—Мужской пенис уменьшается не только от холода, но и от не-сексуального волнения, например когда его любимая футбольная команда забивает гол.
Вы попали на сайт с проститутками Украины.
Где вы хотите найти проститутку?
 Проститутки Украины

проститутки киев университет, спокуса. частина 1, киеве проститутка дишови.

Сім'я Хілл - це сім'я де править матріархат в своїй самої владної формі. Чоловік в цій сім'ї повністю підпорядковувався жінці, є її власністю. Найдивовижніше в цій родині, що чоловік підпорядковувався повністю дружині тільки в межах квартири і заміського будинку, а в іншому місці він був паном і міг командувати дружиною як хотів, і вона повинна була йому безмовно підкорятися.

Два слова про головних героїв, сім'я Хіллі:

Глава сімейства - Алекс Хілл (25 років). проститутки киев университет

Любляча дружина Алекса - Саманта Хілл (22 роки)

Алекс Хілл бізнесмен власник мережі магазинів в німецькому містечку Кельні. Познайомився з дружиною в віці 20 років; і у них відразу закрутився роман - це була так звана любов з першого погляду. Все було б чудово, якби не одне, але, у Алекса є одна маленька слабкість він любить дивитися, як інші трахаються і любить і щоб їм командували жінки, але це він дозволяє робити тільки найближчим з них. Алекс довго киеве проститутка дишови приховував цю рису свого характеру від Саманти, але після двох років спілкування у всьому зізнався; на його подив Саманта не стала на нього кричати і називати збоченцем. Алекс був щасливий, що від цієї свій слабкості, він не втратив дівчину, яку любив.

Саманта Хілл молода дівчина 22 років, чимось схожа на одну відому порноактрису, але з одним великим відмінністю, якщо її улюблена порноактриса любить підкорятися, то Саманта любить командувати чоловіками. Після того, як заказать проститутку дом киев Алекс їй зізнався, що любить дивитися і тим більше підкорятися. Саманта була в не себе від радості від слів Алекса і від подиву, що все ось так добре сприйняла. Півдня Саманта думала, як їй скористатися цією ситуацією? З одного боку зробити з Алекса слухняного хлопчика, який буде їй дозволяти все, що вона хоче, а особливо трахатись з ким вона захоче. Тому що тільки Алекса їй не хапала, навіть не дивлячись на його член, як у коня 29 см. В довжину і 5 см. В ширину. А з іншого проститутки киев университет боку щоб залишався мужиком, не дивлячись на її нахили в області фемдома.

Через півроку у них була призначена весілля і, порадившись з сестрою

Кімберлі, якій ця ідея він дуже сподобалася. Саманта вирішила діяти, а план її був такий: за решту півроку до весілля зробити все можливе, щоб перед весіллям він їй зізнався, що він куклод і вона його пані. Зробити це, вона планувала за допомогою сестри і армії своїх шанувальників, які після переглядів порнофільмів киеве проститутка дишови за участю Саші Грей ебали Саманту і тому кликуха у неї була, Грей завжди дає.
 

У перший раз Саманта і Кімберлі вирішили підштовхнути Алекса до усвідомлення себе, через місяць після їх розмови, де Алекс їй у всьому зізнався. Правда для першого разу Саманта запропонувала Кімберлі, щоб Алекс її застукав.

На що Кімберлі відповіла «Так без проблем, тут, як раз Гоша по роботі приїхав, де і коли?»

«А, Гоша, це ще хто, щось я його не пам'ятаю?» заказать проститутку дом киев Відповіла питанням на питання Саманта

«З ним я познайомилася тиждень тому на фейсбуці, він бізнесмен з Росії, сьогодні у справах в Штати прилетів, сказав, що хоче натягнути американку, я погодилася. Та й хто зараз з Росії не хоче натягнути американку? »- Засміявшись, відповіла Кімберлі.

«Гаразд, дивись з ним обережно, щоб він тебе не порвав. спеціально для Тому дзвони своєму Гоші і скажи, що американська лялька, готова його обслужити і запропонуй нашу квартиру проститутки киев университет ».

