—У мужчины, который выпивает 1.5 литра ананасового сока в день, сперма становится сладкой.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

элитные проститутки киева, біс, проститутки киева по ценам и возрасту.

нікого. Ти теж так ходи.

- Ага, походиш! Комарі ввечері зжеруть!

- Ось ввечері і одягнемо. А щас так! Зручно, зайвий раз роздягатися не доведеться. Раптом ми ще раз захочемо?

І ми захотіли. Вірніше не ми, а Маша. Ледве я закінчив возитися з наметом, як дружина потягла мене всередину, мотивуючи це тим, що «в наметі ми ще не трахкали сьогодні». Пізніше, з аналогічної причини, ми займалися любов'ю спочатку у воді, а потім у найближчій берізки. Там ми робили элитные проститутки киева це стоячи. Маруся спиралася об стовбур, а я трахкав її в кицьку ззаду. При цьому вона вимагала, щоб я не думав про неї, а просто сам отримував задоволення. Але і в цей раз Маша якось здогадалася, що я ось-ось закінчу. Вона швидко розвернулася і села переді мною навпочіпки, бажаючи, щоб я скінчив їй в рот. У четвертий раз сперми було зовсім мало, і дружина, схоже, вирішила не упустити ні краплі. Вона заковтнула мій член майже повністю і ретельно висмоктувала з нього все, проститутки киева по ценам и возрасту що там було. Мої руки лежали на її голові, і гребінь під ними чомусь заважав мені. Але варто було мені спробувати зняти його, як я зустрів рішучу відсіч.

- Ні! Залиш! Він мені йде !, - мало не закричала Маруся, на мить відірвавшись від свого заняття.

- Ну йде, так йде. Нічого проти не маю. Навіщо кричати-то ?, - здивовано відповів я.

* * *

5 днів ми прожили у озера в повній гармонії з природою. Погода не підвела жодного разу. Вранці ми ловили проститутки с 5м размером киев рибу, вдень - загоряли і купалися, вечорами розмовляли про все і ні про що. Ще ми їли і спали, але всі ці нехитрі заняття були лише тлом до нашого основного заняття. Ми займалися сексом. Так, як ніколи раніше. Ініціатором завжди була Маша. Вона була просто невгамовна: їй хотілося сексу постійно! Іноді у мене просто не залишалося сил, щоб задовольнити її хіть. Тоді вона задовольняла себе сама. Спочатку - руками, а потім шийкою знайденої на березі і ретельно відмитої пляшки. элитные проститутки киева Причому, кожен раз вона вимагала, щоб я дивився на неї. Ще я відзначив її не зовсім здорову тягу до моєї спермі. Навіть якщо ми займалися любов'ю в традиційній позі, вона хотіла, щоб я закінчував неодмінно їй в рот. В останній вечір я помітив ще одну цікавинку. Безперервно воюючи з долають мене комарами, я звернув увагу, що на Машу ці тварюки не сідають! Навіть не підлітають до неї! Вона пожартувала тоді, мовляв «вона їм подобається, і вони не хочуть псувати її красиву шкіру». проститутки киева по ценам и возрасту

В останню ніч я довго не міг заснути. Зіставляючи всі незвичності в поведінці своєї дружини, я не міг обробити від думки, що маслаевская стара знала, що говорила. Але здогадка була занадто неймовірною, щоб бути правдою. Вирішивши все-таки перевірити її, я простягнув руку і погладив мою Машеньку по голові. Гребінь був на місці. Дуже обережно я витягнув його з волосся, подумав і сховав у внутрішню наметове кишеню для дріб'язку. Маруся не прокинулася, а тільки тяжко проститутки с 5м размером киев і протяжно зітхнула, після чого знову забулася безтурботним сном.

Вранці ми відразу зайнялися зборами. Потрібно було встигнути на 5-ти годинну електричку, до якої в обхід через Уяровскій міст потрібно було протопати майже 30 кілометрів. Основне було укладено ще з вечора. Я насамперед зайнявся наметом, упакувавши її в мішок разом з підозрілим гребенем. Маша в цей час розігрівала на вогні останній сніданок.

Пропажу вона помітила тільки тоді, коли вирішила привести элитные проститутки киева перед дорогою волосся в порядок. Відсутність гребеня викликало у неї непередбачувану реакцію. Вона почала скаженіти, кричати на мене і вимагати, щоб ми негайно почали пошуки. Я вирішив не зізнаватися у своїй причетності до цієї справи. За що і поплатився. Мені довелося знову роздягтися і лізти в воду на предмет обстеження дна. Я посилено імітував пошуки, поки Маша повзала на карачках по нашій галявині. На безплідні пошуки пішло півтори години. Далі тягнути не можна було, проститутки киева по ценам и возрасту інакше нам довелося б ночувати на станції. Привівши себе в порядок, ми склала це і вирушили в дорогу.

