—Сперма содержит 5 калорий на чайную ложку.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киева с 6 размером груди, пригода сестер. частина 2: марина, снять проститутку в городе киеве толстуху.

подрачивая свій хуй, який від побаченого стояв по стійки смирно. «В дупу».

- «Не треба, тільки не туди. Пані даруйте, він мене порве. В моє попочку не ввійде такий агрегат, в ньому в довжину напевно см 28 і він дуже широкий »пробелькотала, перелякана Катя дивлячись на що стояв член хлопця, який весь був покритий набряклими венами. «З тебе не убуде, треба вміти всіма дірками працювати» і взявши її за волосся потягла, перелякану, Катю до столу. Дотягне її до столу проститутки киева с 6 размером груди і рукою зсунувши всі, що було на столі на комп'ютер, який стояв поблизу; відпустивши її волосся, промовила «Лягай, а то гірше буде». Катя слухняно лягла на стіл, побачивши встав з дивану Вови і його великий хуй, який при ходьбі величава, розгойдувався в різні боки. Уявивши, що зараз ця махина буде рвати її дупу, і ще більше

- злякавшись знову почала «Пані, пан, пані применшую Вас не треба, він же мене порве, Трахніть мене краще в пизду, вона більш гнучка, ніж дупа» снять проститутку в городе киеве толстуху p>

- «Мовчати, дрянь, а то зараз кнопки висиплю з коробки і грудьми тебе на них покладу і зверху сяду тебе, щоб все кнопки прибили в твої цицьки, і буду дивитися, як гігантський член рве твою дупу. Так буде краще? »Промовила Марина, беручи коробку кнопок в руки.

- «Краще без них» - відповіла, зблідла, Катя.

- «Ось і славно» - промовила Марина, підходячи до Катиной дупі і беручи її сідниці в руці. Марина на початку розводити їх в сторони, розширюючи прохід проститутки выше сорока киева для вовінам члена.

- В цей момент Вова підійшовши, в щільну до Катиной попі і представивши головку члена до отвору, злегка натиснув на нього; чому Катя здригнулася і щоб не закричати прикусила губу. Марина перестала розтягувати Катину попу, відпустила її попу зі своїх рук, а Вова тією справою продовжував штовхати свій хуй, глибше в її дупі, зі словами «Вузька сучка, туго йде на суху». Марина, почувши словами хлопця, підійшла до нього ззаду і стала злегка натиснути йому проститутки киева с 6 размером груди на дупу, щоб член глибше проникав в Катю. У Каті вже сльози текли з очей, і вона починала вже трохи поскулівала. Коли член вже був наполовину в її задньому проході, пролунав якийсь хрускіт і Катя, закричавши так, що напевно чутно було за квартал і навіть тріснуло дзеркало косметичне, яке лежало на столі. Марина глянувши з-за спини хлопця і побачивши, що Вова хоче вийти з її дупи.

- Промовила «Ти цю суку трохи порвав, на ній все швидко загоїться і можна буде ще порвати снять проститутку в городе киеве толстуху раз, можеш продовжувати або я тебе порву» Вова слухняно продовжив вводити член далі і коли дійшов до яєць.

- Марина запитала «Ну що, дрянь, подобається розмір мого хлопця?»

- Катя слухняно кивнула через сльози.

- Вова почав рухати в її анал. Поступово біль вщух, і Катя почала злегка постановити. Під висловлювання Марини «Ось так і повія, їй дупи порвали, а вона стогне. Голосніше стогни сука, дрянь, спермоприемник, рвана дупа, голосніше, щоб усі проститутки выше сорока киева сусіди чули, що у нас в будинку живе еблівая блядь під огорожі ». Від принизливих слів Марини, Катя стогнала, від кожного нового слова, все голосніше і голосніше, а на останньому слові простогнала «Воооооооооооооот-тт-тт аааааааааа добре, глибше рви дупу ка-й-фффффффффффф ох айййййййййййййййййй» порухатися ще не багато Вова почав спускати їй в попу, закінчивши спускати, взявши її за волосся і ривком їх, смикнувши на себе; да так сильно що у Каті аж голова сіпнулася назад і проститутки киева с 6 размером груди коли вона сіла на коліна біля його ніг спиною до нього, витер свій член про її волосся і промовивши «Так, Марина удружила, давно я дупи не рвався» - відійшов від Каті з обпадаючим членом .

