—Во время Второй Мировой войны в войсках активно пользовались услугами проституток.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

взрослые дешевые проститутки киева, пригоди юлі. частина 4: ранок рабині, снять в киеве проститутку зрелую от45индивидуалку.

«О, привіт сучка, давно не бачились, - сказала Оля заходячи на кухню і розглядаючи Юлю з ніг до голови, - чим займаєшся?».

Юля відповіла «готую сніданок Вашому батькові, моя пані, якщо дозволите поцікавитися?».

Оля кивнула головою і додала «питай».

«Якщо не секрет, - почала Юля, - куди ви їхали? Я хоч і Ваша, Вашого батька і брата, повія, рабиня, але я все одно сумувала за Вас і за оргій, які Ви влаштовували з моєю участю ».

Оля: «Так оргія взрослые дешевые проститутки киева були славні, але ти не бійся, скажу по секрету, батько мені сказав, що сьогодні у нас гості і головна розвага на вечір ти. Тому будуть сьогодні оттрахаю всі твої дірочки, всім чим під руку попадеться. А в кінці оргії, як зазвичай виведуть тебе ганок і обоссут з ніг до голови і коли ти будеш валятися в їх сечі і говорити «Трахніть ще вашу суку кінчені». Тобі мовчки вкажуть на собачу будку, а самі повернуться, і піду в будинок; а ти брудна і обосоная поповзеш в собачу будку. снять в киеве проститутку зрелую от45индивидуалку »

«Круто - сказала Юля, - я майже закінчила від Вашої розповіді про моє сьогоднішній вечір»

Оля: «Я зараз батька будити, а потім допоможу тобі закінчити. І все таки ти конченая сука, я їй про приниження, а вона тече. Гаразд, я батька будити, а ти дивись, щоб яєчня не підгоріла »Повернулась і пішла в кімнату до батька. Юля не багато, подивившись, в слід Олі, як вона еротично віяла своєю дупою в обтягує міні спідниці, повернулася і почала готувати сніданок для вызвать проститутку киев свого Пана Василя і для його дочки Пані Олі.

Приготувавши сніданок, Юля, посивівши не багато і почекавши Василя з дочкою, пішла їх шукати. Підходячи до кімнати Василя, Юля почула постогнування вигуки Олі «Так, так, татусь, ебі свою сучку, ммм ... ммм» Відкривши небагато двері, щоб її не було видно, Юля заглянула всередину і побачила. Олю, яка голими грудьми лежить на комоді, а позаду неї стоїть її батько і довбає її в дупу, б'ючи своїми яйцями про її дупу. Потім йому взрослые дешевые проститутки киева доїла це позиція і він перемістився на її пизду. Довбав до тих пір, поки Оля не закусила губу і, промимрив, що типу «Ще трохи, дай своєї доньки - бляденке закінчити». І через кілька поштовхів Олі скінчила і, обмякнув, опустила голову на комод. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Батько, взявши її за косу, потягнув на себе, від такого ривка у Олі бризнули сльози з очей і розгорнувши її до себе поставив її на коліні і розв'язавши свої яйця, які Оля зав'язала з допомогою , гумки снять в киеве проститутку зрелую от45индивидуалку для волосся інакше вона могла і ні закінчити сьогодні, подрочіл небагато став спускати Олі на обличчя струснувши член з останньою краплею сперми, яка повисла на голівці члена, коли ця крапля впала на груди Олі сказав «Круто мати все таки трьох повій будинку, дружина, дочка і училка - рабинька »Витерши член про Оліни волосся пішов на кухню, де його чекав сніданок і повія Юля.

Зайшовши на кухню і побачивши Юлю, яка встигла коли почав кінчати Василь, повернутися на кухню, вызвать проститутку киев подивився на неї з ніг до голови запитав «чому в трусиках шалава, ти ж знаєш правила, ти завжди повинна бути гола, ти будеш за це покарана »« як скажіть, пане »відповіла Юля і опустилася на коліна. «А зараз дай мені поїсти і миттю під стіл помий мій член, я тільки що доньку виебал, але вона була не в стан мені його почистити»

Юля миттю дала йду Василю і шмигнула під стіл. Взявшись старанно смоктати його член з яйцями. Мабуть вона дуже добре намагалася, тому що скоро взрослые дешевые проститутки киева його рука лягла на її голову і стала з легка, погладжувати. Але мабуть у Василя не входила в плани, мінет за сніданком, як тільки він відчув, що його хуй починає підніматися, він сказав «вилась звідти, вистачить, йди Олю сюди поклич».

