—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева зрелые пшные, гормональна терапія, проститутки на ленинградской площади г киев.

втупилася у вікно, а моїм членом заволоділа чоловіка. У цій справі толк вона знала, тому що мине любила лише трішки менше, ніж традиційний секс. Ларисі вдалося привести його в бойовий стан секунд за 30, після чого вона знову поступилася місцем дочки. Але сама не пішла, а почала допомагати їй порадами:

- Так, сильніше губами обхоплюю ... Ага! І рукою трохи допомагай ... Ось так! ... Рухай ручкою назустріч губкам ... Та не так сильно стискай! ... По-від! ... А ще можеш проститутки киева зрелые пшные горішками пограти трошки, тільки дуже ніжно ...

Під керівництвом Лариси справа пішла набагато краще. Настя старанно виконувала всі рекомендації матері, і незабаром я відчув наближення кінця. В останню мить я поклав руку на голову Насті і натиснув вниз. Перша струмінь з силою вдарила їй прямо в горло. Для дочки це стало повною несподіванкою, і вона, подолавши опір моєї руки, інстинктивно відсахнулася назад. Член вискочив назовні і почав забризкувати дорогоцінним ліками проститутки на ленинградской площади г киев обличчя і волосся Насті, поки вона судорожно відкашлювався після першої дози.

Коли все закінчилося, дочка виглядала дуже винуватою і мало не плакала ...

- Я ... я не змогла ... Вибачте ...

Лариса тут же сіла поруч і обняла її за плечі.

- Чи не переймайся. Це моя провина. Забула, як це непросто з незвички. Я покажу тобі. На навчання завтра не підеш. Будемо будинку вчитися.

Того ж вечора дружина з'їздила в цілодобовий секс-шоп і придбала проститутки киева онлайн фалоімітатор, максимально схожий з моїм членом по геометричним параметрам. Весь наступний день вони, закрившись в Настиної кімнаті, практикувалися на тренажері. Як я зрозумів, з натяків Лариси за обідом, вона вчила дочку заковтувати член максимально глибоко, не відчуваючи при цьому блювотних позивів. А ввечері вона привела доньку до мене для здачі «іспиту». Але у мене знову не встав. Лариса була поруч і негайно прийшла на допомогу. Тільки на цей раз вона вже не просила проститутки киева зрелые пшные Настю відвернутися, так як хотіла наочно продемонструвати правильну техніку вже на одушевленому об'єкті. Поки вона захоплено давала урок, я крадькома подивився на сидить поруч Настю. Побачене мене шокувало. Мало того, що дочка дивилася на все, що відбувається шаленими очима, так ще і її рука проробляла непотрібні речі! Я не був упевнений на всі 100% (вона сиділа боком до мене в своєму домашньому халатику), але виглядало все так, що Настя забралася в трусики і щосили пестила проститутки на ленинградской площади г киев себе там! Невже її збуджує спостереження за тим, як її мати робить мінет батькові ?! Хоча, чому це не повинно її порушувати? Будь-якого б, напевно, порушило. З роздумів на цю тему мене вивів голос дружини:

- Настен, тепер ти ...

Вони жваво помінялися місцями, але до справи дочка приступила не відразу, а спершу попросила:

- Пап, тільки ти не дави мені на голову, ладно? Просто поклади мені руку на потилицю, а я далі сама.

Навряд мій член опинився проститутки киева онлайн в роті у Насті, як я зрозумів - старання Лариси не пропали даром. Звичайно, дочка трохи поступалася дружині в професіоналізмі, але все одно - смоктала вона чудово! І брала глибше, коли треба, і зубками іноді злегка прикушувала, і ручкою допомагала, і про яєчка мої не забувала. Тому не дивно, що розв'язка наступила дуже швидко. Я ледве встиг подати домовлений знак дочки. Відчувши його, вона закинула голову назад, а потім різко опустила її вниз, прийнявши в себе моє немаленьке проститутки киева зрелые пшные гідність до самої основи. Головка члена увійшла в вузьку теснину її глотки, і я відразу почав виливатися. Доньці стала яскраво-червоний від напруги, втягнула щоки і почала судорожно ковтайте мою сперму. Їй було визначено нелегко, але вона впоралася і витримала випробування до кінця, поки мій потік не вичерпався. Лише після цього вона відсторонилася. Член вийшов назовні, тягнучи за собою кілька містків тягучою слини. Вони почали провисати, стоншується, поки не лопнули і проститутки на ленинградской площади г киев не зібралися на губах Насті і на голівці члена маленькими, що поблискують в електричному світлі крапельками.

- Ти як, донечко ?, - з тривогою запитала дружина.

