—Компьютерная игра «Grand Theft Auto» известна своими «автомобильными свиданиями» — клиент выбирает понравившуюся девушку лёгкого поведения и едет с ней в ближайший тихий переулок.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев дружбы народов, 7 днів, 6 ночей. частина 2, проститутка киева нина ива.

можеш робити зі мною все, що захочеш.

Славка добре підготувався. Він взяв з кутка альтанки баночку з гелем і рясно змазав їм свій інструмент. Потім зачерпнув пальцем ще одну порцію і розтер її навколо ануса матері. Син сам розсунув сідниці жертви і приставив головку до чорного ходу жінки. Натиснув, і головка легко прослизнула всередину.

- Відчуваєш мій хуй всередині себе? Подобається відчувати хуй Чорта в своїй дупі?

- Та-ак, Чорт ... Чертушка, - прохрипіла проститутки киев дружбы народов Світу, - трахни мене своїм товстим хуем.

- Я сам вирішу, трахати тебе чи ні.

- Як хочеш, чер ... синок! Роби зі мною, що хочеш!

- Але мені подобається, як ти просиш. Я, мабуть, продовжу, якщо ти попросиш по-справжньому!

- Так! Да-а! Трахни мене! Трахни мене в дупу !!

- Так наша Цариця, виявляється, справжня повія?

- Повія! Шалава! Блядь! Тра ... Виебі мене! Виебі свою повію в жопу! Чи не шкодуй мене! Порви мене своїм проститутка киева нина ива хуем !!!

Ця неймовірна грубість з вуст матері так сильно подіяла на сина, що він втратив над собою контроль. Він забув, що хотів протриматися якомога довше, катуючи жертву своїми сексуальними тортурами і реалізуючи свої найбрудніші фантазії. Але що могло бути брудніше того, що він почув ?! Слава схопив маму за стегна, до болю стиснувши їх, і заповзявся довбати її задній прохід. Світла кричала на весь голос, і з її рота вилітала така непотрібне паскудство, що навіть снять пышную проститутку в киеве у портових вантажників зів'яли б вуха. Вона використовувала весь відомий їй матірний лексикон, дивуючись прихованим в ній досі талантам не менш, ніж цього дивувався її син. Відчувши наближення розв'язки, юнак загнав свого дружка так глибоко, як тільки міг, і його член почав поштовхами виливатися в вузький отвір. Зазвичай обсяг еякуляту у зрілого чоловіка становить не більше 3 мілілітрів. Славкові здалося, що з нього вихлюпнувся цілий стакан. Коли виверження закінчилося, він проститутки киев дружбы народов вийшов з мами і зробив два кроки назад. Переможе здригається сідниць жінки зяяла чорна діра. Але майже відразу вона почала стискуватися, і з неї почала виходити біляста рідина, стікаючи по лівому стегну жінки. Юнак швидко обійшов стіл і знову засунув забруднений стовбур в рот матері.

- Оближіть його гарненько, сучка! Подобається смоктати хуй, тільки що побував в твоїй жопі?

- мгм - кивнула Світу.

* * *

- Хто з нас гідна порадувати Вас першої, проститутка киева нина ива мій повелитель ?, - повівши стегнами еротично запитала Лера

- Ви обидві чудові, мої дівчатка.

- Тоді я пропоную Вам гру. Ви ж любите грати, владика? Ви по черзі побуваєте в кожній з нас і спробуєте вгадати, хто є хто. Якщо Ви вгадаєте - вирішуєте з кого почати Ви, а якщо ні - ми.

- Мене це влаштовує. Що я повинен робити?

- Царю морському негоже робити зайві рухи. Продовжуйте сидіти на троні, а ми зауважимо Вам очі. І знайте, Ви не маєте снять пышную проститутку в киеве права торкатися до нас! Інакше Вам буде зараховано поразку.

Тут же з нізвідки з'явився шарф, який був щільно зав'язаний навколо голови Нептуна. Віктор напружено і нетерпляче чекав, поки дівчині перешіптувалися в сторонці. Нарешті, одна з них підійшла до нього і, перекинувши ногу і трохи опустившись, завмерла, ледь торкаючись чимось ніжним і теплим його головки. Потім між його ніг пролізла рука, взялася за член і направила його в потрібне місце. Перша дівчина після невеликої проститутки киев дружбы народов паузи стала опускатися, насаджуючись своєї вологої гарячої плоттю на товстий стовбур чоловіки. Втриматися, щоб не схопити незнайомку за талію і негайно не почати її трахать, було дуже складно, але Віктор впорався. Замість цього він прислухався до своїх почуттів, намагаючись одночасно згадати відчуття від сексу з Лерой, і уявити, як могло б бути всередині лона дочки. Завершити аналіз чоловік не встиг. Перша дівчина квапливо злізла, а її місце тут же зайняла друга. Її проститутка киева нина ива дірочка була такою ж гарячою, вологою і тісною, як і у першій. Але той факт, що ця заправила в себе член сама, дозволив Віктору зробити вибір.

