—Длина пениса взрослой гориллы не превышает 5 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

снять проститутку в киеве за 300 гривень, відповідальне доручення, проститутки киева ку.

Вітіана стояла перед стендом відомої комп'ютерної фірми, роздаючи направо і наліво рекламні листівки. Сьогодні був останній день виставки, і що залишилися годинник тяглися нестерпно довго. Вітіана раз у раз поглядала на великий годинник над входом в павільйон.

Її струнка фігура притягувала увагу відвідувачів, їй привітно посміхалися, деякі молоді люди, з тих що нахабніший, іноді намагалися заговорити з нею, але Вітіана всім відповідала однаковою чергової усмішкою снять проститутку в киеве за 300 гривень або простягала ще одну листівку.

Звідкись збоку несподівано вискочив Леонідов.

- Слухай, тобі є партійне завдання! - він швидко озирнувся по сторонах, наблизив до неї своє жирне, блискуче від поту обличчя. Очі за каламутними скельцями окулярів швидко-швидко закліпав очима.

- Сюди щас прийде один японець: звуть Мурауе Коїті: будеш кликати його просто Коїті-сан, ясно? - він перевів дух, знову повертали головою на всі боки і продовжив: «Ми хочемо з ним проститутки киева ку укласти контракт на поставку партії моніторів без передоплати. Ти нам повинна допомогти. Підеш з ним в ресторан, потім він запросить тебе в готель. »

- В готель? - Вітіана округлила свої і без того величезні сині очі.

- Ну, да, в готель, - Леонідов нетерпляче засопів. - Шеф наказав видати тобі авансом тисячу доларів.

Вітіана відчула, як він штовхнув їй у долоню згорнуті трубочкою купюри.

«Нічого ж собі, тисяча доларів! За три дні роботи на проститутки киев соломенка виставці заплатили тільки п'ятдесят: "Вітіана відчула, що у неї запаморочилося в голові. Але її тут же повернув до реальності грубий Леонідов, смикнувши її за руку, щоб змусити себе слухати.

- Шеф сказав, щоб ти йому ні в чому не відмовляла, зрозуміло? Якщо підпишеш контракт, отримаєш ще дві штуки і підвищення, немає - будеш тут же звільнена!

- А як я з ним буду спілкуватися? - майже жалібно промовила дівчина, нервово стиснувши в кулаці свій аванс.

снять проститутку в киеве за 300 гривень - Нічого, він говорить по-російськи, - заспокоїв її Леонідов і знову загрозливо додав: «Ні в чому не відмовляти!».

Він пірнув за їх стенд, тут же вискочив назад з іншого боку і зашипів на неї: «Все, вже йдуть! Посміхайся, коли вас будуть знайомити! »

Прохід між стендами, ще хвилину тому заповнений штовхає відвідувачами, як-то сам по собі швидко розчистили, і Вітіана побачила невелику групу людей в строгих чорних костюмах. Трохи попереду крокував шеф, генеральний проститутки киева ку директор їхньої фірми Константинов Олексій Павлович. Зараз на його обличчі застигла дивна запобіглива посмішка, яка вбила Вітіану, яка звикла бачити директора гордовитим, владним, презирливо крівящім губи, але аж ніяк не безперестанку кланяються і не сюсюкати.

Об'єктом його шанобливого уваги був низенький чоловік явно східного типу з великими квадратними окулярами в сліпуче виблискувала золотій оправі. Це і був той самий японець, якого Вітіане належало обходити весь проститутки киев соломенка вечір.

Вона прийшла на роботу зовсім недавно, менше місяця тому, але вже при співбесіді, яке шеф вирішив провести особисто, вона дізналася, що їй доведеться виконувати делікатні доручення.

- Наша фірма швидко розвивається, зростає, - сказав Олексій Павлович, плотолюбно обводячи очима її повні груди, гнучку талію, довгі ноги. «Нам потрібні гарні дівчата, як ти:». Зробивши невелику паузу, він кілька разів затягнувся сигаретою і продовжив: «Іноді виникають снять проститутку в киеве за 300 гривень такі ситуації, які може вирішити тільки симпатична дівчина, що має гарне виховання, почуття такту і беззаперечно слухати начальника.» Ще кілька замислених затяжок. «Ми видаємо досить високу компенсацію за особливо відповідальні завдання.» Волохаті пальці, все в товстих золотих перснях і зеленуватих наколках, акуратно вм'яв недопалок в мармурову попільничку. «Почнеш працювати в приймальні, а через два тижні у нас виставка на Красній Пресні.»