- Нормально, мам.

- У тебе все вийшло. Розумниця.

- Так. Тільки можна я в наступний раз одна все зроблю? Мені не дуже зручно при тобі.

- Звичайно, Настя. Я розумію.

Дочка вийшла, а Лариса насамперед поцікавилася у мене:

- Тобі, схоже, сподобалося?

проститутки киева онлайн - Є трохи ... І це найнеприємніше. Думаєш приємно усвідомлювати, що тобі робить мінет рідна дочка, а ти від цього задоволення отримуєш? Хоч і чисто фізіологічне?

- Але ми повинні ...

- Я повинен, Лариса! І буду це робити. Але обговорювати це з тобою мені неприємно. Так що давай утримаємося від розпитувань на тему: подобається мені це чи ні. І, до речі, якщо тебе при цьому не буде поруч, мені теж буде набагато простіше.

- А якщо знову не встане?

проститутки киева зрелые пшные - Встане. Ти ... добре її навчила.

На цьому тема була закрита і більше ми до неї не поверталися. Щоранку і щовечора я заходив в кімнату дочки і давав їй «ліки». А дружина старанно робила вигляд, що нічого не відбувається. Такий стан речей влаштовував всіх. Але у мене виникли інші проблеми. Цілих три. По-перше, оральний секс з Настею почав по-справжньому порушувати мене. Я входило до неї вже у всеозброєнні, смакуючи черговий сеанс гормональної терапії. По-друге, проститутки на ленинградской площади г киев це початок порушувати і Настю. Я неодноразово помічав, що вона потайки пестить себе між ніг, поки смокче мені. Нарешті, по-третє, Лариса все частіше почала проявляти невдоволення, так як я набагато рідше, ніж раніше, почав приділяти їй увагу, а просто - майже перестав її трахать. Тому, звичайно, було логічне пояснення: непросто було перебудуватися на секс з дружиною відразу після того, як ти скінчив в ротик спільної дочки. Але від цього ні мені, ні Ларисі, було не легше. Тому проститутки киева онлайн дружина знову сходила до лікаря, і той запевнив, що якщо раз в тиждень пропускати прийом «ліки», то нічого страшного не станеться, хоча це і небажано.

Після цього ми на сімейній раді вирішили, що субота стане нашим з Ларисою днем. У перший же такий день дочка тактовно з самого ранку пішла до подруги, надавши квартиру в повне наше розпорядження. Варто було їй піти, як Лариса буквально злетіла з котушок. Вона практично згвалтувала мене прямо в передпокої. Через пару годин проститутки киева зрелые пшные змусила мене оволодіти нею на кухні, під час приготування обіду. А залишок дня до вечора, ми провели перекидаючись в ліжку. У підсумку, я скінчив в неї 5 разів, і на наступний ранок Настене дісталося зовсім мало моєї сперми. Але це було не найстрашніше ...

Коли я увійшов зранку в її спальню, вона мало не накинулася на мій член, і смоктала його з такою жадібністю, що я остаточно зрозумів: щоденні процедури стали для неї не вимушеною необхідністю, а бажаною потребою! проститутки на ленинградской площади г киев Вона настільки звикла до них, що навіть одноденний перерву став для доньки важким випробуванням. Крім того, того ж ранку вона практично відкрито мастурбировала, обробляючи ротиком мій інструмент. А потім продовжила більш активно, коли я вийшов. Затримавшись за її дверима, я виразно чув її сладстрастние стогони, мало не перейшли в крик, коли вона скінчила.

Зроблене мною відкриття підштовхнуло мене до серйозного самокопання. І в кінці кінців, я змушений був зізнатися проститутки киева онлайн собі, що я теж хочу більшого, ніж просто мине. З дружиною, зрозуміло, я ділитися не став. Але для очищення совісті дав собі клятву, що сам ніколи не зроблю перший крок в напрямку зміни моїх сексуальних відносин з дочкою.

Перший крок вона зробила сама: ввечері наступного дня. Зазвичай все відбувалося так: я заходив в Настину спальню, знімав труси і лягав поперек її ліжка, спустивши ноги на підлогу. Дочка була в домашньому халаті. Вона сідала навпочіпки між моїх ніг проститутки киева зрелые пшные і бралася за справу. Але в той день халата на ній не було: лише білі трусики і маєчка, крізь яку чітко проступали її гостроверхі грудки з стирчать від збудження сосками. Я оголився нижче пояса і ліг, як завжди, поперек.

- Пап, мені здається, тобі так незручно. Ноги затікають. Ляж уздовж.

Я подумки збрехав собі, що вона має рацію, мовляв, так дійсно ...                                         Читати далі