- Лера! Це ти?

Він зірвав з себе шарф і з подивом побачив перед собою трохи збентежене обличчя дочки. Поруч реготала її подруга.

- Ми так і знали, що Ви купіться!

Христина спробувала встати, але батько встиг міцно схопити її

- Не йди! Я хочу тебе! І хотів всі ці дні. І раніше, тільки гнав від снять пышную проститутку в киеве себе ці думки.

- Але ти не можеш! Ми ще не вирішили ...

- До біса ваші правила! Я цар, і я скасовую їх!

Віктор притиснув дочку до себе і пристрасно поцілував в губи. Потім ще і ще. В щоки, шию, плечі, груди, соски ... Христина швидко здалася під його натиском, повністю віддавшись батькові. Її вже не потрібно було направляти. Вона сама задвігала тазом: то вгору-вниз, то описуючи їм мудрі траєкторії, що нагадують вісімку. Лера не втручалася. Видовище проститутки киев дружбы народов займатися сексом батька і доньки зачарувало її. Це була справжня любовна пристрасть, про яку вона читала в книжках, але жодного разу не бачила на власні очі. Дівчина опустилася на трон Цариці і почала пестити себе рукою, не відриваючи погляд від віддається любові парочки. Але незабаром і цього їй здалося мало: настільки хвилюючим був спектакль. Вона відламати від тризуба один з дилдо і почала трахать себе їм.

- Таточку! Татко! Ще! Ще !! Люблю тебе! Хочу тебе! Сильніше! проститутка киева нина ива Візьми мене всю !! Так! Татко !, - швидко-швидко шепотіла Христина, все прискорюючи темп.

- Я люблю тебе! Дочка! Донечка !! Де ми були раніше?!, - Вторив їй Віктор

А потім Христина почала кінчати. Такого оргазму ні Віктор, ні Лера не бачили жодного разу в житті. Навіть в порно. Причому оргазм цей був справжнім, а не награним! Коли вагіна дочки початку ритмічно і з неймовірною силою скорочуватися, а сама дівчина практично билася в істериці, чоловік теж почав снять пышную проститутку в киеве бурхливо виливатися. І в ту ж секунду він відчув, як щось гаряче хлинуло з Крістіни і потекло по його ногах ...

- Ну ви даєте !, - з непідробним захопленням прокоментувала Лера, коли всі троє трохи заспокоїлися.

Сама вона теж отримала задоволення, але воно явно не йшло ні в яке порівняння з емоціями, випробуваними її подругою. Віктор же з дочкою промовчали. Вони просто подивилися один одному в очі і цим сказали кожен своєму партнерові стільки, що не вистачило проститутки киев дружбы народов б і мільйони слів. Але раптом Христина пожвавилася і засміялася.

- Ой! Він з мене вискакує!

- Нічого. Скоро знову буде готовий.

- А ти не ображаєшся, що я тебе описала?

- Анітрохи. До того ж, ти не перша.

Лера по сусідству пирснула в кулак.

- Лерка, ти на мого тата мочилася?!

- Він сам попросив.

- Так ти спеціально?

- Ага. Не всі, як ти вміють. Під час оргазму.

- Тому що я унікальна! проститутка киева нина ива І я теж хочу спеціально. Тільки я зараз не хочу.

- А давай на Славка ?! Коли карати його будемо?

- Точно! Треба тільки його знайти. А то він маму, напевно, вже замучив.

- Чи не маму, а Царицю морську, - весело нагадав Віктор правила гри, - І, думаю, нам дійсно пора їх знайти.

Вони привели свої костюми в порядок і вирушили на пошуки. Почали з будинку, але там було порожньо. Залишався парк. Христина відразу здогадалася про альтанку, і Нептун снять пышную проститутку в киеве зі своїми Русалками почали підкрадатися до лігва Чорта. Той, як раз, закінчував вдруге сношать маму в заднє отвір.

- Жах! Навіщо він так ?, - здивувалася Христина, - Їй же боляче?

- Сумніваюся, дивись, як стогне, - прошепотіла у відповідь подруга.

Вони стояли з двох сторін товстого стовбура евкаліпта, а Нептун позаду них пестив обом сісечкі.

- Я б так не змогла.

- Я теж так думала до позавчора, але твій тато ...

- Блін! проститутки киев дружбы народов Коли ви все встигаєте?!

- Ще не вечір. І ти, може, встигнеш.

- Та ну ... Пішли його ловити.

Дівчата з вереском увірвалися в альтанку і вдвох повисли на межі. Той пручався лише про людське око і без проблем дав себе зв'язати Валя поруч мотузкою. Нептун в цей час одв'язував від столу свою дружину.

- Ти як, люба?

- Мене згвалтував в усі дірки власний син ....                                         Читати далі