—14% мужчин утверждают что им не понравился первый сексуальный опыт.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева з 4 размером, улюблений братик, снять проститутку в киеве на оболоне дешевую.

Олена приїхала додому після трирічної перерви. Вона навчалася, то працювала, то всі разом, в загальному додому потрапити ну ніяк не виходило. Але ось вісімнадцятиріччя свого улюбленого молодшого братика вона пропустити ніяк не могла. І свято вдалося, спочатку вдома в колі сім'ї, потім в кафе, потім в клубі, там вона зустріла двох своїх колишніх друзів, а може і трьох, вона вже не була точно впевнена. Загалом повернулася вона під ранок і завалилась спати, і прокинулася лише проститутки киева з 4 размером ввечері. Будинки з братом вони виявилися удвох, батьки кудись пішли, брат закрився в своїй кімнаті і Лена стояла перед дзеркалом відчинивши халат і з задоволенням розглядала засоси на своїй шиї і синці і подряпини, все що нагадувало їй про зустріч друзів. Хоча насправді згадувала вона з усе працею, але сліди на тілі говорили їй, що все було дуже і дуже непогано.

Закінчивши милуватися собою, Лена запахнула халатик і попрямувала до кімнати брата. Двері були прочинені снять проститутку в киеве на оболоне дешевую і вона побачила, як він сидить перед комп'ютером. Він був без майки, труси його були спущені до колін і він дрочил. Його рука рухалася вже в шаленому темпі, він дивився в монітор на якому світилися дві фотки, на одній була знята дівчина в мініспідницю і знята вона була якраз від низу до верху під цю мініспідницю, видно було гумки панчох і біла шкіра дівчини, а на другий ця ж дівчина сиділа на дивані в кафе або в клубі широко розставивши ноги, і було видно її біленькі трусики, недорогие проститутки киева от 100 гривен обличчя її закривав якийсь хлопець, який цілував її.

Олена просто з дитячим захопленням дивилася на свого улюбленого братика, вже представляючи як вона буде завтра підколювати його. Ігор застогнав, він вже був на межі, однією рукою він дрочив член, а другий водив мишкою по екрану то під спідничкою у дівчини, то по білому трикутнику трусиків. І тут Олену немов струмом ударило, та дівчина, на яку дрочил її брат була вона сама. Фотку під спідницю він зробив коли вони проститутки киева з 4 размером піднімалися по сходах до квартири, а ось хто її цілував у клубі вона не пам'ятала. Але це було неважливо, її брат кінчав, він почав тихо стогнати, трохи підвівся, і сперма бризнула з його члена прямо на живіт. Тепер уже Лена дивилася не просто із захопленням, тепер її піська була вологою і гарячою, її соски затверділи, вона хотіла, щоб він подрочил не так на фотографію, а на неї. Але зараз вона просто дивилася як краплі сперми стікають вниз по його животу, по члену. Ігор нахилився, снять проститутку в киеве на оболоне дешевую поцілував монітор в районі спіднички і лизнув білий трикутник і попрямував зі своєї кімнати у ванну. Лена миттю відскочила від дверей, але тут же розгорнулася, і зробила вигляд, що йде з кухні в свою кімнату. Вони зіткнулися з братиком ніс до носа і Олена відчула запах свіжої сперми, у неї від бажання навіть злегка закрутилася голова.

- Ой, - сказала Олена, і швидко побігла до себе в кімнату , а Ігор побіг у ванну. Потім вони вдвох довго не могли заснути, вона недорогие проститутки киева от 100 гривен думала про його члені і як він грубо його смикав коли дрочив, а він довго крутився і думав побачила вона на ньому краплі сперми чи ні.

Наступним ввечері Олена зібралася прийняти душ, зайшла у ванну і включила воду. Вона насолоджувалася гарячими струменями води, обдати її тіло. Раптом двері різко відчинилися і на з'явився Ігор. Лена мимоволі скрикнула і прикрила груди і піськи руками.

- Прости сестра, я випадково, я зараз, - і він відвернувся, але потім проститутки киева з 4 размером знову повернувся і почав її хтиво розглядати нітрохи не соромлячись . Він уважно оглянув її руки, одну Впившись в груди, і другу, яка прикривала піськи.

- Ну, чого дивишся, виходь, - невпевнено сказала Олена.

- Покажи - сказав Ігор, і зробив крок до Лєни.

- Нічого я тобі не покажу, - і Лена ще сильніше стиснула свої груди двома руками.

- Така гладка - сказав Ігор, дивлячись на відкриту піськи сестри, і облизався.

