—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки м дарница киев, божевільний weekend. частина 2, форум проститутки киев.

відповідати.

І він подумав. Підсумком цих роздумів став впевнений ствердну відповідь, анітрохи не суперечить його внутрішньому «я».

- Я рада. Правда. Тоді друге питання ... Ти ... зраджуєш мені? Ні. Неправильно сформулювала. Якщо дійсно любиш - значить не зраджуєш. Ти займаєшся сексом з іншими жінками?

- Марін, що за херня?!

- Відповідай. Не бійся. Тому що я вірю, що на перше питання ти відповів правду.

Після довгої паузи Сергій проститутки м дарница киев теж відповів ствердно.

- Дякую. Я дізналася все, що хотіла!

- І що це все означає?

- Я потім скажу. А зараз ... Я теж повинна відповісти на ті ж питання. 2 рази «так». Ось так!

- Вмерти!

- Не те слово. Але це все не має значення. Значення має лише те, що ми любимо один одного. ЦЕ головне.

- І ти ... готова залишити все, як є?

- Ні. Я дуже довго роздумувала на цю тему. Ми обидва однаково винні. Але чому це форум проститутки киев сталося? Все просто: нам не вистачає чогось в наших відносинах. Але замість того, щоб обговорити це, ми вирішили знайти це «щось» на стороні. Але це невірно! Я зрозуміла, що пішла на це, тому що мені не вистачає пригод, адреналіну. А ти?

- Напевно тому ж. І ще тому, що ти мені в попу не даєш. Вибач ...

- Та нічого страшного. А ВОНА дає, як я зрозуміла?

- ...

- Та й не треба відповідати. Насправді я сама дура. Я ж не проти анала. Мені це проститутки киев за 30 навіть подобається. Просто соромилася з тобою. Боялася, сама не знаю чого. Що ти погано б про мене подумав ... Але зараз я стала сама собою. Так що можеш тепер ебать мене, куди захочеш. І так тепер буде завжди!

- І в ротик?

- І в рот, і в жопу і в пизду !, - вона полегшено засміялася, - Ось ще одне. Я люблю грубі слова. І я рада, що тепер мені не потрібно буде фільтрувати базар. Ти ж не проти?

- Ні. Мене це навіть заводить.

- А що ще проститутки м дарница киев тебе заводить? Розкажи про свої фантазії!

- Так вони традиційні, - почухав голову Сергій, - з двома дівчатками хочу ...

- ще б пак!

- І зовсім дике бажання ... Говорити? Чи не образишся?

- Ми сьогодні повинні сказати одне одному все. Іншого шансу може й не бути.

- Гаразд ... Хочу побачити тебе з іншим чоловіком, а ще з іншою жінкою.

- Просто дивитися ?

- Так. А іншим разом ще й взяти участь.

- Ти форум проститутки киев це вже говорив: про двох дівчаток.

- Ні. Ти не зрозуміла. З іншим чоловіком.

- Удвох мене виебать?

- Так.

- Чорт. А я-то як цього хочу ...

- Тут, правда, умовностей стільки. Проблем жодних. І найбільша - з ким? Чи не з Пашею ж!

- Ну ми ж просто фантазуємо.

- Точно. А у тебе що на умі?

- Прикинь, все те ж саме!

- Офігєть! А ось ще. Рольові ігри було б цікаво спробувати. Та й взагалі будь-які проститутки киев за 30 сексуальні ігри. А краще - в компанії!

- О-о! Це було б супер! Ну це досить безневинна розвага. Чи можемо прямо завтра спробувати! Давай всіх в сауну завтра ввечері запросимо. Все чинно. У купальниках. Підпоїли злегка і запропонуємо зіграти будь-що-небудь непристойні: в пляшечку, в фанти або в «правду або бажання». А вже там - за обставинами. Думаю, все вийде! Ось побачиш!

- А Раїсу куди дінемо?

- З нами візьмемо. Втече - так втече. А немає - проститутки м дарница киев так може і її заодно розкріпачитися. Вона між іншим взагалі класна! У плані жіночих принад. Повір, я її голою бачила! Ти коли сам на її сиськи подивишся - у тебе голову відразу знесе геть.

- Так? Заінтригувала.

- Відповідаю! Домовилися?

- Ну куди я проти тебе, шлюшка моя улюблена.