Юля пішла до Олі, зайшовши в кімнату, де тільки що ебали Олю. Вона побачила, що Оля лежить на підлозі, мабуть залишена так батьком, Юля нахилилася над дівчиною і сказала «Пані, вас батько кличе» Оля знехотя встала на ноги, подивившись снять в киеве проститутку зрелую от45индивидуалку на себе і сказала «мені в душ треба ..., хоча батько любить кінчений сук, ладно пішли ». Побачивши своїх двох повій разом Василь аж присвиснув від радості. Поманивши пальцем Олю до себе сказав «Юлю себе погано веде, вона повинна бути покарана, йди в комору, візьми звідти батіг і свій стапон; будемо карати пизду цієї шлюшка ». Поки Оля була відсутня Василь наказ Юлі лягти грудьми на стіл і розставити ноги; потім він розсунув їх так, що Юля скрикнула від болю, і прив'язав їх вызвать проститутку киев до ніжок стола. Незабаром повернулася Оля і сказала «Так апетитна попка у нашій повії, а повії йду червоні трусики» і почала знімати трусики з Юлі спочатку вони йшли легко, але потім стали йти все тугіше й тугіше. В кінці кінцем Юля не витримала і почала тихенько схлипувати, Оля зупинилася і, вставши на ноги. Вдарила по голій дупі батогом, один, два, три ... рази; Юля навіть увазі не показу, що їй боляче.

На це Оля сказала «Так повія сильно духом, якщо я зроблю так» взрослые дешевые проститутки киева і при цих словах вдарила батогом прямо по розкритою пизде Юлі, та злегка вискнув, Оля вилучати ще і ще, коли Оля вдарила четвертий раз Юля вже не вискнув, а в голос закричала від болю. Тоді Оля нахилилася над Юлею і, сказавши їй у вухо «Ще будеш трусики одягати, або ти любиш, коли тебе б'ють» Юлі схлипуючи, відповіла «якщо мої панове хочуть мене бити, то я готова носити трусики кожен день, адже я річ і повинна робити те, що хочуть мої панове ». «Правильна відповідь, сука» сказав снять в киеве проститутку зрелую от45индивидуалку Василь. Оля, надівши стапон підійшла до Юлі і засадила їй в її гарячою від прочуханки пизду і почала ритмічно ебать свою рабиня, періодично вона діставала член з пизду і пестила її язичком і краєм ока поглядаючи на батька, який вже злегка подрачивал свій хуй. Потім Василь встав, підійшов до Олі опустився на коліна і став облизувати стапон, який виходив з лона Юлі, при цьому він зачіпав мову губки Юлі від чого та ще більше стогнала. У Олі від побаченої картини зірвало дах вызвать проститутку киев і вона стала ще інтенсивніше довбати пизду Юлі і примовляючи між поштовхами «Так татусь не знала я що ти хуи любиш, нам би зараз ще одного мужика, уявляєш картину я долблю Юлю, а ти смокчеш хуй, наприклад її чоловіка ».

Від почутого Юля почала кінчати затоки особа Василя свої виділеннями, який посилено їх, злизував з Юлиної пізди. І коли Оля відійшла від Юлі, Василь зайняв її місце і став жадібно пити вологу якої закінчувала його повія, чому Юля ще раз з гучним стогоном взрослые дешевые проститутки киева скінчила. Василь, напившись, відійшов в сторону, але по ногах Юлі все одно продовжувало витікати вміст її пізденке. Оля подивилася на батька і дивлячись на його стоїть колом член промовила «напевно це не зручно коли таке господарство варто, ладно я тобі зараз допоможу» Оля підійшла в щільну до батька і підняла свій член, щоб теж вгору дивився і притулила його до цього батьківському « Так вони майже однакові »промовила Оля і опустилася на коліна і взяла хуй батька в рот снять в киеве проститутку зрелую от45индивидуалку і почала жадібно смоктати, але не встигла і пару раз його заковтнути дощенту, як Василь затремтів, витягнув свій хуй з Олиного рота і став бурхливо кінчати їй на обличчя . Коли його член закінчив вивергатися спермою і почав поступово опускатися. Він підійшов до Олі взяв її за косу і смикнув за неї в низ, чому Олі голова задрала наверх. Василь сказав «рот відкрий», Оля слухняно відкрила рот; Василь плюнув в нього і сказав «повія повинна смоктати, а не говорити, що погано, а що вызвать проститутку киев добре; зрозуміла шалава ебучій. А зараз приведи Юлю-суку в порядок, у неї ще сьогодні урок математики в 11-Б, а сама коли Юля піде нова, починаймо її готувати вечерю у нас сьогодні гості. Офіціантками на вечорі будеш ти і Юля, одяг я вам потім підберу все зрозуміло? »Василь відпустив волосся Олі, і змогла відповісти« я зрозуміла пан-отець ». «Молодець донька швидко вчишся, ну ладно я побіг, у мене ще справ купа» відповів Василь і пішов з кухні.

Далі буде ...