—Скорость спермы в момент эякуляции – 45 км/ч. Для сравнения – рекорд в беге на 100 метров – чуть больше 40 км/ч.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутка бутко наташа киев, пригода сестер. частина 2: марина, проститутки киева с реальными фото.

Після того, як Марина дізналася, що у. її хлопець має нахили до педерастична сексу в їх відносинах мало, що змінилося, хоча немає, змінилося найголовніше, тепер не її хлопець був головний в їх відносинах, а вона сама. Бачачи, що хлопець не заперечує проти зміни глави у відносинах. Марина почала дресирувати свого хлопця роблячи з нього слухняного раба, який знає тільки дві речі, що перед нею треба схилятися і що її слова це закон.

- Марина, прокидаючись солодко позіхнувши, проститутка бутко наташа киев сіла на ліжко, і стала потягуватися, від чого ковдру стало сповзати вниз з її средненького бюстика і сповзло до сосочків, як Марина припинило. Відкинувши з себе ковдру, оголивши свою білосніжну груди з яскравими, як дві вишеньки сосочками, і посунувши краю ліжка. Подивившись на хлопця, який лежав біля ліжка на спині зі стоячим членом.

- Марина запитала «Що снилося, дорогий, кого ебал уві сні або кому відсмоктав?»

- Вова, піднявши очі на Марину промовила проститутки киева с реальными фото «дрібниці, пані, снилося, що я смоктав Вашому брату, а ви мене ебали в зад, поки він не скінчить і більше нічого не снилося»

- «Ах ти, пошляк, почала Марина, скочивши з ліжка, ти що думаєш, я буду тебе ебать педик, коли поруч зі мною є справжній мужик?» При цих словах вона сіла між ніг Вови і піднявши його член і тримаючи його в лівій руці, розмахнулася правої і, прибравши ліву і одночасно вдарила по члену правої. Чому він впав назад на живіт. Побачивши, що хлопець проститутки на выезд клиенту киев навіть не скривився, взяла його яйця в ліву і стала їх повільно відтягувати до підлоги, чому член став підніматися, як товстий олов'яний солдатик, і оголяти товсту червону голівку. Що змусило хлопця поморщитися. Побачивши це, Марина відразу відпустила член хлопця, чому він зі ляпасом повернувся назад, але Вові це не принесло полегшення, так як головка пеніса була як і раніше відкрита.

- «Тобі щось не подобається дорогий?» Запитала Марина. Дивлячись на те, як Вова проститутка бутко наташа киев намагається повернути шкірку головки на місце. І не дочекавшись відповіді, вдаривши по руках свого хлопця, взяла знову в руку його член і, піднявши його за стійки смирно, і ривком зрушила шкірку з головки пеніса, коли головка повністю була відкрита, вона ще нижче намагалася зрушити шкіру з його хуя, але це їй не вдалося. А хлопець, кривлячись від НЕ приємних відчуттів, намагався взяти член в руку, щоб подрочити, щоб шкіра повернулася на місце, але як тільки він покладав на його проститутки киева с реальными фото руку, так тугіше отримував кулаком по руці від Марини. Стукнувши його так пару раз, Марина промовила. - «Хочеш кінчити? Це треба заслужити. Повзи до мене і від ліжка відсунься ». Коли хлопець все зробив. Марина зняла трусики підійшла до голови Вови і сказала «Рот відкрий, і мова Висунь і дивись, старайся добре від цього залежить, що отримає твій хуй розрядку або стусан по яйцях». З цими словами вона опустилася на обличчя Вови.

Вова почав вилизувати її статеві губки, проститутки на выезд клиенту киев періодично торкаючись крітора. Марина спочатку сиділа на корточках, а потім опустилася на коліні і стала соватися своєї пиздить по обличчю хлопця. Потім їй це набридло і вона просто стала сидіти на обличчі у хлопця відчуваючи його мову свого пізденке, як мова Вови прискорився в її вагіні, щоб скоріше повітря сьорбнути і довести її до оргазму. Відчувши, що вона скоро закінчить, Марина, підвівшись, повернулася обличчям до члена, щоб бачити, що відчуває її хлопець, побачивши проститутка бутко наташа киев кам'яний член з голою червоною головкою, села назад на його обличчя і бурхливо скінчила. Оргазм виявився сильним і вона не втримавши рівноваги, вона хитнулось вперед і виставивши руку щоб не впасти, потрапила долонькою прямо на яйця Вови, долонька зісковзнула вниз, хуй зметнувся вгору, а шкірка на члені потягнулася вниз і хлопець що замугикав. (Спеціально для - сексітейлз.орг) Постоявши в такому положення пару секунд, Марина злізла з хлопця і, повернувшись до нього і побачивши проститутки киева с реальными фото його обличчя в її соках сказала «Дякую було круто». Ах да мало не забула, продовжила вона, підходячи до дверей ванної, щоб прийняти душ. «Можеш подрочить, але не забудь, що я люблю, коли вранці ти кінчаєш в мій утрешній кави». Сказавши це, Марина зайшла у ванну кімнату.