- Марина, помовчавши, промовила «Катя повернись». Знесилена Катя повернула своє заплакане обличчя і забруднені в соках пані і в спермі Вови, і запитали «Че-г-го ізво-літ-е, г-ВВПЗ-ж-ж-ж-а?» Замість відповіді Марина сказала «Лягай на пол, Вова »Вова, здивовано подивившись, на вимазані снять проститутку в городе киеве толстуху Катю і ліг на спину, на холодну підлогу. Марина мовчки вийшла в коридор, і, надівши перший-ліпший чобіт, який їй виявився трохи малуватий. Підійшовши до Вови і подивившись на його, злегка вологий член від сперми, сказала «Ти ж знаєш мої команди треба виконувати за невиконання наказів я караю, а ти що зробив, порвав моєї повії дупу. Он, подивися до сих пір, кров тече. Вова повернув голову і побачив, що з під Каті випливає ручок сперми перемішаний з кров'ю з її порваній дупи. проститутки выше сорока киева - А я тобі не казала рвати їй дупи і за це тебе треба покарати - і, повернувшись до Каті, додала - я права? »

-

«Звичайно, пані, вдарте каблуком йому по яйцях» промовила Катя.

Вова навіть не встиг відреагувати на яке прозвучало пропозицію, як Марина поставила ногу в чоботі на його член і стала злегка тиснути, спочатку Вова мужньо терпів і тільки злегка кривився, побачивши це Марина, сильніше натиснула на його яйця, чому Вова закричав і руками намагався проститутки киева с 6 размером груди дотягнутися до її ноги. Марина, потримавши ногу на його яйцях ще пару секунд, зняла ногу і подивившись на його синє яйця. І промовивши «Надалі, пидор, всі мої накази виконуй дослівно» і, повернувшись до нього спиною, різко, як і просила Катя, вдарила його каблуком по

яйцям. Другий раз за ранок будинок оголосив дикий крик. Потім крик став тихіше і зовсім пропав.
 Коли Марина повернулася з коридору, де зняла чобіт, який був їй малої. Побачила, що Катя сидить снять проститутку в городе киеве толстуху на тому ж місці, де і сиділа, а Вова лежить в отключки з посинілими яйцями.

«Так цікаві мужики істоти, кажуть баби слабка стать, а стукнеш гарненько по їх сильній статі, так вони відразу і відключаються, сильні, але яйцями слабкі» і, повернувшись до Каті, додала «Ну все я пішла, ти можеш сходити в душ. А з цим - Марина подивилася на Вову - можеш робити що хочеш, можеш розважатися або відпустити додому, але розважатися можеш два дні не більше. Все я пішла". Одягнувши проститутки выше сорока киева тому, свій плащ Марина попрямувала до дверей. У цей момент ключ в двері повернувся, і зайшла Віка «А, Марина, привіт. Яким чином? »Привітала сусідку Віка. «Та так, Викусь, заходила твою сестру проповідувати і іграшку вам залишила, не забудьте повернути. Всім поки, поки. «Промовила Марина і вийшла у відчинені двері.

Віка, знявши пальто і чоботи. Пройшла в кімнату і в ступорі в стала в дверях і оглядаючи кімнату і бачачи, якого голого хлопця з синіми яйцями без почуттів проститутки киева с 6 размером груди і сестру біля столу на колінах, а під нею ложу з сперми і крові тільки і знайшлася, що запитати «Що тут було? »