—Рыбы, как и люди, практикуют оральный секс.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

дешеви проститутки киева до 350 гривен, курортна історія. пролог. глави 1 і 2, проститутки киев 150.

підряднику. Роботи тоді можна буде почати хоч завтра.

- І скільки Ви хочете за свій проект?

- Ви молодець! Хороша хватка. І я відповім. Я хочу 25% Вашого бізнесу. Мої юристи не спали всю ніч, і всі документи вже готові. Для Вас це хороший вихід. Краще втратити чверть, ніж всі, погодьтеся.

- Але проект коштує набагато менше!

- Купуйте дешевше, якщо зможете. Я не проти. У Вас ще цілих 5 днів.

- Але це ...

- ... неможливо, Ви дешеви проститутки киева до 350 гривен хочете сказати? Так. Це неможливо. Але я не злодій з великої дороги. За Вашу долю я забезпечу безпеку своїх гостей під час будівництва. Це ДУЖЕ дорогий захід. Я ж готовий домовитися з Вашими інвесторами про відстрочку початку будівництва. З 15 жовтня мій курорт закривається до весни, а почати будувати раніше я Вам не дозволю. Через моїх клієнтів. Кому захочеться тут відпочивати, якщо в 200 метрах буде гуркотіти будівництво? Я ж виплачує неустойку Вашим забудовникам. Працювати проститутки киев 150 на об'єкті будуть мої підрядники, яким я довіряю більше. Так що це чесна угода. У травні ви зможете відкритися, а далі - все залежить від Вас. Але я впевнений, що Ви впораєтеся.

Юля розуміла, що пропозиція Ельдара Францевича є єдиним рішенням її проблеми. Але тим не менше вона все ж попросила час подумати.

- 3 хвилини я можу дати. Чи не більше.

Дівчина усвідомлювала, що її загнали в кут. 3 хвилини нічого не вирішували, тому вона після короткої паузи дешевые проститутки дарницкий район г киев сказала «Так».

- Відмінно! Ви прийняли правильне рішення.

- Де підписати?

- Не поспішайте. Є ще одна умова. Я виручив Вас, а Ви повинні виручити мене.

- Як? Що я повинна робити?

- Нічого складного. Прибуття у мене два з половиною дня. Я навіть заплачу Вам за це. Невеликі кадрові проблеми, чи знаєте ...

- Попрацювати? Ну ... знаєте, я непоганий економіст.

- Я знаю, Юлія. Але економіст мені не потрібен. Вчора я змушений дешеви проститутки киева до 350 гривен був звільнити одну з покоївок, і мені нема ким її замінити. А в третю віллу сьогодні заїжджають дуже важливі гості, мої давні клієнти. З друзями, які тут вперше. Вони пробудуть до вечора неділі, і я прошу Вас стати їх покоївки.

- Що я повинна робити?

- Підтримувати порядок на віллі і ... виконувати будь-які побажання гостей.

- ... ??

- Ви, напевно, подумали, що у мене нудистський курорт? Це не зовсім так. Тут наші гості можуть не тільки проститутки киев 150 відпочити в єднанні з природою і без зайвих очей, а й реалізувати свої будь-які, БУДЬ сексуальні фантазії. За одним єдиним винятком: ніякого членоушкодження і шкоди здоров'ю взагалі.

- Тобто я повинна ...?, - Юлю кинуло в фарбу, - Як повія?!

- Це погане слово, але суть приблизно передає.

- Це виключено! Я готова на багато що, але не на всі!

- Я не хочу тиснути, тому спробую Вас переконати. Як ви думаєте, скільки партнерів в середньому жінка дешевые проститутки дарницкий район г киев має до весілля?

- Яке це має значення?!

- Має. 4 в середньому, але 35% жінок мають до 10 партнерів. Чи означає це, що 35% жінок - це жінки легкої поведінки? Ні! Тепер друге питання: скільки партнерів було у Вас?

- Я не буду відповідати на це питання.

- А Ви дайте відповідь про себе. Мені можете не говорити. Я і так можу сказати, що не більше двох. У мене багатий життєвий досвід, знаєте ... Вгадав?

- Майже, - тихо відповіла Юля, дешеви проститутки киева до 350 гривен обурюючись, що Ельдар Францевич мав рацію. Насправді партнер у неї був всього один і дуже давно.

- Так що поганого, якщо у Вас додатися ще кілька? При цьому, на відміну від реального життя, ви уникнете ризиків залишитися з розбитим серцем, бути обманутою і, не дай бог, підхопити що-небудь нездорове? Це всього 2 з половиною дня, а потім Ви зможете повернутися до свого звичайного способу життя. І Ви нічого не втратите, зате придбаєте дуже цікавий, корисний і, впевнений, проститутки киев 150 приємний досвід! Якщо ж Вас бентежить робити це за гроші, то Ви можете і відмовитися від гонорару. Тоді і совість буде в порядку.