- А Вова тим часом встав і, притримуючи хуй, щоб при ходьбі не бовтався, пішов на кухню, взявши улюблену чашку Марини, поставив її на стіл, а сам став перед нею і став надрачівала свій хуй; як тільки проститутки на выезд клиенту киев сперма була на підході, взяв в ліву руку чашку, а правої направив член в чашку і пару раз ще драчнув, став спускати в чашку з видом повного розчулення, що на кінець-то йому дозволено закінчити. Потім коли остання крапля з члена впала в чашку, він поклав туди дві ложки кави і залив все це окропом і, приготувавши сніданок сіл на стілець навпроти і став чекати, коли з ванни вийде Марина.

- Хвилин через п'ять з ванної вийшла Марина абсолютно гола, (з тих пір як вона почала проститутка бутко наташа киев з нього робити слухняного раба, вона одягалася лише при гостях чоловічого роду, але при цьому не одягала нижньої білизни, тим то іноді, але досить рідко , її ебали його ж, Вована друзі, прямо перед ним а стосується Вови то їй була приємно бачити, що при вигляді її гойдаються цицьок і виголеній пізденке у нього завжди варто, іноді їй ставало шкода його, що йому доводиться ходити зі які стали і твердим, як камінь членом, і вона йому відсмоктувати і дозволяла дрочить, але найрідше проститутки киева с реальными фото дозволяла себе трахати) підійшовши до столу спробувавши каву і подивившись на Вову, чий хуй вже почав підніматися від виду її цицьок. Марина промовила.

- «Смачненький кави - і опускаючись на коліні перед Вовою додала - ти це служив». І взяла його ще млявий, але зростаючий член в рот. Дбайливо стала масажувати яйця, а мовою в цей час, пестячи набухає пеніс. Потім діставши член з рота, нахилила голову і поцілувала яйця і злегка лизнула язичком, потім взявши яйця проститутки на выезд клиенту киев в долоньку і відкривши рот, широко запхала їх собі в рот і стала смоктати, відчуваючи, як вони наливалися гарячої, і смачною спермою. Вова млів від задоволення, останнім часом Марина рідко була так ласкава. Вова знав і причини ці: Марина любила мужиків з великими хуямі см по 25-30 і які любили тільки баб, а він і володіє хуем 25 см, але любив, і смоктати у хлопців і ебать їх, але правда однаково він любив і баб. Тому в принципі його друзі ні скільки, його не соромлячись, шпилі проститутка бутко наташа киев його бабу. А він власноруч насаджував її вагіну на ці Хуі і слизової з цих хуев її виділення. Він може, ще що-небудь згадав би, але в цьому момент Марина легенько вкусила його за яйце і, випустивши їх з рота засміялася, і запитала.

- «Про що задумався?

- «Та так про нашу сексуального життя, але ти продовжуй, мінет супер» відповів Вова.

«Гаразд» відповіла Марина. І насадив своє голову на вже стоїть хрін, стала люто його заковтувати. Через пару секунд проститутки киева с реальными фото такого відсмоктування Вова поклав руку на потилицю Марини і втиснув її голову в свої яйця, вганяючи хер їй в глотку на все довжину, а вільною рукою затулив їй ніс. Марина спробувала б підняти голову, але Вова міцно на неї тиснув, але на радість Марини він незабаром розрядився гарячому потоком сперми їй в глотку. Відпустивши потилицю Марини, і розтиснув їй ніс, але Марина не випустила його хрін, і тільки тоді коли з нього все витекло і він почав

 

- опадати, проститутки на выезд клиенту киев дівчина випустила його з рота і запитала.

- «Що так жорстко, мені ж боляче було?»

- «Мені вранці теж боляче було, нічого потрапиш сучка, я більше терплю» відповів Вова.

- «Сміливий сьогодні, але сьогодні це тобі прощається - промовила Марина, встаючи з колін - пам'ятаєш який сьогодні день?»

- Подумавши Вова відповів «Річниця нашого знайомства».

- «Пам'ятаєш молодець - підсумувала Марина, випиваючи каву - а пам'ятаєш суку знизу, проститутка бутко наташа киев Катею її здається, звуть?»

- «Звичайно - відповів Вова - це сука мені все життя місяць тому зламала, раніше я був нормальним мужиком - псом і ебал своє ...                                          Читати далі