—Средняя длина расслабленного пениса – 9 см, диаметр – 3 см.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

м золотые ворота проститутки в киеве, трах на дачі. частина 3, проститутки киева пышки.

Світу спала, і їй снився дивний сон. Вона лежить на подушці, а в ногах у неї мила брюнеточка, яка відсунула убік трусики дівчині в сторонку, щоб відкрити її дірочку і тихенько, щоб не розбудити дівчину занурювала свій гострий язичок в печерку дівчата. Потім вона взяла в рот її праву статеву губку і злегка потягла на себе Світу зітхнула з насолодою, але око не відкрила. Дівчина продовжила пестити подругу. Розставивши руками губки подруги, дівчина просунула язичок якомога глибше м золотые ворота проститутки в киеве в пизденку подруги і почала язичком пестити лоно подруги. Перед самим оргазмом Світла не витримала і відкрила очі і, побачивши, що у неї отлізивают наяву, просто поклала дівчата руку на голову і втиснула її в свою пизденку ще глибше і через пару секунд відкинула голову назад про слова «О боже ...« бурхливо скінчила в рот пустотливий дівчатка, яка старанно вилизувала Світла від її виділень.

Потім почистивши подругу від її виділень. Встала, подивилася на Свєту, яка проститутки киева пышки лежала, закривши очі і відкривши рот, і з вигляду була десь далеко; пішла на кухню, приготував каву, принесла в спальню, Світлана все ще лежала, так як вона її залишила, Карина нагнулася і поцілувала Свєту, полоскотавши язичком її небо. Чому Світу відкрила очі, побачивши це Карина, відсторонилася і, сказавши «Мила пані, кава готове» і поставила тацю на ліжко.

«Іди сюди дорога» сказала Світлана, поманивши Карину пальчиком до себе. І коли вона підійшла, обняла її за проститутки возле вокзала в киеве шию і ніжно поцілувала, сказавши «мене так ніжно ще ні хто не будив, сідай, поговоримо і тим більше ти вже все приготувала» Карина села на ліжко біля подруги. «Чим сьогодні займемося?» Запитала Світу, зробивши ковток кави. Карина хвилину подумавши, сказав, «Ви пам'ятаєте, коли чоловіка Сергія в педика перетворювали, сказали що у Вашого брата хуй, як у коня, я б хотіла спробувати? І ще питання, а де Ваш чоловік, останній раз я його бачила 2 місяці тому, коли до рідніше Ви мене м золотые ворота проститутки в киеве відпустили на погостювати місяці два? »« У сенсі, спробувати хуй - це про мого брата або ти хочеш у коня відсмоктати, хтива сучка ? А, що стосується чоловіка то він після тієї оргії, він замість Бі став повним педиком і ми з ним розлучилися. І взагалі ні хуй мого чоловіка, ні хуй мого брата, ні взагалі будь, ні будь ще хуй, не завдавав мені стільки задоволення, як твій язичок »відповіла Світлана. «І до речі можеш говорити мені ти» підсумувала Світу.

Карина - «Добре, проститутки киева пышки Світлана, я б хотіла у коня відсмоктати. Ти хоч раз у тварин відсмоктувати? »

Світу - «Так була справа, відразу після весілля, близько чотирьох років тому. Тоді чоловік влаштовував у нас прийом, все пили, веселилися. І коли все напилися і я в тому числі, ми почали грати в карти на бажання. Я, звичайно, програла, а бажання випала честь згадати господареві будинку і він загадав. Встав з-за столу і сказав «Хочу, щоб моя сучка Світу роздяглася догола і пішла гола в нашу проститутки возле вокзала в киеве стайню і відсмоктати всім самцям кого зустріне на шляху». Я хотіла заперечити, але мені не дали сказати. У підсумки я встала з-за столу і стала роздягатися, спочатку зняла своє вечірнє плаття і залишилася тільки в ліфчику і трусиках. Чи не забагато покрутившись перед мужиками, щоб вони зрозуміли, що не те бажання загадали; зняла ліфчик, оголивши свої підтягнуту груди, від чого чоловіки наш присвиснув і пішла до дверей, біля дверей зняла трусики. І коли я вже взялася за ручку м золотые ворота проститутки в киеве дверей, мій п'яний, але мабуть від мого голого тіла або від свого бажання протверезілий чоловік крикнув «Ти, куди в такому вигляді?» На що я відповіла «відсмоктувати самцям, як ти сказав, адже в будинку немає таких ». І вийшла з дому гола о третій годині ночі, а до нашої стайні треба було пройти метрів двісті, по освітленій вулиці, де можна було зустріти кого завгодно.

