—В древней Греции женщины демонстрировали свое влагалище морю чтобы унять шторм.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки гостиницах киева, у гінеколога, проститутки киев бляди.

Моя подруга розповіла мені про чудовому лікаря, у которго вона побувала. Вона розповідала з таким захопленням, що я теж решіа до нього сходити. І ось що з цього вийшло. На наступний день я вирушила до цього лікаря. Увійшла в кабінет, він записав мою картку і запропонувати пройти на крісло (думаю всі знають, що таке гінекологічне крісло !!). Я сіла і розвела ноги ... Моя щілинки була ретельно виголена і трохи надушили улюбленими духами мого чоловіка. Треба зауважити, що цього проститутки гостиницах киева лікаря було окло 50 років, дуже імпозантний чоловік. Він включив яскраву лампу і направив світло прямо на мою кицьку. Потім він надів рукавички і обережно погладив статеві губки, злегка розсовуючи їх. «Люблю я молоде тіло, прямо рожевий бутон» сказав він, какби невзначай торкаючись до клітора і вставляю два пальці мені в піхву. Його пальці увійшли вельми легко, т. К. Я вже грунтовно збудилася. Він робив поступальні рухи пальцями в піхві, роблячи вигляд, що щось оглядає, хоча проститутки киев бляди відверто трахкав мене, погладжуючи клітор іншою рукою. Моє піхву початок рефлектороно стискатися.

Потім він запитав «Вам це подобається?». Я кивнула головою і тоді він нахилився і почав лизати мою щілинку мовою, не забуваючи трахать мене пальцями. Потім попросив мене зайнятися мастурбацією, а він подивиться. Я погодилася, і тогода на світ з'явився хороший набір різних розмірів членів з латексу. Він попросив мене взяти найбільший і ставити в піхву, що я і зробила з проститутки киева на окружной задоволенням. Він дістав фотоапарат і почав знімати мою піздюшку в членом всередині. Потім він підійшов і почав пестити пальцями мені анус і запитав, чи мали мене коли-небудь в попку, я відповіла, що немає. Тоді він взяв тонку скляну паличку, вмочив її в якийсь крем і вставив її в мій вузький анус. Очеень швидко я відчула приємно печіння в придбання та сказала йому про це. Він почав знову пестити мені анус пальцем і обережно його вводити. Боляче не було, навпаки, приємно. Він проститутки гостиницах киева взяв найтонший член і обережно вставив мені в попку і почав їм рухати в різні боки, що б розширити дірочку. Це було неймовірно! Член в піхву і член в анальному отворі і пещення клітора дуже порушили мене. Тогла він взяв більший член і знову вставив мені в попку, і він увійшов досить легко, хоча мав чималі розміри! Потім він витягнув його і запропонував вставити мені самій пальчики в анус і трохи підростаючого його, що я і зробила. При цьому він трахкав мене в піхву і пестив проститутки киев бляди клітор пальцями. Потім він узяв член ще більше, з яскраво вираженим рельефон і стирчить головкою і різко увігнав мені його в попу. Було трохи боляче, але потім мій анус пристосувався і під цей розмір. Я відчувала, що скоро закінчу і сказала про це. Тоді він растегнул штани і дістав на світ своє «скарб». Ось це так! Близько 25 см. В довжину і близько 4 см. В діаметрі.

Зрозуміло, навіщо він розтягував мені анальний отвір, просто інакше його член не ввійшов би в мене ні проститутки киева на окружной за яких умов! Він змастив свого гіганта кремом і приставив червону голівку до моєї дірочки. «Розслабся, дорога, тобі буде приємно» і почав повільно вдавлювати свій член мені в попку. О, Та це було чудово. Його член стикався з членом в моїй дірочки, так що вільного місця не було, мені здавалося, що він заповнив мене по самі гланди, але коли він почав рухатися, впираючись в мою попу мошонкой, я зрозуміла, що таке «по самі гланди»! Близько крісла стояло прийнятніший дзеркало і проститутки гостиницах киева він повернув його так, що я могла бачити його член в моїй розкрилася, як квітка попки, одне тільки видовище цього, не кажучи про відчуття, збуджувало мене всерх усяку міру. Його рухи все прискорюється, я почала гарячково трахать себе членом і терти клітор, оргазм був на підході! І він скінчив, виплеснув в мене гарячий струмінь сперми, так що потекло через край. Мій оргазм можна було порівняти з припадком, я навіть злякалася такої реакції від себе самої. Він витягнув член з моєї проститутки киев бляди попки і почав трахать мене мовою, а потім і пальцями, вставляючи відразу три пальці і розсуваючи їх якомога ширше.

Приголомшливе відчуття! І я скінчила ще раз. Нарешті оргазм відпустив мене і я змогла зітхнути. Моя попа була вельми знівечена, все ж його член був для мене великий, враховуючи, що попа моя була «дівчинкою», але я не шкодувала про втрату такої невинності. Він допоміг мені встати з крісла і з діловим виглядом продовжив заповнювати мою карту, після чого проститутки киева на окружной сказав, що мені треба буде прийти ще раз, т. К. С таким вузьким анусом, як у мене, дуже шкідливо жити і не використовувати його «за призначенням ». Як ви розумієте, я з радістю погодилася на другий прийом. І з тих пір я дуже полюбила ходити до гінекологів, хоча раніше їх терпіти не могла.