Після цього Ельдар Францевич говорив ще хвилин 5, буквально гіпнотизуючи співрозмовницю своєю спокійною і розсудливою мовою. Юля, як не намагалася, не змогла знайти контраргументів, але кількість її страхів при цьому не зменшилася.

- Але ... наскільки я повинна виконувати їх побажання? Повинні ж бути межі? А якщо вони захочуть дешевые проститутки дарницкий район г киев такого, що ... я не просто не зможу зробити?

- Розумію Ваше занепокоєння. По-перше, наші гості дуже інтелігентні люди. А по-друге, межі існують. Їх, правда, не так багато. Про неприпустимість збитку здоров'ю я вже говорив, але є ще пара обмежень. Ви звернули увагу, що наш персонал має різнокольорові елементи одягу: хустки, фартухи, фартухи? Так ось, рожевий колір означає, що співробітник сприймає тільки відносини з дівчатами. Блакитний - з чоловіками і, нарешті, білий дешеви проститутки киева до 350 гривен - що співробітник бисексуален. Жовта смуга означає згоду на золотий дощ, а коричнева - ще й на ... Але такі запити вкрай рідко у клієнтів виникають. І останнє. Ви маєте повне право не відповідати на запитання господарів про Вашого особистого життя. Але можете і відповісти. До речі, як Ви хочете, щоб Вас називали? Або віддаєте перевагу залишити своє ім'я?

- Ні, ні! Не потрібно. Нехай буде ... Ліка! Мене так в дитинстві у дворі звали.

- Домовилися. Може питання проститутки киев 150 є?

- Ні ... Так !. Я ... можу вибрати колір фартуха ?, - фарба залила Юлина обличчя.

- На жаль, немає. Ваші майбутні господарі бажають бачити бисексуальную покоївку. Тому я і розпорядився, щоб Катя приготувала Вам білий комплект.

Ще одне питання мучив Юлю, але вона ніяк не наважувалася його задати. Господар помітив це і знову проявив свою проникливість, чим змусив дівчину почервоніти ще більше.

- Юлія Олександрівна, а як Ви ставитеся до дешевые проститутки дарницкий район г киев анального сексу?

- Я ... я ... ніколи.

- Даремно. Мабуть Вам просто не пощастило з наставниками. Але не лякайтеся. Розуміючи Ваше стан, я готовий допомогти.

Він нахилився і вийняв з тумби столу запечатаний пакет з якимось чорним предметом.

- Це пробка, Юлія Олександрівна. Якщо Ви вважаєте, що анальний секс для Вас є неприйнятним - просто вставте її собі в попку. Лубрикант тут в комплекті йде, бачите маленький тюбик?

Дівчина машинально дешеви проститутки киева до 350 гривен взяла пакет і мимоволі скривилася.

- Але врахуйте. Якщо Ви забудете її вставити, то у Вас не буде ніяких підстав відмовити чоловікові або жінці, якщо ті захочуть скористатися цією Вашої дірочкою. Більш того, якщо Ви відмовите, наша з Вами угода буде вважатися розірваною! Те ж стосується і будь-якого відмови в традиційному сексі. Розумієте?

- Так. Я ... повинна буду ... надавати послуги тільки гостям моєї вілли?

- Це як вони побажають. Якщо на проститутки киев 150 Вас одягнуть нашийник (він м'який, тонкий і абсолютно Вас не буде гнобити), значить Ваше тіло належить тільки Вашим хоязевам. А якщо не вдягнуть ... Будь-який гість курорту матиме на Вас право. Минулого разу їх покоївка ходила без ошийника. Вам все зрозуміло?

- Все, - приречено відповіла Юля, схилившись головою

- Тоді владнаємо невеликі необхідні речі, - Ельдар Францевич натиснув щось під столом.

Тут же з'явилася секретарка.

- Катюша, відведи дешевые проститутки дарницкий район г киев Юлію Олександрівну на медогляд, потім підпиши з Юлією Олександрівною стандартний договір покоївки, видай одяг і проводь на 3-ю віллу. Попередь адміністратора, щоб вона чекала там і провела їй докладний інструктаж. Так, можете надіти нашийники, поки ходити будете, а то без них до вечора можете не встигнути!

- Все зроблю, Ельдар Францевич. Що ще?

- Коли закінчиш, на зворотному шляху в 1-й корпус зайди. 204-й номер. Гургену Ашотовича твоя попочка сподобалася. дешеви проститутки киева до 350 гривен Готова до його «палиці»?

- Ой, жартуєте ?! Забули, як самі мене тиждень тому бейсбольною битою відчували? Навіть не порвалося нічого!

- Ось за це і ціную. І, до речі, де це він встиг тебе примітити?

- Вчора ввечері заходив, хотів Вас побачити, але Ви вже пішли тоді ...

- Ясно. Ідіть панянки. Юлія, і пробочку не забудьте вставити відразу, як договір ...                                         Читати далі