Йти довелося швидко. Але це була не головна неприємність. Всю дорогу до Уяровкі Маша вголос розмірковувала, де вона могла втратити свою знахідку і пиляла мене, що це я погано шукав. Через пару годин вона зовсім заговорилася, кидаючи мені різні звинувачення і сама ж від мого імені на них відповідаючи. У підсумку вона на мене образилася, замкнулася і решту шляху ми йшли проститутки с 5м размером киев мовчки. Всі ці події тільки затвердили мене в думці, що з гребенем явно щось не так, і що від нього потрібно буде позбутися відразу, як тільки ми повернемося.

Вдома ми були глибоким ввечері. Але сил вистачило тільки на те, щоб, кинувши речі в коридорі, прийняти душ і звалитися в ліжко. Те, що я не викинув гребінь ввечері, стало фатальною помилкою. Вранці мене розбудили радісні вигуки дружини: «Знайшла-а! Знайшла-знайшла !! Знайшла-нашла !!! ». Вона підлетіла до ліжка элитные проститутки киева і почала трясти мене.

- Він у наметі був! Уявляєш? У боковій кишені. Я його, напевно, сама туди поклала! А сьогодні пішла намет розвішувати просушитися, а він там! Вставай!

- Ну знайшла і знайшла. Чого будити-то? Я виспатися хотів. На роботу ж завтра, - невдоволено буркнув я, намагаючись закутатися в ковдру.

Але Машка не дозволила. Вона зірвала ковдру і почала мене торсати.

- Ну чого ти спи-бач? Образився? Ну прости-прости-прости-прости, проститутки киева по ценам и возрасту зайка. Я сама винна! Ну що зробити, щоб ти не ображався ?, - тараторила Маруся, - Придумала !!!

Перевернувши мене на спину, вона стягнула з мене труси, і в наступну секунду я відчув, як мій млявий ще член опинився у неї в роті. Він почав швидко збільшуватися в розмірах, чим викликав у дружини бурю захоплення. Вона відірвалася і почала покривати моє тіло швидкими поцілунками, примовляючи:

- Простив, зайка! Люблю тебе! Кохаю кохаю кохаю! Все, що хочеш для тебе проститутки с 5м размером киев зроблю! Хочеш мене в попку?

Я мовчав.

- А в писечку? Хочеш в писечку? А в ротик? Хочеш спочатку в рот мене трахнути, а потім на обличчя мені спустити? Хочеш?

- Маш, не треба ... Не в настрої я!

Але вона не слухала, а просто знову перемістилася мені в ноги і почала несамовито смоктати. Робила вона це так пристрасно, з таким натхненням, що я не міг чинити опір своєму чоловічому єству. І я ганебно здався, віддавшись охопило мене насолоди. Незабаром элитные проститутки киева я скінчив, і Маша, як і в поході, прийняла в себе все, що в мені було. Але зараз вона не проковтнула відразу. Замість цього дружина вирішила пограти. Вона сексуально відкрила рот, і виштовхнула сперму язичком назовні. Та почала стікати по підборіддю, повисаючи на ньому бурульками, а потім капая на мій живіт. Потім дружина стала збирати її звідусіль своїми пальчиками і знову відправляти в рот, а потім знову виштовхувати назовні. Її обличчя було спотворене хіттю. Вона проститутки киева по ценам и возрасту облизувала губи, далеко висовуючи мову, пускала з рота бульбашки зі сперми, розмазувала її по своєму обличчю. Мені, раптом, вона стала противна. Хоча не про таке я мріяв, дивлячись іноді порнушку? Проте, я вибрався з-під неї і зник в душі. Проторчать там півгодини, я вийшов в надії, що Маша, нарешті, заспокоїться. Але не тут то було. Повернувшись в спальню, я застав її в найрозпуснішій позі: стоячи раком на широко розставлених колінах. Спиралася вона на плечі, а обидві руки її проститутки с 5м размером киев були заведені за спину. При цьому вона голосно стогнала і трахала себе двома огірками в кицьку і в попу одночасно. Я вибухнув:

- Маш, блін! Так що з тобою відбувається ?! Ти подивися на себе з боку !! Це все твій гребінь довбали! Він зводить тебе з розуму! Візьми себе в руки! Дай, я викину його !!!

Вона завмерла і відкрила очі.

- Який гребінь?

- Так ось цей !, - я підскочив до неї і запустив долоню в її волосся.

гребеня там не було! элитные проститутки киева Але мій порив не охолов. Я буквально вирвав огірки з її дірочок, підхопив Машу за пахви, підняв і силою струснув. Потім поставив перед собою і відважив несильно ляпас.

- струсіть! Ти чо твориш?!

Знову кинув дружину на ліжко. Вона сіла, обхопивши коліна, і впустила на них голову. Схлипнула, підняла її і подивилася на мене поглядом зацькованого звірятка.

- Жень, я не розумію, що зі мною відбувається. Розумом усвідомлюю, але зробити нічого ...                                         проститутки киева по ценам и возрасту Читати далі