—Оргазм у свиней длится 30 минут.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев метро бориспольское, сімейний турнір. частина 2, зрелые проститутки города киев.

.. Вирішила спробувати?

- Давайте не будемо про це, прошу! Ви не розумієте, як це важко ...

- Вибач. Розумію і поважаю. Клянуся, що більше ніколи нічого подібного тебе не покладу.

- Наливайте, я поки пиріжки дістану ...

До глибокого вечора ми пили, їли і розмовляли, ретельно обходячи всі, що пов'язано з майбутньою відрядженням. Між нами не було навіть натяку на флірт. Просто я розповідав їй про своє життя, про всякі кумедні випадки, про проститутки киев метро бориспольское свої погляди на світ, вона натомість ділилася своїм. Між нами міцно встановилися теплі довірчі відносини, і під кінець ми навіть перейшли на ти. Після вечірнього туалету, перед сном, Настя (вже неабияк п'яненька) здивувала мене в третій раз. Я зібрався було вийти в коридор, щоб дівчина роздяглася перед сном, але вона мене зупинила раптової проханням:

- Денис, постривай. Тільки не смійся. Можна тебе попросити не виходити?

- В сенсі ?, - затупил я спочатку. зрелые проститутки города киев

- Я ... я ні разу не роздягалася перед чоловіком ..., - навіть в сутінках купе я помітив, як вона почервоніла, - я хочу спробувати ... чи зможу ... потім ...

- Настя, не треба! Ми ж домовилися, що я про це нічого не знаю.

- Прошу! Мені дуже потрібно! Я так вирішила! Просто дивись на мене ...

- Як скажеш ...

Я сів і подивився їй в очі. Вона тут же опустила їх у підлогу. Забарилася чуть-чуть. А потім рішуче зняла з себе шортики. найти дешевую проститутку киеве Під ними були милі голубенькі стринги. Потім також різко вона зняла через голову топік, показавши високі груди другого розміру, підняту блакитним атласним ліфчиком. Наступна пауза була довшою.

- Включи весь світ, будь ласка ...

Я простягнув руку і, не відриваючись від витонченою фігурки дівчини, клацнув тумблером. Яскраве світло висвітлив напівголе тіло Насті. Її шкіра була білою, чистою, гладкою і матовою.

- У тебе чудова фігура ... І шкіра ... проститутки киев метро бориспольское Ти розумієш, як це на мене діє?

- Так ... Але ... просто дивись, добре?

- Звичайно.

Вона завела руки за спину, розстебнула застібку і повільно опустила руки вздовж тіла. Слідом за її рухом, так само неквапливо, її ліфчик сповз вниз і впав на підлогу. Я голосно проковтнув, втупившись на її налиті грудки з стирчать блідо-рожевими сосками і невеликими ореолами. Форма грудей була ідеальною.

- Боже, як красиво !, - не втримався я.

зрелые проститутки города киев Я хотів додати, як пощастило її нареченому, але вчасно стримався, так як це могло б все зіпсувати. Не в силах більше дивитися (мій член і так вже рвався з штанів), і вирішивши, що шоу закінчено, я повернувся боком і почав діставати подушку з-під ковдри. Але шоу тривало!

- Спасибі ...

Боковим зором я помітив характерний рух і знову звернув погляд на дівчину. Так! Вона спустила свої стрінги до щиколоток і переступила через них, залишившись зовсім голою! Я найти дешевую проститутку киеве навіть відкрив рот, дивлячись на її акуратну щілинку, порослу світлими волосками. Помітивши моє здивування, Настя вирішила пояснити:

- Я зазвичай в більш зручних трусиках сплю.

Вона присіла, підняла стринги, а потім встала, повернулася до мене своєю чудовою Попков і нахилилася над подушкою. Це тривало всього мить, але я встиг розгледіти її щілинку у всій красі. (Спеціально для - сексітейлз.орг) З-під подушки Настя вийняла звичайні білі трусики і вбралася в проститутки киев метро бориспольское них. Потім швидко розправила ліжко і пірнула під ковдру. Натягнувши його до шиї, вона голосно видихнула і розсміялася.

- Ти дуже гарна ..., - я вимкнув світло, роздягнувся і пішов її прикладу.

- Дякую!

- А це правда, що ти раніше ніколи цього не робила? Чому?

- Ну ... з Славком, це мій наречений, у нас нічого не було. Він не хоче до весілля ... А до нього ... У мене один чоловік був ... Та який там чоловік! Разом навчалися в інституті. зрелые проститутки города киев На другому курсі це було ... Один раз, в темряві і під ковдрою!

