—У мужчины, который выпивает 1.5 литра ананасового сока в день, сперма становится сладкой.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

киев моделс проститутки, божевільний weekend. частина 1, мамба проститутки в киеве.

сьогодні відпускала, він так смачно смакував, як вип'є сьогодні горілочки вперше за півроку ...

- Гаразд. З'їжджу. Але це ж години на 2, 2 з половиною ...

- Ось і провітрити заодно. А ми поки в сауні розслабимося. До того ж завтра насичена програма, пам'ятаєш? Відпочити всім добре треба ...

Шеф з надією подивився на мене.

- Ром, складеш компанію?

Я запитально подивився на дружину . Та, схоже, була навіть рада.

- Так само киев моделс проститутки собою поїдь! Тільки речі принеси з машини спершу.

- Добре, як скажеш.

Тачка під'їхала через півгодини. Коли ми з босом сіли в машину, він коротко сказав водієві: «У Жовтневий, до пам'ятника»

Жовтневий - це селище в 5 кілометрах по напрямку до міста. Я здивувався з цього приводу:

- Там таке вино продають? І хто його там купує?

- Ех, Ромич, ні фіга ти не зрозумів! Так вино давно куплено і лежить в надійному місці! Просто як мамба проститутки в киеве ще ми могли від наших дружин звалити на 2, 5 години не викликаючи підозр?

- Але, чому?

- Приїдемо - розповім , - і шеф покосився на водія, після чого заглибився в телефон, набиваючи Смску.

Я замовк, гадаючи, що там придумав Сергій. Через 10 хвилин ми вийшли на центральній, якщо її так можна назвати, площі селища. Шеф попросив таксиста забрати нас звідси через 2 години і вручив купюру, яка запалила очі таксиста радісним світлом.

- Приїдеш проститутки киев трамплинг - другу таку ж отримаєш.

Коли машина від'їхала , і ми пішли по темній вулиці в відоме Сергію місце, він сказав:

- Хочу тебе, Ромич, з новим референтом познайомити.

- в сенсі? А Надія йде?

- Надя залишається. І знайомити я тебе буду з нею. Просто та Надя, до якої ми йдемо, дуже відрізняється від тієї, яку ти бачиш на роботі.

Він заінтригував мене цим висловлюванням. Справа в тому, що у нас з шефом була загальна приймальня. Там киев моделс проститутки господарювала Леночка - миле, але дурне створення років 20, в обов'язки якої входило принести кави, прийняти і перевести дзвінок, та розкласти пошту. Але крім цієї дівиці, у нас був ще загальний референт Надія. Дуже розумна і ділова молода жінка 28 років. Вона була нашим реальним і дуже корисним помічником: координувала роботу служб, готувала накази і ділові листи, вела протоколи зборів, договори і завжди тримала напоготові в голові купу необхоРомой інформації. Вона ж супроводжувала мамба проститутки в киеве мене або шефа у всіх відрядженнях. Незамінний співробітник!

Коли я тільки влаштувався на роботу, дружина під впливом стереотипів про взаємини начальник-секретарка, детально випитала мене про обох. Більш того, вона навіть під якимось безневинним приводом приходила до мене на роботу, щоб на власні очі побачити потенційних суперниць. Дурна жінка! Типу змінити при бажанні я міг би тільки з секретаркою або референтом! Побачивши Оленку, Тома відразу розслабилася проститутки киев трамплинг щодо її. Вона була твердо впевнена, що мені не подобаються тупі ляльки. Надю ж їй в той візит побачити не вдалося. Одного разу я вийшов на роботу у вихідний, щоб разом з Надією підготувати один дуже важливий звіт. Ближче до обіду Дружина заявилася перевірити нас. І тут трапився комічний випадок: поки я сопів над звітом, моя референтша взялася позалицятися за Томою. Кава її напоїти, розмовою розважити. При цьому вона мало не відкрито спробувала її спокусити! У нас на роботі всі киев моделс проститутки були впевнені, що Надя - лесбіянка. Про те ж я говорив і дружині, але вона не вірила. Але коли моя помічниця, розсипаючись на адресу Танюхи компліментами, спробувала обійняти її і погладити волосся, дружина впала в паніку і буквально втекла, навіть не попрощавшись зі мною! Зовнішній вигляд Надії повністю відповідав її передбачуваної орієнтації. Вона завжди носила строгі, майже чоловічого крою, брючні костюми. На її обличчі ніхто ніколи не бачив косметики, а чорне волосся були мамба проститутки в киеве стягнуті назад в пучок звичайної гумкою. Вона не носила ніяких прикрас, крім потворних очок. Загалом, дружина переконалася, що з цього боку їй теж нічого не загрожує.

