—Сперма содержит 5 калорий на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешевые проститутки г киев, можна все списати на алкоголь, 100 процентов проверенные проститутки киев.

Сам не знаю, чому, але хочеться поділитися з кимось своїми таємницями. Я себе вважаю людиною не дурним, що не закомплексованість і цілком симпатичним. Все своє свідоме життя зараховував себе до гетеросексуалів, але виявилося:

Все почалося з відрядження до Молдови. Ми з моїм другом дитинства Славкою вирушили у справах фірми в Кишинів. Завантаживши машину, збиралися їхати додому, але водій умовив нас заїхати до його брата в село. Ми особливо не пручалися і вже через дешевые проститутки г киев годину сиділи за гостинним молдавським столом. У той день у дружини господаря були іменини, і молоде вино лилося рікою. За столом сиділо кілька молодих дівчат, і крадькома поглядали в нашу сторону. Слава реагував адекватно. Він завжди був по частині жінок попереду всіх наших друзів, та жінкам він подобався - високий, стрункий брюнет з римським профілем. Я якось зловив себе на думці, що коли б я був жінкою, то я не можу встояти перед таким красенем. Святковий обід плавно перейшов 100 процентов проверенные проститутки киев в бурхливий застілля, а день в глибоку ніч. Господар - Василь, порядно набратися, розвів нікому не цікава розмова на аграрні теми, і все норовив нас вмовити залишитися ще на один день, що в наші плани зовсім не входило. І ми вирішили напоїти його до втрати пам'яті, щоб вранці він не зміг піднятися і перешкодити нам виїхати. І справа пішла. Вино вже нас не брало, чого не скажеш про Васі. Годинах до двох справа була зроблена, Василь був і ми пішли відпочивати. Господиня постелила проститутки киева большая грудь нам на другому поверсі в окремій кімнаті з двома ліжками. Хоча і було вже пізно, спати нам не хотілося. Ми довго говорили на філософські теми, міркували з питань моралі і сексу в суспільстві, торкнулися нетерпимості обивателя до сексуальних меншин і тд. І тут Слава прямо запитав:

- А ти зміг би з мужиком трахнути?

- Ну, теоретично зміг. Але на практиці - сумніваюся - відповів я - Хоча, іноді такі думки в голову лізуть, аж страшно.

Слава встав, дешевые проститутки г киев підійшов до мого ліжка і тихо сказав:

- А якщо ми зараз спробуємо. Адже завтра все можна списати на алкоголь.

Я відчув, що говорити вже не можу, мене всього трясло від збудження, і тремтячим голосом я вимовив:

- Іди до мене, я готовий ризикнути.

Ми лягли поруч, обнялися і довго лежали, тремтячи від збудження і страху перед невідомим. Згодом я розслабився від тепла Славкина тіла і вже спокійно міг міркувати, що відбувається. Слава ніжно погладив 100 процентов проверенные проститутки киев мене, і щось шепотів на вухо. Я вже був збуджений до бокового вівтаря, про що сигналізував мій здиблений член. Моя рука ковзнула по Славкина грудей, опустилася до низу живота і намацала його готовий до бою знаряддя. Ніжно, як якусь коштовність я обхопив гарячий ствол своїми пальцями. Я тримав в руках чужої член перший раз в житті, і скажу чесно, це мене страшенно збуджувало, тим більш розміри його інструменту викликали повагу і трепет. Слава теж не втрачав часу. Він повільно проститутки киева большая грудь і ніжно обробляв мої соски мовою, що викликало хтиві хвилі в низу живота. Я зробив кілька фрикций, від чого Слава трохи завив. Голос розуму вже давно мовчав, горе пішло, прийшло повнерозкріпачення. Хрипким голосом я вимовив:

- Слава! Я хочу взяти в рот.

- Я теж дуже цього хочу - відповів він - але ми ж не милися. - Плювати хочу і все.

