—По статистике 3 мужчины из 1000 имеют возможность орального самоудовлетворения.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

самые дешевые проститутки киева, віола. частина 1 (написано в співавторстві з kipish), проститутки киев троещина.

а топіки або маєчки - все коротше і тісніше.

А потім я раптом згадала: кілька місяців тому мама почала мені розповідати, що іноді на зустрічі ходить без білизни під спідницею. І обіцяла поділитися зі мною подробицями пізніше. Але так до сих пір цього і не зробила. І я таки зважилася скористатися цією обставиною, як приводом і поділитися з мамою всім, що зі мною за останній час відбулося. За вечерею я, як би ненароком, повідомила:

- Мам, мені поговорити з тобою самые дешевые проститутки киева треба.

- Щось серйозне ?, - відразу заметушилася вона.

- Та ні, в принципі. Просто посекретничати.

- Так кажи зараз.

- Краще пізніше. Щоб не відволікатися.

- Окей. Я тоді зараз посуд помию, ванну прийму, щоб не відволікатися, як ти кажеш ... Ну і десь через годинку заходь в гості. Повалятися, побалакаємо. Мені теж треба з тобою одну важливу справу обговорити. Добре, доню?

Я погодилася, швидко доїла і пішла до себе. По-швидкому проститутки киев троещина прийняла душ і, вже за звичкою не піклуючись про те, щоб одягнутися, сіла на своє ліжко. До призначеного часу залишалося ще хвилин тридцять, і я скористалася цією паузою, щоб ще раз продумати майбутню розмову. Хвилин 10 я вбила на найпершу фразу, вважаючи, що правильний початок - це половина справи. Але так і не змогла придумати нічого путнього. І тут, мої болісні роздуми перервав раптова поява мами. Вона увійшла без стуку і завмерла, як бовдур, тільки-но переступивши проститутки киева анастасия 095 006 17 30 поріг спальні. Все сталося настільки несподівано, що я не придумала нічого кращого, крім як поспішно сісти на край ліжка до неї обличчям і прикрити подушкою оголені груди. Мама явно не знала що сказати і як себе вести, а лише дивилася то на мене, то на темне незашторені вікно.

- Віола, - порушила вона тишу через кілька млосно довгих секунд, - Ти не боїшся, що тебе сусіди побачать в такому вигляді?

Її здавався спокійним голос вивів і мене і ступору. Я повільно самые дешевые проститутки киева прибрала подушку в сторону і вказала на місце поруч з собою.

- Сідай, мам ... Я хотіла одягтися перед тим, як до тебе піти. Але раз ти тут - це вже неважливо. Я про це про все і хотіла поговорити.

Вона сіла, а я, навпаки встала. І почала розповідати про все докладно і по порядку, з того самого дня, як весь день проходила в халаті без нижньої білизни. Ділячись з мамою настільки інтимними переживаннями, я страшно нервувала, ходила перед нею туди-сюди і викручувала проститутки киев троещина собі пальці. Мама, навпаки, була абсолютно спокійна. Чим довше я говорила, тим обличчя її, на самому початку помітно напружений, ставало все м'якше. Іноді вона посміхалася, і весь час дуже дивно дивилася на мене. Мені навіть стало ніяково від її поглядів, під якими я відчувала себе голою. Тобто я, звичайно, і була голою, але в даному випадку все було інакше. Зазвичай, перебуваючи в своїй кімнаті, я лише передбачала (і сподівалася), що за мною спостерігають. Це були одні проститутки киева анастасия 095 006 17 30 відчуття. І зовсім інші - коли спостерігач сидить прямо перед тобою і не відводить очей, як ті чоловіки в бутиках. Нехай навіть спостерігач цей - твоя мама.

Коли я дійшла до роликів, які мені подобається дивитися, мама раптом схопила мене за зап'ястя і посадила поруч з собою.

- Чи не мерехтіли! Мені все зрозуміло, дочка.

- Що ... зрозуміло ?, - злякано запитала я, побоюючись, що зараз почнуться нотації і моралі.

Але вона лише засміялася, самые дешевые проститутки киева обняла мене за плечі, пригорнула до себе і нахилила мою голову собі на плече.

- Зрозуміла, яка я була дурна, Віола!

- Дура? Чому?

Знаєш що ?, - вона ніжно отпихнула мене в сторону, - йди-но закрий вікно. Хочу сьогодні побути тільки з тобою ... без сторонніх очей.

