—Лишь 17% женщин могут получить оргазм во время секса. Уделяйте больше внимание прелюдиям.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев теремки, нарив. частина 1, проститутки киев лесной.

до унітазу і закрив очі. Навпомацки зняв з неї штани разом з трусами і допоміг сісти. Я тримав її за руки і слухав, як дзюрчить її цівка. Потім, так само з закритими очима допоміг їй піднятися. Після цього одягнув штани назад, підняв на руки і відніс назад. Вона весь час морщилась від болю, і мені було дуже її шкода.

Я збігав в аптеку і купив потрібну мазь, антисептики і пластирі. Почав готувати вечерю. Потім ще раз погодував, і ще раз зносив пописати. Це все було проститутки киев теремки мені не в тягар. Справжні проблеми почалися після. Маринку потрібно було помити, причому мочити попу було не можна, і я не уявляв, як це зробити. Дочка все придумала сама. Я просто слідував її вказівкам. Відніс у ванну і за відпрацьованою схемою посадив на біде. Після того, як вона підмила, я допоміг їй встати впритул до ванни, попередньо вдягнувши на неї свіжі трусики. Вище пояса вона роздяглася сама, я лише притримував її за стегна. Нахилившись над ванною, Марина дещо як помила проститутки киев лесной свою верхню половину, обтерла і одягла вільну футболку, яка підходить для сну. Я відніс її в ліжко, вирішивши, що на цьому мої випробування закінчилися. Але вони тільки починалися.

- Пап, постривай. Мені ще потрібно пластир змінити.

- Там?!

- Так.

- еммм ... доча, може ти сама як-небудь?

- Ні. Мені не зручно. І я боюся, що не так щось зроблю, або рану зачеплю.

- Ну-у, ти акуратно.

- Пап, та не соромся ти. Я зрелые дешевые проститутки в киеве винна чи, що так вийшло? Кого мені ще просити? До того ж не думаю, що тебе гола задниця здивує. Ти і мене до 8 років купав!

- Зараз дещо інша ситуація.

- Пап !, - наполегливо повторила Марина, і я здався.

- Гаразд. Чого там робити?

- Для початку труси з мене зняти.

- Щас, тільки руки помию.

Повернувшись з ванної, я відкинув ковдру з дочки, взявся за гумки її трусиків і приспустив їх до тієї межі, де ущелина між сідниць пірнає проститутки киев теремки в загадкову таємну темряву. Пластир був наклеєний на праве полупопіе у самого ануса. Я взявся за його краєчок, але Маринка зупинила мене:

- Почекай. Доктор сказала, що спочатку потрібно антисептиком навколо, ну ... сфінктера обробити і його сам теж.

Мене кинуло піт, але я взяв себе в руки. Видавив з тюбика на подушечку вказівного пальця антисептичний гель, а потім вільною рукою злегка розсунув сідниці дочки. Коли мій палець торкнувся ніжного акуратного бутончика, проститутки киев лесной Марина здригнулася.

- Боляче, Мариш?

- Ні, немає. Продовжуй.

Дуже дбайливо я обробив анус і область навколо нього. Далі було простіше. Старий пластир відійшов легше, ніж я думав. Мазі в лікарні не пошкодували. Я завдав на рану лікувальний засіб, швидко наклеїв новий пластир і з полегшенням натягнув труси дочки назад.

- Ось і все.

- Ось бачиш! А ти боявся. Тільки це потрібно кожні 6 год робити. Мені так сказали.

- зрелые дешевые проститутки в киеве Щас 8? Я зрозумів. Поставлю будильник на 2. А ти відпочивай, намучилася сьогодні ...

- Ну поговори зі мною ще трошки.

- Про що?

- Та про що завгодно. Ти давно мене ні про що серйозне не питав.

- Добре. Що у тебе з твоїм Миколою, здається?

- Нічого. Ми розлучилися.

- Вибач.

- Так нормуль все.

- А чому, якщо не секрет.

- Не секрет. Мені подобається інший чоловік.

- Ясно. Справа молоде. Вчіться проститутки киев теремки разом?

- Ні. Він набагато старший за мене.

- На скільки?

- Набагато, пап.

- Ти обережніше з цією справою. Він досвідчений. Надлюбіт і кине. Ти страждати потім будеш.

- Цей не кине ніколи.

- Звідки така впевненість?

- Я знаю і все!

- Почуття-то хоч взаємні?

- А він ще не знає нічого. Хоча, може здогадується.

- Ось як? Так сама йому скажи. Це раніше таке було не прийнято, а зараз інший проститутки киев лесной час.

- Я не можу йому сказати. Боюся, що він злякається.

- Чого?

- Моїх почуттів. Я краще почекаю, коли здогадається. Або сам перший крок зробить.

