—Мужской пенис уменьшается не только от холода, но и от не-сексуального волнения, например когда его любимая футбольная команда забивает гол.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев оболонь, порочні відносини, снять зрелую проститутка киеве.

потім бадьоро звернувся до Соні!

- А що, доча? Чи не відсвяткувати нам?!

- Легко! А чого святкуємо?

- Так все підряд! У холодильничка залишилося що?

- Ти вчора майже всі випив, - вона підійшла до міні-бару і відкрила дверцята, - 3 з половиною пляшки вина!

- Ну ти вино пий, а я зараз збігаю!

Він повернувся через 10 хвилин з черговим вискаря. Соня до його приходу вже накрила столик біля каміна, розклавши на ньому деякі фрукти проститутки киев оболонь і пару шоколадних батончиків.

- До біса застілля !, - хвацько махнув Саша, - Давай в джакузі!

- О-о! Супер !, - засміялася дівчина і заплескала в долоні.

- Ти тут переодягайся, а я - на балкон.

Коли він повернувся в плавках, дочка вже чекала його в вируючої воді в самому відвертому своєму купальнику. Ліфчик ефектно піднімав і візуально збільшував її тож високі грудки, і було незрозуміло, за рахунок чого вони спочивають там і не вискакують снять зрелую проститутка киеве назовні. Саша з радісним вигуком плюхнувся в ванну, виплеснув неабияку частину вмісту на підлогу і обдавши дочка рясними бризками. Та зойкнула і грайливо прикрила обличчя руками. Батько розлив по келихах кожному своє і рушив тост:

- Ну що, Сонь! Ти - вільна, я - теж ... За свободу!

- І нехай у нас все буде добре!

- Точно!

Вони чокнулись і випили. Після третього тосту Саша зауважив, що Соня неабияк захмелів. Раптова ідея осяяла його. Більше проститутки киева бдсм він не пив. Лише пригублював свій віскі, а потім потайки зливав його в ванну. Зате дівчину понесло. Напруга останніх діб вилилося в бажання вперше в житті напитися. І батько не тільки не перешкоджав цьому, а, навпаки, підливав дочки вино порцію за порцією. Так вона випила майже цілу пляшку. Це було чи не більше, ніж вона пила раніше за все своє життя. І цілком природно, що з незвички Соня сп'яніла майже до межі. Але Саша уважно стежив за її станом і вчасно зупинив, не давши цю проститутки киев оболонь межу перейти.

- Тобі вистачить, дорогенька !, - відвів він її руку, потягнувшись за пляшкою.

- Па-ап, але тут трохи залишилося!

- Ось і нехай залишається. Повір - вранці спасибі мені скажеш.

- Ти такий турботливий, татко !, - вона гикнула і нерозумно захихотіла, - А я тебе люблю!

- Я тебе теж, Сонечка.

- Ти не зрозумів. Я тебе по-справжньому люблю! Дуже, дуже, дуже!

- Мені здається, тобі пора в ліжечко, поки ти снять зрелую проститутка киеве ще чого-небудь не наговорила.

Вона знову засміялася.

- А ти ляжеш зі мною?

- Ну ліжко-то у нас одна.

- Ні. Зі мною поруч! Ну пожа-алуйста. Я ж вчора лягла, коли ти просив!

- Я не пам'ятаю.

- А я все пам'ятаю! І навіть те, що вночі було!

Це було несподівано і Саша не знайшовся, що відповісти, а просто встав і підняв дівчину за пахви.

- Підемо лягати.

Але Соню понесло на відвертості.

- Чому проститутки киева бдсм ти не розділ мене вночі? Я ж знаю, що ти хотів! Я б тобі все-все дозволила.

- Ти - моя дочка, і я не можу.

- Але ти ж дивився, коли я миюся? Я адже тоді теж донькою твоєї була.

- Звідки ти ...?

- Ти мені сам учора сказав.

- Бля ... !!

- А ти зараз мене роздягнешся? Я ж не можу в мокрому купальнику лягти!

- Сама переодягнешся.

- Я не можу, я - п'яна!

Він дбайливо обтер її пухнастим рушником і відкинув проститутки киев оболонь його в бік. Соня вичікувально дивилася на нього. Саша розгорнув її спиною і повільно потягнув відразу обидві зав'язки ліфчика. Звільнившись від вузлів, той впав на кахель. Дівчина відразу знову повернулася до нього обличчям.

- Я тобі подобаюся?

- Дуже! Ти навіть не уявляєш як.