- Ну і дивись, снять проститутку в киеве на оболоне дешевую - підібгавши губки ображено сказала Лена і прибрала руки від грудей. Вона намагалася дивитися кудись у бік, але її погляд завзято повертався до горбку підноситься в шортах Ігоря, вона дуже добре пам'ятала, як цей горбок вміє бризкати спермою. Ігор підійшов до впритул до ванною і пальцем провів по піське Олени. Олена намагалася зберегти байдужий вираз обличчя, але її подих видав всю бурю емоцій, що вирують в її голові, в її грудях, і нижче. Ігор схопив її за груди і почав недорогие проститутки киева от 100 гривен стискати її, Олена застогнала і трохи присіла на край ванни. Ігор схилився над нею і поцілував її в губи. Лена на пручалася, але і не відповідала на його ласки, вона трохи відкрила рот, дозволяючи мови Ігоря блукати в ньому. Ігор трохи відсторонився від неї, все ще не вірячи, що він дійсно гладить свою голу сестру, а не її фотографію.

Він взяв її за плечі і повів в її кімнату, там поклав на ліжко, знову встав над ній і кілька секунд розглядав свою голу сестру, яка лежала проститутки киева з 4 размером на своїй дитячому ліжечку серед ведмедиків і чебурашек. Її очі були злегенька, вона боялася подивитися в очі своєму братові, який так нахабно користувався її безпорадністю. Лена простягнула руку до Ігоря, він підійшов до неї, він різко стягнула з нього шорти, і його член стрибнув їй на зустріч, вона взяла його в руки і стиснула його, потім стала ніжно гладити, дивлячись на нього крізь напівприкриті очі.

- Ні, я більше не можу терпіти, - сказав Ігор, відкинув її снять проститутку в киеве на оболоне дешевую руку від члена і ліг на Олену. Лена знову взяла його член в руку і направила його в свою горрррячую і м'яку піськи. Ігор увійшов в неї відразу і без будь-якого опору. Він почав повільно рухатися в ній, спочатку повністю входячи в неї, а потім майже повністю виходячи з неї. Він притиснувся губами до її губ і почав рухатися все швидше. Лена трохи відкрила рот і висунула язик, облизуючи його губи. Він висунув свою мову і Олена почала його смоктати стогнучи при кожному його глибокому недорогие проститутки киева от 100 гривен зануренні. (Ексклюзивно для - сексітейлз.орг) Його занурення були все частіше і її постогнування перетворилися в безперервний крик, вона обвила його спину своїми ногами і сама стала задавати темп його рухам, Ігор слухняно виконував волю своєї сестрички і рухався так, як хотіла вона, все швидше і швидше. І він рухався все швидше, нарешті навіть Лена перестала встигати за його рухами, вона була на вершині блаженства, член її улюбленого братики зараз доставляв їй немислиме проститутки киева з 4 размером насолоду, і вона з кожним його рух наближалася до вершини, потім раптом представила його бризкає спермою член, вигнулась і взвив скінчила. Зробивши ще пару рухів скінчив і Ігор. Тепер він лежав на ній, намагаючись віддихатися після скаженої плсякі.

Олена обіймала його ногами, притиснула до себе його голову і теж не могла віддихатися. Нарешті Ігор підвівся над нею на четвереньках і поцілував Олену в губи. Потім поцілував її в носик, потім в щічки, потім знову в губи. снять проститутку в киеве на оболоне дешевую Лена посміхалася і гладила його по обличчю.

- Мені було так добре з тобою, - ніжно прошепотіла Олена, - ні з ким ще так добре не було.

- Дай я нарешті поцілую його - і Лена перевернувши його на спину притулилася до губами до голівки його члена. Потім взяла її в рот і почала смоктати. Вона тримала член в роті, пестила його мовою і дивилася при цьому в очі Ігорю. Потім Лена випустила член з рота і поцілувала яєчка, потім довго лоскотала їх кінчиком язика. недорогие проститутки киева от 100 гривен Ігор притримував її за голову і шепотів:

- Сестра, моя улюблена сестричка, я люблю тебе, - його голос переривався, він шумно дихав і був на вершині блаженства. А його кохана сестричка взяла його член в рот і почала швидко рухатися вгору-вниз притискаючи його мовою і злегка повертаючи при цьому голову. Хвилина шалених рухів і Ігор бризнув прямо їй в рот, коли лена майже повністю заковтнула його. Він подумав, що Олену може знудити від цього і подивився вниз на сестру, проститутки киева з 4 размером але Лена тільки посміхалася посмоктуючи його головку і слизової останні краплі сперми.

- Ти, ти все проковтнула? - здивовано запитав Ігор.

- Звичайно, малюк, я ж так про це мріяла, - як і раніше тримаючи його член в роті сказала Олена.

- Давно ...                                          Читати далі