—После обрезания мужчина дольше может заниматься сексом.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев площадь шевченко, проба, недорогие проститутки киева у метро.

- Ір, а ти не хочеш спробувати в попку?

Цього питання вона боялася найбільше. Уже півроку вони зустрічалися із Сергієм. До сих пір він ніколи не виявляв свою зацікавленість в анальному сексі, і Іра вже вирішила, що їй не доведеться випробувати його на собі. З розповідей подруг вона знала небагато про відчуття, які при цьому виникають. Найбільше її лякала біль, яка, як вона знала, неминуча. Вона не дуже вірила в приємні відчуття від анального сексу. І ось цей момент проститутки киев площадь шевченко настав. Прийшла пора розлучитися з невинністю і з цього боку. Іра на секунду завмерла, а потім, намагаючись бути спокійною, відповіла:

- Давай. Як ти хочеш це зробити?

- Я зараз ляжу на спину, а ти сама сядеш на мене.

Час від часу не легше. Їй самій доведеться насаджувати себе на великий член Сергія.

- Добре. Лягай.

Сергій ліг на спину так, що його ноги стояли на підлозі. Іра спочатку сіла верхи йому на коліна, а потім підвелася недорогие проститутки киева у метро і пересунулася так, що його стоїть член торкнувся її дірочки. Сергій простягнув руку і, зібравши з її щілинки рясні соки, змастив ними її анус і свій член. Іра стояла упершись руками в коліна Сергія вона почала повільно опускатися на його член, завмираючи всередині від передчуття болю. Вона із задоволенням відмовилася б від цього, але бажання зробити приємне Сергію було вище. Вона ні в чому не могла відмовити йому.

Член прослизнув між її пухких сідниць і уперся в анус. дешевые проститутки киева за 300 ливень Ірина завмерла. Її попка мимоволі стиснулася, відмовляючись пропускати член. Вона відчувала, як Сергій гладить її і іноді розсовує її сідниці, намагаючись побачити те, що відбувається. Іра постаралася розслабити анус і ще трохи опустилася. Анус почав розтягуватися, пропускаючи член всередину. У цей момент прийшла перша біль. Ірина тихо застогнала і знову зупинилася.

- Давай, мила. Він вже входить. Тобі неприємно?

- Приємно, Сергійку, приємно.

Іра проститутки киев площадь шевченко спробувала опуститися ще нижче. Вона відчувала, як її вузьке колечко натягується і член проникає все глибше і глибше. Кілька разів їй здавалося, що її попка не зможе ще розтягнутися і член розірве її. Біль була вже неабияка. Вона голосно стогнала при кожному русі, а Сергій, приймаючи ці стогони за ознаки її порушення, продовжував її підбадьорювати.

- Добре, кохана. Чудово. У тебе дуже добре виходить. Головка вже всередині. Ще трошки, будь ласка.

Нарешті біль недорогие проститутки киева у метро став нестерпним, і Іра втомилася стояти в незручній позі. Вона підвелася і член вислизнув з її попки. Вона відразу відчула полегшення, біль відпустила. Іра озирнулася на Сергія: на його обличчі читалося розчарування.

- Мені так важко, - вимовила вона тихо, - а можна по-іншому?

Сергій відразу пожвавився. Він уклав Іру так, що животом і грудьми вона лежала на дивані, а колінами стояла на підлозі. Сам він встав ззаду між її ніг. Так напруга стало менше і Іра дешевые проститутки киева за 300 ливень постаралася розслабитися перед новим проникненням. Сергій провів рукою по Ірина губкам, але мастила там було вже мало, тому він приніс тюбик з кремом і густо намазав їм свій член і її анус. Від дотику прохолодного крему Іра зазнала досить приємне почуття, вона навіть змогла пропустити всередину палець Сергія. Сергій взяв її за сідниці і притиснув свій член до її анусу і почав повільно тиснути на нього. Вже трохи розтягнута попка відразу прийняла в себе його голівку. Знову підступила проститутки киев площадь шевченко біль, але менше, ніж в перший раз. У такій позі Ірі було легше розслабитися. Член проник ще трохи всередину, але тут Іру чекав новий неприємний сюрприз. Поки вони міняли позу, член Сергія трохи обм'як, що дозволило йому відразу проникнути глибше, але тепер від збудження він почав знову тверднути і сильніше розтягувати Ірину попку. Іра уткнулась особою в диван і застогнала. Вона спробувала злізти з члена, але Сергій тримав її залізною хваткою. Він завмер на кілька секунд, недорогие проститутки киева у метро даючи їй можливість звикнути, а потім став знову натискати. Біль, досягнувши якоїсь межі перестала наростати і навіть трохи відпустила. Не звертаючи уваги на її стогони, Сергій повільно натягнув її на свій член до кінця і вона відчула, як його живіт торкнувся її сідниць. Іра відчувала в собі щось велике тверде і гаряче. Розтягнутий до межі анус нестерпно горів. Поки Сергій не рухався цей біль можна було терпіти. Постоявши так небагато Сергій почав повільно виймати член. Іра дешевые проститутки киева за 300 ливень подумала, що на цьому все закінчиться, але коли головка була готова вийти з її попки, Сергій знову натиснув, і член знову поплив всередину. Це було вже не так боляче, як перший раз, але Іра мимоволі застогнала. Сергій ніжно гладив її спину і сідниці. Це допомагало трохи відволіктися від роздирає болю в анус.

- Кохана, як у тебе добре виходить, - шепотів Сергій, - потерпи трошки, тобі буде не так боляче. Ти мене так порушуєш. Я люблю тебе.

незв'язно шепіт проститутки киев площадь шевченко Сергія збуджував і заспокоював Іру. Сергій почав збільшувати темп. Його збудження росло і він поступово втрачав над собою контроль. Його член ковзав все швидше, біль знову стала посилюватися. Іра голосно скрикувала при кожному його русі. На очах у неї виступили сльози. Вона відчувала, що Сергій скоро закінчить і боялася переривати його, хоча для неї ці тортури ставав нестерпним. Член ставав все твердіше і товщі, Сергій мертвою хваткою вчепився в її сідниці і, майже не контролюючи недорогие проститутки киева у метро себе, вганяв свій член в її попку. Іра заховала обличчя в подушку і не стримуючись кричала. Нарешті, Сергій затремтів усім тілом, завмер на секунду, а потім Іра відчула, як запульсіровал його член в її розтягнутою придбання та щось гаряче потекло всередину. Всадивши ще кілька разів член, Сергій завмер і відпустив Іру. Його член вже почав обм'якати і Іра з полегшенням відчула, як він поступово вислизає з неї. Вона була не в силах поворухнутися. Біль відпустила, але вона продовжувала дешевые проститутки киева за 300 ливень стояти в тій же позі, відчуваючи, як гаряча густа сперма Сергія випливає з неї і стікає по нозі. Сергій приніс рушник і витер Іру. Потім взяв крем і ще раз змазав її почервонілий анус. Дивлячись в її заплакані очі, він бурмотів якісь ніжні слова упереміш з вибаченнями. Іра цілувала його і знала, що в наступний раз вона знову не зможе йому відмовити.