Я нахилив голову до Славкина члену, ніжно відтягнув крайню плоть. У ніс вдарив трохи різкий терпкий запах чоловічої дешевые проститутки г киев плоті. Перед очима у всій красі стояв приголомшливий орган з великою малиновою голівкою. Спочатку губами доторкнувся до краю гриба, потім мовою пройшовся від стремена вниз по стовбуру. Солонуватий присмак у роті і запах ще більше розпалив у мені бажання, і я поглинув весь член цілком. Перебуваючи, в какой то прострації, як би з боку я міг споглядати самого себе. Ось я в ліжку з чоловіком. Ось я абсолютно голий і він. Я цілу чоловіка в засос. І, нарешті - Я смокчу ХУЙ 100 процентов проверенные проститутки киев свого друга як остання блядь, як якийсь гомик, і що дивно - це мені страшенно подобається! Я блядь! Я гомик! Я хто завгодно і мені добре і солодко тільки від однієї думки про це.

Слава довго не міг просто лежати. Повернувши мій зад до себе, він почав жадібно за справу. З початку мовою обробив мої яєчка, а потім прийняв мій член в свій рот. Як, виявилося дуже зручно смоктати один одному одночасно, і дуже приємно. Але довго так тривати не могло. Я відчув близький кінець проститутки киева большая грудь і висмикнув свого молодця з рота Слави.

- Ти чого, дай мені його. Я хочу його висмоктати до кінця. Кончі мені в рот.

- Почекай - відповів я - Мені хочеться спробувати все. Трахни мене в попу.

- Але я теж цього хочу. Моя попка тебе давно готова прийняти. Увійди в мене.

З цими словами Слава встав на карачки, випнувши далеко назад свою пружну попку показуючи темний отвір ануса. Я не стримався і припав губами до його дірочки. Електричний заряд дешевые проститутки г киев пройшов по тілу мого коханця, коли моя мова проник в його кишку. Руками я ніжно дрочить член Слави. Він уже готовий був закінчити, але я вчасно зупинився. Приставивши свою голівку до ануса, я повільно почав вводити свій член в кишку. Спочатку це викликало хворобливі відчуття, але після паузи я продовжив свій шлях. У цей час Славкин член обм'як, але я своїми руками швидко відновив його форму. Я увійшов по саму підставу і вже трахкав його попу по повній програмі, дроча член свого 100 процентов проверенные проститутки киев партнера. Слава насолоджувався процесом хвилин десять, потім вимовив:

- Клас, я вже не целка, я став жінкою. Тепер твоя черга Влад.

Мене довго просити не довелося. Я ліг на спину, закинув ноги високо вгору, обхопивши їх руками, відкривши пестощів доступ до мого анал. Слава почав лизати моє отвір, потім перейшов на яєчка. Я в той час поддрачівал свій орган. Слава ввів вказівний палець в мене, потім два і масажував ними мене зсередини. Попередньо змочивши проститутки киева большая грудь слиною свій член, він повільно без зупинок увійшов в мене. Відразу гострий біль пронизав мене, але коли його орган помістився в мені повністю, біль пішла. Слава повільно рушив до виходу, потім назад вже швидше. Я почав підмахувати. Його член входив глибоко, дістаючи до дна мого заду, щось зачіпаючи там викликаючи солодку біль де - то в нирках, створюючи враження абсолютного заповнення всього мене цілком. Однією рукою я дрочил себе і знову впав у транс:

Ось мене трахає дешевые проститутки г киев красивий чоловік своїм величезним елдак. Його хуй як поршень працює в моїй жопе. Я звивалася під ним як повія, нарешті, то мене трахнули мене, поимели в усі дірки. Ось я дотягуюся губами до його губ, його мову проникає в мій рот. Його мова як другий член трахає мене в рот. Я радий, я щаслив. Це те чого я хотів, чого заслужив. Мій член вже не може терпіти. Слава виймає своє знаряддя з моєї кишки і мовчки вставляє мені в рот, а сам повністю заковтує мого жеребця. Кілька рухів 100 процентов проверенные проститутки киев і о диво! Одночасно два потоки сперми гарячі і нестримні в два горла. Я п'ю жадібно. Мені кінчають в рот. Я вгамовую спрагу цієї терпкою, густий, солоної рідиною. І це прекрасно. І завтра можна все списати на алкоголь, а може і не треба.