Ось уявляєш видовище, йде симпатична дівчина по вулиці з гладко поголеною пізденкой з не маленькими проститутки киева пышки грудьми, яка еротично підстрибує при ходьбі, але мені пощастило, я нікого на своєму шляху не зустріла. Попереду ворота стайні здалися, я зайшла всередину, озирнулася і побачивши в дали в одному зі стійл жеребця пішла до нього. Відкрила стійло зайшла до нього, погладила по голові, підійшла до його задніх ніг і села навпочіпки. Те, що я побачила, глибоко шокувало мене в шок, а побачила я, що про його хуем важать два яйця, але які це були яйця кожен з безбольний м'яч. проститутки возле вокзала в киеве Я не втрималася і доторкнулася до них язичком і полоскотав їх нігтиком. Коли від них відсторонилася, то побачила, що хуй коня почав вилазити з мішечка, я знову повернулася до його яйцям і стала захоплено їх вилизувати, допомагаючи собі рукою. Я так захопилася, що моєму коханцеві це початок подобатися, і він злегка став іржати, але мені було пофіг, що чергові конюхи можуть почути цей ржач коня, і можуть прийти і побачити, що робить їх господиня. Коли я знову закінчила з яйцями, м золотые ворота проститутки в киеве то перед моїми очима постало дивне видовище хуй коня у всій красі, це був не просто хуй, а хуй гігантських розмірів. Я навіть не можу сказати, скільки см., Але те, що більше 40 це точно і толщенной напевно 1, 5 або 2. І смоктати його можна було тільки біля головки, ніж я захоплено і зайнялася. Посмоктавши так якийсь час, я відчула, що ноги починають затікати, а кінь і не думає закінчувати. Тоді я випустив цю дубину з рота, встала не багато розмели ноги і знову взялася за справу, проститутки киева пышки але вже масажуючи рукою його яйця, щоб швидше скінчив, і мої зусилля виправдалися, жеребець заіржав, так, що прокинулися всі напевно, і став бурхливо кінчати, перша ж струмінь яка вдарила мені в рот, вибила, його головку з мого рота, і він продовжив кінчати мені на обличчя і груди.

Прийшла до тями я, після такого дощу зі сперми, від слів конюха «Світлана, що ви тут робите?» Я озирнулася і, побачивши перед собою конюха, встала, повернулася, і як ні в чому бувало, проститутки возле вокзала в киеве вийшла з стійла, вся в кінської спермі, яка стікала по моїх ногах і капала з підборіддя на солому, як у останньої повії і хуесоска. Підійшла до нього в щільну і, поклавши руку до нього на трико, під яким уже стояв хуй в повній готовності, і сказала «смоктала у коня, можу і тобі відсмоктати, але для початку мені треба закінчити» З цими словами я сіла на брезжащею купу зламу розвела ноги, від чого мій конюх не довільно з тягнув трико і я дивлячись на його стоїть член запустила м золотые ворота проститутки в киеве собі пальчик в пизденку. (Спеціально для . Org - сексітейлз. Орг) Але встигла ледь полоскотати клітор, як у той же момент і скінчила, і мої соки полетіли прямо на хуй конюха. Я, так посидівши якийсь час, встала, підійшла до отетеріли від того, що відбувається мужику; і, сказавши «тепер твоя черга, красавчик». Провела язиком по стовбуру і заковтнула відразу по самі яйця, а рукою стала пестити і здавлювати його яйця, щоб він швидше скінчив, і вилився мені в рот своїй чоловічій проститутки киева пышки солодкої спермою, кінська гірчить. Мої посилили, увінчалися успіхом і він став кінчати мені в рот, він у нього теж було дуже багато сперми, і я все не змогла проковтнути і в підсумку він теж скінчив, мені на обличчя. От і все. У такому вигляді я пішла з стайні вся в спермі ».

Карина: - «А що було далі?»

Світу: - «А це інша історія, та й навіщо тобі вона ти і так дрочить, почекай мила зараз я тобі допоможу» з цими слова Світу прибрала з Толік на підлогу з порожніми проститутки возле вокзала в киеве чашками з під кави і лягла на подушку. «Сідай до мене на обличчя, я хочу твої соки спробувати» Карина швиденько підповзла до Свєти і сила своє пещеркой їй на обличчя і стала соватися у неї на обличчі. Коли Карина стала сповільнювати руху Світу взяла її за стегна і придавила до себе і стала лютіше вилизувати подругу і через пару секунд Карина почала кінчати і без сил впала Світі на груди і уткнулась носом в Свєтін пизденку. А Свєта почала вилизувати пизду Карину, яка м золотые ворота проститутки в киеве блищала від виділень.
 

Так дівчата і пролежали якийсь час, а коли Карина опритомніла і лизнув пару раз Свєтін пизденку, прямо через трусики, сказала «дякую» і перекинувши ногу через Свєту розгорнулася села їй на стегна і поклавши руки ній на груди сказала «хуй коню смоктати підемо і з конюхом ебаться? »Світу кивнула ...

Але про це в наступній розповіді, якщо цей сподобається.