Як і раніше залишаючись в подиві, я встала, підійшла до вікна і почала опускати штору, дрібними рухами перебираючи мотузку. Через клацання механізму, я не почула, як підійшла мама. проститутки киев троещина Для мене стало повною несподіванкою, коли вона обняла мене двома руками ззаду за талію і притиснулася всім тілом. Я відразу здогадалася, що на мамі зараз нічого немає і завмерла. Потилицею я відчувала її подих, спиною - її теплу м'яку груди, Попков - гарячий низ її живота. Мамині ніжні долоньки рушили вгору і лягли на мої грудки, а пальці вхопилися за соски, які тут же почали тверднути. Потім одна її рука опустилася вниз. Зупинилася на мить на безволосу лобку, чекаючи моєї реакції проститутки киева анастасия 095 006 17 30 і, не дочекавшись, рушила ще нижче. Мамин пальчик ковзнув між моїх губок, легко торкнувшись мого бутона і завмер там.

- Ти дуже чутлива ..., - прошепотіла вона

- Ч-що т-ти робиш ?, - заїкаючись запитала я, вся тремтячи від цих дотиків.

- ... і дуже, дуже красива. Тут мені далеко до тебе, але в іншому ... Ти навіть не уявляєш, наскільки ми схожі ..., - не звертаючи уваги на моє запитання, продовжила мама, одночасно почавши пестити мене і зверху самые дешевые проститутки киева і знизу.

Я не втрималася і тихо застогнала від задоволення.

- ... І ти не уявляєш, скільки нерозтраченої любові в мені накопичилося за роки нашої розлуки. Дозволь мені ...

- Що?

- Я ... я просто не знаю, як висловити її словами. Немає таких слів. Тому, дозволь мені поділитися нею з тобою ... Так, як я вмію ... Так, як я хочу ...

Вона зробила півкроку назад і захопила мене за собою, до ліжка

- Ти просто ляж і закрий очі. проститутки киев троещина І ти все зрозумієш ... все відчуєш ... Дочка моя ... Донечко ...

дотримуватися мамою, я лягла на спину на прохолодне покривало, прикрила повіки і віддалася їй вся, без залишку. Сама близькість її тіла, її тепло, неймовірно порушували мене. А її чарівні руки, губи і язик, якими вона плекала мене, подовгу зупиняючись на найчутливіших місцях, приводили до повної втрати почуття реальності того, що відбувається. Я немов висіла в повітрі, ні на що не спираючись. Я важко і проститутки киева анастасия 095 006 17 30 часто дихала, але мені не вистачало повітря. Я, здається, щось щебетала, але не чула свого голосу. Я відкрила очі, але бачила навколо лише світло і туман. Я хапалася за щось руками, але дотик відключилася, і неможливо було зрозуміти, що у мене в долоні: зім'ята легка тканина покривала або важка мамині груди. Її пальці були в мені ... Або це її мову? Неважливо! Все не має значення, коли тобі так фантастично, неймовірно добре! Але скоро ... або не скоро (я давно втратила відчуття самые дешевые проститутки киева часу) ... стало ще краще. Так, як взагалі, напевно, не буває. І я полетіла вниз. Як Аліса в свою бездонну кролячу нору. У вухах дзвеніло, немов від сильного вітру, і крізь цей шум проривався мій власний, здавався чужим і нескінченно далеким, голос ...

- Привіт, дочка ...

Я подивилася на ласкаво усміхнене мамине обличчя і втомлено відповіла:

- Привіт ...

- Я помилялася, коли думала, що ти така ж чутлива, як і я. Тут ти мене теж обскакала, проститутки киев троещина Віола.

- Мам ... це було ... це було ...

- Не треба нічого говорити. Я і так все бачила. Ти так собі все це уявляла, коли фантазувала про нас?

- Ні. Зовсім не так. Наяву краще.

- Хм ... У житті завжди все не так, як ми собі уявляємо. Іноді буває і гірше. Тому я рада, що, як мінімум, не обманула твоїх очікувань.

- Чи не обдурила ?! Мам, да це просто феєрверк якийсь! Я ... я ж ..., - думки гарячково билися в голові, але потрібних слів проститутки киева анастасия 095 006 17 30 не знаходилося, поки назовні не вихлюпнулося емоційне: - Я люблю тебе, мамо!

- Я тебе теж, Віолочка. Шкода тільки, що ми так багато часу з тобою втратили.

- І мені. Я обіцяю, у мене більше ніяких секретів від тебе не буде!

- Це не завжди правильно, але, якщо хочеш, давай спробуємо.

- Чому неправильно?

- Пам'ятаєш, давно, я почала тобі розповідати, що теж люблю без трусиків ходити?

- Звичайно! І я сьогодні якраз хотіла попросити самые дешевые проститутки киева тебе далі розповісти, як ти обіцяла.

- У мене тоді це випадково вирвалося. І я зам'яла цю тему, тому що злякалася. Що Відштовхніться тебе від себе, коли ти дізнаєшся, яка я насправді.

- А яка ти?

- Ха ... Ось, сьогодні з'ясувалося, що майже така ж, як і ти. Точніше - ...                                         Читати далі