- Так ... Небагато ...

- Знаєш , я навіть рада такої можливості. У мене ж досвіду зовсім немає. У Славки, схоже, теж. А хочеться, щоб все вийшло відразу ...

- Зрозуміло.

- Страшно було сьогодні?

- Дуже! Трохи серце не вискочило!

- Але ... і ... приємно, напевно? Возбу ..., - я осікся

- Так ... трохи ... Помітно було?

- Вибач ... Було найти дешевую проститутку киеве світло. Ти була дуже близько ...

- Кошшмар ..., - вона закрила обличчя руками.

- Це природно ... Якщо хочеш ... я можу вийти ... ти допоможеш собі ...

- А ти будеш стояти в коридорі і знати, чим я тут займаюся ?! Жах!

- Ні. Я піду в туалет і займуся приблизно тим же ...

- е ні ... потерплю як-небудь ... хоча ..., - вона замовкла на хвилину, - Якщо ми обидва будемо знати, хто чим займається ... Навіщо ходити ...?

- Ти проститутки киев метро бориспольское пропонуєш робити це разом?

Відповіддю була тиша. Але незабаром я почув якийсь шурхіт з полиці моєї сусідки. Повернувшись, я придивився у темряву. Очі вже звикли до сутінку. Настя лежала на спині, і ворушіння ковдри в певному місці не залишали сумнівів у тому, чим вона займалася. Просто дивитися на це було неможливо, я приспустив труси і почав повільно обходити свій стоїть член. Дівчина повернула до мене голову і стала дивитися на мене. Незабаром до шереху тканини зрелые проститутки города киев додалися її слабкі стогони. Я збільшив темп.

- Я ... я хочу бачити ..., - пролунав задиханий шепіт дівчини.

Наші інтереси збігалися, тому ковдру було тут ж відкинуто в сторону. Видовище мого агрегату ще більше порушило дівчину. Вона зігнула ноги в колінах і дрочить себе з лякаючою інтенсивністю. Я простягнув вільну руку і стягнув її ковдру на підлогу. Настя була в трусиках, її рука ховалася в них по саме зап'ясті.

- Так ... дивись на мене! Дивись! найти дешевую проститутку киеве Я зараз ... О-о-о ... Я ... я ... кінчаю-у-у-у ...

Вона вигнулась всім тілом, закусила губу і з силою стиснула свою руку між ніг. Від споглядання жіночого екстазу, я теж відчув наближення кінця і ледве встиг схопити рушник, щоб не забризкати все навколо своєї спермою ...

Вранці ми, звичайно, ні словом не обмовилися про вчорашній. Я побоювався, що Настя буде відчувати якесь каяття з усіма витікаючими наслідками, але вона вела себе абсолютно природно. Більш проститутки киев метро бориспольское того, коли поїзд уже під'їжджав до місця нашого призначення, вона раптом перехилилася до мене через стіл і легко поцілувала в губи.

- Що це було?

- Просто хотіла подякувати тобі за ... тактовність і витримку. Тепер мені буде набагато легше зробити те, що я збираюся зробити ... І ще ... Якби вчора, коли я роздяглася перед тобою ... ти б узяв мене, то ... я не стала б заперечувати. Але ти не зробив цього. А я ... каюсь ... до цього думала про тебе гірше! зрелые проститутки города киев P>

* * *

Підходив до кінця передостанній день нашої відрядження. Залишалася лише одна ніч і, за планом, в цю ніч все повинно було трапитися. Камера в моєму номері була давно захована і налаштована. Валера діяв строго в рамках наших з ним домовленостей і в цей вечір запросив Настю на вечерю, щоб «обговорити ділові питання». Після роботи я поїхав у готель, гарненько вимився, ще раз перевірив камеру і став чекати ... У 10 вечора від Валерки прийшла СМС-ка: «Все зробив, найти дешевую проститутку киеве як домовилися. Відправив на таксі. Жди ». Прикинувши час, я заздалегідь вийшов в коридор готелю, щоб «випадково» зіткнутися там з Настею. Через 15 хвилин очікування я побачив її, яка крокує зі злим обличчям від ліфтового холу.

- Настя, привіт! Ти рано? Зайдеш?

- Ні, вибач !, - вона рішуче пройшла повз мене до свого номеру.

- Що сталося ?! Тебе образили?!

- Ні. Все нормально ...

Затримавшись у двері, вона ...                                         проститутки киев метро бориспольское Читати далі