—Во время Второй Мировой войны в войсках активно пользовались услугами проституток.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева с реальными фото, стерво, проститутки киева левый берег.

в неї по-справжньому, а сама вже змінити готова.

- Дурень! З тобою - це не зрада. Тому що ти - це я, а я - це ти, - і на підтвердження цих слів Наташа поцілувала брата в губи.

- І що ти плануєш робити? Ти ж стерво на роботі! Ти ж не станеш поводитися з нею не так, як з іншими? Народ такий ...! Відразу помітять і плітки почнуть розпускати!

- Почнуть, але я ж не стану.

- Є план вже?

- Який план ?! Хіба можна відносини за планом будувати? проститутки киева с реальными фото У тебе був план, коли у нас з тобою в перший раз це сталося?

- Ні звичайно!

- У мене теж немає! І я поняття не маю, що мені робити!

- Можеш залишити її після роботи. Ти ж так з усіма новими співробітниками ходиш. Щоб в курс справи ввести, навчити. Ніхто нічого не запідозрить.

- Ага! І що я їй скажу?

- Тут я тобі не порадник. Але знаю, що якщо між вами іскра проскочить, то нічого говорити і не треба буде.

Наташа важко зітхнула: проститутки киева левый берег

- Еххх ... Аби проскочила ...

* * *

2 тижні поспіль Наталя Сергіївна залишалася після роботи разом з Олесею. Дівчина виявилася не тільки вродливою, але й розумною. Вона схоплювала все на льоту і дуже старалася. Вона прекрасно засвоїла все, що від неї вимагалося ще в перший тиждень, і не розуміла, чому сувора начальниця знову і знову залишає її допізна і повторює все по другому колу. Олеся кожен раз давала собі слово поговорити з Наталею. Сказати, проститутки киев нивки що вона все зрозуміла і готова працювати з повною віддачею, але кожен раз відкладала цю розмову. Ні, вона не боялася. Навпаки. З кожною зустріччю Олеся переймалася все більшою симпатією і повагою до своєї начальницею. Настільки, що навіть люто захищала її в розмовах з колегами. «Ти її ще не знаєш!», - Говорили їй з багатозначним виглядом, - «Але не переживай! Це до першого твого косяка! ». І косяк не змусив себе довго чекати.

У неділю Олеся до 2-ї ночі гуляла проститутки киева с реальными фото на дні народження у подруги. Тому на наступний день вона була невиспаний, втомлена і розсіяна. Результатом стала досить серйозна помилка в звіті. В самому кінці робочого дня начальниці Олесина відділу зателефонувала Головний бухгалтер і прокурорським тоном запитала.

- Хто готував звіт по платежах?!

- Ніконова Олеся ...

- А ти чому не перевірила ?! Хто з нас начальник відділу?!

Варвара Степанівна втиснулася голову в плечі, злякано чекаючи суворого проститутки киева левый берег розносу.

- Вона - новий співробітник, і це в перший раз. Я не простежила ... Моя вина, Наталя Сергіївна

- Та вже ж не моя, голубонько !! До мене її! Жваво !!! А інших, включаючи тебе, - щоб очі мої не бачили, а то, боюся, не стримаюся! З тобою завтра розберемося! У 8.30- у мене! Все !, - і Наталя жбурнула трубку на апарат.

Колеги проводили винуватицю співчутливими поглядами, а лише тільки стрілки годинника показали 6 вечора, блискавично розсмокталися проститутки киев нивки з офісу.

Олеся входила в кабінет головного бухгалтера, як на плаху, з твердим переконанням, що вийде звідси вже безробітної. Втрачати їй було, тому, нічого, і вона твердо вирішила взяти все на себе, щоб зняти удар хоча б з начальниці відділу.

- Наталя Сергіївна, це я в усьому винна! Варвара Степанівна кілька разів запитувала, чи все мені зрозуміло і готова була допомогти. А я на себе сподівалася і ...

Вона осіклася раптом під проникливим поглядом проститутки киева с реальными фото Наталії.

- Олеся, ти теж вважаєш мене стервом і закінченою сукою?

- Ні! Наталь ...

- Що немає ?! Всі ви мене такий вважаєте!

У завжди жорсткою, негнучкою начальниці на очах раптом виступили сльози, затремтіло підборіддя, а в наступну секунду вона опустила голову на руки і гірко заплакала. Олеся була абсолютно розгублена і не знала, що робити. Просто стояла і кліпала очима. Але незабаром вроджений жіночий інстинкт співчуття взяв верх. проститутки киева левый берег Вона підійшла до начальниці, присунула стілець і сіла поруч. Потім поклала руку на здригається плече Наталії та начала, як могла, заспокоювати її, говорити якісь слова, акуратно погладжуючи її долонею. Через пару хвилин це дало ефект. Наташа майже заспокоїлася.