Розмова була закінчена. проститутки киева ку P>

Вітіана і так підозрювала, що їй доведеться займатися чимось подібним. Вона приїхала в Москву з жебрака провінційного містечка і з самого початку внутрішньо була запрограмована на будь-яку роботу, не виключаючи і «інтиму». Розмова з директором трохи засмутив її, підтвердивши найгірші побоювання, але, з іншого боку, вона відчула полегшення від того, що її майбутнє прийняло щодо чіткі контури.

Група топ-менеджерів з японцем в центрі вже підійшла до стенду майже проститутки киев соломенка впритул, коли Вітіана знову відчула, що її смикають за рукав. Противне, жовте, як сир, особа Леонідова манячіло десь знизу, на рівні її пояса. Ховаючись за стійкою стенду, він простягав їй тоненьку папку на блискавки. «Контракт!» - видихнув він і згинув.

- Коннітіва! Ооо! - тут же пролунав голос японця у неї над вухом.

Вітіана ввічливо посміхнулася, виконала щось на зразок незручного кніксену: «Здрастуйте, Коїті-сан!».

- Ааа! - захоплено закричав японець. снять проститутку в киеве за 300 гривень - Ви мене Зіна!

Група топ-менеджерів як по команді заіржав, зображуючи нестерпне веселощі. Найбільше старався Олексій Павлович, хрюкаючи від робленого сміху, як борів.

Вітіана густо почервоніла, опустила очі, нервово перекладаючи з однієї руки в іншу папку з контрактом.

Чоловіки заспокоїлися.

- Це наша найкраща співробітниця, Вітіана! - з гордістю, як їй здалося, оголосив Олексій Павлович.

- Очени піріятно! - маленький японець проститутки киева ку простягнув їй руку, енергійно потряс її холодну долоньку у своїй сухий, гарячий руці.

- Вітіана чудово розбирається в японській кухні, тому ми б хотіли, Коїті-сан, щоб вона склала вам компанію в новому ресторані «Фудзіяма», - шанобливо сказав її шеф, непомітно роблячи якісь незрозумілі знаки в сторону. - А зараз, ми вам швидко покажемо наш стенд, тому що машина вже чекає біля під'їзду.

Японець енергійно покивав, ще раз з дитячим подивом оглянув плавні вигини проститутки киев соломенка тіла Вітіани і попрямував оглядати експонати.

Олексій Павлович швидко підійшов до неї.

- Переодягайся і виходь до третього під'їзду. Там стоїть сріблястий «Мерседес», шофера звуть Міша. Скажеш, що від мене, потім сідай в машину і чекай!

Він зло подивився в сторону і гаркнув: «Скільки разів тобі повторювати, пішов геть, чи не крутись тут!»

Остання фраза була адресована Леонідову. Той втиснув голову в плечі і метушливо втік у глибину павільйону. снять проститутку в киеве за 300 гривень

Вітіана одягла свою бувалу шубку і вийшла на вулицю.

Вона відразу побачила машину, але не стала підходити до неї, зупинившись біля виходу і дістаючи з сумочки сигарети. Хоча в її житті і бували випадки, коли їй доводилося спати з нелюбимими чоловіками просто тому, що так було потрібно, вона раптом відчула неприємний спазм внизу живота. «Як повія, за гроші!» - обпекла її думку.

Вітіана різко відкинула недопалок і пішла до машини.* * *

проститутки киева ку Ресторан «Фудзіяма» виявився зовсім маленьким, розрахованим на п'ятнадцять - двадцять відвідувачів, не більше. Два ряди ніш, в кожній з яких було встановлено японський столик на узвишші. Навколо столика було щось на зразок канави, в яку можна було опустити ноги.

Всю дорогу до ресторану японець мовчав, наспівуючи під ніс нерозбірливу мелодію і зрідка обдаровуючи Вітіану щасливою посмішкою.

- Ти піравда рюбіс японуска кухня? - запитав він, коли вони вже влаштувалися проститутки киев соломенка за столиком.

- Так, - швидко відповіла Вітіана. - Тобто, немає! - вона гарячково шукала відповідь. - Я не знаю, - нарешті шкода зізналася вона.

- Японуска кухня - це міного-міного риба, міного-міного рису і міного-міного ОВНС, - глибокодумно повідомив їй Коїті-сан.

- М'ясо - мало! - енергійно додав він.

Вони трохи помовчали. Підійшла офіціантка, і Коїті-сан хвацько вистрілив замовлення на японському. Рубані фрази, в яких не можна було снять проститутку в киеве за 300 гривень розібрати ...                                          Читати далі