«Все дзвоню». «А, Гоша привіт це Кімберлі ..., а спасибі дорогою і я рада тебе чути ... молодець винахідливий ... да дуже хочу твій кінець спробувати. І твою сперму всі до краплі висмоктати ... ні, це далеко давай у мене, я ж господиня і мені запрошувати ... спасибі, намагаюся, ти такий милий все поки, поки, о восьмій чекаю ». «Ну все він прийде, свого веди, нехай подивиться, як треба займатися сексом» - сказала Кімберлі, і повернулася, щоб піти і встигнути підготуватися киеве проститутка дишови до зустрічі.

Саматра, зупинивши її за руку сказала «Сука ще раз скажеш, що він не вміє ебаться, завтра будеш коней в його стайні обслуговувати, зрозуміла?»

Кімберлі посміхнулася і сказала «зрозуміла, дорога, можна я піду треба до зустрічі підготуватися?»

Саманта підтаскавши її до себе і чмокнув її в губи промовила відпустивши її руку «звичайно, йди, солодка моя».

Близько восьмої вечора Саманта зателефонувала Алексу і попросила до заказать проститутку дом киев неї зайти через півгодини. Через півгодини Алекс був біля її дверей, і, відкривши двері, своїм ключем зайшов усередину. Пройшовши по кімнатах і не знайшовши подругу, Алекс вирішив, що вона кудись на секунду відлучилася і вирішив почекати її в вітальні і проходячи повз спальні Саманти почувши стогони доносилися через закритих дверей, Алекс подумавши що нічого страшного не трапиться, якщо він загляне і подивиться, що там відбувається. Алекс злегка натиснув на двері і та без скрипу проститутки киев университет відкрилася повністю і перед ним постала картина. Дівчина стоїть на рак, і в зад її ебет, якийсь хлопець і, дивлячись на член, що виходить з її заду, він навіть облизався. І не стільки від того, що йому чомусь захотілося його взяти в рот, а стільки від того, що член був дуже великим, і дівчина явно страждала від такого хуя в своєму заду.

Через пару секунд він смикнув її за волосся на себе, від чого її голова відкинулася назад і промовив «Ну, що сучка американська, киеве проститутка дишови подобається, коли тебе ебут справжні мужики з великими хуямі?»

«Оооооооооочень, ой-ах-ой, ебі свою повію» - промовила дівчина.

І притягнувши її до себе, що його член повністю зник у її заднице і, прогарчавши слова - «Тоді отримуй» - скінчив в її зад. Постоявши так небагато, він витягнув свій хуй з її дупі, з якого ще капала сперма, і, підійшовши до дівчини спереду в ставив їй в рот по ебав її в рот не багато він витягнув свій хуй з рота повії, і взявши яку заказать проститутку дом киев ту ганчірку з крісла витер їй член. Сказавши «Повія, рот відкрий» і коли дівчина слухняно відкрила рот, він вставив їй в рот цю ганчірку і плюну їй в рот сів на диван відпочити, промовивши «все можеш відпочити»; почувши, що вона може відпочити без сил впала на підлогу.

Хлопець так захопився, що не помітив, як ззаду підійшла Саманта і, поклавши йому руку на пояс стала опускати її в низ і, дійшовши від середини його колом стоїть члена, промовила «сподобалася, як моя проститутки киев университет сестра ебется ?, а підглядати НЕ добре, двері закрий ». Це фраза вивела із заціпеніння Алекса, він слухняно прикрив назад двері.

«Підемо, поговоримо» - сказала дівчина, і пішла попереду на кухню.

«Значить, сподобалося тобі дивитися, як ебется моя сестра?» Запитала дівчина, коли вони дійшли до кухні.

Алекс - «може, допоможеш закінчити, бачиш, як варто?»

Саманта - «розбіглася, знімай трико і дрочил, а закінчиш ось в цю чашку, зрозумів, щоб підлога киеве проститутка дишови не бруднити». Алекс, важко зітхнувши, спустив перед подругою трико і, взявши в праву руку свій кінський хуй і почав його подрачівать і коли був готовий кінчити взяв столу кухоль і почав туди кінчати, закривши очі від блаженства, коли перестав кінчати і відкрив очі, запитав «задоволена , люба? »

Промовила Саманта, широко посміхаючись і беручи кухоль з його рук, не чекаючи, що він так легко піду їй на зустріч і виконає її примха. - «Дуже, милий, ти у мене такий слухняний». заказать проститутку дом киев

«А, чому ти так посміхаєшся?»