- Стережися, щоб не прожді вічно. Так буває.

- Думаю, на цьому тижні все вирішиться.

- Все-то ти знаєш, все у тебе сплановано.

- А то!

- Гаразд, на добраніч.

- Ночі, па!

Я лежав у себе і тупо дивився в стелю. У скронях шалено стукала кров. зрелые дешевые проститутки в киеве «Невже вона має на увазі мене?!»

Встав по будильнику, я пішов робити нічну медичну процедуру. Дочка прокинулася, тільки-но я взявся за її ковдру. Все пройшло майже так само, як в перший раз. Тільки палець мій мимоволі затримався на дірочки трохи довше, ніж того вимагало нанесення гелю.

Вранці я вперше збудився від обробки Маринчині попки. Я масажував її колечко близько хвилини, немов намагався втерти в нього весь гель. Дочка ніяк не відреагувала: немов все так проститутки киев теремки і мало бути. Потім, немов справжній медбрат, я спритно виконав всі необхідні заходи: нагодувати сніданком, зносити і допомогти пописати і підміни. Все це, звісно ж із закритими очима

Після полудня я осмілів ще більше. Спускаючи трусики, я порушив встановлену вчора кордон. Промежину дочки була відкрита, але захована між зімкнутих стегон. Тоді я, як би ненароком, кинув.

- Марін, ноги трохи розсунь, мені зручніше буде.

Вона послухалася, від чого її проститутки киев лесной юна акуратна щілина, поросла ніжними волосками, стала виразна мені видно. Нехай і не повністю, не у всій красі. Але і це видовище змусило мій член миттєво прийняти бойову стійку.

- Тільки ти потщательней там все обробив. А то вчора так поспішав ... У мене потім зуділо трошки. Напевно через це.

- Добре, - легко погодився я

Я вже не обробляв, хвилини півтори я пестив задній бутончік дочки своїм вказівним пальцем, сидячи до Марини боком на ліжку. Пару зрелые дешевые проститутки в киеве раз мені навіть здалося, що вона намагалася податися попкою мені назустріч. Але що я знаю абсолютно точно, що коли я закінчив і приступив до зміни пластиру, з губ мій красуні зірвався легкий подих розчарування.

Я чекав вечірніх процедур, як манни небесної, але час тягнувся шалено повільно. Зате мене чекало нової хвилююче пригода. Після вечері Марина сором'язливо зізналася:

- Пап ... мені за великим треба.

- Я віднесу, звичайно.

- Ти не зрозумів. проститутки киев теремки Я не зможу, як зазвичай все зробити. Дуже боляче ... Доктор сказала клізму зробити. У нас є десь.

- Є. Але ти маєш на увазі, що це я повинен ?, - нерозумно запитав я

- Пап, ну само собою.

- Ноя не вмію!

- Інтернет, па-ап !, - сказала вона з насмішкою. Її явно бавила моя розгубленість.

Пошук потрібної інформації зайняв кілька хвилин. Ще 10 пішло на підготовку розчину. Я не поспішав, раз по раз проганяючи в голові народився у мене проститутки киев лесной план. Нарешті я увійшов до кімнати дочки з наповненим промивають приладом в руках і поклав його на кут ліжка так, щоб трубка з вентилем звисала вниз, а пластиковий наконечник нічого не торкався.

- Тобі треба лягти на бік, і ноги трохи підігніть до себе.

Вільною рукою я допоміг дочки зайняти потрібну позу.

- Труси краще зовсім зняти. Що ні забруднилися випадково.

Марина покірно дозволила зробити це.

- Тобі коли-небудь робили це? зрелые дешевые проститутки в киеве

- Жодного разу.

- Тоді потрібно розслабити і розширити дірочку. Але я це буду робити пальцем, щоб відчувати все і нічого не пошкодити. Можна?

- Так звичайно, пап. Роби все, що потрібно.

Чи не пошкодувавши гелю, я масажував і розширював Маринчині дірочку, поки перша фаланга мого пальця не прослизнула всередину.

- Ой!

- Прости, я зробив тобі боляче?

- Ні. Просто відчуття ... незвичайні. Давай далі. Тільки розшир там проститутки киев теремки все краще. Я боюся цієї штуки.

Повертаючи палець в різні боки, я робив їм зворотно-поступальні рухи, поступово збільшуючи амплітуду. І ось, в один прекрасний момент, мій палець виявився в попці дочки цілком.

- Мені так соромно, пап, що через мене ти повинен це робити, - без відтінку сором'язливості в голосі сказала дочка, коли я вже відверто трахкав її пальцем

- Нічого тут соромитися. Справа житейська. ...                                         проститутки киев лесной Читати далі