- Я не просто шлюшка, а хтива еблівая блядь, яка хоче тебе прямо зараз !, - грайливо сказала Марина

- Бажання еблівая бляді - закон !, - підіграв їй форум проститутки киев Сергій, - до речі, ти своєму коханцеві, як я зрозумів, в попу давала на відміну від мене?

- давала.

- А прямо зараз мені даси?

- Дам. І навіть сама попрошу: милий, будь ласка, виебі мене в жопу! Благаю !, - розпусним тоном попросила вона.

- Я тебе обожнюю!

- Я тебе теж ... Раїса

Раїса переверталася, не могла заснути і подумки проклинала Марину. «Навіщо ця повія торкнулася цієї теми ?! Яке її собаче діло, проститутки киев за 30 потрібен мені трах чи ні?! »

І чим більше вона про це думала, тим сильніше її гнітило мерзенне, ганебне похітливе БАЖАННЯ. Машинально вона сунула руку між ніг, і стиснула її стегнами. Тіло негайно відгукнулося приємною знемоги. Внизу живота відразу стало тепло, а свербіж в її кицьки посилився. Жінка прямо відчула, як стрімко зволожується її печерка.

«Ні! Я не винна! », - застерігала себе Раїса, але пальці самі намацали крізь труси клітор і до болю здавили проститутки м дарница киев його. «Так якого біса я себе обманюю!»

Раїса стрімко роздяглася догола, схопила з тумбочки свою сумку і витягла звідти невеликий рожевий дилдо. Це був її перший і самий улюблений фалоімітатор. Вона купила його 6 років тому. Тоді їй було 27. Вона закінчила аспірантуру і захистила кандидатську ступінь. І тоді ж їй прийшло жорстоке усвідомлення, що вона навічно залишиться старою дівою. Вона раптом з переляком зрозуміла, що жіноче єство в ній вмирає. Коли вона в останній форум проститутки киев раз мастурбировала? 3, 4 роки тому? Вона вже звикла до думки, що чоловік в її житті так і не з'явиться. Але померти незайманою ?! Ні! Вона проплакала в подушку весь день, а на наступний ранок пішла в секс-шоп. Години 3 вона крутилася біля нього, не наважуючись зайти. Але потім все ж знайшла в собі сили і придбала той самий рожевий дилдо.

У той же вечір вона особисто позбавила себе невинності. Це було боляче і неприємно. Тому наступного разу вона дістала свою іграшку проститутки киев за 30 лише через місяць. Це стало поворотною подією в її житті. У той день вона вперше пережила справжній оргазм. Чи не той невеликий, сором'язливий, до якого вона доводила себе пальцями, а справжній, потужний, всепоглинаючий.

З тих пір її колекція іграшок поповнилася ще дюжиною найрізноманітніших примірників. Всіх розмірів і мастей. Вона користувалася цими пристроями спочатку щодня, а потім все частіше і частіше. А в останні кілька місяців - з лякаючою частотою. Часом проститутки м дарница киев вона не могла зупинитися годинами! Лежала в ліжку і несамовито трахкала себе то в піхву, то в попу, то в обидві дірочки відразу! Потім вона знайшла нову розвагу. Їй доставляло особливе задоволення зайти перед важливим нарадою в туалет на роботі, вставити собі в одну з дірочок особливий дилдо, що не вискакує при русі, і сидіти з ним на заході, вирішуючи важливі комерційні та виробничі питання. Її заводив не сам факт присутності в її тілі стороннього предмета, а то, що зовсім форум проститутки киев поруч сидить купа її колег, які не здогадуються, ЩО знаходиться в ній! Після наради вона знову йшла в туалет і трахала себе, отримуючи додатковий стимул від того, що зовсім поруч, за тонкою перегородкою кабінки, ходять і роблять свої справи дівчата з її роботи!

Отже, жінка дістала дилдо і приступила до справи. На цей раз вона обійшлася без прелюдій: не стала водити круглої гладкої голівкою по тілу, сосок і статевих губ, збуджуючи себе. Ні! Вона відразу увігнала інструмент проститутки киев за 30 в свою сочилася вагіну на всю довжину і почала довбати себе улюбленим рожевим іншому. Вона закрила очі, і в її мозку стали спливати картини: члени, справжні чоловічі члени! Абстрактні, але живі. Багато членів! Вони тикаються в неї, входять в усі її отвори, змінюють один одного ... Ці картини були настільки ...                                         Читати далі