«Тебе бачу милий, я така щаслива поруч з тобою, що посміхаюся без причини, як дура; помий член в раковині і одягни, трико, щоб мене не бентежив твій агрегат, ми ж сюди прийшли не трахатись, а поговорити »- промовила Саманта, ставлячи чашку на стіл і беручи чайник в руку.

Сполоснувши член і натягнувши трико, як сказала Саманта, знову повернувся до неї. Те побачив, що чай стоїть на столі. Коли він сів за стіл і проститутки киев университет взявши чашку в руку.

Саманта знову запитала «Ну, як тобі сподобалося, як моя сестра ебется? Хоча, що я питаю, я ж бачила твій хуй, як залізний кілок стояв, вколотися можна було. А може у тебе так на всіх стоїть, коли ти підглядаєш, як інші трахаються? »

«Звичайно, варто, то у мене на всіх, мені ж подобається підглядати. А, що стосується, як твоя сестра ебется, я її трахкав свого часу мені не сподобалося, ти краще ебешь »

«Ти трахкав мою сестру і коли киеве проститутка дишови ти встиг цю суку поиметь. Значить мені можна, тобі теж змінити, раз ти перший почав? »

«Та будь ласка, я як раз сьогодні тобі це хотів запропонувати, при цих словах Саманта, цукеркою аж поперхнулася від несподіванки, та ти не хвилюйся так - продовжив Алекс - справа в тому, що у мене є вигідний контракт на свято одного кооперативу великі гроші. Ми ж обидва хочемо жити красиво, при цих словах Саманта кивнувши Алексу дістала з холодильника коньяку і капнула собі в чай, щоб заказать проститутку дом киев не багато від шоку відійти, - а він продовжив тим часом, - від тебе вимагається прийти до них завтра в Сауну в образі повії .

Правда, хочу попередити, вони люблять БДСМ. А БДСМ ми практикуються, іноді і ти ніби не заперечуєш, коли над твоїми маленькими цицьками знущаються. В принципі подумай, якщо відмовишся не біда, але мені бажано було б, щоб вони тебе згвалтували, щоб у мене на них був компромат »підсумував Алекс.

Через п'ять хвилинну паузу Саманта проститутки киев университет сказала, допиваючи чай з коньяком «Несподівана пропозиція, хочеш, щоб у тебе дівчина була повією? І, що я буду мати за це, адже як я розумію мене, будуть дерти пара збоченців, які люблять завдавати дівчата біль »

«Ну, це ж заради нашого світлого майбутнього, а що стосується пари збоченців, то їх буде троє і так вони люблять завдавати своїм сучкам біль, люблять, коли баби смокчуть тваринам і ебутся з тваринами. Загалом, за їхніми словами, сучки від них йдуть задоволені киеве проститутка дишови »промовив Алекс

«Треба подумати, але якщо я погоджуся, ти там повинен будеш присутнім і за всім спостерігати, а може, навіть поучаствуешь, якщо я дозволю. Адже ти ж хотів, сьогодні у хлопця який ебал мою сестру відсмоктати, я бачила як ти губи облизав, коли він витягнув свій хуй з її дупи? »Видала несподівано дівчина.

«Не зрозумів?» Через хвилинну паузу промовив Алекс.

«А, що тут не зрозумілого, дорогий, це ж заради нашого світлого майбутнього. заказать проститутку дом киев Ти стаєш моїм куклодом в межах цього будинку; свого будинку; і нашого заміського будинку; та й в сауні на БДСМ оргії. А в замін я буду твоєю повією всюди за межами цих місць, які я перерахувала. Згоден ?, в принципі можеш подумати »закінчила Саманта. «Ах, да ще одну річ сказати забула, коли Алекс, ошелешений встав, і зібрався йти, чай який ти пив був з твоєї спермою, ти в неї сам спустив»

Алекс нічого відповів, тільки ляснув двері і вийшов.