- У тебе є хустку ?, - схлипнувши в останній раз запитала вона, піднімаючи голову.

- Ні, але я можу принести.

- Не треба. Не йди. Мені треба виговоритися, - Наташа змахнула з лиця сльози тильними проститутки киев нивки сторонами долонь, - Я ж не така, якою ви всі мене знаєте! Зовсім не така. Життя проклята змусила.

Це не було частиною будь-якого плану. Наташі дійсно хотілося виговоритися. І вона знайшла в Олесеві дуже вдячного слухача. Вона розповіла про своє життя все, починаючи з моменту загибелі батьків. Розповіла про всіх свої поневіряння, успіхи і невдачі. Інтимні подробиці, звичайно, були опущені. Закінчила вона питанням:

- І який ще я могла б стати після всього проститутки киева с реальными фото цього? Ти розумієш?

- Та-а, нелегко Вам довелося ...

- Може і було б легше, якби поруч була хоч одна рідна душа. Брату адже все не розкажеш ...

- У Вас ніколи не було подруги?

- На жаль, Олесь ... Та й хто погодиться бути подругою такої, як я?

- Ні, Наталя Сергіївна! Ви - хороша! Я відразу це зрозуміла.

- підлизуватися ?, - раптом повеселішала Наташа, - Даремно. На мене це не діє!

- Я не підлещуюсь. Я правду кажу! проститутки киева левый берег

- Правду? Ну ось ти змогла б мати таку подругу, як я?

- Змогла б, - дівчина раптом почервоніла, - І дуже хотіла б ... У мене ж теж ніколи не було справжніх подруг. Чи не подружок, вони є, а таких, з якими чим завгодно поділитися можна було б!

- А знаєш ... Я якось це відразу зрозуміла! Тому і розтеклася тут перед тобою. А може і правда? Давай сьогодні сходами кудись? Поїмо, вина вип'ємо, поговоримо, а?

Їх очі зустрілися, і в цей момент між проститутки киев нивки ними проскочила та сама іскра, про яку говорив Вася 2 тижні тому. Слова дійсно не знадобилися. Дівчата просто посміхнулися одному одному, і цього було досить.

* * *

Відносини Олесі та Наталії тривали вже більше місяця, залишаючись при цьому чисто дружніми. У будні вони іноді ходили удвох вечеряти, а вихідні майже завжди проводили разом. Олеся 3 або 4 рази була у Наташі будинку і познайомилася з її братом, якому дуже сподобалася. Вони швидко перейшли на «ти», проститутки киева с реальными фото але тільки не при сторонніх. Їхні взаємини на роботі зовні абсолютно не змінилися. Наташа жорстко допікала підпорядковану за промахи і ніяк не виділяла її серед колег, але Леся абсолютно не ображалася на це. Вона, як уже говорилося, була розумною дівчиною і все прекрасно розуміла.

Їх тягнуло один до одного, як магнітом. У Наташі немов виросли крила, але їй вже не вистачало просто дружнього спілкування. Перелом стався, коли генеральний відправив її на бухгалтерський проститутки киева левый берег семінар в інше місто і дозволив взяти з собою когось із підлеглих. З трепетом в душі Наталія увійшла в бухгалтерію і голосно оголосила:

- Пані! Через 3 дні в Москві буде 2-х денний семінар щодо змін в законодавстві. Зі мною їде 1 людина. Тиснути не буду, все добровільно: є бажаючі?

Питання викликало передбачувану реакцію: співробітниці бухгалтерії хто відвів очі, хто уткнувся в комп'ютер, опустивши голову. Їхати з тиранічною начальницею добровольців не знайшлося. проститутки киев нивки Наташа була готова до цього і звернулася до Варвари:

- Тоді Ви призначте самі. Час - 5 хвилин, - вона круто розвернулася і цокаючи каблучками пішла до себе.

Знаючи настрої в своїй вотчині, вона була майже на 100% впевнена, що Варвара вибере Олесеві, як наймолодшу. Так і вийшло.

Наталя покладала на цей семінар (а особливо на ніч між двома днями) дуже великі надії. 2 наступних вечора вона присвятила приємних клопотів: оновила стрижку, в тому проститутки киева с реальными фото числі і інтимну, купила нову білизну, а також ретельно відібрала пару іграшок зі своєї ...                                         Читати далі