Батько опустився перед донькою на коліна і повільно стягнув до статі її трусики. Соніна киця була всього в декількох сантиметрах від його особи. Він поклав руки на її пружні снять зрелую проститутка киеве прохолодні сідниці і легко привернув до себе податливе тіло дівчини, зарившись носом у м'яку розколину і вдихнувши її запах. У голові паморочилося від п'янкого аромату і емоцій, що нахлинули. І тут Саші стало по-справжньому страшно. Він знову, як і минулої ночі, стояв на самій межі забороненого. І знову в останню секунду він не наважився цю грань подолати. Чоловік різко встав і підхопив Соню на руки. Вона обвила його шию руками і притиснулася губами до його шиї. Щось п'яно, проститутки киева бдсм нерозбірливо і гаряче зашепотіла. Він не чув. Стук крові в скронях заглушав її слова. Підійшовши ліжка він дбайливо опустив дівчину на м'яке ложе. Вона не хотіла відпускати його, і Саші довелося з силою розчіплювати замок її рук. Підійшовши до шафи, він знайшов ночнушку дочки (ту саму) і перші-ліпші трусики. Соня пручалася, поки він її одягав, але батько впорався і з цим. Потім він ліг поруч, уклав дочку в тісні обійми і почав заколисувати, як в дитинстві. Вино швидко завершило проститутки киев оболонь свою роботу: через пару хвилин дівчина вже міцно спала ...

* * *

- Пап! Па-апу !! Прокидайся!

Саша продер очі і втупився на що стоїть перед ним дочка

- Доброго ранку. Як голова?

- Болить. Більше ніколи пити не буду!

- І це правильно!

- Але я не про це ... Це ти мене ... роздягав?

- З чого ти взяла? Ти сама. Чи не пам'ятаєш просто.

- Так ?! Я б ніколи ЦЕ не наділа!

Вона високо підняла снять зрелую проститутка киеве край сорочки і продемонструвала трусики з милим дельфінчиком спереду, який поринає кудись між ніг.

- Вони малі мені, по-перше, а по-друге, це я подружці купила! Сувенір з Чорного моря.

Вона повернулась і пред'явила напис «Чорне море» на попі.

- Так що не відчиняє! Це ти!

- Вибач, дочка, - зніяковів Саша, - просто ти сама не в змозі була.

- Так я не проти. До того ж це ж не перший раз, коли ти мене голою бачив.

- Ну-у проститутки киева бдсм ... То ще в дитинстві було, - для чогось збрехав чоловік, прекрасно розуміючи, що Соня все знає.

- Пап, це нерозумно!

Вона раптом потягнула сорочку далі вгору, рішуче зняла її і відкинула в сторону. Батько зніяковіло відвів очі. Соня облизав пересохлі з похмілля губи і тихо сказала:

- Подивися на мене ... будь ласка.

Саша підняв очі, затримав свій погляд на налитих, з великий грейпфрут, трохи скошених грудках, на секунду сконцентрувався на проститутки киев оболонь набряклих темно-рожевих сосочках, а потім подивився в обличчя дочки. Їх погляди зустрілися, і слова були більше не потрібні. Соня ривком зірвала ковдру і впала в його обійми. Вона несамовито пристрасно цілувала його губи, щоки, шию, поки Сашкові руки металися по її тілу. Потім донька стала опускатися нижче, цілуючи квадратики на животі батька, її волосся приємно лоскотали його торс, а оголеними грудьми вона стосувалася його стояв дибки члена, туги трусами. Він спочатку зарився снять зрелую проститутка киеве пальцями в її зачіску, а потім, підкоряючись несвідомого пориву, почав тиснути на головку дівчата, штовхаючи її ще нижче. Але це було зайве: Соня сама шалено хотіла побачити і покрити найвитонченішими ласками породив її орган. Не припиняючи поцілунки і покусування, вона взялася за гумку боксерів батька і потягнула її під себе. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Сашин член вирвався назовні, змусивши доньку щасливо засміятися. Через секунду вона нетерпляче обхопила головку губами, проститутки киева бдсм обхопивши стовбур ручкою у його заснування. Потім дівчина прийняла його в себе так глибоко, як тільки могла, із задоволенням відчуваючи небом і мовою його нетерплячу пульсацію. Чоловік захрипів від нереального насолоди. Його емоції магічним чином передалися і дочки, яка cкакім демонічним шаленством почала смоктати татів ствол. Але Саша не міг просто отримувати Сонін ласки, бо хотів і самому дарувати їх партнерці. Направляючи дівчину сильними руками, він розгорнув її на проститутки киев оболонь 180 градусів так, що випромінюєш божественні аромати промежину Соні виявилася прямо перед його обличчям. Він ривком зірвав з дочки трусики до середини стегон. Зрушити нижче їх не вийшло, ніжки Соні були широко розсунуті, тому чоловікові довелося просто розірвати натягнуту до краю тканину. Більше йому вже нічого не заважало припасти ротом до минає ...                                         Читати далі