- Ти ж теж вважаєш її лесбіянкою?

- А це не так? Так вона мою дружину намагалася спокусити!

Шеф зареготав.

- Відмінний хід, так? Мою вона взагалі мало не трахнула. Маринка в ступор впала, коли та її поцілувала. І поки в ступорі була, Надя вже руку в труси їй сунути встигла. проститутки киев трамплинг Цирк був ще той!

- І як в результаті твоя дружина відреагувала?

- Втекла, як і твоя! Зате тепер спокійно відпускає мене з нею у відрядження!

- Стривай, так вона ... не лесбіянка?!

- Та ні звичайно !, - засміявся шеф, - Але роль цю добре грає, так? Адже вона 2 роки на акторському відучилася. Загалом, дивись. Ми з тобою оремо, як вовки. Дружини собою займаються здебільшого. А іноді так потрібно просто розслабитися. Щоб тебе приголубили киев моделс проститутки без зайвих слів і відмовок, щоб вислухали. Я купу народу знаю, які для цього секретарок типу нашої Ленуси використовують. Але приховати це практично неможливо. Рано чи пізно все спливає. А де знайти таку, щоб і приголубити могла, і в роботі реально допомагала? У цьому плані Надя - просто скарб! Ніякого ризику. Хто її запідозрить в зв'язку з шефом, а?

- Мабуть, ніхто ...

- Коли я її взяв, у мене ніяких планів на її рахунок не було. Але дуже скоро зрозумів, мамба проститутки в киеве що дівчина готова на все, аби забезпечити собі гідне життя. Вона з перших днів просто землю носом рила! Все говорила, що її мета - зробити кар'єру, купити квартиру, після 30 вийти заміж і народити дитину. А потім ще й дати йому гідну освіту. Спочатку вона трохи заробляла, але дуже хотіла взяти іпотеку. Прийшла до мене через 3 місяці, запитала, як мені її робота. Я похвалив її. Вона підвищення попросила і пояснила навіщо. Я їй пообіцяв підвищення через півроку, якщо так само проститутки киев трамплинг працювати буде. Її це не влаштувало, і вона мало не у відкриту заявила, що заради збільшення готова на все! Прикинь?

- Ага ...

- Мене це зацікавило, і я запросив її ввечері повечеряти в ресторан. Там ми угоду і виробили. Я їй купив квартиру в місті і оплачую іпотеку. Готівкою. Іншу хату зняв для неї в Жовтневому. Ми туди зараз і йдемо. На роботі вона працює і будує при цьому з себе лесбіняку-недотрогу. А ось після роботи або у відрядженнях ... Сам розумієш. киев моделс проститутки Пояснювати не буду. Скажу тільки, що ти її не впізнаєш. Але ти побачиш справжню Надю! Без маски!

- Ясно, але я ж тут до чого?

- Як до чого? Референт у нас загальний? Значить, загальним він повинен бути у всьому!

- Тобто мій попередник?

- Про немає! Він був хорошим заступником, але я не міг йому на 100% довіряти. А тобі можу!

- Спасибі ...

- Але тільки відразу попереджаю: Надя насамперед моя! Поїдеш з нею у відрядження мамба проститутки в киеве - роби з нею, що хочеш. Але в решту часу - немає. Якщо, звичайно, я не дозволю ...

- Сергій, але ... бля! Я ніколи не зраджував своїй дружині!

- Всі буває в перший раз.

- Не знаю. Боюся, не готовий.

- Рома, ти мене розчаровуєш! Яка це до біса зрада ?! Вважай це заслуженою релаксацією. Усе. Ми прийшли! Не можна змушувати даму чекати.

Ми зайшли за огорожу невеликого затишного цегляного будиночка. Всі вікна були темні, за проститутки киев трамплинг винятком одного, за яким горіло тьмяне світло. Шеф підійшов до ганку і впевнено натиснув на кнопку дзвінка. У глибині будинку пролунала глуха трель, потім почувся звук наближаються легких кроків. Двері розчинилися, і я просто охуел! Це була Надія, але як вона виглядала !!! По-перше з одягу на ній був тільки веселенький фартух, практично не прикриває розкішну міцну високі груди. Її чорне волосся були розпущені і спадали хвилями на плечі. У дівчини був шикарний макіяж, прекрасно киев моделс проститутки підкреслює всі достоїнства її обличчя. Вона променисто посміхнулася, ...                                         Читати далі