши з ванної, буквально прикував тещу до стіни, не зрозумівши спочатку що сталося, мій погляд уперся в шикарну груди. Раїса Деменьтьевна для зручності прибирання, виявляється переодяглася алена проститутка киев в халат моєї дрихнущей мертвецьким сном половини. Поки і я і вона приходили в себе, мій член моментально встав на напоготів і уперся тещі в стегно. Тут мені напевно сперма вдарила в голову, і я вирішивши «будь що буде», зі словами, - я зовсім трішки, в той момент дурніші я нічого не міг придумати, і закривши очі взявся за її груди, чекаючи криків і ляпасів. Минуло кілька секунд, я опам'ятався відсахнувся від неї і кинувся в кімнату. Думки металися гарячково, ну все кінець, проститутки старые от 45 лет киев ганьба і розлучення. Тут в кімнату заходить теща і закриваючи двері на засувку, приголомшує мене словами, - спасибі зятек!

Я сидів на ліжку кліпав очима і ні чорта не розумів.

- За що, - прохрипів я, у мене від хвилювання пропав голос.

- Я не відчувала себе жінкою вже три роки, - пролунав її відповідь. І тут з неї посипалися слова, що чоловік алкоголік не доторкається до неї вже дуже давно, він просто не здатний нічого зробити як чоловік у нього парни проститутки киев пропало все бажання. Для мене віддушина раз в рік коли їдемо в село на кілька днів прибирати картоплю. Те що тесть алкаш і дурень для мене не було одкровенням, але що він імпотент і Раїса Деменьтьевна зраджує йому для мене було новиною.

- Але, а тепер, - інтонація, з якою прозвучали ці слова мені страшенно не сподобалася, у тебе є два рішення. Перше, я йду в зал і буджу дочка, розповідаючи інцидент в коридорі, друге ти зараз же стаєш на коліна і отлізиваешь у мене алена проститутка киев під халатом!

Вгадайте з трьох разів, яке рішення прийняв я! Від її слів мій друг стояв як залізобетонний стовп, я опустився перед тещею на коліна, вона відкинула полу халата, поставила ногу на тумбочку біля ліжка, і взявши мою голову закарбувала її собі в промежину. Я зрушив труси, які прикривали її волохату щілину і націливши мову, став її лизати. - Сильніше ... сильніше ... - хрипіла вона. Я свердлив мовою тещині мокру гарячу щілину, рясно змочену солонуватою на проститутки старые от 45 лет киев смак вологою. Потім почав вилизувати її статеві губи, засовуючи то ніс, то мова в піхву.

- Сосі мене, смокчи, смокчи ... - теща напружилася. І потім завила і затряслася в сильному оргазмі. Заспокоївшись, Раїса Деменьтьевна встала і повернулася до мене.

- Ну зятек, ти приніс мені радість. Я хочу тебе ... Виебі мене, як справжній чоловік. Я весь затремтів від сильного збудження, яке викликало несподіване матюк, що вилетіло з вуст тещі. Я ніколи не припускав, що парни проститутки киев мат може бути таким хвилюючим. Раїса Деменьтьевна зірвала з себе труси, і лягла на ліжко, підхопила себе під коліна і притягнула до грудей ноги, широко їх розвівши. Її дірочка заросла чорним волоссям, розкрилася. Мені відкрилися червоні набряклі статеві губи і дірочка піхви, вгорі, де сходилися статеві губи, я побачив стирчить напружений клітор. Я нахилився над червоною щілиною зрілої жінки і торкнувся губами клітора. Ууууууу ... - виривалося з глибини Раїси Деменьтьевни. Те, алена проститутка киев що відбувається завело мене донезмоги, і я зірвавши рушник і впав жінку. Мій член швидко знайшов піхву і провалився туди.

- ууууууууууу ... Ммммммммм ... - чи то стогнала, то чи мукала, теща жадібно підмахуючи мені. Її щілину почала видавати хлюпають і чавкають звуки. Через кілька хвилин я, різко всадив член по самі яйця, затремтів і почав вводити в глибину її живота струменя сперми. Раїса Деменьтьевна на мить завмерла, а потім хвилі сильного, яскравого оргазму стали проститутки старые от 45 лет киев стрясати її гарне пружне тіло. Заспокоївшись, теща накинула халат, і не запинаючи його, сіла на ліжко, посадивши поруч мене.

- Ну, ось, зять, і сталося те, чого я так боялася, і так хотіла. Я, слухаючи її, чіпав її приголомшливу груди, жорсткі чорне волосся її пізди, і думав, як у матері при таких грудей могла народитися така плоскогруда дочка, як моя дружина.

- Досить базікати, обірвала вона саму себе, я хочу спробувати в попу, йди принеси вазелін, і треба парни проститутки киев подивитися Іру, а то не дай бог прокинеться. Я накинувши рушник сходив на кухню швидко розвів снодійне і пішов напоїти дружину. Вона була сильно п'яна і засумнівався в доцільності снодійного, але пам'ятаючи що береженого бог береже, розбудив половину і змусив випити, пообіцявши що завтра не буде похмілля, вона моментально відрубала. Вазелін я не знайшов, взявши якийсь крем, я повернувся в кімнату, на краю ліжка вигнувшись в попереку, піднявши попку стояла моя теща. Від побаченого алена проститутка киев мій член моментально затвердів. Я підійшов до неї, і спочатку однією рукою вхопився за її великі груди, інший став натирати клітор.

Потім піднісши член до її нижньої дірочки став з силою і завзяттям відбійного молотка таранити її кицьку, одночасно завдаючи крем на її анус. Через деякий час я вирішив покинути її піхву і став прокладати дорогу в її тугий анус. Вона стрепенулася від болю і стала допомагати мені, розслабляючи свою попку. Теща стояла на колінах, проститутки старые от 45 лет киев сховавши обличчя в подушку голосно в неї стогнала. Однією рукою вона мучила свої груди, а іншу засовувала собі в піхву. Нарешті я посадив її до самого кінця, її шикарна дупа впиралася до мене лобок. Своїми пальцями вона пестила через тонку перегородку мій напружений член. Оргазм не змусив себе довго чекати. Я став, вдруге за день кінчати, вихлюпувати сперму в анус тещі, а вона відчувши сперму у своїй прямій кишці стала кінчати слідом за мною при цьому стала так кричати в подушку, парни проститутки киев що мені довелося накинути зверху ковдру, щоб не збіглися сусіди і не прокинулася спляча за стінкою дружина. Віддихавшись теща, сказала - ну зятьок ось ми зав'язані з тобою, дивись щоб не одна жива душа не знала про те, що сталося сьогодні. У цю ніч ми протрахалісь як кролики до самого ранку, перед світанком я пішов до дружини. Вона спала і нічого не знала.

Далі буде ...